![]() |
Witam! Polecam coś dla mamy i dla dziecka ;)
Super spodnie REPORTER! http://allegro.pl/item774592546_supe...r_rozm_27.html http://allegro.pl/item774584268_supe...r_rozm_26.html http://allegro.pl/item774600771_supe...r_rozm_27.html Świetna kamizelka XS: http://allegro.pl/item774620327_supe...ozmiar_xs.html i wiele, wiele innych! POLECAM :) i gorąco pozdrawiam ;) |
Kupie PlayStation 2 nie przerobiona -> PW.
|
Sprzedam to :
http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=14216978 Kupię również nie przerobionego XBOXA 360 -> priv. |
Cytat:
|
Sprzedam Konsole : http://img136.imageshack.us/img136/9231/4f8b10.jpg Sony PSP 3003 Slim & Lite (Piano Black) + 2 gry oraz 2 filmy ! Istnieje możliwość odbioru konsoli przed meczem w Sosnowcu, oczywiście bez dodatkowych opłat Super okazja, zachęcam do kupna ! http://www.allegro.pl/item774722008_...i_2_filmy.html |
|
Sprzedam telefon Sony Ericson W200i z wyświetlaczem do wymiany tanio !
|
witajcie,
Poszukuję okazjonalnych szalików z meczów Wisły Kraków w pucharach z lat 1998-2009 innych pamiątek pucharowych tj, afisze meczowe, proporczyki meczowe. |
Sprzedam ps2 przerobiona + gry. ofery priv.
|
Sprzedam korki: Adidas Kaiser lanki: 42.5 ,prawie nówki. priv
Kupię Vademecum operona Geografia 2009 lub 10 |
Sprzedam telefon Samsung Avila, nowy, nieużywany, info na priv
|
Cytat:
|
|
Sprzedam!
Podręczniki do liceum i technikum. 1. Język polski : Kształcenie językowe- ćwiczenia klasa 1-3 Aldona Skudrzykowska Opowieść o człowieku klasa 1 Krzysztof Biedrzycki książki " Z Pegazem" 2. Geografia : Geografia 1 wyd. Operon , Wojciech Wiecki 3. Fizyka : klasa 1 wyd. Operon , Piotr Walczak 4. Biologia : klasa 1 wyd. Operon, Waldemar Lewiński 5. Historia : klasa 1 Gdańskie wydawnictwo oświatowe, Mikołaj Gładysz cz. 1 i 2 6. Chemia : klasa 1 : wyd. Nowa Era, Chemia ogólna i nieorganiczna Maria Litwin 7. Matematyka : zbiór zadan do klasy 1 wyd. Oficyna Edukacyjna, Krzysztof Kłaczkow 8. Elektrotechnika wyd. Wsip Stanisław Bolkowski 9. Elektronika wyd. Wsip Augustyn Chwaleba 10. Podstawy Elektroniki wyd. Wsip B. i M. Pióro cz. 1 i 2 |
Witam
Zapraszam serdecznie do moich aukcji. Oferuje produkty firmy UMBRO. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14784294 http://i38.tinypic.com/24n4h2v.jpg http://i37.tinypic.com/2dv321t.jpg http://i33.tinypic.com/2czpqfn.jpg http://i33.tinypic.com/10n6ddu.jpg http://i34.tinypic.com/m7an9f.jpg http://i37.tinypic.com/2rgko5u.jpg http://i38.tinypic.com/2h3945j.jpg Licytujcie Jesli potrzebujecie inne rozmiary lub kolory, piszcie do mnie, postaram sie zorganizować. Pozdrawiam |
sprzedam 2 telefony nokii N73 i 7500 prism. linki ponizej:
http://www.allegro.pl/item778427048.html http://www.allegro.pl/item778447591_...dny_uwagi.html Zapraszam do kupna |
Mam do sprzedania Play Station 2(konsola+komplet kabli + pad)
Konsola przerobiona,z opcja DVD. Uzywana byla,zeby nie sklamac...około 15 razy przeze mnie. Cena 200 zł do negocjacji ; -) |
5 Załącznik(ów)
Załącznik 1107
Załącznik 1108 Załącznik 1109 Załącznik 1110 Załącznik 1111 Sprzedam, więcej info -----> PW Nowe, nieużywane, oryginalne. |
witajcie,
Poszukuję okazjonalnych szalików z meczów Wisły Kraków w pucharach z lat 1998-2009, innych pamiątek pucharowych tj, afisze meczowe, proporczyki meczowe jak również biletów ligowych tego klubu-dom, wyjazd,towarzyskie, min, od 1993 roku: Wisła K- Zagłębie L 12.06.93, Wisła K-Górnik Z 01.08.93, Pogoń Sz-Wisła K PP 20.10.93, Polonia B-Wisła K 19.03.95, Świt NDM- Wisła K 30.09.95, Hutnik W-Wisła K 28.10.95, Stal SW-Wisła K 01.06.96, Lublinianka L-Wisła K 09.06.96, Górnik II Z-Wisła K PP 23.08.96, ŁKS-Wisła 18.06.97 paragon fiskalny, Łks-wisła 20.08.97 pf, Polonia W-Wisła K 26.10.97, Stomil -Wisła K 15.08.98, Zagłębie L- Wisła 20.05.00, i aktualniejsze : JESIEŃ 2004 WISŁA-POLONIA 07.08.04 WISŁA-WISŁA PŁOCK 28.08.04 JESIEŃ 2006 WISŁA-GÓRNIK Z 29.07.06 PE – ZAGŁEBIE L-WISŁA 22.11.06 PE – GKS B-WISŁA 07.06.07 WISŁA-GÓRNIK Z 19.09.07 GÓRNIK Z –WISŁA 28.11.07 PP ŚLĄSK W –WISŁA 26.09.07 WIOSNA 2008 WISŁA- RUCH CH 05.04.08 PE- JAGIELLONIA -WISŁA 26.02.08 Jesien 2008 Polonia Warszawa- Wisła Kraków 16.08.08 Wiosna 2009 Arka-Wisla 19.04.09 Wisła- Górnik Z 24.04.09 Jesień 2009 Wisła-Levadia EL.LM SP Lech P-Wisła K Lubin 25.07.09 Liga Zagłębie L- Wisła Kraków 08.08.09 Wisła Kraków-Polonia Bytom 20.09.09 PP Hetman-Wisła 23.09.09 |
Kupię XBOXA 360 z wyjściem HDMI
|
kupie polar White Star Power kontakt priv!!!!!
|
5 Załącznik(ów)
Załącznik 1112
Załącznik 1113 Załącznik 1114 Załącznik 1115 Załącznik 1116 Info ----> Pw Spodnie rozmiar XL ! |
|
kupie polar White star Power,kontakt pw!!
|
Ma ktoś jakieś info gdzie mogę zakupić chustę z herbem Wiślackim albo którejś z naszych zgód ? Chyba, że ktoś ma do odsprzedania, to chętnie odkupię. Pisać na priv.
|
5 Załącznik(ów)
Załącznik 1117
Załącznik 1118 Załącznik 1119 Załącznik 1120 Załącznik 1121 -----> PW Spodnie rozmiar XL |
Koszulki patrioci edycja 3.
Dostępne rozmiary M, L, XL Polecam ! http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7794449 http://i28.tinypic.com/vxyj2r.jpg |
sprzedam
do usunięcia
|
|
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=767615095
Sprężyny sportowe do Audi A4 polecam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl