![]() |
Super wynik! :)
Brawo Inter. Gratulację również dla CSKA, wreszcie LM staje się ciekawsza:) Cytat:
Najpierw Barcelona musi przejść Niemców. |
Ojj, nie ujmując niczego Niemcom, to szczerze wątpię w możliwości Stuttgartu. Ten pierwszy mecz to był chyba ich maksimum do wyciągnięcia w tym dwumeczu. Chyba że strzelą bramkę szybko i 11 na swojej połowie siedzieć oraz Messiego po łydkach skrobać.
Liczę na Manchester, Barcelony mam już dość, a jak wygra drużyna grająca tak jak Inter dzisiaj to ... nie wiem co, ale oby nie ;D |
Jak w zeszłym roku Chelsea grała anty-futbol z Barceloną to kibice niebieskich siedzieli cicho, teraz zostali pokonani własna bronią. Oczywiście gdyby nie The Special One to by powieźli Inter ze 3-0. Ale znowu LM nie dla Chelsea. :)
|
Kto mieczem wojuje od miecza ginie jak to mówią :)
|
Cóż mecz jak mecz można się było spodziewać takiej postawy Interu. Anglikom pozostały już tylko dwie drużyny, patrząc na poprzednie lata gdzie wprowadzali po trzy zespoły do półfinałów to niespodzianka przynajmniej będzie ciekawie. Ja osobiście liczę na zespoły francuskie Lyon już jest jutro spore szanse ma Bordeaux.
|
Powiem wam ,że jestem zaskoczony że Chelsea odpadła.Dawno nie widziałem bezradnych Angoli u siebie.Nie zwalałbym zabardzo na anty futbol Interu bo Inter grał całkiem fajną piłka i przedwszystkim skuteczną.Nie można zwalać na styl gry Interu bo prawda jest taka ,że Chelsea nic nie grała.Lampard jest bez formy a to on zawsze napędzał tą drużynę.Druga niespodzianka Sevilla.Takiego babola co bramkarz walną to Pawełek nawet nie zrobił.
Jutro Barcelona i przewiduję 4:0 chociaż fajnie by było gdyby Barcelona odpadła;] |
Jakie zabójstwo futbolu? Nasłuchaliście się tych przygłupich komentatorów... Jeszcze te piepszenie, że Włosi to tylko 3 ofensywnych i reszta rzemieślników.. Te głąby z nsport dawno chyba nie oglądały Serie A.
Czelsey gra chyba najbardziej toporny futbol (nie licząc Liverpoolu), drużyna cholera koszykarzy, rugbystów. Za Interem nie przepadam, ale ciesze się że dalej gra zespół, który nie kopie się po czole i liczy na przebłysk jednego z tych dojrzałych murzynów z przodu (jak to mówił pysio:lol:), tylko ekipa która potrafi wymienić więcej niż 4 podania niekoniecznie adresowane do najbliższego zawodnika. Liga Mistrzów będzie ciekawsza. |
no to Inter zaskoczył , lecz dla mnie to nie taka wcale niespodzianka, ładny strzał Eto ' o i pozamiatane :) niespodzianka to zaś dla mnie CSKA
|
Ja oglądałem z rosyjskim komentarzem także nie nasłuchałem się komentatorów z nSportu. Inter grał 9 piłkarzami na własnej połowie i Eto'o+Milito z przodu. Było pewne że w końcu coś wpadnie dla Włochów(gdyby Chelsea pierwsza nie strzeliła) bo z czasem CFC musiała się coraz bardziej otworzyć. Naprawdę w pewnym momencie, po którejś tam długiej piłce do napastników które bez problemu były przejmowane przez obrońców Chelsea Inter niebezpiecznie przypominał mi Wisłę.
Inna sprawa z Chelsea. Zero pomysłu na grę, choć nie wiem czy nie wynikało to raczej z Interowego catenaccio. Nie rozumiem czemu jak szła długa piła na Drogbę nikt za nim nie stał. Nawet jakby ją zgrał to i tak po prostu by się poturlała do bramkarza i po akcji. Na co liczyli? Że Drogba, znany drybler, przyjmie piłkę odwróci się przejdzie całą włoską obronę i trafi bramkę? Szkoda bo szczerze mówiąc nie lubię Mourinho, jeśli w następnej rundzie trafi na Barcę, Manchester czy choćby Lyon to już raczej odpadnie. Ale i tak przez 3 lata będzie się puszył że ograł Chelsea na SB. BTW.Polecam na rosyjskie streamy na sopcascie. Bardzo dobra jakość i nie trzeba słuchać komentarza z "enki". |
Cytat:
Niestety porobiły się duże dysproporcje pomiędzy zespołami - Liga Włoska leży, w zeszłym roku każdy kto próbował grać 'w piłkę' dostawał od Barcy minimum trójkę.To jest czysta kalkulacja i ja osobiście podziwiam trenerów którzy potrafią nie dać się o wiele mocniejszym drużynom, stosując nawet tak nie przyjemne dla oka metody - bo to nie jest prosto zagrać wybitnie defensywnie i ograć rywala w dwumeczu.Nawet obrona Częstochowy zazwyczaj kończy się grubym laniem. |
Cytat:
|
Cytat:
Jagoda gada jak potłuczony |
Cytat:
A z reszta po chvj to rozkminiac, mnie sie podoba to ogladam, Tobie nie, to ściszasz głos, albo włączasz ruski kanał, proste |
Arsenal - Barcelona :)
I Bayern - ManU ! :D Swoją drogą gośc z eurosportu miał chyba jakieś info ;-) (żart) |
Lyon - Bordeaux
Arsenal - Barcelona Inter - CSKA Bayern - Manchester Bayern/MU - Lyon/Bordeaux Inter/CSKA - Arsenal/Barcelona Ładne pary, pół finały typuję MU - Bordeaux i Inter - Arsenal, natomiast finał MU - Inter |
francuzi szczescie mieli, jedna druzyna juz w polfinale
Barcelona, MU, Bordeaux, Inter polfinal Bordeaux-Manchester Barca -Inter |
Cytat:
Przyznam szczerze że ciekawie wyglądają te pary. |
To mlodziez z Arsenalu zostanie rozgromiona przez Barce...brak obrony i radosny futbol tak sie skonczy....juz w Londynie zostana najprawdopodobniej rozstrzelani.
W konfrontacji Bordeaux z Lyonem, zdecydowanym faworytem sa ci pierwsi. Znakomite wyniki w LM, swietna jakosc gry i chyba tez wyzsze miejsce w tabeli ligi francuskiej. Man Utd - Bayern, tutaj trudno rozstrzygac, para bardzo wyrownana, bez faworyta. Inter - Cska, to wiadomo...Rosjanie to zupelny outsider sposrod tych zespolow. |
Ale super, że MU zagra z Bayernem!! Jakby nie grał Bayern to w rywalizacji z MU zawsze są strasznie mocni!! To będzie wspaniały mecz, ale szkoda tylko jednego, że... nie będzie komentował Szpakowski!! On taki szlagier poprowadziłby zajebiaszczo! Wiadome pełno pomyłek ale ten klimat...ahhh
|
Liczę na powroty Fabregasa, v.Persiego i pokonanie Barcelony
|
W finale Barcelona zagra z MU. Rewanz za zeszly rok i caly stadion przeciw Barcelonie. Góra tym razem Man Utd,
|
Mimo że kibicuję Interowi to dlaczego tacy pewni wszyscy są tego awansu? Sevilla też miała z palcem w... Rosjan przejść a jak się skończyło to widać.Mamy dwa rewanże za finały Ligi Mistrzów z przed kilku lat czyli MU-Bayern,mam nadzieję że z takimi emocjami jak wtedy.Barcelona-Arsenal tu chyba będzie jednostronnie,nie tak jak wtedy.No i pojedynek francuski gdzie wszystko jest możliwe.
|
Arsenal-Barcelona jednostronnie? Nie wydaje mi sie. Arsenal uwazany jest przez wielu za najładniej grajaca ekipe. Po za tym druzyna Wengera preferuje podbny styl do Barcelony, gra na małym obszarze boiska, piłka techniczna dlatego nie stoja na straconej pozycji. Barcelona jest tutaj wielkim faworytem nie tylko tego meczu ale takze całej edycji LM dlatego Arsenal moze to wykorzystac i awansowac do półfinału. Wynik jest sprawa otwarta - nasze typowanie to tylko przypuszczenia. Bardzo fajnie zapowiada sie tez pojedynek druzyn francuskich. To juz wielki sukces dla tej ligi bo 2 druzyny awansowaly do 1/4 a i jedna z nich zagra w półfinale. Emocji we wszystkich meczach na pewno nie zabraknie. Ja wierze w swój zespół - Arsenal. Wiem, ze stac ich na wszystko.
|
Będzie powtórka finału z zeszłego roku, MU - FCB. Innej opcji nie ma. Gdzie Arsenalowi do poziomu Barcelony? Bayern też nie dorasta do pięt MU. Jedyna ekipa, która faktycznie może pokrzyżować szyki MU i FCB to z tego wniosek, że Inter, bo w 1/2 już są, bo chyba nikt nie sądzi, by to CSKA zagrała dalej...
|
I własnie dlatego, ze wszyscy sa tak pewni jak Ty bedziemy mieli niespodzianke w 1/2 Finału.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pewne to jest np. że dokładnie jedna francuska drużyna zagra w półfinałach. Rozumiem, że w ciemno mógłbyś obstawić następujący scenariusz: MU - Bayern 1 Arsenal - FCB 2 Inter - CSKA 1 MU - Bordeaux/Lyon 1 Sprawdź 28 kwietnia, jest niemała szansa, że będzie z czego się pośmiać. |
MU - Bayern 1
Arsenal - FCB 1 Inter - CSKA 2 Bordeaux - Lyon 1 =]] |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl