![]() |
Cytat:
2 zgrupowania - Turcja (Cypr??) i Hiszpania 12.01 start treningów 15.01 turniej w Poznaniu 17.01 wyjazd do Turcji 26.01 sparing w Turcji 30.01 powrót do Krakowa 3.02 sparing w Krakowie ? wyjazd do Hiszpani ? sparing z ? 27.02 18. kolejka rundy wiosennej Ekstraklasy Ktoś zna brakujące szczegóły oraz daty i miejsca obozów ? Rozumiem, że jak naraze podano tylko dwóch sparingpartenrów. http://www.90minut.pl/news/112/news1...do-Turcji.html |
Solidni rywale. Choć pewnie Ukraińcy wystawią drugi skład. Gdyby udało się jeszcze zakontraktować zespoły z Primera Divison byłoby bardzo dobrze,choć na czołówkę Segunda Division tez bym nie narzekał.
|
Ciekawe co to za zespply z Primera ,pewnie Xerez i Getafe :D
a moze cos wyzej?? w kazdym razie widac ze porządnie te plany wreszcie wygladają . No i ciekawe zapowiada sie ten Remes Cup w Poznaniu ,jesli będa przyjmowac kibicow wszytskich druzyn :D(gramy m.in my Legia,Gornik,Jaga ,Lechia,mecze ponoc w TVP Sport) |
Wojtas w dziale Remes Cup ktoś napisał, że kibiców Wisełki i Legii nie wpuszczą.A co do sparingów chciałbym aby Wisła zagrała z trójki Sevilla,Espanol,Atletico.Jakoś tak mi się zamarzyło :D wiem, że nie realne :P
|
ogólnie sparingi nie będą złe. Jest już Schatar Donieck i mają być ekipy z Primeradivision. Pewnie nie będzie to Barcelona czy Real, ale rywale z półki Espanyolu Barcelona lub Osasuny już tak
|
Ten cytat zamieszczony przez masouda jest jakis taki niespójny. Z jednej strony podaje że mecz z Szachtiarem ma być w Antali (Turcja) a z drugiej pisze że obóz ma być na Cyprze (samolotem polecą do Turcji na mecz?). Nie bardzo też wierzę że będziemy grac sparingi z pierwszymi składami drużyn hiszpańskich, przecież oni grają wtedy mecze ligowe i nikt nie będzie się żyłował na jakieś sparingi z klubem z Polski. Bedzie prawdopodobnie tak jak za Ąriego gdzie sparingi grali z jakimiś głębokimi rezerwami zespołów I ligi francuskiej (a i tak przegrywaliśmy :> ).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
oficjalna pisze, że będzie tez sparing z Karpatami Lwów, ktos wie kiedy?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dziś nasi piłkarze zaczęli przygotowania do rundy wiosennej
Gołoś, Sobolewski, Singlar wzieli udzial w pierwszym treningu tylko Głowackiego nie było widać. |
Cytat:
|
Problemy z Brożkiem. Nie pojedzie na obóz
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Najważniejsze wycinki Wie ktoś co z Singlarem, ile będzie pauzował Guła? Orientuje się ktoś czy dobry jest ten fizjolog Jerzy Wielkoszyński? Napisali tylko, że do niego jeżdżą indywidualnie piłkarze Wisły by odbudować formę.. a to mu wystawia złą notę. |
Udało się ustalić sparing z kolejnym silnym rywalem:
Cytat:
|
moglby mi kttos powiedziec czy nasi juz polecieli do tej Antalyi czy nie? Wszedzie pisze ze wyjazd 17.01 ,a przeciez dzisiaj jest 17-sty... ponadto 20.01 juz pierwszy sparing ...troche szybko...
/edit dobra juz znalazlem info ze wylatuja jutro/ |
Czemu jeszcze nie ma informacji, że dolecieli? Mieli ok 21 być. Ja już przebieram nogami...
:) |
Alez maja warunki..
piekna pogoda,super hotel,baseny ,boiska do kosza itd nic tylko trenowac i to solidnie |
Dolecieli z opóznieniem
|
Bankowo wina Skorży. Zwolnić !
|
Na zgrupowaniu 23 zawodników...zawsze jest ich 25, 26. Czyżby wolne miejsca dla nowych nabytków?
|
Brożek i Garguła w Polsce,Pawełek,Brożek Piotrek,Małecki w Singapurze. All clear ?
|
|
|
|
|
"Właśnie zaczął padać grad... Przypomina się nam zgrupowanie w Austrii, gdzie też mieliśmy podobne atrakcje."
dobrze się zaczyna http://www.livesports.pl/detail/socc...et=-3600&tab=1 czemuż to tutaj jest pokazane, że jest 11 minuta a nie grają jeszcze :> |
widac pieeeknie gramy. 1 celny strzał w 30 minucie, 1 akcja w 40 minucie.
|
Natomiast teraz gnieciemy i brakuje szczęścia i skuteczności.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl