![]() |
objadłam się mocno... wczoraj i dziś... oj mocno
własnie oglądam epokę lodowcową, fajny facet z tego Mańka :D a przed czym świat ratujecie? czy tak ogólnie - ot tak :) |
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=vLPrty6T6os |
nie widziałam zapowiedzi na II część... więc nie wiem czy będzie w tv, ale za to w kinach 1.01 Madagaskar II :)
o teraz wzruszający moment idzie!! |
Ja ryczę wiecznie na bajkach hehe. Dziś nawet na Autkach wyłam jak ZygZak holował tego niebieskiego ;). A jak na końcu maluch będzie machał do tygrysa to pewno się zapłaczę ;).
W ogóle jak święta? Ja się boję stanąć na wagę, ale moje sałatki i kluski z makiem zrobiły furrorę ;). Tato nie mógł się nachwalić ;D. |
o tak roczulają takie momenty.....
ale ja tez ze smiechu sie wywracam!! no teksty mają rewelacyjne :) |
To prawda :).
Osobiście wolę dwójkę :). Za oposy no i za króla ognia http://pl.youtube.com/watch?v=Eo8RwFBl9F4 - prawie leżałam pod krzesłem w kinie :D. Wymiata wiewiórka i żołędź hehehehe. |
Przerośniete oposy:D
Zjadłbym coś jeszcze <myśli> |
ja wpierdzielam własnie orzeszki i popiajm pifkiem.... a poł godz temu jadłam kapustę z grzybami a godz wcześniej kluski z makiem.... aż sie boje czy rano sie obudzę ;)
|
Czarno to widzę :D ja jakoś apetytu nie mam. Ale to chyba przez tą gorączkę :/
|
Cytat:
|
a co chory/a jesteś?? to współczuje... tak na Swieta chorowac nie fajnie...
śniegu gdzie jesteś?? gdzie jest śnieg prosze państwa, przyznac się!!! :D |
Cytat:
no przecież mówie że się boję czy rano sie obudzę.... :D |
A o reszte rodziny sie nie martwisz? xD
|
Cytat:
sama ci jam mieszkam .... :D |
aha.... xD Ide spać, nie mam siły :P Dobranoc Wszystkim :D
|
No chory jestem niestety :) nawet ochoty nie mam żeby sobie wypić coś z % a to znaczy że jest źle jak na to ochoty nie mam :D
|
Cytat:
nie chcę cie straszyc ale to juz w takim razie ostatnie stadium.....:) |
Nie no nie strasz mnie :) przecież ja taki młody jeszcze tyle przede mną :)
|
nie straszyc mnie tutaj bo ja nie mam juz ochoty na % prawie 4 tyg...:-/
|
Cytat:
ale wiesz 4 tyg do jest juz powód do niepokoju - przy goraczce, ok to normalne - ale 4 tyg.... może ty w ciązy jesteś?...:rotfl: |
Cytat:
dobra żartowałam..... stres podwyższa temperature ale z drugiej strony mobilizuje organizm do wysiłku i ten wtedy kepiej sobie radzi z chorobą... to juz nie wiem czy straszyć cie czy nie? :-D |
Mój organizm nie lubi wysiłku :D nie jest do tego stworzony :D teraz bym sobie coś zjadł ale nie chce mi się wstać z łóżka :p
|
tzn pilem przez ten okres ale gora 2 piwa i to tez nie szczegolnie mi sie chcialo tych dwoch piw:/
moze cos z ta ciaza jest:P na rzeczy bo dzisiaj to na zmiane sledzik, slodycze, ciasto, salatka warzywna i inne swiateczne wymysly... mam nadzieje ze do srody mi przejdzie:D |
Cytat:
|
Nie :( wszyscy śpią już chyba :p ale oglądam sobie Taxi na Tvp2 przynajmniej trochę się po śmieje :)
|
Taxi rządzi :D
|
poszłam do kuchni po piwo a tam nagle z zaskoczenia śledzie w śmietanie mnie zaatakowały.. musiałam skubane zjeść :D
|
Dokładnie :) chociaż powoli robi się tak jak z Kevinem tyle razy już to leci:D
|
Co ja bym dał teraz za śledzie w śmietanie chyba wszystko :D i do tego jeszcze piwo :p
|
Cytat:
Coś mi tu nomen-omen śmierdzi :P :> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl