![]() |
Cytat:
|
Nawigacja GPS na Adroida online/offline (płatne/darmowe). Ktoś coś poleci?
|
Sygic lub Igo nextgen. Najlepsze jak dla mnie z tych do trybu offline.
|
Lenovo P2, ktos, cos?
|
Odświeżę bo mnie zaraz qrwica strzeli.Posiadam Xperia E5 fotki trzaska żyleta,ale filmiki to już tragedia ciemne, nie ostre nie mogę złapać ostrości nawet....Próbowałem różnych ustawień i dalej kaplica moja stara Lumia 520 rozkłada ją na łopatki w nagrywaniu filmików ktoś coś ?
|
Mam problem od kilku miesięcy z moim HTC M8.Telefon praktycznie codziennie sam się wyłącza a bateria schodzi do zera i muszę go ładować.Włącza się system operacyjny i trzeba go odpalać nieraz po kilka razy ,aby znowu wystartował.Telefon ma niecałe dwa lata,jestem pierwszym właścicielem.Ktoś może mi doradzić?Telefon na śmietnik czy do uratowania,bo wszystko wskazuje ,że coś jest z procesorem.
|
Nowa bateria rozwiąże wszystko, pewnie przez te dwa lata nie byłą zmieniana.
|
Albo niech zacznie od resetu do ustawien fabrycznych, bo moze miec jakieś gówno zainstalowane które drenuje baterię.
|
Telefon zmieniłem,ale dzięki za rady :D
Ma ktoś z Was telefon w Plushu i może mi powieedzieć kilka słów na ten temat? Czy jesteście zadowoleni?Bo oferta wygląda bardzo korzystnie i de facto miałby za połowe ceny to co mam teraz w Play-u. |
Galaxy 8s+ czy Note 8?
|
ktos jest moze konsu...sprzedawca z t-mobile.
konczy mi sie umowa na poczatku lutego :) priv :) |
SONY XPERIA Z CZARNY
Bez Simclocka, 4 letni, słuchawki, ładowarka, pudełko, szyba bez rys - nie tłuczony :) 200 zł Zdjęcie przykładowe: http://www.indonesiapokersites.com/w...amespools7.jpg |
Jaki polecacie telefon do 2 tyś zł? Tylko wchodzi w grę na androidzie.
Samsung Galaxy S7 edge, LG G6? Może coś innego? :) |
Hejka
Gra ktos z Was moze na komorce w Simcity Buidit? Jesli tak to zapraszam do naszego klubu - Wisełka Kraków. W koncu trzeba sie reprezentowac i trzymac poziom na roznych polach ;) Pozdrawiam. |
lucas8 Galaxy S8 spokojnie kupisz za ok 1700 na olx. Nówka z papierami z zaplombowanym pudełkiem. Szukałem czegoś innego, ale na ten moment myślę że to najlepszy wybór.
|
lucas8, a może Xiaomi mi6?
|
Cytat:
@ulTraS, polecasz? Musze obejrzeć sobie ten telefon, chociaż nie będę ukrywał, że chcę dalej pozostać przy Samsungu, albo ewentualnie zmiana na Huawei. :) |
lucas8 trzeba trafić i obserwować cały czas olx, co pare dni wskakuje fajna oferta. Ja kupiłem nówkę z plombami i wszystkimi papierami za 1650zł.
Co do mi6 problemem jest to że większość na olx nie ma LTE B20 co powoduje u nas problemy, a ceny w oficjalnej dystrybucji nie są zachęcające. |
Xioami mi6 masz za 1999 w sklepie firmowym w serenadzie. 6/64
Szach mat. |
potrzebuję porady
gdzie najlepiej wziąć teraz abonament? mam obecnie w play. nielimitowane rozmowy do wszystkich sms- do play darmowe i 200 do wszystkich i max 2GB net. lepiej z telefonem czy bez? a może w ogóle zrezygnowac z abonamentu i wziac na kartę? ważne aby ograniczyć wydatki. |
UP@
Ja polecam PLUSHA.Jestem bardzo zadowolony ,bo obecnie płacę 25zł/m internet na poziomie 10GB masz na początku a pózniej rośnie w zależności od tego jak długo jesteś u nich.Darmowe rozmowy/sms-y do wszystkich a umowę podpisałem na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w każdym momencie. |
Niestety mają tylko dla przenoszacych ofertę za 30zł.
ktoś kiedyć Orange polecał że sa jakieć kody obniżające abonamet. Ewentualnie mogę wziąć z telefonem aby go odsprzedać. Tylko może ktoś popdpowie w jakiej ofercie ? Cytat:
|
do susunieica
|
Jestem ponad 10 lat w Play i naprawdę jestem zadowolony miałem też internet od nich,ale działał średnio......Obecnie mam mixa i to mi wystarcza.
|
Na dziś to karta jest najbardziej opłacalna.
Jeśli ktoś nie jest w Play to przenosisz nr do nich na kartę i masz chyba 400 czy 600 zł na 6 msc do wykorzystania. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak z ciekawości zerknąłem w ten link co kolega wyżej wrzucił i patrzę tam na oferty rzędu 10,20 złoty za miesiąc w lajt mobilei premium mobile m.in.Możecie mi powiedzieć co to za cuda?Korzystał ktoś?Bo wszedłem na jedną z tych stron to szata graficzna z poprzedniej epoki :P
|
Premium mobile - ma brat i jest zadowolony
Ja mam virgin mobile, mega fajna sieć, 29 zl, wszystko bez limitu + 11 gb internetu (do tego fajna aplikacja do zarządzania kontem) Tak właśnie wyglądają obecne oferty, zdziwiony? |
Nie moge uruchomic starego smartfona Lg. Pojawia się tylko logo Lg i nie znika długi czas. Są programy do kompa,żeby to zdiagnozować?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl