Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Mar85 29.07.2010 20:42

No i gdzie ta wspaniła obrona??, pisałem że bez Clebera nie ma szans...tak, tak wspaniały Kowalski-Bunoza dadzą rade...odezwijcie! Parodia, kelnerzy nas znowu ogrywają ale co tam Kolwaski z Bunozą starczą, pisałem że bez obrony nic nie ma, bo skuteczność mamy słaba, ale 5-0 z ogórkami wam chyba świat zasłoniło!

robin hood 29.07.2010 20:42

i jeszcze cenzura na forum haahahah

Evil_ 29.07.2010 20:43

hahahahahha Bunoza, wymarzony debiut

wolfy 29.07.2010 20:43

Bunoza to nie tylko kompletne drewno, ale bezmyślny drwal.

robin hood 29.07.2010 20:43

hahahahahah hahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahaha jeszcze lepiej niż w zeszłym roku

ChG 29.07.2010 20:43

No to Bunoza podsumował swój debiut. :D

PanPlamka 29.07.2010 20:43

Czerwona kartka dla Bunozy. Przynajmniej nie wystapi w nastepnym meczu.

wiśnia 29.07.2010 20:44

nasza nowa gwiazda schodzi za 400 tys euro

For_FuN_ 29.07.2010 20:44

Dzieki Bogu! Powinno juz byc 0 : 3 dla azerowm bo tworza sobie sytuacje za sytuacja.

Bunoza konczy wystepy w Wisle. Kasperczak nie wybacza i mysle, ze przez nastepne 2-3 miesiace nie zobaczymy go juz w skladzie.

Lukininho 29.07.2010 20:44

Mówiłem, że Bunoza czerwoną dostanie? Mówiłem?

Mar85 29.07.2010 20:44

Bunoza wspaniale czerwo! Szczyt głupoty transfer tego kolesia, a w rewanżu kto może Moskal na środku zagra, brawo zarząd!!!!!

kibicwisły1906 29.07.2010 20:44

Bunoza k..... skąd oni go wzięli

gizmowisla 29.07.2010 20:44

Czy Bunoze mozna jakos zwrócic ? albo zażdac jakiejs reklamacji /???

dadek 29.07.2010 20:44

właśnie objawił nam się nowy Mijailović :D

czera84 29.07.2010 20:44

Znowu kuzyn Legionista będzie miał polewkę.Ale Bunoza też masakra!!Basałaj:Jak się tyle za Marcelo oferuje to się nie odmawia"haha to teraz Chavez nie będzie chciał grać dla Wisły.

SĘDZIA ZGRED 29.07.2010 20:44

Haha to już nie jest komedia to jest parodia , czerowna dla Bunozy, jpd...rozwiązać ten zbiór cieniasów..

Evil_ 29.07.2010 20:45

Bunoza to nasza nowa gwiazda, koszulki z jego nazwiskiem pewnie się rozchodzą :)

po co nam Marcelo i Głowa, JEST KOWALSKI I BUNOZA!

bebeto 29.07.2010 20:45

Możecie się śmiać ale wiem gdzie leży klucz do sukcesu i 4 rundy....

robin hood 29.07.2010 20:45

czyli co nie dość że szukamy obrony to jeszcze trenera trzeba szukać

7 kotów 29.07.2010 20:45

Edek Kleijdinst to chyba pijany na te obserwacje pilkarzy jezdzil : )))))))))
Potrafie wiele zrozumiec, ale to co dzis widze to przechodzi ludzkie pojecie.

kibicwisły1906 29.07.2010 20:45

trener z zagranicy od zaraz plus sztab

PanPlamka 29.07.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 947307)
Możecie się śmiać ale wiem gdzie leży klucz do sukcesu i 4 rundy....

Wystarczy outsourcing jakiegokolwiek zespolu z Bundesligi.

szczaq21 29.07.2010 20:46

komu ch.. na imie skandują kibice

Sartre 29.07.2010 20:46

O chryste Bunoza to debil.

wolfy 29.07.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 947302)
Czy Bunoze mozna jakos zwrócic ? albo zażdac jakiejs reklamacji /???

Ja nie wiem czy rękojmia działa w przypadku transferów:-/

krkgiba 29.07.2010 20:46

co tam chłopaki spiewają ?

$iWu$ 29.07.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczaq21 (Post 947312)
komu ch.. na imie skandują kibice

Prezydentowi naszego miasta...

koyoot 29.07.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PanPlamka (Post 947296)
Czerwona kartka dla Bunozy. Przynajmniej nie wystapi w nastepnym meczu.

:lol: masz browara za ten tekst :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 947302)
Czy Bunoze mozna jakos zwrócic ? albo zażdac jakiejs reklamacji /???

Ponoc jest takie prawo konsumencie ze mozna do dwoch lat zadac wymiany wadliwego towaru:D:lol:

A powaznie to smutek ogarnia me serce gdy widze bezradnosc chlopakow dzisiaj...

bebeto 29.07.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 947307)
Możecie się śmiać ale wiem gdzie leży klucz do sukcesu i 4 rundy....

Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sałatą !!!!!!!!!! :D

satori 29.07.2010 20:48

Odnosze wrazenie ze za niedlugo Pawelek wskoczy na bramke.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl