Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Donki 28.07.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1135570)
Kucharczyk !!!!! ..... je pierdziele co on zrobil!

TO chyba dobrze ? :p
Jest gdzies mecz na cyfrze plus ?

Emenems81 28.07.2011 19:11

Szybko Legia zaczęła obronę częstochowy..

szczepek19 28.07.2011 19:11

Skaba i obrońcy Legii mnie rozwalają... :D

AS82 28.07.2011 19:16

Dobry ten Gaziantepspor chyba najtrudniejszy z rywali z jakimi graly polskie druzyny w tym roku

emj10 28.07.2011 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1135581)
Dobry ten Gaziantepspor chyba najtrudniejszy z rywali z jakimi graly polskie druzyny w tym roku

Dopiero się skapnąłeś? Remis jakikolwiek to ja brałem w ciemno przed meczem :D

jcts 28.07.2011 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1135581)
Dobry ten Gaziantepspor chyba najtrudniejszy z rywali z jakimi graly polskie druzyny w tym roku

Nie wiem czy jest lepszy od Litexu, my po prostu aż tak się nie cofnęliśmy i nie było 'obrony Częstochowy' jak Legia na razie. Klepią sobie bo Legia wystraszona czeka na 30stce

-ja123- 28.07.2011 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1135586)
Nie wiem czy jest lepszy od Litexu, my po prostu aż tak się nie cofnęliśmy i nie było 'obrony Częstochowy' jak Legia na razie. Klepią sobie bo Legia wystraszona czeka na 30stce

Ale nie graliście przy 39 stopniach Celsjusza.

TRNKRN 28.07.2011 19:19

33% posiadania piłki... szaleństwo. Ciekawe kiedy Legia pęknie...

flamengista 28.07.2011 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakus! (Post 1135571)
Jak słucham jak podnieca się ten Turecki komentator to mam ochotę ,żeby Legia sprawiła im lanie.

Ten mecz wydaje sie dużo szybszy od naszego wtorkowego.

Ale przynajmniej nauczył się nazwisk Legionistów i wymawia je całkiem nieźle. Nie to, co Szpaku.

szczepek19 28.07.2011 19:21

ja piernicze 20 autokarów ustawili przed swoją bramką Legioniści...

Krakus! 28.07.2011 19:22

Skabe powinni po rękach całować

AS82 28.07.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TRNKRN (Post 1135588)
33% posiadania piłki... szaleństwo. Ciekawe kiedy Legia pęknie...

licza sie bramki a nie procenty posiadania

Emenems81 28.07.2011 19:23

Jak nie daj Bóg wpadnie pierwsza dla Turków, to może się posypać i skończyć bardzo wysoko..

alexx 28.07.2011 19:24

Ale padake gra Legia. Ten mecz jest bardziej jednostronny niż spotkanie Śląska. Gdyby nie Skaba już mogłoby być spokojnie ze 2-0

TRNKRN 28.07.2011 19:24

Tak, tylko Legia miała całą jedną sytuację, nie powiesz mi, że przy tej grze coś strzelą. Na razie dno, padaka i 10 metrów mułu - jedynie Skaba rozgrywa mecz życia. I Rzezniczek rządzi :D

Bronex 28.07.2011 19:25

"Leży Warsova " - ale kebaby śmigają jak szarańcza. Fajnie komentują Turcy. Podoba mi się taki emocjonalny komentarz. To nie Szpaku czy Tomasz "lwi pazur" Wołek. Legia na razie bez sytuacji. Masakra. Nie wiedziałem ,że Turcy są tak wypasieni.

spirit 28.07.2011 19:25

Skaba póki co bardzo dobrze broni, co oznacza, że kwestią czasu jest jak wpuści jakąś szmatę pod pachą :D

A tak btw. tam serio jest 40 stopni? Bo jak tak to dobrze że Ćwielonga tam nie ma ;)

riv 28.07.2011 19:26

Legia nie ma szans tego wygrać, jeżeli nadal będą grać skorżowe dzidy na nikogo, najlepszym zawodnikiem będzie (!)Skaba a jedynym zawodnikiem, który sprawia choć cień zagrożenia pod bramką Turków będzie (!)Manu

EDIT: A Kucharczyk gra tak niesamowitą padakę, że inni wyglądają przy nim jak wirtuozi!

palikot 28.07.2011 19:27

W Legii gra jakiś Borsić? :D :lol:

7 kotów 28.07.2011 19:28

Legia przejdzie Turkow z palcem w dupie.
Teraz bedzie 1:2 a w Warszawie 3:0.

Maciek! Skorza!

masada 28.07.2011 19:29

Ale sądząc po komentarzu to zupełnie nowi gracze w tej Legii grają: Siśniciek, Borisić i inni tacy :D

o widzę, ze nie tylko ja zauważyłem.. ;) ale Siśniciek lepszy :)

jabadabaryba 28.07.2011 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1135602)
W Legii gra jakiś Borsić? :D :lol:

no ba, nawet Lutoboja, Rzezniczek i paru nowych :shock:

Krakus! 28.07.2011 19:29

Może by na czas meczy polskich klubów w pucharach uruchomić Shoutbox ?

szczepek19 28.07.2011 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1135603)
Legia przejdzie Turkow z palcem w dupie.
Teraz bedzie 1:2 a w Warszawie 3:0.

Maciek! Skorza!

Daj mi namiar na dilera :D

upr 28.07.2011 19:30

hahaha, slychać jak kibice śpiewają: zawsze i wszędzie, policja.......

vaazon 28.07.2011 19:31

Śląskowi jestem strasznie wdzięczny za to, że byli na tyle mili żeby zakupić od nas Ćwielonga. Ten facet stoi od 4 lat w tym samym miejscu.

Mam nadzieję, że Legia nie dostanie kilku brameczek, bo im dłużej Skorża pracuje dla Warszawy, tym lepiej dla nas. :rotfl:

7 kotów 28.07.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepek19 (Post 1135608)
Daj mi namiar na dilera :D

Czemu ?
Legia miala patelnie na 1:0. Strzela cos na pewno. Turki nieskuteczne.
A Warszawie Legia im zafunduje taki taniec derwiszy że 3 spokojnie usieka.

alexx 28.07.2011 19:32

Legia tradycyjnie. Dzida na "Toboje" i nic więcej

flamengista 28.07.2011 19:34

Szkoda tych zmarnowanych sytuacji Turków. A Skaba na złość w dobrej formie.

Z drugiej strony: Ljuboja bije wolne? Dziwne, myślałem że będzie walczył o górne piłki w polu karnym.

CMSNero 28.07.2011 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1135599)
Skaba póki co bardzo dobrze broni, co oznacza, że kwestią czasu jest jak wpuści jakąś szmatę pod pachą :D

A tak btw. tam serio jest 40 stopni? Bo jak tak to dobrze że Ćwielonga tam nie ma ;)

teraz jest 28 stopni - kto ma Viste to moze sobie sam sprwdzic w gadrzetach


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl