![]() |
Cytat:
Jest gdzies mecz na cyfrze plus ? |
Szybko Legia zaczęła obronę częstochowy..
|
Skaba i obrońcy Legii mnie rozwalają... :D
|
Dobry ten Gaziantepspor chyba najtrudniejszy z rywali z jakimi graly polskie druzyny w tym roku
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
33% posiadania piłki... szaleństwo. Ciekawe kiedy Legia pęknie...
|
Cytat:
|
ja piernicze 20 autokarów ustawili przed swoją bramką Legioniści...
|
Skabe powinni po rękach całować
|
Cytat:
|
Jak nie daj Bóg wpadnie pierwsza dla Turków, to może się posypać i skończyć bardzo wysoko..
|
Ale padake gra Legia. Ten mecz jest bardziej jednostronny niż spotkanie Śląska. Gdyby nie Skaba już mogłoby być spokojnie ze 2-0
|
Tak, tylko Legia miała całą jedną sytuację, nie powiesz mi, że przy tej grze coś strzelą. Na razie dno, padaka i 10 metrów mułu - jedynie Skaba rozgrywa mecz życia. I Rzezniczek rządzi :D
|
"Leży Warsova " - ale kebaby śmigają jak szarańcza. Fajnie komentują Turcy. Podoba mi się taki emocjonalny komentarz. To nie Szpaku czy Tomasz "lwi pazur" Wołek. Legia na razie bez sytuacji. Masakra. Nie wiedziałem ,że Turcy są tak wypasieni.
|
Skaba póki co bardzo dobrze broni, co oznacza, że kwestią czasu jest jak wpuści jakąś szmatę pod pachą :D
A tak btw. tam serio jest 40 stopni? Bo jak tak to dobrze że Ćwielonga tam nie ma ;) |
Legia nie ma szans tego wygrać, jeżeli nadal będą grać skorżowe dzidy na nikogo, najlepszym zawodnikiem będzie (!)Skaba a jedynym zawodnikiem, który sprawia choć cień zagrożenia pod bramką Turków będzie (!)Manu
EDIT: A Kucharczyk gra tak niesamowitą padakę, że inni wyglądają przy nim jak wirtuozi! |
W Legii gra jakiś Borsić? :D :lol:
|
Legia przejdzie Turkow z palcem w dupie.
Teraz bedzie 1:2 a w Warszawie 3:0. Maciek! Skorza! |
Ale sądząc po komentarzu to zupełnie nowi gracze w tej Legii grają: Siśniciek, Borisić i inni tacy :D
o widzę, ze nie tylko ja zauważyłem.. ;) ale Siśniciek lepszy :) |
Cytat:
|
Może by na czas meczy polskich klubów w pucharach uruchomić Shoutbox ?
|
Cytat:
|
hahaha, slychać jak kibice śpiewają: zawsze i wszędzie, policja.......
|
Śląskowi jestem strasznie wdzięczny za to, że byli na tyle mili żeby zakupić od nas Ćwielonga. Ten facet stoi od 4 lat w tym samym miejscu.
Mam nadzieję, że Legia nie dostanie kilku brameczek, bo im dłużej Skorża pracuje dla Warszawy, tym lepiej dla nas. :rotfl: |
Cytat:
Legia miala patelnie na 1:0. Strzela cos na pewno. Turki nieskuteczne. A Warszawie Legia im zafunduje taki taniec derwiszy że 3 spokojnie usieka. |
Legia tradycyjnie. Dzida na "Toboje" i nic więcej
|
Szkoda tych zmarnowanych sytuacji Turków. A Skaba na złość w dobrej formie.
Z drugiej strony: Ljuboja bije wolne? Dziwne, myślałem że będzie walczył o górne piłki w polu karnym. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl