Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ABG NH 28.03.2009 11:24

a angielski nie przyzna bonusa dzisiaj ? W taki wypadku mogę zagrać za 150zł dzisiaj a w poniedzialek zostanie dopisany bonus 150zł ?

Zwierze 28.03.2009 11:28

Nie wiem jak to idzie czy możesz teraz grać czy nie. Jak dla mnie tak bo wysyałeś już o bonusa ale poczytaj dokładnie regulamin!

P.S. Pisz po angielsku do nich to się przekonasz. Nie wiem

BęczarkaTS 28.03.2009 11:32

Rosja-Azerbejdzan 1
Malta-Dania 2
Holandia- Szkocja1 tego meczu sie obawiam:P
Hiszpania -Turcja 1
Kolumbia- Boliwia 1
Mołdawia-Szwajcaria 2
Czarnogóra- Włochy 2
Litwa- Francja 2
Togo- Kamerun 2
Meksyk-Kostaryka 1
kurs 45,34 wkład 5 zł do wygrania 204 zł
co sądzicie?

Zwierze 28.03.2009 11:36

Ja sądzę że trochę za dużo coś zawsze jak na złość nie wejdzie ale powodzenia... Co do Holandii postawiłem z hadicapem:)

BęczarkaTS 28.03.2009 11:38

ostatnio miałem 14 meczy do wygrania 2400 i jeden zajeb*** Menchester nie siadł najwiekszy pewniak na kuponie:/

ABG NH 28.03.2009 11:45

Panowie Co myślicie o Portugali 1 dzisiaj ? Szwedzi beż Ibrahmovica osłabieni a Portugalia gra o wszystko chyba jak myślicie ?

grzesiek632 28.03.2009 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 699972)
Panowie Co myślicie o Portugali 1 dzisiaj ? Szwedzi beż Ibrahmovica osłabieni a Portugalia gra o wszystko chyba jak myślicie ?


Portugalia pod wodzą Queiroza gra fatalnie ( i pomyśleć, że ten koleś przez niektórych był widziany na następcę Fergusona). W ostatnich dwóch meczach wicemistrzowie Europy z 2004 roku nie strzelili żadnej bramki i o ile wynik 0:0 w Szwecji da się zrozumieć, to bezbramkowy remis z Albanią na własnym terenie to jakaś kpina. Szwecja również nie zachwyca, zremisowała u siebie właśnie z Portugalczykami, zremisowała w Albanii i pokonała Węgry 2:1 – było to jedyne spotkanie Szwedów, w którym padły jakiekolwiek bramki. Jest to spotkanie o wszystko dla zawodników z Półwyspu Iberyjskiego, którzy w przypadku porażki czy nawet remisu bardzo skomplikują sobie drogę do awansu. Poza tym trzeba zrewanżować się kibicom za ten remis z Albanią. A bramki w ekipie Queiroza ma kto strzelać: Ronaldo, Simao, Almeida, Nani czy Danny powinni wreszcie stworzyć okazję i ją wykorzystać. Nie ma co kalkulować, gospodarze muszą wygrać.
Zadanie jednak nie będzie proste. Szwecja ma tyle samo punktów i jeden mecz mniej także nawet remis w pełni ich satysfakcjonuje. Jednak w przypadku wygranej odskoczą na 3 punkty mając do rozegrania jeszcze jedno spotkanie co będzie wręcz bajeczną sytuacją. A w Portugalii wcale nie jest ciężko o korzystny rezultat co pokazuje remis Albanii, zwycięstwo Danii czy też remis Polski z eliminacji do Euro 2008. Co prawda ma nie zagrać Ibra, lecz nawet bez niego atak złożony z takich graczy jak Larsson, Elmander, Berg czy Rosenberg będzie stanowić spore zagrożenie dla miejscowych.

Ostatnie mecze Portugalii:
Portugalia vs. Finlandia 1:0
Brazylia vs. Portugalia 6:2
Portugalia vs. Albania 0:0
Szwecja vs. Portugalia 0:0
Portugalia vs. Dania 2:3

Mecze Szwecja - Portugalia: ( ostatnio grane)

Portugalia vs. Szwecja 2:2
Portugalia vs. Szwecja 1:1
Portugalia vs. Szwecja 1:2


ANALIZA NIE JEST MOJA

Maciejj 28.03.2009 14:00

Rosja-Azerbejdzan 1
Holandia- Szkocja1
Czarnogóra- Włochy 2
Irlandia Płn - Polska X2
Mołdawia - Szwajcaria 2
Malta - Dania 2


Czwórka poleciałem te mecze za 40 zeta

Mamba 28.03.2009 14:07

Rosja-Azerbejdzan 1
Czarnogóra- Włochy 2
Mołdawia - Szwajcaria 2
Litwa - Francja 2

Kurs: 4,03 Stawka: 20 Ewentualnie do wygrania: 80 złociszy

BRTS39 28.03.2009 16:02

Ja w bukmacherce nierozumiem stwierdzenia handicap. Moglby mnie ktos uswiadomic.?

PrawdziwośćDlaGry 28.03.2009 16:14

swoimi słowami:

handicap..
Drużyna A (-1.5) - Drużyna B - handi ujemne dla A czyli: Drużyna A ma na starcie 1 bramkę/punkt mniej od przeciwników, i musi pokonać ich 2:0, 3:1, 4:2 i wtedy zakład rozliczony jako wygrany.

Drużyna A - Drużyna B (+1.5) - handi dodatnie dla B czyli: Drużyna B ma na początku przewagę jednej bramki/punktu i połówki, który daje wygraną zakładu w przypadku przegranej jedną bramką Drużyny B. czyli zakład wgrywa gdy jest 2:1, 3:2, 0:1, 0:2, 1:2 itd.

Drużyna A - Drużyna B (remis -1) Drużyna A musi wygrać różnicą DOKŁADNIE JEDNEJ BRAMKI.

Drużyna A - Drużyna B (remis +1) Drużyna A musi przegrać różnicą DOKŁADNIE JEDNEJ BRAMKI.

BRTS39 28.03.2009 16:24

dzieki. Pozdrawiam

Johnny B 28.03.2009 16:38

Moje kupony na dziś
1

Irlandia Płn- Polska 2
Luksemburg - Łotwa 2
Litwa - Francja 2
Czarnogóra - Włochy 2
Pittsburgh - NY Rangers 1
AKO: 18,117273

2

Irlandia Płn - Polska 2
Mołdawia - Szwajcaria 2
Cypr - Gruzja 1
Czarnogóra - Włochy 1
Belgia - Bośnia i Herzegowina 1
AKO:16,848305

3

Mołdawia-Szwajcaria 2
Salwador-USA 2
Egipt-Zambia 1 1.27 (niedziela)
Maroko-Gabon 1 1.37
Irlandia Płn.-Polska 2
Kubica-Heidfeld KL1 (niedziela)
AKO:13,167105

4 (nocny)

Pittsburgh-Ny Rangers KZ 1
San Jose-Phoenix 1
Ny Islanders-Philadelphia 2
Calgary-Minnesota 1
AKO:7,0021053

5 (nocny)

Nashville-Los Angeles 1
Ny Islanders-Philadelphia 2
San Jose-Phoenix 1
Calgary-Minnesota KZ 1
AKO:7,0289593

6 na fazę

Irlandia Płn.-Polska 2
Cypr-Gruzja 1
Argentyna-Wenezuela 1
Maroko-Gabon 1
Pittsburgh-Ny Rangers
Calgary-Minnesota 1
San Jose-Phoenix 1
Ny Islanders-Philadelphia 2
Kubica-Heidfeld KL1 (niedziela)
AKO:95,96875

Kursy z TotoMixa z Totolotka

PrawdziwośćDlaGry 28.03.2009 17:09

nierosądnie to zrobiłeś wsadzając Polskę na 3 kupony, Penguins na 3 i za dużo hokeja na jednym kuponie (NHL).
ja tam znawcą wielkim piły nie jestem ale:

Litwa - Francja X
Irlandia - Polska 2

typy pojedyncze za drobniaki.

na nocke:
Utah - Phoenix 2 @3.10 dla odważnych i (+9.0) @1.90 dla mniej odważnych (ja przykładam drugi typ grubo)

Pittsburgh
- NYR (-1.5) @2.55

tyle ode mnie.

pan Dudi 28.03.2009 18:00

No i .......ony Widzew mi udupił kupony. Pamiętajcie drogie dzieci o czym mówił wujek Dudi- nie powtarzajcie jednego meczu na kilku kuponach. ****a mać!

Johnny B 28.03.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 700161)
No i .......ony Widzew mi udupił kupony. Pamiętajcie drogie dzieci o czym mówił wujek Dudi- nie powtarzajcie jednego meczu na kilku kuponach. ****a mać!


Niestety miałem dziś to samo z Detroit a takie sumki by wpadły... ech

bula1010 28.03.2009 21:29

stare stwierdzenie rzecz świeta nie dawać tych samych meczu na kilku kuponach a mi dziś gwiazdeczki naszej reprezentacji zrąbały ;/ ehhh
pozdrawiam i życze szczęsćia w typach

WiślakNH 28.03.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 699506)
Na jutro

1 Kupon
Holandia - Szkocja 1
Mołdawia - Szwajcaria 2 Wygląda na to,że przynajmniej ten kupon wejdzie.
Malta - Dania 2
Kurs : 2,55

2 Kupon
Litwa - Francja 2
Czarnogóra - Włochy 2
Irlandia Płn - Polska 2
Kurs : 5,61

3 Kupon
Irlandia Płn - Polska X2
Czarnogóra - Włochy 2
Holandia - Szkocja 1
Hiszpania - Turcja 1
Mołdawia - Szwajcaria 2
Malta - Dania 2
Kurs : 7,59


Na jutro planuje coś takiego;
Albinoleffe-Treviso 1
Parma-Piacenza 1

maciek777 28.03.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 700125)
Moje kupony na dziś
1

Irlandia Płn- Polska 2
Luksemburg - Łotwa 2
Litwa - Francja 2
Czarnogóra - Włochy 2
Pittsburgh - NY Rangers 1
AKO: 18,117273

2

Irlandia Płn - Polska 2
Mołdawia - Szwajcaria 2
Cypr - Gruzja 1
Czarnogóra - Włochy 1
Belgia - Bośnia i Herzegowina 1
AKO:16,848305

3

Mołdawia-Szwajcaria 2
Salwador-USA 2
Egipt-Zambia 1 1.27 (niedziela)
Maroko-Gabon 1 1.37
Irlandia Płn.-Polska 2
Kubica-Heidfeld KL1 (niedziela)
AKO:13,167105

4 (nocny)

Pittsburgh-Ny Rangers KZ 1
San Jose-Phoenix 1
Ny Islanders-Philadelphia 2
Calgary-Minnesota 1
AKO:7,0021053

5 (nocny)

Nashville-Los Angeles 1
Ny Islanders-Philadelphia 2
San Jose-Phoenix 1
Calgary-Minnesota KZ 1
AKO:7,0289593

6 na fazę

Irlandia Płn.-Polska 2
Cypr-Gruzja 1
Argentyna-Wenezuela 1
Maroko-Gabon 1
Pittsburgh-Ny Rangers
Calgary-Minnesota 1
San Jose-Phoenix 1
Ny Islanders-Philadelphia 2
Kubica-Heidfeld KL1 (niedziela)
AKO:95,96875

Kursy z TotoMixa z Totolotka

Wspołczuje Ci,4 z 6 kuponow zje... przez Polske.
Nie dawajcie nigdy tego samego meczu na wiecej niz 1 kupon !

Mamba 28.03.2009 23:51

El Salwador - Stany Zjednoczone 2
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 2
Calgary Flames - Minnesota Wild 1

Kurs: 4,34

PrawdziwośćDlaGry 29.03.2009 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 700136)
nierosądnie to zrobiłeś wsadzając Polskę na 3 kupony, Penguins na 3 i za dużo hokeja na jednym kuponie (NHL).
ja tam znawcą wielkim piły nie jestem ale:

Litwa - Francja X nie dużo brakło.
Irlandia - Polska 2 hahahahah

typy pojedyncze za drobniaki.

na nocke:
Utah - Phoenix 2 @3.10 dla odważnych (niedużo ojjj bardzo niedużo (remis)) i (+9.0) @1.90 dla mniej odważnych (ja przykładam drugi typ grubo)

Pittsburgh
- NYR (-1.5) @2.55

tyle ode mnie.

Zapowiada się wyrównany mecz z San Marino.

adi23 29.03.2009 09:11

mi wczoraj taki kuponik siadł:
Czarnogóra-Włochy 2
Hiszpania-Turcja 1
Litwa-francja 2
Holandia-Szkocja 1


KO: 5,20
stawka 12 PLN wygrana 56,20 PLN :)

na dziś:
Pruszkow - Wisła Płock 1
Wybrz.Kosci Sl. - Malawi 1
Ghana - Benin 1
Albinoleffe - Treviso 1
Parma - Piacenza 1
KO:6,61
stawka: 10 PLN, z. wygrana 59 PLN

Martinho 29.03.2009 11:24

stary chcesz błyszczec to wklejaj kupony przed grą a nie wybiorczo te co siądą :)

BęczarkaTS 29.03.2009 11:31

Rosja-Azerbejdzan 1
Malta-Dania 2
Holandia- Szkocja1
Hiszpania -Turcja 1
Kolumbia- Boliwia 1
Mołdawia-Szwajcaria 2
Czarnogóra- Włochy 2
Litwa- Francja 2
Togo- Kamerun 2
Meksyk-Kostaryka 1
kurs 45,34 wkład 5 zł do wygrania 204 zł
i kur** znów nie wiele brakło tyllko Kamerun

BRTS39 29.03.2009 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adi23 (Post 700502)
mi wczoraj taki kuponik siadł:
Czarnogóra-Włochy 2
Hiszpania-Turcja 1
Litwa-francja 2
Holandia-Szkocja 1


KO: 5,20
stawka 12 PLN wygrana 56,20 PLN :)

Mi weszło to samo ale za dwa złote. heh narazie jestem słabiak w tym ale idziemy do przodu.

Mamba 29.03.2009 12:40

Hmm ma ktos jakies typy na ATP?

PrawdziwośćDlaGry 29.03.2009 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mamba (Post 700580)
Hmm ma ktos jakies typy na ATP?

Wozniacki - Schnyder 1.45
Zvonareva - Na Li 1.30
to z WTA

Monfils - Safin 1.44
Robredo - Dent 1.45
Ferrer - Cilic 1.97
a to z ATP

oczywiście to tylko propozycje. ostatni mecz (Ferrer) to ma ładny kurs a Cilic jakoś dobrze nie gra, aczkolwiek szanse 50-50 i chyba ze wskazaniem na Ferrera. pozostałe powinno być izi.

edit: dzięki MacieqLeo za zwrócenie uwagi ;) racja, pomyłka. to ATP :)
edit2: Na porażkę Agi raczej bym nie grał.
ewentualnie jeszcze postawić dziś można na Berdycha, dobry kurs i szanse są dosyć niezłe :)

MacieqLeo 29.03.2009 14:30

ładne kuponiki tylko że to drugi to nie z WTA tylko ATP; polecam dziś zagrać przeciwko Radwańskiej szanse awansu ma około 50-60% a kurs na jej rywalkę to średnio 2,5

RiCo_TSW 29.03.2009 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RiCo_TSW (Post 699368)
Portugalia-Szwecja -----1
Walia-Finlandia ----------1
Belgia-BiH ----------------1

Litwa-Francja -----------2
Irlandia-Bułgaria -------1

kulki z ML: 30,44,57

10znaków..

Robert_wislak 29.03.2009 15:32

Litwa - Francja 2
Irlandia Płn. - Polska 2
Czarnogóra - Włochy 2
Hiszpania - Turcja 1
Mołdawia - Szwajcaria 2
Malta - Dania 2

Co tu powiedzieć więcej oprócz słowa na k?... Najgorsze jest to, że Polske dodałem w ostatniej chwili stojąc przy kasie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl