Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Ni_Ma 25.12.2008 20:20

objadłam się mocno... wczoraj i dziś... oj mocno
własnie oglądam epokę lodowcową, fajny facet z tego Mańka :D
a przed czym świat ratujecie? czy tak ogólnie - ot tak :)

Tiramisu 25.12.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647517)
własnie oglądam epokę lodowcową, fajny facet z tego Mańka :D

ktoś wie kiedy będzie druga część? Oposy rządzą :D

http://pl.youtube.com/watch?v=vLPrty6T6os

Ni_Ma 25.12.2008 20:28

nie widziałam zapowiedzi na II część... więc nie wiem czy będzie w tv, ale za to w kinach 1.01 Madagaskar II :)
o teraz wzruszający moment idzie!!

Tiramisu 25.12.2008 20:31

Ja ryczę wiecznie na bajkach hehe. Dziś nawet na Autkach wyłam jak ZygZak holował tego niebieskiego ;). A jak na końcu maluch będzie machał do tygrysa to pewno się zapłaczę ;).
W ogóle jak święta? Ja się boję stanąć na wagę, ale moje sałatki i kluski z makiem zrobiły furrorę ;). Tato nie mógł się nachwalić ;D.

Ni_Ma 25.12.2008 20:36

o tak roczulają takie momenty.....
ale ja tez ze smiechu sie wywracam!! no teksty mają rewelacyjne :)

Tiramisu 25.12.2008 20:38

To prawda :).
Osobiście wolę dwójkę :). Za oposy no i za króla ognia http://pl.youtube.com/watch?v=Eo8RwFBl9F4 - prawie leżałam pod krzesłem w kinie :D.
Wymiata wiewiórka i żołędź hehehehe.

fcz1985 25.12.2008 22:17

Przerośniete oposy:D
Zjadłbym coś jeszcze <myśli>

Ni_Ma 25.12.2008 22:22

ja wpierdzielam własnie orzeszki i popiajm pifkiem.... a poł godz temu jadłam kapustę z grzybami a godz wcześniej kluski z makiem.... aż sie boje czy rano sie obudzę ;)

4fan_player 25.12.2008 22:34

Czarno to widzę :D ja jakoś apetytu nie mam. Ale to chyba przez tą gorączkę :/

Jachcik 25.12.2008 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647568)
ja wpierdzielam własnie orzeszki i popiajm pifkiem.... a poł godz temu jadłam kapustę z grzybami a godz wcześniej kluski z makiem.... aż sie boje czy rano sie obudzę ;)

To nie zaczadź przypadkiem całego domu, po tej mieszance :P

Ni_Ma 25.12.2008 22:37

a co chory/a jesteś?? to współczuje... tak na Swieta chorowac nie fajnie...
śniegu gdzie jesteś?? gdzie jest śnieg prosze państwa, przyznac się!!! :D

Ni_Ma 25.12.2008 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 647571)
To nie zaczadź przypadkiem całego domu, po tej mieszance :P


no przecież mówie że się boję czy rano sie obudzę.... :D

Jachcik 25.12.2008 22:39

A o reszte rodziny sie nie martwisz? xD

Ni_Ma 25.12.2008 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 647574)
A o reszte rodziny sie nie martwisz? xD


sama ci jam mieszkam .... :D

Jachcik 25.12.2008 22:42

aha.... xD Ide spać, nie mam siły :P Dobranoc Wszystkim :D

4fan_player 25.12.2008 22:42

No chory jestem niestety :) nawet ochoty nie mam żeby sobie wypić coś z % a to znaczy że jest źle jak na to ochoty nie mam :D

Ni_Ma 25.12.2008 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 647578)
nawet ochoty nie mam żeby sobie wypić coś z % a to znaczy że jest źle jak na to ochoty nie mam :D


nie chcę cie straszyc ale to juz w takim razie ostatnie stadium.....:)

4fan_player 25.12.2008 22:51

Nie no nie strasz mnie :) przecież ja taki młody jeszcze tyle przede mną :)

Maniek_Olkusz 25.12.2008 22:52

nie straszyc mnie tutaj bo ja nie mam juz ochoty na % prawie 4 tyg...:-/

Ni_Ma 25.12.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maniek_Olkusz (Post 647586)
nie straszyc mnie tutaj bo ja nie mam juz ochoty na % prawie 4 tyg...:-/

ty żyjesz jeszcze?...:>

ale wiesz 4 tyg do jest juz powód do niepokoju - przy goraczce, ok to normalne - ale 4 tyg....
może ty w ciązy jesteś?...:rotfl:

Ni_Ma 25.12.2008 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 647585)
Nie no nie strasz mnie :) przecież ja taki młody jeszcze tyle przede mną :)


dobra żartowałam..... stres podwyższa temperature ale z drugiej strony mobilizuje organizm do wysiłku i ten wtedy kepiej sobie radzi z chorobą... to juz nie wiem czy straszyć cie czy nie? :-D

4fan_player 25.12.2008 23:02

Mój organizm nie lubi wysiłku :D nie jest do tego stworzony :D teraz bym sobie coś zjadł ale nie chce mi się wstać z łóżka :p

Maniek_Olkusz 25.12.2008 23:03

tzn pilem przez ten okres ale gora 2 piwa i to tez nie szczegolnie mi sie chcialo tych dwoch piw:/
moze cos z ta ciaza jest:P na rzeczy bo dzisiaj to na zmiane sledzik, slodycze, ciasto, salatka warzywna i inne swiateczne wymysly...
mam nadzieje ze do srody mi przejdzie:D

Ni_Ma 25.12.2008 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 647593)
teraz bym sobie coś zjadł ale nie chce mi się wstać z łóżka :p

a nie przyniesie ci nikt? :)

4fan_player 25.12.2008 23:10

Nie :( wszyscy śpią już chyba :p ale oglądam sobie Taxi na Tvp2 przynajmniej trochę się po śmieje :)

vote-for-mikey 25.12.2008 23:13

Taxi rządzi :D

Ni_Ma 25.12.2008 23:16

poszłam do kuchni po piwo a tam nagle z zaskoczenia śledzie w śmietanie mnie zaatakowały.. musiałam skubane zjeść :D

4fan_player 25.12.2008 23:17

Dokładnie :) chociaż powoli robi się tak jak z Kevinem tyle razy już to leci:D

4fan_player 25.12.2008 23:18

Co ja bym dał teraz za śledzie w śmietanie chyba wszystko :D i do tego jeszcze piwo :p

dj_ibutti 25.12.2008 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647603)
poszłam do kuchni po piwo a tam nagle z zaskoczenia śledzie w śmietanie mnie zaatakowały.. musiałam skubane zjeść :D

Powiem Ci ze prowadzisz bardzo męski tryb życia :D I jeszcze to zaczadzenie...
Coś mi tu nomen-omen śmierdzi :P :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl