Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Ogryzek 28.08.2009 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 786113)
Dlaczego mieliby to robić? Przecież nie mają pieniędzy. Jeśli by mieli, to by podpisali sprawdzonego Lenczyka, a nie kombinowali z Lesiakiem.

Ale teraz zdali sobie sprawę że na dobrego trenera "muszą" mieć pieniądze - czas "tanich" eksperymentów minął, bo inaczej stracą dużo więcej. Ponadto sprzedali Golińskiego za 100 tysięcy EUR + jego kontrakt i tak z 200 tysięcy EUR na kontrakt dla Smudy mają:D

Aaarrgh 28.08.2009 19:13

Co do Smudy i dość zaskakującego objęcia posady trenera w Polonii przez Radolskiego - według pracowników KSP pan Franciszek w kluczowych momentach po zwolnieniu Grembockiego przestał odbierać telefony. W tej dość dziwnej sytuacji okazało się, że znacznie lepiej działają telefony na Słowacji i kilka godzin wystarczyło Dusanowi na znalezienie się w Warszawie...

Zastanawiam się, w co grał Smuda - podbijał stawkę, czy już negocjował z Zagłębiem?

harthausen 28.08.2009 19:31

^^ jeśli tak Smuda robił, to bardzo dobrze. Pokazał, że trenerzy z właścicielami też sobie mogą pogrywać w bambuko i o własny interes dbać. Niektórym burakom dobrze takie prztyczki w nos zrobią.

Jaroo1 28.08.2009 20:01

Wojciechowski to niech psychologa zatrudni dla siebie a nie nadziany jest to mysli ze tylko palcem bedzie pokazywał kogo chce a ci beda na skinienie

Proud 28.08.2009 20:18

a tymczasem Legi prowadzi z Polonią 1:0.

Polonia nawet ładnie operuję piłką...może nawet lepiej od Legii?:>

może coś uda im się wykombinować :)

Żmijka 28.08.2009 20:30

http://www.soccer-live.pl

killzone 28.08.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 786163)
Na poczatku meczu zasłuzona minuta ciszy dla Deyny ,ale już nikt nie pamietal jaka Deyna mial perspektywa Legia albo do wojska

Doinformuj sie, a nie pieprz glupot. Po dwoch latach(tyle ile wtedy trwala sluzba wojskowa) taki delikwent mogl bez zadnego problemu odejsc z Legii. I jakis tam procent ówczesnych pilkarzy z tego skorzystalo.

Gdyby wiec Deyna tak bardzo chcial uciec z Legii to by odszedl po 2 latach, a nie gral przez 13 lat na Łazienkowskiej.

legol 28.08.2009 20:49

Szałachowski to jest jeszcze bardziej marny niż Ćwielong. Ma 10 sytuacji w meczu a strzela tę najtrudniejszą. Dobrze że wogóle strzela...

MichauSzczu 28.08.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 786170)
Ma 10 sytuacji w meczu a strzela tę najtrudniejszą. Dobrze że wogóle strzela...

To tak jak Brożek :D

Ogryzek 28.08.2009 21:04

Niestety Legia wygrała - nie możemy pozwolić sobie na remis jutro z Jagą. Mam obawy do jutrzejszego meczu, zwłaszcza czy Marcelo będzie w pełni formy. Choćby 1-0 ale trzeba wygrać:)

Jaroo1 28.08.2009 21:12

Kurde niestety, ta nasza liga jest polamatorska i boimy sie Jagi ktora na wyjazdach gra słabo- ok graja coraz lepiej ale przeciez teraz czeka ich mecz z Mistrzem Polski. Niestety to nasze podejscie pokazuje na jakim poziomie jest nasza pilka. Boimy sie zespolow ligowych to jakim prawem chcemy jakiejs abstrakcyjnej LM w Polsce :)

FajQ 28.08.2009 22:38

Oglądam stale polską ligę i po kilku meczach wiem jedno.Wisła ma coś czego nie ma Legia,Lech czyli główni rywale Wisły w walce o mistrza.Mianowicie nie mają najważniejszego TRENERA.Urban od samego początku w Legii wprowadza tą swoją Hiszpanie i i hu*a z tego mają.Legia gra taki piach, dno i 5 metrów mułu że to się w pale nie mieści a drużynę piłkarsko mają naprawdę niezłą.Podobnie Lech też gra soczyste gówno a jest to tylko i wyłącznie zasługa Zielińskiego.Urban i Zieliński odgrywają w klubię rolę Stefka Majewskiego który odwalił fantastyczną robotę w Cracovii.I potem dziwimy się że nasza Liga jest słaba skoro takich imbecyli trzyma się na stanowisku na które się nie nadają.

ToTylkoJa 28.08.2009 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 786217)
Oglądam stale polską ligę i po kilku meczach wiem jedno.Wisła ma coś czego nie ma Legia,Lech czyli główni rywale Wisły w walce o mistrza.Mianowicie nie mają najważniejszego TRENERA.Urban od samego początku w Legii wprowadza tą swoją Hiszpanie i i hu*a z tego mają.Legia gra taki piach, dno i 5 metrów mułu że to się w pale nie mieści a drużynę piłkarsko mają naprawdę niezłą.Podobnie Lech też gra soczyste gówno a jest to tylko i wyłącznie zasługa Zielińskiego.Urban i Zieliński odgrywają w klubię rolę Stefka Majewskiego który odwalił fantastyczną robotę w Cracovii.I potem dziwimy się że nasza Liga jest słaba skoro takich imbecyli trzyma się na stanowisku na które się nie nadają.

wszystko się zgadza, tyle, że Wisła również gra piach i 5 metrów mułu. Taka już jest nasza kopana. Tylko od czasu do czasu zdarzy się jakiemuś zespołowi lepszy mecz, a tak to ogólnie mizeria.

Wojtas 28.08.2009 23:04

Hahaaha widze ze do wiekszoci dociera juz ile znacza zwyciestwa w naszej lidze ,przewgi punktowe i "piekny styl".


No coz Europa brutalnie co roku uswiadamia nam czarną głebie z ktorej h*** ja widac ,i najgorsze ze bedzie jeszcze gorzej.A czemu??

Bo nic na nie zostanie tylko patrzenie jak ci z tylu jak Azerbejdzan czy Kazachstan nas dogonia a potem wyprzedzą.

Kiedys zrobila tak Rumunia ,potem Cypr ,wczoraj Moldawia czy Izrael..jutro bedzie Kazachstan ...a my jak te ciołki bedziemy stac i ogladac Grzesia Late i Engela Jerzego niewiadmo czemu wiecznie usmiechnietego............nawet zrymowalo sie k***wa.

<Crasch> 28.08.2009 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 786230)
Hahaaha widze ze do wiekszoci dociera juz ile znacza zwyciestwa w naszej lidze ,przewgi punktowe i "piekny styl".

No coz Europa brutalnie co roku uswiadamia nam czarną głebie z ktorej h*** ja widac ,i najgorsze ze bedzie jeszcze gorzej.Bo niby czemu ma byc lepiej??

jeszcze ze dwa lata, to bedziemy mogli powiedziec że "Gorzej już byc nie może* dlaczego?
ano dlatego że taki Polski zespół ledwo wygrywa z amatorami z San Marino gdzie po pracy ida na godzine treningu.
za dwa lata i oni pewnie nas przeskocza. Mistrz Polski przegrywa z Estończykami...
Oprócz umiejętności trenerów oraz zawodnikow w naszym kraju jest z debilne odrzucanie zawodników którzy wiele dają swojemu zespolowi. Taka pewna drużyna z Cypru właśnie wywalczyla awans do Ligi mistrzów z Kamilem Kosowskim i Paulistą na czele, niechciani w Wiśle, a także z Marcinem Żewłakowem którego chyba żaden lepszy zespól nie chcial. Znając życie i tak dzialacze niczego się nie nauczą i staczamy się poniżej dna.

andalemono 28.08.2009 23:35

Ponieważ każdy każdego w tej lidze może bezkarnie klepnąć, to pozostało nam (przynajmniej przez jakiś czas) trzepać na nich kase z buków, bawić sie na trybunach, a prawdziwą piłkę oglądać w TV ;-)
Życie.

1q2 29.08.2009 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 786226)
wszystko się zgadza, tyle, że Wisła również gra piach i 5 metrów mułu. Taka już jest nasza kopana. Tylko od czasu do czasu zdarzy się jakiemuś zespołowi lepszy mecz, a tak to ogólnie mizeria.

Brutalne:)....ale prawdziwe.Ja już nie pamiętam kiedy zagraliśmy na prawdę dobry mecz i w sumie dziwi mnie ta seria która mam nadzieje z Jagą będzie jeszcze podtrzymana.

Jaroo1 29.08.2009 08:55

A ja mysle ze w przyszłosci az tak zle nie bedzie. Jestem optymista ale co mi pozostało :D :P
Ja mam nadzieje ze stadiony i Euro nam bardzo duzo pomoga. Jak bedzie ta infrastruktura pod pilke, normalne stadiony, wiecej kibicow- tylko ze trzeba wprowadzic np takie cos jak kupno biletow online bo Polska długa i szeroka i duzo ludzi by korzystało z takiego czegos no ale jak dizalacze maja to w dupie to rzeczywiscie jak my mamy cos osiagac w sporcie skoro w pilce nic sie nie chce robic, zmienic.
No ale jak beda te stadiony to mysle ze ludzi bedzie wiecej namecze chodzilo bo co innego isc na jakas brzydka trybne a isc na piekny obiekt, pozwiedzac muzeum klubowe, odwiedzic jakies knajpki itp- dla piknika rzecz wspaniała a przeciez stadion to w 80% pikniki ;/
Kibic= kasa a z kasa posciagamy tych nieudolnych Smolarkow moze, zatrzymamy Kosowskich i oni podniesliby poziom naszje ligi
Oolnie swoje nadzieje wiarze z tymi stadionami ktore powstaja na Euro i mysle ze jak one juz beda gotowe to coniektore prezesiki przejza na oczy i zaczna bawic sie w powazniejsza pilke a nie tylko stawiac sobie cele zeby w ogorkowej polskiej lidze awansowac do pucharow to juz bedzie fajnie
Kiedys czytałem ze w Legii jak zrobia stadion to beda chcieli tak wypromowac klub ze pokupuja jakichs zawodnikow drozszych (jak na polskie realia np za 1 mln E) zeby podniesli jakosc klubu to wtedy i kibice zapełnia stadion, a jak na razie to nie beda wydawac kasy bo stadion jest w przebudowie itp itp jesli to prawda to jest nadzieja ze cos sie zmieni jak juz beda prawdziwe obiekty pilkarskie w Polsce
Lechia jakis czas temu tez jakis biznesman sie zainteresował, hmm chyba nie dlatego ze Lechia to ladna nazwa :P dlatego ze beda mieli podwaliny pod budowanie piłki- czytaj stadion
Slask tez zyskał juz prezesa. W Wisle wiadomo kto rzadzi i mysle ze jak bedzie juz stadion i ktos podejmie działania w Legii, Lechu, Lechii i Slasku to ambicje tego pana tez sie zwieksza i cos zaczniemy budowac w tym Krk bo na razie to jest jak jest, nikt w polskiej piłce nie wydaje tylko sie sprzedaje za duze sumy a kupuje sie jakichs patałachow za grosze

<Crasch> 29.08.2009 10:43

Jaroo1 pelna racja, ale jeśli nadal tak będzie jak było do tej pory, to rzeczywiście stoczymy się na samo dno. Tyle lat co rok mialo byc lepiej, a gówno prawda, może te stadiony coś dadzą...

Ala1955 29.08.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 786330)
... to żeczywiście ...

<Craschu> oczy mi się "pokrzywiły" :P na tym Twoim "żeczywiście" - proszę Cię "rzeczywiście" :-)

szprotson 29.08.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 786241)
Brutalne:)....ale prawdziwe.Ja już nie pamiętam kiedy zagraliśmy na prawdę dobry mecz i w sumie dziwi mnie ta seria która mam nadzieje z Jagą będzie jeszcze podtrzymana.

No tak. 4 wygrane z rzędu, 10 strzelonych bramek i jedna stracona przez Mariusza Pawełka
Gramy dno i 5 metrów mułu..OK.
To co k**wa graja nasi przeciwnicy?
Czy jest coś niżej niż dno?

Z Lechem w SP, mimo remisu 1-1 bardzo dobry mecze. Zaangażowanie i mobilizacja, walka na całego.
E tam niewżne, bo przeciez 5 metrów mułu gramy

Czego wy oczekujecie? Że zagramy jak Barcelona, czy może jak w Premiership po 30 strzałow z obu stron w meczu.

A może weźmie jeden z drugim pod uwage, że Polski piłkarz, to nie jest europejski piłkarz.

No ale my tylko narzekać potrafimy i tyle.

A i jeszcze jedno.
Skoro teraz jest dno i 5 metrów mułu, to co było w sezonie w którym zajęliśmy 8 miejsce.

<Crasch> 29.08.2009 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 786336)
<Craschu> oczy mi się "pokrzywiły" :P na tym Twoim "żeczywiście" - proszę Cię "rzeczywiście" :-)

Wlaśnie sie zastanawiałem jak napisac, poszlo na ż:D
dzięki juz poprawiam


Szprotson, oczekuje tego żeby wygrywali przynajmniej z zespołami pokroju Levadii Tallin.

Pablo84 29.08.2009 11:40

Dokładnie szprotson.
Nie da się ****a czytać tego wiecznego malkontenctwa.
Być może nie będe obiektywny, ale według mnie jedynie Wisła jak narazie gra ładny dla oka futbol w tej lidze.Do tego grają zdecydowanie efektowniej niż rok temu (jak narazie).Po pierwszym meczu skończyly się te długie wykopy bocznych obrońców do napastników z pominięciem lini pomocy a nareszcie jest w miarę sensowny gra pozycyjna, gra kombinacyjna na 1 kontakt.

ToTylkoJa 29.08.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 786338)
...

owszem, cała polska piłka gra dno, co potem pokazują wyniki naszych drużyn w Europie i to z typowymi średniakami (aż strach pomyśleć, gdyby wczoraj zamiast Barcelony z Szachtarem grała Legia, Wisła lub Lech). 4 wygrane Wisły? I co? W naszej lidze? Zagłębie Lubin jest ogrywane przez każdego jak leci. GKS B? Nie da się powiedzieć co i jak, bo grali w osłabieniu. Arka? Tak samo jak i Legia, Wisła miała fart i tyle.

I nie rozchodzi się o te wygrane, chodzi tu o to, że polskie zespoły nie mają stylu. Grają na aferę, może coś wyjdzie. Czy widzisz jakieś klepk (i nie piszę o 2-3 w meczu, bo to nawet Odrze Wodzisław się uda)i? Z zespołami z dołu tabeli można tego wymagać. Wisła, Legia, Lech, Polonia W nie mają charakteru. Ile zdarzy im się dobrych spotkań w ciągu sezonu, które chce się aż oglądać? 3-4?

No ale skoro kibice są zadowoleni, bo klub wygrał 4 mecze, to potem mamy to co mamy.Nie liczy się styl, nie liczy pomysł na grę. Co z tego, że Legia wygrała wczoraj 1-0 z Bytomiem jak pokazała totalną indolencję?

Gdzie ta Legia z połowy lat 90, gdzie w lidze grała jak natchniona. Raz wygrywała, a raz przegrywała mistrzostwa z Widzewem. Ale grali i to jak. Gdzie ten Widzew? Gdzie ta Wisła z czasów Kasperczaka?
Stawiam stówę, że Wisła znów wygra mistrzostwo. Tylko co dalej? Koło się zamyka

Pablo84 sorry, ale oglądałem Wisłę w każdym ligowym meczu i jak dla mnie jest to zwykła kopanina (może jestem skażony grą Barcelony, bo jestem jej wielkim fanem i zawsze ją oglądam). Ok przyznam, jest to lepsza w tej chwili kopanina niż to co gra Legia, ale to wszystko. I to prowadzi naszą piłkę do zagłady-skoro kibicom się podoba, to czemu ma się to nie podobać Cupiałowi? Skoro jest tak cacy, to po co wzmocnienia?


edit: chciałbym, aby Legia, Wisła i Lech zagrali z Unireą. Z zespołem w który nie inwestuje się potężnych pieniędzy jak w inne wschodnie kluby.

Blaszczu16 29.08.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 786348)
Stawiam stówę, że Wisła znów wygra mistrzostwo. Tylko co dalej? Koło się zamyka


Co dalej? Nowa nadzieja w postaci stadionu na ponad 33 tysiące ludzi. Wtedy Wisła będzie mogła myśleć o lidze mistrzów na poważnie.

Ogryzek 29.08.2009 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 786348)
owszem, cała polska piłka gra dno, co potem pokazują wyniki naszych drużyn w Europie i to z typowymi średniakami (aż strach pomyśleć, gdyby wczoraj zamiast Barcelony z Szachtarem grała Legia, Wisła lub Lech). 4 wygrane Wisły? I co? W naszej lidze? Zagłębie Lubin jest ogrywane przez każdego jak leci. GKS B? Nie da się powiedzieć co i jak, bo grali w osłabieniu. Arka? Tak samo jak i Legia, Wisła miała fart i tyle.

I nie rozchodzi się o te wygrane, chodzi tu o to, że polskie zespoły nie mają stylu. Grają na aferę, może coś wyjdzie. Czy widzisz jakieś klepk (i nie piszę o 2-3 w meczu, bo to nawet Odrze Wodzisław się uda)i? Z zespołami z dołu tabeli można tego wymagać. Wisła, Legia, Lech, Polonia W nie mają charakteru. Ile zdarzy im się dobrych spotkań w ciągu sezonu, które chce się aż oglądać? 3-4?

No ale skoro kibice są zadowoleni, bo klub wygrał 4 mecze, to potem mamy to co mamy.Nie liczy się styl, nie liczy pomysł na grę. Co z tego, że Legia wygrała wczoraj 1-0 z Bytomiem jak pokazała totalną indolencję?

Gdzie ta Legia z połowy lat 90, gdzie w lidze grała jak natchniona. Raz wygrywała, a raz przegrywała mistrzostwa z Widzewem. Ale grali i to jak. Gdzie ten Widzew? Gdzie ta Wisła z czasów Kasperczaka?
Stawiam stówę, że Wisła znów wygra mistrzostwo. Tylko co dalej? Koło się zamyka

Pablo84 sorry, ale oglądałem Wisłę w każdym ligowym meczu i jak dla mnie jest to zwykła kopanina (może jestem skażony grą Barcelony, bo jestem jej wielkim fanem i zawsze ją oglądam). Ok przyznam, jest to lepsza w tej chwili kopanina niż to co gra Legia, ale to wszystko. I to prowadzi naszą piłkę do zagłady-skoro kibicom się podoba, to czemu ma się to nie podobać Cupiałowi? Skoro jest tak cacy, to po co wzmocnienia?

Idź siać defetyzm na forum Legi a nam pozwól się cieszyć grą Wisły:D

Dobrze napisałeś "skażony" Barceloną - ile mają kasy na sezon (300 mln EUR) obok Realu i MU najwięcej... Legia 8 mln, Lech 7mln Wisła 6 mln....
To by dopiero był cud żeby grać tak jak Barcelona mając taki budżet jak nasza czołówka ligowa, taki trener to od razu dostałby mnóstwo propozycji z całego świata:D

PS
Ja już mam dość malkontentów - niechże razem z kolegą ToTylkoJa otworzą kolejną Pene (tak to się pisze?) fanów Barcy w Polsce i dadzą nam spokój. Ileż można słuchać ich jęków, narzekania....

szprotson 29.08.2009 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 786348)
....

Od razu zaznaczam, że nie komentuje postu twego, patrząc przez pryzmat klubu który reprezentujesz;]

Więc tak.

Może jestem .......nięty, może nie, każdy ma swoje zdanie
ale ja pamiętam jak nietakdawno, za Drago bodajże czy tez Nawałki, graliśmy taką pyte, że jak bramkarz podawał do obrońcy to on nie wiedział czy grać lagę, czy wybić piłkę w aut. Łopatologicznie -- żaden z piłkarzy nie miał pomysłu na gre, a było to tylko 3 sezony temu, trzon drużyny pozostał jakby nie było.
Nie zapomnę do dziś, jak cała trybuna darła ryja - "grajże szybciej" a piłka jakby 10kilowa wędrowała baaaardzo wolno i nic z tego nie wynikało.
Potem przyszedł Maciej Skorża.
Nie spuszczam sie z tego powodu, ale JA naprawde widzę różnicę w grze naszych piłkarzy.
Mówisz, że nie klepią? A ja sie nie zgodzę, bo z takim Lechem, gdzie przeciwnik wymagający, szybciej przemieszczający sie po boisku, klepki sobie grali. Z Lubinem tak samo.
Ja naprawde teraz lubie oglądac to co pokazuja za Skorży.

Nie wiem czy pamiętacie, ale tak 3,4 lata temu, jak mieliśmy czy to rożny czy to wolny, to tak jakbyśmy nie mieli nic. A teraz? Każdy widzi różnicę.

Może oczekuje zbyt mało, może, ale w piłke jednak troche grałem, i to co pokazuje Wisła akutalnie, mnie zadowala. Jednym słowiem, podoba mi się to, i cieszę sie z ich gry. Bo mają AKCJE ! A kiedyś nawet tego nie potrafili zrobić.

Pytasz gdzie drużyny z lat 90 - Otóż odpowiem Ci. My dalej jesteśmy w latach 90, a Europa poszła do przodu. Ba, Europa, cały Świat.
Ktoś pisał wcześniej, że jak zbudują stadiony, to będzie szło z górki.
A gówno prawda.
Jedźcie do Chorwacji chociażby, chłopaczki trenuja na boiskach takich samych jak nasze A,B,czy C-klasowe.
Tylko że trenuja, po 30 godzin w tygodniu, a nie 15 jak u nas. To jest różnica.
Ale to już inna bajka...

Lemoniadowy Joe 29.08.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 786344)
Być może nie będe obiektywny, ale według mnie jedynie Wisła jak narazie gra ładny dla oka futbol w tej lidze.Do tego grają zdecydowanie efektowniej niż rok temu (jak narazie).Po pierwszym meczu skończyly się te długie wykopy bocznych obrońców do napastników z pominięciem lini pomocy a nareszcie jest w miarę sensowny gra pozycyjna, gra kombinacyjna na 1 kontakt.


odnoszę podobne wrażenie że gramy całkiem przyjemną dla oka piłkę wiadomo że może mecze z Ruchem a szczególnie z Belchatowem nie były wielkimi widowiskami ale moim zdanie to przeciwnik nie pokazywał nic ciekawego bo żeby było widowisko to jednak muszę obie ekipy cos prezentować, moim zdaniem Skorża wyciaga wnioski po pucharach i widzi że musi podchodzić do ligi bardzo poważnie czyli wyciskać z zespolu ile sie da , wygrywa ile sie da

wiadomo, gybysmy grali na R22 to jeszcze lepiej bramkowo by to wyglądało, jak na razie idzie to w dobrym kierunku

Pawełek- Alvarez(Singlar), Głowacki(Jop) Marcelo Brozek- Malecki,Sobolewski,Diaz (Jirsak) Kirm(Lobo ,Cwielong)- Brozek do tego jak dojdą Boguski i Garguła i nikt nie odejdzie to jest naprawdę dobra ekipa może 2-3 lukami w składzie, spokojny ale wymagający właściciel :) dobry trener, niezły dyr. sportowy, dwóch nowych skautów , super stadion za rok jak tu nie byc optymistą :)

na dziś Wisła ma lepsze perspektywy niż parę lat temu potrzebujemy utrzymać skład nieco wzmocnić (2-3 graczy) obronić majstra i jako tako prezentować sie w pucharach min LE aby te 10 baniek do budzetu co sezon dorzucić

ToTylkoJa 29.08.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 786356)
Idź siać defetyzm na forum Legi a nam pozwól się cieszyć grą Wisły:D

Dobrze napisałeś "skażony" Barceloną - ile mają kasy na sezon (300 mln EUR) obok Realu i MU najwięcej... Legia 8 mln, Lech 7mln Wisła 6 mln....
To by dopiero był cud żeby grać tak jak Barcelona mając taki budżet jak nasza czołówka ligowa, taki trener to od razu dostałby mnóstwo propozycji z całego świata:D

PS
Ja już mam dość malkontentów - niechże razem z kolegą ToTylkoJa otworzą kolejną Pene (tak to się pisze?) fanów Barcy w Polsce i dadzą nam spokój. Ileż można słuchać ich jęków, narzekania....

u nas na forum defetyzm już dawno jest. I nie zmienią tego kolejne wygrane 1-0 czy 2-0 z Bytomiem, Piastem itp. Bo potem i tak przyjdzie porażka, bez ładu i stylu.
U Was też czytałem, że po odpadnięciu z pucharów sezon jest stracony, a i nawet kolejne mistrzostwo nie zamaże tego wszystkiego. Jak widać wystarczyły 4 wygrane i już niektórzy myślą, że jest ok.
Ja nie zabraniam Ci się cieszyć grą Wisły. Podajesz finanse Barcy, a podaj może finanse takich klubów jak Unirea, Debrecen, BATE (które gra dobrze już kolejny rok).

Ale ok, jak to się mówi 'Wasza piaskownica, Wasze zabawki' :D


Blaszczu16 może tak a może nie. Tego nie wie nikt. Owszem, wpływy z biletów będą wyższe, ale aby na tyle, żeby sprowadzać piłkarzy droższych i płacić im wyższe pensje? Przekonamy się o tym już niedługo wszyscy- Wisła, Legia, Lech itp. Jak dla mnie jest to propaganda. Lech miał okresy w których to zbijał naprawdę spora kasę z biletów. I co? Nakupywali gwiazd?

Pablo84 29.08.2009 12:29

TTJ, nikt z nas nie zapomni naszym kopaczom tego, co zrobli w El L.M.Jednak też trzeba być choć troszkę obiektywnym.
Wydaje mi się, że jak narazie w lidzię Wisła się najlepiej prezentuje, pod względem piłkarskim i zdania tego nie zmienie, jak przegramy po walce lub fartem z Jagiellonią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl