![]() |
Cytat:
Kontakt: tel. 12 411-70-22 [email protected] |
Cytat:
Może jednak ktoś się orientuje w cenie tegoż biletu?? |
mam bardzo fachową prośbe
Szukam programu komputerowego HS-V14KIT lub 16KIT do kamerki JVC DVL 150 lub urządzenia DV Enabler |
Jakiego neta polecicie na terenie Krakowa do 50zł? :D Takiego żeby pingi były jak najniższe i szybka dostawa:P
|
Sklep LACOSTE mnie interesuje (obuwie, ciuchy). Gdzie taki w Krakowie znajdę?
|
Cytat:
|
Cytat:
btw, na szybko po ile sa bilety na mecz w piatek ? |
Orientuje się ktoś jakiej wysokości mandat można otrzymać za rozklejanie plakatów w miejscach niedozwolonych?
|
Cytat:
Ceny biletów dla osób posiadających Kartę Kibica: A i B D E40 zł30 zł30 zł Ceny biletów w wolnej sprzedaży: A i B D E 45 zł35 zł35 zł |
Cytat:
Z góry dzięki. |
Szukam dla 2 znajomych taniego hostelu w Krakowie (2 noclegi). Nie znacie może jakiegoś z tych mniej znanych w okolicach centrum?? Na stronach z hostelami "królują" w zasadzie te same znane hostele z odpowiednio wyższą ceną.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam,jade jutro na mecz z 6 letnim synem i mam pytanie czy na sektorze B da rade zrobic sobie zdjęcie z maskotką Wisły ? :) Ma chłopak marzenie i chce sie dowiedziec czy jest sens iść specjalnie po to na B :) Z góry dzięki za odpowiedz
|
na czym polega przesyłka ZA POBRANIEM? wytlumaczy mi Ktos DOKŁADNIE I PROSTO :) chodzi konkretnie o sprzedaz na Allegro, jak ja dostane kase od tej osoby za towar i czy jest mozliwosc ze mnie oszuka? :/
|
Cytat:
a jak koles nie odbierze paczki, to poczta wysyla ja do Ciebie, ale musisz doplacic za "droge powrotna" |
Nie orientuje się ktoś skąd jeżdzą busy do Zawoi?
A jakby ktoś znał cenę albo rozkład to już w ogóle:P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Da rade bo Smok krazy dookola stadionu,, jak bedzie przechodzil kolo B to go popros i fotka napewno bedzie.
|
A niewiesz czy na E tez go spotkam? Bo jakos nie przepadam za piknikową atmosferą na B :p
|
na ostatnim meczu widzialem ze sie tam krecil, bezproblemowo i tam go spotkasz, ja siedze na D ale Smoka ciezko nie zauwazyc hehe
|
Tylko na E masz kraty.... Na B nie masz, więc fotka będzie w miarę ładna :)
|
Ma ktos playliste na koncert 50 centa 30 sierpnia ???:D
|
Ponawiam pytanie
nie moge pisac Polskimi znakami na klawie.. jak chce np. wcisnac L z kreska to jest taki krotki sygnal gdzies pod maska obudowy procesora. krotko mowiac zniknely mi Polskie znaki, musialem chyba wcisnac jakis skrot klawiszowy ktory zmienil mi rodzaj klawy (mam windows xp) da sie cos z tym zrobic? |
Na pasku po prawej stronie powinna byc ikonka klawiatury tam klikasz i wybierasz polski programisty. A jak nie tu to panel kontrolny tam ustawienia regionalne i zmieniasz jezyk na polski programisty
|
no wlasnie znalazlem ta odpowiedz ale nie mam zadnej klawiaturki w pasku zadan
z tym panelem kontrolnym to znaczy panel sterowania ? ustawienia regionalne? gdzie to jest? sorry za przyglupie pytania ale ciemny w tym jestem ps; mam chyba.. daje skrina bo nie widze tam zadnego Polski programisty http://i35.tinypic.com/k9i85.jpg zle cos, czy wszystko ok? |
Zakładka jezyki tam kliknij na Szczegóły
|
Robił ktoś z Was kiedyś naprasowywankę na koszulkę? Jakiej jakości była ta naprasowywanka?
Słyszałem, że wybrany obrazek przed wydrukowaniem trzeba było jakoś odwrócić. Prawda to? I ostatnie pytanie. Według Was lepiej zrobić sobie własną i jedyną w swoim rodzaju koszulkę Wisły, czy kupić już gotową? |
zmienione, niestety nie pomoglo. dalej to samo
moze po formacie.. dziekowac za pomoc |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl