Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WzT 21.08.2008 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 589012)
Ile kosztuje bilet na PKS z Krakowa do Łodzi??


Kontakt:
tel. 12 411-70-22
[email protected]

Tomy 21.08.2008 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 589024)
Kontakt:
tel. 12 411-70-22
[email protected]

0-300-300-120, pod tym numerem można sie czegoś więcej dowiedzieć, niestety cwaniaki dobrze na tym zarabiają :/
Może jednak ktoś się orientuje w cenie tegoż biletu??

joshi 21.08.2008 10:51

mam bardzo fachową prośbe
Szukam programu komputerowego HS-V14KIT lub 16KIT do kamerki JVC DVL 150
lub urządzenia DV Enabler

Barthez 21.08.2008 11:26

Jakiego neta polecicie na terenie Krakowa do 50zł? :D Takiego żeby pingi były jak najniższe i szybka dostawa:P

wisl@k_TS 21.08.2008 13:37

Sklep LACOSTE mnie interesuje (obuwie, ciuchy). Gdzie taki w Krakowie znajdę?

pirat.z.karaibow 21.08.2008 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 589169)
Sklep LACOSTE mnie interesuje (obuwie, ciuchy). Gdzie taki w Krakowie znajdę?

Nie znajdziesz, było już o tym w tym temacie.

szprotson 21.08.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 589177)
Nie znajdziesz, było już o tym w tym temacie.

a na rynku głownym to sklepu juz nie ma ?


btw, na szybko
po ile sa bilety na mecz w piatek ?

Lupo 21.08.2008 14:07

Orientuje się ktoś jakiej wysokości mandat można otrzymać za rozklejanie plakatów w miejscach niedozwolonych?

WiślakNH 21.08.2008 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 589191)


btw, na szybko
po ile sa bilety na mecz w piatek ?



Ceny biletów dla osób posiadających Kartę Kibica:


A i B
D
E40 zł30 zł30 zł
Ceny biletów w wolnej sprzedaży:


A i B
D
E
45 zł35 zł35 zł

wisl@k_TS 21.08.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 589191)
a na rynku głownym to sklepu juz nie ma ?

Możesz napisać gdzie on jest dokładnie?

Z góry dzięki.

Devonisch 21.08.2008 14:48

Szukam dla 2 znajomych taniego hostelu w Krakowie (2 noclegi). Nie znacie może jakiegoś z tych mniej znanych w okolicach centrum?? Na stronach z hostelami "królują" w zasadzie te same znane hostele z odpowiednio wyższą ceną.

luk02 21.08.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 589252)
Szukam dla 2 znajomych taniego hostelu w Krakowie (2 noclegi). Nie znacie może jakiegoś z tych mniej znanych w okolicach centrum?? Na stronach z hostelami "królują" w zasadzie te same znane hostele z odpowiednio wyższą ceną.

miasteczko studenckie agh ew na Bydgoskiej masz nocleg, jak nie to ul. Racławicka oraz ul.Pomorska hostele, lecz otwarte tylko w lecie

Devan 21.08.2008 15:18

Cytat:

Możesz napisać gdzie on jest dokładnie?

Z góry dzięki.
Na Grodzkiej

WislakWloszczowa 21.08.2008 15:52

Witam,jade jutro na mecz z 6 letnim synem i mam pytanie czy na sektorze B da rade zrobic sobie zdjęcie z maskotką Wisły ? :) Ma chłopak marzenie i chce sie dowiedziec czy jest sens iść specjalnie po to na B :) Z góry dzięki za odpowiedz

Zola 21.08.2008 17:28

na czym polega przesyłka ZA POBRANIEM? wytlumaczy mi Ktos DOKŁADNIE I PROSTO :) chodzi konkretnie o sprzedaz na Allegro, jak ja dostane kase od tej osoby za towar i czy jest mozliwosc ze mnie oszuka? :/

mic 21.08.2008 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 589389)
na czym polega przesyłka ZA POBRANIEM? wytlumaczy mi Ktos DOKŁADNIE I PROSTO :) chodzi konkretnie o sprzedaz na Allegro, jak ja dostane kase od tej osoby za towar i czy jest mozliwosc ze mnie oszuka? :/

Wysylasz paczke bez czekania na pieniadze od niego, na poczcie wpisujesz ze "za pobraniem" i podajesz kwote. Jak paczka dojdzie do kupujacego to zanim on ja odbierze, to musi zaplacic. Wtedy poczta wysyla pieniadze na Twoje konto, lub przekazem do domu

a jak koles nie odbierze paczki, to poczta wysyla ja do Ciebie, ale musisz doplacic za "droge powrotna"

P.e.c.h 21.08.2008 18:17

Nie orientuje się ktoś skąd jeżdzą busy do Zawoi?
A jakby ktoś znał cenę albo rozkład to już w ogóle:P

CVC 21.08.2008 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 589418)
Nie orientuje się ktoś skąd jeżdzą busy do Zawoi?
A jakby ktoś znał cenę albo rozkład to już w ogóle:P

Linia busów nazywa się MERCBUS i jedzie do Zawoi. Wpisz w google to pewnie będzie rozkład

WislakWloszczowa 21.08.2008 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 589326)
Witam,jade jutro na mecz z 6 letnim synem i mam pytanie czy na sektorze B da rade zrobic sobie zdjęcie z maskotką Wisły ? :) Ma chłopak marzenie i chce sie dowiedziec czy jest sens iść specjalnie po to na B :) Z góry dzięki za odpowiedz

Odpowie ktos? :P

WrbJohny 21.08.2008 18:45

Da rade bo Smok krazy dookola stadionu,, jak bedzie przechodzil kolo B to go popros i fotka napewno bedzie.

WislakWloszczowa 21.08.2008 18:51

A niewiesz czy na E tez go spotkam? Bo jakos nie przepadam za piknikową atmosferą na B :p

WrbJohny 21.08.2008 18:53

na ostatnim meczu widzialem ze sie tam krecil, bezproblemowo i tam go spotkasz, ja siedze na D ale Smoka ciezko nie zauwazyc hehe

dj_ibutti 21.08.2008 19:17

Tylko na E masz kraty.... Na B nie masz, więc fotka będzie w miarę ładna :)

drevno 21.08.2008 19:32

Ma ktos playliste na koncert 50 centa 30 sierpnia ???:D

SpoXsteR 21.08.2008 22:09

Ponawiam pytanie

nie moge pisac Polskimi znakami na klawie.. jak chce np. wcisnac L z kreska to jest taki krotki sygnal gdzies pod maska obudowy procesora.
krotko mowiac zniknely mi Polskie znaki, musialem chyba wcisnac jakis skrot klawiszowy ktory zmienil mi rodzaj klawy (mam windows xp)

da sie cos z tym zrobic?

MatMario 21.08.2008 22:29

Na pasku po prawej stronie powinna byc ikonka klawiatury tam klikasz i wybierasz polski programisty. A jak nie tu to panel kontrolny tam ustawienia regionalne i zmieniasz jezyk na polski programisty

SpoXsteR 21.08.2008 22:35

no wlasnie znalazlem ta odpowiedz ale nie mam zadnej klawiaturki w pasku zadan
z tym panelem kontrolnym to znaczy panel sterowania ? ustawienia regionalne? gdzie to jest?
sorry za przyglupie pytania ale ciemny w tym jestem


ps; mam chyba..

daje skrina bo nie widze tam zadnego Polski programisty

http://i35.tinypic.com/k9i85.jpg

zle cos, czy wszystko ok?

MatMario 21.08.2008 22:52

Zakładka jezyki tam kliknij na Szczegóły

w0lno. 21.08.2008 23:03

Robił ktoś z Was kiedyś naprasowywankę na koszulkę? Jakiej jakości była ta naprasowywanka?
Słyszałem, że wybrany obrazek przed wydrukowaniem trzeba było jakoś odwrócić. Prawda to?
I ostatnie pytanie. Według Was lepiej zrobić sobie własną i jedyną w swoim rodzaju koszulkę Wisły, czy kupić już gotową?

SpoXsteR 21.08.2008 23:07

zmienione, niestety nie pomoglo. dalej to samo

moze po formacie..

dziekowac za pomoc


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl