Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Proud 16.03.2010 22:40

Super wynik! :)
Brawo Inter.

Gratulację również dla CSKA, wreszcie LM staje się ciekawsza:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 871218)
Sir Alex w tym roku rozjedzie barce ;)! Nani zaczyna spelniac pokladane w nim nadzieje, licze ze i Valencja wystrzeli jeszcze w tej edycji... a i Rooney ma taka forme ze co mecz 2 bramy wali :P!

Zobaczymy:> ...

Najpierw Barcelona musi przejść Niemców.

jabadabaryba 16.03.2010 22:43

Ojj, nie ujmując niczego Niemcom, to szczerze wątpię w możliwości Stuttgartu. Ten pierwszy mecz to był chyba ich maksimum do wyciągnięcia w tym dwumeczu. Chyba że strzelą bramkę szybko i 11 na swojej połowie siedzieć oraz Messiego po łydkach skrobać.
Liczę na Manchester, Barcelony mam już dość, a jak wygra drużyna grająca tak jak Inter dzisiaj to ... nie wiem co, ale oby nie ;D

Dżołkmen 16.03.2010 22:43

Jak w zeszłym roku Chelsea grała anty-futbol z Barceloną to kibice niebieskich siedzieli cicho, teraz zostali pokonani własna bronią. Oczywiście gdyby nie The Special One to by powieźli Inter ze 3-0. Ale znowu LM nie dla Chelsea. :)

tofik 16.03.2010 22:47

Kto mieczem wojuje od miecza ginie jak to mówią :)

RAFi89 16.03.2010 22:47

Cóż mecz jak mecz można się było spodziewać takiej postawy Interu. Anglikom pozostały już tylko dwie drużyny, patrząc na poprzednie lata gdzie wprowadzali po trzy zespoły do półfinałów to niespodzianka przynajmniej będzie ciekawie. Ja osobiście liczę na zespoły francuskie Lyon już jest jutro spore szanse ma Bordeaux.

FajQ 16.03.2010 22:53

Powiem wam ,że jestem zaskoczony że Chelsea odpadła.Dawno nie widziałem bezradnych Angoli u siebie.Nie zwalałbym zabardzo na anty futbol Interu bo Inter grał całkiem fajną piłka i przedwszystkim skuteczną.Nie można zwalać na styl gry Interu bo prawda jest taka ,że Chelsea nic nie grała.Lampard jest bez formy a to on zawsze napędzał tą drużynę.Druga niespodzianka Sevilla.Takiego babola co bramkarz walną to Pawełek nawet nie zrobił.
Jutro Barcelona i przewiduję 4:0 chociaż fajnie by było gdyby Barcelona odpadła;]

Szarny 16.03.2010 22:58

Jakie zabójstwo futbolu? Nasłuchaliście się tych przygłupich komentatorów... Jeszcze te piepszenie, że Włosi to tylko 3 ofensywnych i reszta rzemieślników.. Te głąby z nsport dawno chyba nie oglądały Serie A.

Czelsey gra chyba najbardziej toporny futbol (nie licząc Liverpoolu), drużyna cholera koszykarzy, rugbystów.

Za Interem nie przepadam, ale ciesze się że dalej gra zespół, który nie kopie się po czole i liczy na przebłysk jednego z tych dojrzałych murzynów z przodu (jak to mówił pysio:lol:), tylko ekipa która potrafi wymienić więcej niż 4 podania niekoniecznie adresowane do najbliższego zawodnika.

Liga Mistrzów będzie ciekawsza.

szczepanwislak 16.03.2010 23:19

no to Inter zaskoczył , lecz dla mnie to nie taka wcale niespodzianka, ładny strzał Eto ' o i pozamiatane :) niespodzianka to zaś dla mnie CSKA

Proximus 16.03.2010 23:20

Ja oglądałem z rosyjskim komentarzem także nie nasłuchałem się komentatorów z nSportu. Inter grał 9 piłkarzami na własnej połowie i Eto'o+Milito z przodu. Było pewne że w końcu coś wpadnie dla Włochów(gdyby Chelsea pierwsza nie strzeliła) bo z czasem CFC musiała się coraz bardziej otworzyć. Naprawdę w pewnym momencie, po którejś tam długiej piłce do napastników które bez problemu były przejmowane przez obrońców Chelsea Inter niebezpiecznie przypominał mi Wisłę.

Inna sprawa z Chelsea. Zero pomysłu na grę, choć nie wiem czy nie wynikało to raczej z Interowego catenaccio. Nie rozumiem czemu jak szła długa piła na Drogbę nikt za nim nie stał. Nawet jakby ją zgrał to i tak po prostu by się poturlała do bramkarza i po akcji. Na co liczyli? Że Drogba, znany drybler, przyjmie piłkę odwróci się przejdzie całą włoską obronę i trafi bramkę?

Szkoda bo szczerze mówiąc nie lubię Mourinho, jeśli w następnej rundzie trafi na Barcę, Manchester czy choćby Lyon to już raczej odpadnie. Ale i tak przez 3 lata będzie się puszył że ograł Chelsea na SB.

BTW.Polecam na rosyjskie streamy na sopcascie. Bardzo dobra jakość i nie trzeba słuchać komentarza z "enki".

1q2 16.03.2010 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 871228)
zabojstwo futbolu, dobrze, ze Drogba chociaz wyjebal pajacowi

To się nazywa - TAKTYKA, jeśli to było zabójstwo to co powiesz o zeszłoroczny meczu Barca-Chelsea?
Niestety porobiły się duże dysproporcje pomiędzy zespołami - Liga Włoska leży, w zeszłym roku każdy kto próbował grać 'w piłkę' dostawał od Barcy minimum trójkę.To jest czysta kalkulacja i ja osobiście podziwiam trenerów którzy potrafią nie dać się o wiele mocniejszym drużynom, stosując nawet tak nie przyjemne dla oka metody - bo to nie jest prosto zagrać wybitnie defensywnie i ograć rywala w dwumeczu.Nawet obrona Częstochowy zazwyczaj kończy się grubym laniem.

Martinho 16.03.2010 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 871252)
BTW.Polecam na rosyjskie streamy na sopcascie. Bardzo dobra jakość i nie trzeba słuchać komentarza z "enki".

Tego meczu nie oglądałem, ale komentarz na nsport jest najlepszy ze wszystkich polskich programów transmitujących piłkę nożną, zwłaszcza kiedy jednym z komentatorów jest Jagoda(zajebiste riposty).

FajQ 17.03.2010 00:04

Cytat:

Tego meczu nie oglądałem, ale komentarz na nsport jest najlepszy ze wszystkich polskich programów transmitujących piłkę nożną, zwłaszcza kiedy jednym z komentatorów jest Jagoda(zajebiste riposty).
To była ironia mam nadzieje...
Jagoda gada jak potłuczony

Martinho 17.03.2010 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 871275)
To była ironia mam nadzieje...
Jagoda gada jak potłuczony

Gdzie wg ciebie komentarz jest lepszy ??

A z reszta po chvj to rozkminiac, mnie sie podoba to ogladam, Tobie nie, to ściszasz głos, albo włączasz ruski kanał, proste

Żmijka 19.03.2010 12:21

Arsenal - Barcelona :)
I Bayern - ManU ! :D

Swoją drogą gośc z eurosportu miał chyba jakieś info ;-) (żart)

3michal_04 19.03.2010 12:22

Lyon - Bordeaux
Arsenal - Barcelona
Inter - CSKA
Bayern - Manchester

Bayern/MU - Lyon/Bordeaux
Inter/CSKA - Arsenal/Barcelona

Ładne pary, pół finały typuję MU - Bordeaux i Inter - Arsenal, natomiast finał MU - Inter

qchar90 19.03.2010 12:25

francuzi szczescie mieli, jedna druzyna juz w polfinale
Barcelona, MU, Bordeaux, Inter
polfinal Bordeaux-Manchester Barca -Inter

RAFi89 19.03.2010 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 872742)
francuzi szczescie mieli, jedna druzyna juz w polfinale
Barcelona, MU, Bordeaux, Inter
polfinal Bordeaux-Manchester Barca -Inter

Francuzi będą mieć drużynę w półfinale czego pewnie nikt się nie spodziewał, myślę też że mimo wszystko CKSA nie stoi na straconej pozycji. Ciekawie zapowiada się spotkanie Arsenal-Barca, wiadomo że Arsenal nie gra po Angielsku obie drużyny preferują grę kombinacyjną więc może być ciekawie. Bayer nie przekonuje mnie w LM, z Fiorentiną mieli sporo szczęścia i jeśli Manchester będzie w formie to pewnie awansuje.
Przyznam szczerze że ciekawie wyglądają te pary.

For_FuN_ 19.03.2010 12:44

To mlodziez z Arsenalu zostanie rozgromiona przez Barce...brak obrony i radosny futbol tak sie skonczy....juz w Londynie zostana najprawdopodobniej rozstrzelani.

W konfrontacji Bordeaux z Lyonem, zdecydowanym faworytem sa ci pierwsi. Znakomite wyniki w LM, swietna jakosc gry i chyba tez wyzsze miejsce w tabeli ligi francuskiej.

Man Utd - Bayern, tutaj trudno rozstrzygac, para bardzo wyrownana, bez faworyta.

Inter - Cska, to wiadomo...Rosjanie to zupelny outsider sposrod tych zespolow.

rafal777 19.03.2010 12:53

Ale super, że MU zagra z Bayernem!! Jakby nie grał Bayern to w rywalizacji z MU zawsze są strasznie mocni!! To będzie wspaniały mecz, ale szkoda tylko jednego, że... nie będzie komentował Szpakowski!! On taki szlagier poprowadziłby zajebiaszczo! Wiadome pełno pomyłek ale ten klimat...ahhh

VrOOb3L 19.03.2010 13:02

Liczę na powroty Fabregasa, v.Persiego i pokonanie Barcelony

Pan Jotka 19.03.2010 13:15

W finale Barcelona zagra z MU. Rewanz za zeszly rok i caly stadion przeciw Barcelonie. Góra tym razem Man Utd,

LuKaS TSW 19.03.2010 13:31

Mimo że kibicuję Interowi to dlaczego tacy pewni wszyscy są tego awansu? Sevilla też miała z palcem w... Rosjan przejść a jak się skończyło to widać.Mamy dwa rewanże za finały Ligi Mistrzów z przed kilku lat czyli MU-Bayern,mam nadzieję że z takimi emocjami jak wtedy.Barcelona-Arsenal tu chyba będzie jednostronnie,nie tak jak wtedy.No i pojedynek francuski gdzie wszystko jest możliwe.

mitmichael 19.03.2010 13:47

Arsenal-Barcelona jednostronnie? Nie wydaje mi sie. Arsenal uwazany jest przez wielu za najładniej grajaca ekipe. Po za tym druzyna Wengera preferuje podbny styl do Barcelony, gra na małym obszarze boiska, piłka techniczna dlatego nie stoja na straconej pozycji. Barcelona jest tutaj wielkim faworytem nie tylko tego meczu ale takze całej edycji LM dlatego Arsenal moze to wykorzystac i awansowac do półfinału. Wynik jest sprawa otwarta - nasze typowanie to tylko przypuszczenia. Bardzo fajnie zapowiada sie tez pojedynek druzyn francuskich. To juz wielki sukces dla tej ligi bo 2 druzyny awansowaly do 1/4 a i jedna z nich zagra w półfinale. Emocji we wszystkich meczach na pewno nie zabraknie. Ja wierze w swój zespół - Arsenal. Wiem, ze stac ich na wszystko.

_ukoL 19.03.2010 13:53

Będzie powtórka finału z zeszłego roku, MU - FCB. Innej opcji nie ma. Gdzie Arsenalowi do poziomu Barcelony? Bayern też nie dorasta do pięt MU. Jedyna ekipa, która faktycznie może pokrzyżować szyki MU i FCB to z tego wniosek, że Inter, bo w 1/2 już są, bo chyba nikt nie sądzi, by to CSKA zagrała dalej...

mitmichael 19.03.2010 14:23

I własnie dlatego, ze wszyscy sa tak pewni jak Ty bedziemy mieli niespodzianke w 1/2 Finału.

_ukoL 19.03.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 872804)
I własnie dlatego, ze wszyscy sa tak pewni jak Ty bedziemy mieli niespodzianke w 1/2 Finału.

Dobrze, niech jest jak najwięcej niespodzianek ale pragnę tylko zauważyć, że Barcelona to nie liche FC Porto i nie da sobie wbić pięciu bramek jak to zrobili Portugalczycy. :-) W każdym bądź razie sam bym wolał Arsenal w dalszych grach, bo FCB po prostu nie lubię od małego ale realistycznie patrząc to dla młodzieży Wengera będą to dwa ostatnie mecze w LM w sezonie 09/10. :-)

1q2 20.03.2010 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 872779)
Mimo że kibicuję Interowi to dlaczego tacy pewni wszyscy są tego awansu?.

Popieram - Także kibicuje Interowi - ze względu na Mourinho, którego podziwiam za kunszt i to że jest typem totalnego son of the bitch:) - ale łatwo nie będzie - Ruscy już dorośli do sukcesów a Inter nie jest nadzwyczaj mocnym zespołem(L.włoska oklapła i prawdziwe kozaki lgną do Anglii i Hiszpanii)

prober 20.03.2010 02:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 872790)
Będzie powtórka finału z zeszłego roku, MU - FCB. Innej opcji nie ma. Gdzie Arsenalowi do poziomu Barcelony? Bayern też nie dorasta do pięt MU. Jedyna ekipa, która faktycznie może pokrzyżować szyki MU i FCB to z tego wniosek, że Inter, bo w 1/2 już są, bo chyba nikt nie sądzi, by to CSKA zagrała dalej...

Są inne opcje. Piętnaście innych opcji. Powiedzmy, że w 10 potyczkach pomiędzy MU a Bayernem ci pierwsi wygrywają statystycznie 9 razy. Ale co z tego, przypadek czy dyspozycja dnia grają dużą rolę, dlatego nie przesądzaj awansu Anglików, poziom drużyny do realnych wyników ma się często nijak.
Pewne to jest np. że dokładnie jedna francuska drużyna zagra w półfinałach.

Rozumiem, że w ciemno mógłbyś obstawić następujący scenariusz:
MU - Bayern 1
Arsenal - FCB 2
Inter - CSKA 1
MU - Bordeaux/Lyon 1
Sprawdź 28 kwietnia, jest niemała szansa, że będzie z czego się pośmiać.

Lechista69 20.03.2010 08:57

MU - Bayern 1
Arsenal - FCB 1
Inter - CSKA 2
Bordeaux - Lyon 1

=]]

Kyno 22.03.2010 02:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 873112)
MU - Bayern 1
Arsenal - FCB 1
Inter - CSKA 2
Bordeaux - Lyon 1

=]]

Wszystko prawidłowo, oprócz 1-szej pozycji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl