![]() |
Cytat:
Na pewno Górnik pod wodzą Kaspra bedzie groźny dla każdego |
juz dzisiaj juz za minutkę juz za momencik
12-09-2008 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 17:45 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 20:00 |
Cytat:
Chodzi o to, że nie mam zbyt dobrego zdania o umiejętnościach skautingowo-menadżerskich Kasperczaka. W Kosowskiego z Zabrzu nie wierzę, Pinto chyba i nam i Górnikom powiedział "Hasta La Vista Baby". |
Cytat:
Kasperczak to trener świetny, ale menedżer wyjątkowo mierny. Skończy się pewnie zaciągiem "czarnych pereł" i wynalazków typu Brasilia, Kukiełka czy Edno. Inna rzecz - ciekawi mnie, jak u Kaspra sprawdzi się "international level" Zachorski. Bo fakt, że powołania o "boskiego" Leo na "Kasprze" wrażenia nie zrobią jestem pewien:D Na bank też wszyscy młodzi powinni już zacząć sobie szukać nowych klubów, inaczej przystopuje im rozwój tak jak Brożkom, Iwanowi, Kowalczykowi, Strąkowi czy Kwiekowi. Grając po pięć minut co tydzień nie sposób się rozwinąć. |
Cytat:
|
Cytat:
I jedna uwaga - nie wiemy jakimi kwotami dysponował Kasperczak na transfery. Może było tak że taki Oudja grał u nas bo był darmowy? Co nie zmienia faktu że Heniek jest dużo lepszym trenerem niż menadżerem. |
Ruch prowadzi z Craxą 1-0 i jeśli dowiezie zwycięstwo zrównuje się z nami punktami.
No nie ma wyjścia, z Lechem wygrać mus :) |
Dobre to było to przed chwilą :lol:
lepsza niż szarańcza |
Cytat:
Z całym szacunkiem, ale cieszę się, że Kasperczak już nas nie prowadzi - jego menedżerskie pomyłki odbijają się nam czkawką do dziś w osobie Dawidowskiego(a było ich znacznie więcej). Co do Ouadji - tak, pewnie był za darmo. Podobnie jak Singlar, Marcelo czy Diaz. Ba - nawet Penksa, za którego nie zapłaciliśmy nawet złotówki to był transfer o niebo lepszy niż większość Kasperczaka. Tyle, że u Kasperczaka "darmowy" znaczyło "trzeciego sortu grajek z Brazylii lub Afryki", a "za gotówkę" - "wybijający się młody piłkarz, który i tak zgnije u nas na ławce". |
Diaz nie był darmowy.
Dawidowskiego kupiliśmy w pakiecie z Zieńczukiem. (i to chyba było tak, że albo bierzemy obu albo żadnego) |
Cabaj znowu sie popisal :lol:
Ruch - Cracovia 2:0 |
Cabaj czułby się nieswój, gdyby przynajmniej jednej głupoty na boisku nie odwalił .
Całkiem ładna druga połówka w wykonaniu Ruchu, przyzwoicie grali. Co by nie gadać Radolski nie zostawił po sobie spalonej ziemi, wręcz przeciwnie. |
Statystyki niewłaściwej strony błoń też dobre - 1 celny strzał na 90 minut. ŁOŁ!
Panu Majewskiemu życze aby został w Cracovii do końca swojej trenerskiej "kariery"! |
Cabaaaaj GOOOOL :D
Uwielbiam go za to, że zawsze stara się nam dostarczyć śmiechu :) |
Cytat:
To chyba przesada, zeby chwalic Skorze za wyrazniejsze od Kasperczaka stawianie na mlodych. Kowalski zaliczyl ligowy debiut tylko dlatego, ze nie bylo juz kim grac. Maczynski zdaje sie ma na koncie 5 minutowy debiut ligowy. Malecki tez nigdy nie zaliczyl zadnego spotkania w podst.skladzie. Z kolei Boguski i Diaz to juz sa pilkarze odpowiednio 24 i 25 letni, dlatego trudno tu mowic o ogrywaniu mlodzierzy, a juz napewno nie jest trafnoscia szukanie analogii z 20-21 letnimi na owe czasy Brozkami. Singlar, Marcelo i Diaz - wszyscy oni wydaja sie byc trafnymi wyborami (chociaz Brazylijczyka nikt jeszcze na oczy nie widzial), ale moze warto sie wstrzymac z wyraznym wychwalaniem, do czasu az duet Skorza & Bednarz sprowadzi nam kilku dobrych ofensywnych darmowcow, bo z tym zawsze jest wiekszy klopot. Jak na razie maja na swoim koncie nie mniej spektakularne wtopy niz Heniek w postaci "Goal Machina" czy "RadoMatu". Jedyna roznica to chyba taka, ze Radek przez pol roku skasowal Wisle wiecej niz Ouadja, Bellote i Ekwueme za caly swoj pobyt :) |
Dobrze ze mamy wtyke Majewskiego w druzynie Cracovii.
Do tego w Opravcach, jest ok. :lol: |
swoją drogą cudotwórcą jest dla mnie trener ŁKS-u Marek Chojnacki.Po raz kolejny wyprzedano mu przed sezonem prawie cały zespół a on poskładał w kilka tygodni nowy.Drumlak nie grał od 2 lat w piłke , Jarki nie chciano w Zabrzu jak i Marciniaka
|
Pozwolę sobie się wtrącić. Za "RadoMatu" 3/4 tego forum płakało i łkało przez kilka miesięcy. Był nie wypałem bo jest frajerem nie dlatego że Skorża czy Bednarz dali dupy z jego ściągnięciem. Zaś "Goal Machine" w tym okresie który u nas spedził pokazał się z dobrej strony, strzelił kilka bramek w PP i PE no i w debiucie ligowym też strzelił, trudno powiedzieć co by było gdyby grał regularnie w pierwszym składzie w lidze ale są pewne przesłanki stawiające go wyżej od Ekwueme, Belotte czy Ouadji i nazywanie go "spektakularną wtopą" jest zwyczajnie śmieszne i naciągane.
|
Cytat:
Nie zmienia to faktu, ze rzeczywiscie stawiam Dudu nieco wyzej od Ekwueme czy Ouadji w hierachi niewypalow :) Natomiast w kwestii plkakania nad Radkiem (i Lobem), ja akurat mam czyste rece, a nawet zdarzalo mi sie przed nim przestrzegac :-P edit: no fakt, spektakularna wtopa to za mocne okreslenie. Bardziej pasowaloby np. nietrafiony transfer |
Cytat:
Co do tej dwójki to nie obwiniam Cie:D Ale chodzi o ogólnie panujący wtedy ton, wiadomo Matusiak był na fali i faktycznie niezłą piłkę grał i w tamtej formie mógłby się okazać wzmocnieniem (w formie z meczów z Serbią, Belgią czy Bełchatowa w ich vive mistrzowskim sezonie), ale że jest baranem to ciężko było przewidzieć. Ja też tam o niego nie błagałem ale nie ukrywam jakieś nadzieje z nim wiązałem pamiętając kilka jego fajnych meczy. |
Cytat:
A to, ze Matusiak rozczarowal w stopniu nad wyraz niespodzieanym, faktem jest. Ja juz po jego ligowym debiucie w Kielcach zauwazylem, ze dobra gra w pilke ten czlowiek zainteresowny zdecydowanie nie jest. Chyba juz wtedy mial na glowie bardziej sprawy biznesowe i planowal co zrobic z zarobina przez siebie kasa (za sam podpis z Palermo skasowal 700 tys euro). Dla mnie to byl typowy jednosezonowiec. Jedynie za Lenczyka w Belchatowie cos pogrywal. Nigdy wczesniej, ani pozniej, nie zblizyl sie nawet do tego poziomu. Te swietne wystepy w reprezentacji, to tez przejaskrawienie. Gdyby w meczu z Belgia Van Buyten nie potknal sie na pilce, Radek by nie zaistnial. Serbom w Warszawie strzelil po jakims rykoszecie, a w Belgradzie w meczu o pietruche, tylko dolozyl noge. To juz Rasiak mial wiecej udanych wystepow :D |
Cabaj GOL! Cabaj GOL! Cabaj GOL! Lalalalala lalalala..
:D |
Brawo Marcin, brawo Stefan :D
|
Cytat:
Hehe te czlowiek ma chyba na drugie "puszczam farfocle" ,bo to co zrobil to naprawde gorzej juz zachowac sie nie dalo.Ale on juz tak ma ,raz broni dobrze a raz robi takie bledy ze do pilkarskich jaj to sie nadaje :D No coz mecz baaardzo sredni,ale Cracovia to dno,tak slabego zespolu na wyjazdach to dawno nie widzialem,zero czegokolwiek no ale to nie nasze zmartwienie :) |
Nie wiem z czego się tak śmiejecie. Facetowi po prostu nie wyszło... znowu :> .
To się zaczyna robić ciekawie za naszymi plecami, Ruch nie odpuszcza, zmiana trenera ich nie zastopowała. Jutro ważny mecz Legia-Arka. Pierwsi będą chcieli udowodnić, że kryzys mają za sobą, a drudzy, że ich miejsce w tabeli to nie przypadek. W perspektywie całego sezonu wolałbym zwycięstwo Arki, bo ona punkty na pewno pogubi jeszcze wiele razy. Ze śmiesznych rzeczy, jeśli wygramy z Amicą, to Kuchenkorz będzie w tabeli za ŁKS-em :D . |
co do Cracovii
mam wrazenie, że Doktor dobiera sobie piłkarzy pod kątem psychiki, wybiera raczej miętkich gości, by móc z nich na spotkaniach w kręgu lepić postaci o jakich śni. NIestety(?), w Amice mu sie jakos udało(jaką psychike mieli goście zWronek sami sie przekonaliśmy nie raz...) a w Cracovii wychodzi to co wyjśc musi: gówienko. Zero charakteru, zero pomysłu, zero wiary w siebie. Drużyna nieudaczników. Kupuja tam młodych robią z nich mieczakó i wszystko lepi sie w szarą bezbarwną masą. Czy jest drugi taki klub, z którego w ciagu 5 lat nie wypłyneła żadna 'gwiazda'? to nie przypadak, po kłopotach z niepokornymi duet prof-dr szuka czegos na kształ ciot. Niestety jak na boisku nie ma kto tego szarpnąć to wychodzi to co wychodzi. jak olbrzymim obciążeniem jest praca w Cracovii, pokazuje Giza w Legii, przesiąknął ta mentalnościa na wylot, jak z niej 'wyrośnie' to będzie juz ekspertem w C+ na szczęscie nie nasz to problem... ;) |
Śląsk Wrocław wygrywa rzutem na taśmę 2-1 z Bełchatowem. Zwycięska bramka w 94 minucie:D
|
śląsk,śląsk W K S :d :d :d
|
Ze strony Legii:
13′ To chyba nie jest przypadek. Już w spotkaniu z Polonią mogliśmy zauważyć podobne problemy Hiszpana. Dziś po mocnym starciu z Bartoszem Karwanem (w którym nie było faulu) od razu noga Descargi nie wytrzyała 12′ Będzie zmiana - Descarga leży na murawie niezdolny do gry Boze spraw zeby Urban wytrzymal do konca sezonu i w przerwie zimowej sprowadzil jeszcze paru Hiszpanow. |
No, to już wiadomo, dlaczego tak łatwo pożegnano się z nim w czymś w czym grał.
Btw. Rysiek Szul, od zawsze wiedziałem, że swoje chłopisko. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl