Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Natkan 10.07.2009 21:36

ejj nie wie ktos kiedy wyniki na ekonomicznej agh i rolniczym bo zdawalo mi sie ze kolo 14 a na roniczym juz znajomym pisze ze sie dostali a mi oczekuj wynikow

Lupo 10.07.2009 22:04

Na AGH wyniki 15.07 o 16 ;-)

wredny.bardzo 11.07.2009 08:07

Hmmm... dlaczego sie nie dostalem na wydzal mechaniczny na mechanikę na PK? W sumie bardziej liczę na kierunki gdzie liczy sie geografia na AGH ale to miala być droga rezerwowa a tu lipa... Ktos wie jaki był próg?

wonski_eNHa 11.07.2009 08:16

Jak sie dowiedzieć na PK czy sie jest na liście rezerwowej?? Jak się ktoś dostał to ma "Zakwalifikowany do przyjęcia - proszę dostarczyć komplet dokumentów do WKR " jak nie to "nieprzyjęty", a jak ktoś na liście jest to coś pisze?? Wie ktoś jak to wygląda?

Mlody Wislak 11.07.2009 10:38

rok temu na PK gdy była 2-3 rekrutacja to list do domu Ci przysyłali :P Oczywiście nic nie trzeba było donosić.Żadnych świstków ,że chce się brać udział w kolejnej rekrutacji. Nie wiem jak to jest w tym roku :)

kangurekm 11.07.2009 10:48

Ja mam takie małe pytanko .. a właściwie prośbę o pomoc . Otóż na poniedziałek mam wyznaczony termin wgladu do swoich prac maturalnych. Problem jest taki ze nie jestem z Krakowa i nie za bardzo wiem jak dostać się z Dworca Głównego na Hutę na osiedle Szkolne komunikacją miejską. Byłby ktoś tak uprzejmy i pomógł w potrzebie ? =)

konrad 11.07.2009 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 760234)
Ja mam takie małe pytanko .. a właściwie prośbę o pomoc . Otóż na poniedziałek mam wyznaczony termin wgladu do swoich prac maturalnych. Problem jest taki ze nie jestem z Krakowa i nie za bardzo wiem jak dostać się z Dworca Głównego na Hutę na osiedle Szkolne komunikacją miejską. Byłby ktoś tak uprzejmy i pomógł w potrzebie ? =)

Wsiądź w tramwaj nr 4 (przystanek niedaleko dworca) i wysiądź na ul. Struga. Potem zostaje parę kroków do os.Szkolnego.

StelmiOriginal 11.07.2009 11:07

Wsiądź w tramwaj nr 4 (kierunek Wzgórza Krzesławickie)

wredny.bardzo 11.07.2009 22:38

****a, to są jaja, punkty wymagane 40 punkty zdobyte 46 status NIEPRZYJĘTY... A żadnego maila nie ma! Anty PK, czekam na wyniki z AGH

P.e.c.h 12.07.2009 10:42

Punkty wymagane, to są minimalne punkty jakie trzeba mieć, żeby byc branym pod uwagę w rekrutacji, a realny próg "dostania się" tworzą sami kandydaci.

Mistel 12.07.2009 13:19

Ma ktoś znajomego co się dostał na UP na wychowanie obronne a rezygnuje?

palikot 12.07.2009 17:47

ja mam pytanie... mógłby ktoś nakreślić jak wygląda potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej w tym systemie na AGH-u? Bo piszą, ze do jutra do 12 ma coś byc odnotowane na koncie, a jak nie to do WKR pokazać...

edit: mi tez zniknęły...

!!IRIVER!! 12.07.2009 18:26

Po prostu pojawią Ci się w rubryce informacje o rekrutacji tabelki z wybranymi kierunkami itd. ;) No i będziesz mieć STATUS - KANDYDAT.

Znowu coś tam kombinują na tej stronie bo zniknęły mi deklaracje. Komuś też?

palikot 13.07.2009 10:47

Cytat:

W Krajowym Rejestrze Matur nie było twoich ocen, dlatego musisz stawić się w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjne wydziału, na którym zadeklarowałeś(aś) kierunek główny i okazać oryginał świadectwa maturalnego wraz z ewentualnymi aneksami i zostawić kserokopię tych dokumentów. Członek WKR wprowadzi przy Tobie prawidłowe oceny do systemu.
Moze ktoś mi wyjaśnić czemu tak mam?

Bialagwiazda 13.07.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 759781)
Mam 161 miejsce na UP (zaoczne: administracja) ,a od 145 przyjmują... Dostane się z listy rezerwowej ?;>

Że mi tak ten ang poszedł na maturze:/



Myślę że powinieneś się dostać. Ja właśnie jestem po pierwszym roku na administracji na UP też zaocznie i wiem, że sporo osób było przyjętych z listy rezerwowych a w ogóle to i tak dużo więcej osób w tym roku przyjmują w porównaniu z poprzednim rokiem.

IndykTSW 13.07.2009 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 760986)
Moze ktoś mi wyjaśnić czemu tak mam?

Bo nie podpisałes deklaracji w liceum ze chcesz aby Twoje wyniki byly w rejestrze. Musisz im dostarczyc bo nie moga ich pobrac z rejestru jak ich tam nie ma.

3,5nando 13.07.2009 16:01

Inżynieria Środowiska na PK
 
Witam,
bardzo chciałbym dowiedzieć się co niecoś o tym kierunku, najlepiej od osób z Politechniki Krakowskiej. Niestety nie dostałem się na budownictwo w 1 rekrutacji i dziś pan z WiL do którego dzwoniłem powiedział mi, że nie widzi dużych szans bym dostał się tam w 2 rekrutacji (mam 70% z mat a trzeba 75...). Zastanawiam się teraz nad alternatywą. Co ciekawe... oprócz inż. środowiska zastanawiam się nad ... finansami na UEK... Wiem, kierunki nie za bardzo ze sobą spokrewnione, ale to chyba też najlepiej pokazuje to, że do końca nie jestem przekonany co w życiu chciałbym robić.

Reasumując chciałbym się dowiedzieć :
a)czy są i jak duże szanse by z inż. środowiska przenieść się na moje upragnione budownictwo
b)inż. środowiska - dobry czy zły kierunek? jak przebiegają studia itd.
c)to samo co wyżej tylko o finansach i tu pytanie do studentów UEKu :D
d)czy i jakie mogę mieć uprawnienia budowlane po inż. środowiska
e)... myślicie że pan z PK z WiLu wie co mówi i na budownictwo w 2 rekr. malutkie szanse?

Pozdrawiam :-)

IndykTSW 13.07.2009 21:37

Czy jeżeli limit osób przyjetych jest 100 osob i np. przyjuja w 1 rzucie 110 osób to w drugiej rekrutacji przyjmuja tak ze np ogolnie bedzie 120 czy raczej dążą do tego aby w drugiej rekrutacji bylo 100 osob tyle ile limit mial wynosic? Bo jezeli np przyjmuja 120 osob to pozniej podczas sesji beda chcieli te 20 osob usunac?

P.e.c.h 13.07.2009 21:46

Jak przyjma 110, to zawsze jakas cześć nie podejmie wyzwania, wybierze inne studia i potwierdzi swoja chęc np 85, wtedy w drugiej rekrutacji bedą dobierać te brakujące +/-
Jak jest komplet to nie ma drugiej rekrutacji

SpongeBob 13.07.2009 21:49

czy ma ktos kontakt do jakiegos dobrego korepetytora z his i wos?:> pilnie potrzebuje...
aa i bez cen typu 150zł za 45 minut prosze:)

Lupo 14.07.2009 10:22

Czy jakiemuś szczęśliwcowi udało się już wejść na stronę UJ'otu? :)

Martinus 14.07.2009 10:24

Nie to chyba jak wygrac 6 w Lotka :D

!!IRIVER!! 14.07.2009 10:35

A to dziś wyniki UJ? :P
Jejku ale mam spinę przed jutrem... Obym sie dostał na AGH :P

Martinus 14.07.2009 12:07

Kurde to już jest naprawdę pzresada......

anika 14.07.2009 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 761524)
Czy jakiemuś szczęśliwcowi udało się już wejść na stronę UJ'otu? :)



taaaak ;)
ale rano, zanim napisałeś i w sumie zupełnie przypadkowo, bo myślałam, ze w nocy dopiero będą wyniki.

no i jestem studentką prawa ;]

WzT 14.07.2009 15:45

Gdzie polecacie iść na studia tak aby:
- zloty były co drug tydzień
- poradził sobie ktoś kto niewiele miał wspólnego z językiem ang i matematyką
- i ogólnie żeby nie było dużego problemu z zaliczaniem egzaminów :)

!!IRIVER!! 14.07.2009 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 761772)
Gdzie polecacie iść na studia tak aby:
- zloty były co drug tydzień
- poradził sobie ktoś kto niewiele miał wspólnego z językiem ang i matematyką
- i ogólnie żeby nie było dużego problemu z zaliczaniem egzaminów :)


Yyyy... poważnie chcesz iść na studia?
Co do punktu 1 to nie wiem, ale jeśli faktycznie nie chcesz się uczyć to Kup Sobie Wykształcenie im. Frycza-Modrzewskiego (obecnie Akademia Krakowska) będzie idealną uczelnią....... z tym, że tam się płaci. Ile - nie wiem.

amauri1990 14.07.2009 18:13

46. na matematyce na UJ :D

pirat.z.karaibow 14.07.2009 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 761787)
Yyyy... poważnie chcesz iść na studia?
Co do punktu 1 to nie wiem, ale jeśli faktycznie nie chcesz się uczyć to Kup Sobie Wykształcenie im. Frycza-Modrzewskiego (obecnie Akademia Krakowska) będzie idealną uczelnią....... z tym, że tam się płaci. Ile - nie wiem.

Kolega ma straaaaasznie przestarzałe informacje i ulega stereotypom, co dobrą cechą nie jest :-)

Poza tym jak ktoś chcę się uczyć i pogłębiać wiedzę, to będzie robił to niezależnie od uczelni- czy będzie to UJ, czy Akademia Krakowska. Przypadki znam doskonale, i to nie tyczy się tylko szkół wyższych ale także m.in. liceów.

!!IRIVER!! 14.07.2009 18:33

Pirat nie takie przestarzałe, bo sprzed dwóch lat :-)
Owszem odrobinkę przekoloryzowałem, ale ta uczelnia akurat dobrą opinią się nie cieszy. No chyba, że władze Krakowa to Twoja rodzina i chcesz zarekomendować ową placówkę...? :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl