![]() |
http://www.youtube.com/watch?v=4yfw3tZqPvU
skrót meczu z mogrenem . stadion Litexu http://www.youtube.com/watch?v=7ur0l...eature=related |
Cytat:
No ale nie ma co, trzeba wyjsc i grac, mam nadzieje, ze za dwa tygodnie nasza forma bedzie przynajmniej przyzwoita. Cytat:
|
Trafił nam się najtrudniejszy przeciwnik II rundy, trafił nam się najtrudniejszy III, także nie sprzyja nam los. Nieważne z kim gramy, cel to awans do LM. Pocieszający jest fakt, że gramy pierwszy mecz na wyjeździe. Byle tylko wywieźć stamtąd korzystny wynik.
Może dalej Gienek pogrąży swoich rodaków? |
Dobrze jest!!! :) Teraz wszystko zależy od Trenera i naszych Gwiazd. Ale pamiętajcie, że przed nami jeszcze rewanż, żeby tam cudów jakiś nie było, bo bym nie zniósł!!
|
to już wyższy poziom niź Skonto.Mam nadzieje że do tego czasu Nasi odzyskają świeżośc i będzie dobrze
|
Skłąd Litexu w sparingu z Wisłą:
Litex Łowecz: Aleksandrov – Barthe, Berberovic, Nikolov, Jelenkovic, Milanov G., Rumenov (55' Zdravchev), Tsvetanov, Popov, Todorov, Dermanovic (55' Nene) Skład w ostatnim meczu w el. LM: Vinícius - l Berberovic , Nikolay Bodurov , Nikolov , Petar Zanev - Tom , Nebojsa Jelenkovic , Georgi Milanov , Hristo Yanev - Célio Codó , Thiago Miracema |
Hmmm
Nasz treneer to ma chyba jakies uklady z Panami od losowania w UEFA. -Turniej w Lotwie 1h od skonto -Teraz 3 runda z naszym rywalem z spraringu ;) |
ja bym się nie martwił siłą sportową piłkarzy z Lovecha tylko tym że to jeb*** mafiozi i nikt nam gwarancji nie da czy refereja nie kupili
|
Czyli jeśli dobrze rozumiem do końca kwalifikacji Wisła jest w tej ścieżce mistrzowskiej w grupie 1 i losowanie 4 rundy odbędzie się pomiędzy drużynami w danej grupie?
|
Ja Wam przypominam, że żeby zagrać z Litexem musimy wygrać lub bezbramkowo zremisować ze Skonto na R22.
|
chciałem przypomnieć ze jeszcze nie wyszliśmy z 2 rundy (w co bardzo wierze ale nie możemy lekceważyć skonto) y Wy już myślicie o 3
|
Powiem wam ciekawostke w Litexie gra żywa legenda tego klubu niejaki Svetoslav Todorov strzelił on 3 bramki Widzewowi w 1999 roku pózniej poszedł chyba do Anglii można go porównać do powrotu naszego Zurawia tylko,że powrót Todorowa udany mimo wieku ładuje bramki.
|
Jak się uporamy ze Skonto, potem z Litexem to może w kolejnym losowaniu nam dopisze więcej szczęścia :)
Tak czy siak trzeba ostro walczyć, bo raczej nie ma większej różnicy poziomów. Plusem pierwszy mecz na wyjeździe. |
nie narzekajcie aż tak że trafiliśmy na Litex bo jeśli mieli byśmy mieć problemy z taką drużyną to chyba już lepiej żebyśmy nie grali w tej LM bo będzie wstyd. To że ze Skonto się trochę męczyliśmy to pewnie kwestia tego że są oni w rytmie meczowym, a dla nas był to dopiero pierwszy mecz. Z Litexem jesteśmy na podobnym poziomie przygotowań więc musimy ich przejść gładko
|
Odnosząc się tylko do przeciwnika, nie do naszego poziomu - Litex jakoś bardzo mnie nie przeraża.
Liga bułgarska znajduje się obecnie w kryzysie. Poza tym istnieje podejrzenie, że Litex sporo meczów w lidze ustawił :P Wiem też, że się osłabili, odeszło 2 ważnych zawodników: pomocnik i napastnik Oczywiście daleko mi do nazywania ich słabymi, ale jakoś nie idzie im w pucharach, podobnie jak nam. Chyba bardziej bym się obawiał Slovana,czy HJK. Pierwsi mają dobre pokolenie piłkarzy, a drudzy do bólu toporni, ale taktycznie odpowiedzialni więc mogłoby być bicie głową w mur. Na prawdę jeśli się chce coś znaczyć w Europie trzeba takie przeszkody pokonywać. Ja jestem spokojny i zadowolony z losowania. Albo coś jesteśmy warci i ich przejdziemy, albo odpadniemy i wtedy będzie wiadomo, że nie ma co sobie pucharami głowy zawracać. Dopóki drużyna nie zostanie jeszcze przebudowana i wzmocniona. PS. A, no tak...przejdzmy Skonto. :) |
WisłaOnly
Nie Pereiko ale Pareiko Nie Melixon ale Melikson OK? |
Cytat:
4-5 zawodników, którzy z nami grali to zawodnicy rezerwowi |
Cytat:
|
Kogo my sie boimy ? Jakiegoś Litexu , łatwiejszej drogi do LM nie mogliśmy sobie wyobrazić.JEŚLI ICH NIE ZLEKCEWAZYMY TO PEWNY AWANS nasz , oczywiscie jeśli najpierw pokonamy SKONTO
|
@KacpiTSW a to nie jest czasem tak, że każdy remis daje nam awans ? Przecież pierwszy mecz wygraliśmy, a bilans strzelonych bramek liczony jest w przypadku remisu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ps. jak Nasi będą walczyć jak dywizja z Twojego avka to bez problemu wygramy z Litexem:D |
A czy w tym momencie da sie powiedziec cos o naszych potecjalnych rywalach w 4 rundzie(zakladajac ze przejdziemy 2 i 3). Czy ten podzial na 3 grupy byl jedynie na potrzeby losowanie do 3 rundy, czy on tez ma jakies znaczenie w kontekscie losowania do 4 rundy ?
|
Cytat:
Liteks Łowecz BUL Q2 8,575 ŠK Slovan Bratysława SVK Q2 5,899 FC Viktoria Plzeň CZE Q2 5,170 NK Maribor SVN Q2 4,224 HJK FIN Q2 3,793 Ekranas Poniewieże LTU Q2 3,541 FC Zestafoni GEO Q2 2,891 Malmö FF SWE Q2 2,825 Shamrock Rovers FC IRL Q2 2,741 Co nie oznacza, że jest najsilniejszą z ekip w tym koszyku, stawiał bym raczej na Slovan. |
W sparingu z nami z Litexa grało TYLKO 4 piłkarzy, którzy wystąpili w ostatnim meczu Litexa w LM.
Czyli wymęczyliśmy zwycięstwo naszym najlepszym składem z rezerwami Bułgarów. Myślę, że Maaskant zdaje sobie z tego sprawę. |
Jeśli zaprezentują się tak jak w sparingu to nie powinniśmy się martwić... http://www.youtube.com/watch?v=f-agqDAp4lU
|
Cytat:
|
Nasza forma jest chujowa , więc srać w gacie na pewno będę , jeszcze znając naszą kulawą obronę to jest się o co martwić. Jeśli przejdziemy Skonto stawiam 50/50.
|
Rywal chyba na naszym poziomie. Ligi Bułgarskiej nie oglądam to ciężko się wypowiadać o ich sile, ale jak widać paru ekspertów tej ligi mamy na forum, bo twierdzą, że ich łatwo powieziemy.
A losowanie mogło być wprawdzie lepsze, ale trzeba przede wszystkim poprawić naszą grę. Sparingiem nie ma co się sugerować bo jak ktoś wyżej podał grali pół rezerwowym składem. |
losowanie dobre:) jesli nasi przejda Skonto(czego jestem osobiscie pewien) to do czaasu dwumeczu z Litexem nasza gra bedzie wg mnie o wiele lepsza...a co do IV rundy eliminacji to cos czuje ze jesli tam awansujemy to wylosujemy slabe jak na razie BATE:)
pzdr. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl