![]() |
Cytat:
|
Frajerów i ogórków trzeba golić zeby myśleć o mistrzostwie i tę zasadę Legia chyba pojęła.
|
Cytat:
Ten Salinas to kolejny dowod, ze w malych klubach marnuja sie naprawde utalentowani pilkarze, chlopak ma swietna technike, a gral na jakims zadupiu.Takich gosci napewno jest wiecej. |
Cytat:
Zresztą słusznie. Wynik dobry. Konkurent do utrzymania traci punkty. |
Wisla zagrala fatalnie w BB, ale czy ten remis byl szczesliwy, skoro mielismy dwie setki na koncu to juz inna sprawa.Podbeskidzie probowalo grac tydzien temu tak samo jak dzis czyli dluga i biegac na glupa do przodu.A to, ze Wisla przez wiekszosc meczu sie do tego dostosowala,to juz inna sprawa.
|
Cytat:
Z Żylety poleciało w doliczonym czasie Legia albo śmierć - wymowne. a tak to bluzgi na policję, pzpn, ole to my kibole, na wojewodę, tuska itp i zabawy piłką, latającym stanikiem i nadmuchanymi kondomami Już nie wspomnę "wielkiego" protestu Lecha, z przerwą oczywiście na spotkanie z Legią (by jak to napisało wasze stowarzyszenie - sprawdzić,czy wszystko może wrócić do normy). |
Fajna tabela ligi. Fajne czasy.
1. Legia 2. Widzew 3. Reszta :) Cytat:
Cytat:
|
Widocznie po 2:1 dla was wlaczyli doping z tasmy bo gwizdow nie bylo slychac tylko normalny doping.
I nie z przerwa na Legie tylko od meczu z Legia. |
Niby miał być ubaw przedni z Żyro, ale nie jest facet taki najgorszy. Gargułę czy innego Kirma to on wciąga jedną dziurką :D
Legia w sumie tak zdominowałą ten mecz, że głupio byłoby im go przegrać. |
Cytat:
2. Następnie mieliśmy dalszą część ciszy. 3. Następnie Żyleta z racji zbliżającej się 90 minuty zakończyła protest ciszy i rozpoczęła zapodawać przyśpiewki o Żylecie (kilka). I padła 3 bramka, a potem koniec meczu. 4. Poważnie, wyciąganie z tego takich wniosków jak wyciągasz Ty to jest jakieś czepianie dla czepiania, zwłaszcza, że nasi piknicy nie raz ani nie dwa udowadniali już, że są naprawdę dość mocno zdyscyplinowani jak na tą grupę stadionową (że przypomnę jak na meczu z Koroną solidarnie z Żyletą wyszli z trybuny - sektory z biletami po stówie). Natomiast wpadek na innych stadionach (wręcz wojenek z piknikami) nie będę przypominał. 5. Ocena dopingu sprzed telewizora = kozak. 6. A przepraszam. Jeszcze były okresy, gdy z 50-100 osoba grupa dzieciaków kręciła doping z rodzinnego. Klęska Żylety w całej okazałości. |
Nie, bede jechal na lazienkowska aby wiedziec CO spiewaja HAHAHA. Przeczytaj co napisalem w pierwszym poscie, beda bramki, beda wyniki, bedzie doping, czy tego zyleta chce czy nie.
Szacun za latajacy stanik. |
Napisałem Ci wyraźnie (i piszę to po raz ostatni), że pikniki po drugim w przeciągu 5 minut golu, który na dodatek dał 3 punkty pocieszyli się z tego gola 2 minuty, dodatkowo machając szalikami. Jeżeli dla Ciebie to jest doping to nie pozostaje mi nic innego jak zakończyć dyskusję.
Zaprawdę wyciąganie nam takiego motywu, w sytuacji gdy większość ekip marzy o takiej dyscyplinie na piknikowych fotelikach za stówkę to jest hipokryzja do takiej potęgi, że nie chce mi się zwyczajnie dalej gadać. O ile mnie pamięć nie myli to nawet młyny się tak zachowywały w czasach ogólnopolskich protestów. |
Po co z nim prowadzicie dyskusję? Poznański klub nie gra w ekstraklasie, więc doping na tym poziomie rozgrywek nie powinien go interesować.
|
Legia gra ładnie dla oka i zasłużenie zagrała , ale skuteczność jest do poprawy. Co tego , ze są sytuacje bramkowe , skoro rzadko coś wpada do bramki. Ciekawe czy kontuzja Ljuboi jest poważna , bo bez niego może być ciężko.
Natomiast co do meczu Lech vs Górnik , to Kolejorz zagrał tragicznie ! Zero dokładności i pomysłu. Lech mia problem , by wymienić dwa celne podania. Pod koniec meczu szyderczo im klaskałem , bo w Poznaniu taka gra nie uchodzi na sucho. :} Ślusarski nie wiedział gdzie jest Ubiparip potykał się o własne nogi i przewracał się na prostej drodze. Fatalnie , to wyglądało , ale to pokazuje nasza słabość w pucharach. Nasze drużyny grają co tydzień coś innego tak w Europie nie da się grać. Co do Górnika , to wstrzymał bym się z zachwytami. Dla mnie Nawałka , to trener na " poklask" Dobry motywator , ale Górnik głównie się opiera na pressingu i kontrach. Fajnie , to wygląda , że chłopaki biegają z zaangażowaniem , ale gry w piłkę , to tam za dużo nie ma. Ciesze się z tego punktu , bo Górnik zasłużył na wygraną. Paradoksalnie mogliśmy wygrać ten mecz , ale Skorupski wyjął jedyny celny strzał w bramkę Możdżenia. Co do tego Milika , to fajny chłopak , ale jak zwykle nasze media przesadzają. Do Kadry ? Po co? Niech strzeli 10 bramek zrobi 8 asyst i zobaczymy.... Ogólnie skoro Widzew grający przerazliwie słabo ma po trzech meczach 9 punktów , to nie mam pytań... Nasza liga przypomina mi zawody w , których chodzi o to kto mniej się zbłazni ten wygrywa. Poziom spotkań sięgnął dna a , to co wyczyniał Śląsk z Ruchem było czymś trudnym do opisania... Nie mniej liga jest nasza i co tydzień się emocjonujemy tą kopaniną . :} |
Cytat:
Lech to pewnie jak miał protest to nie śpiewał wcale, co nie? Sorry zapomniałem, wy mieliście protest z przerwą na śpiew, tzw głodówka z przerwą na obiad. |
Tabela przypomina mi pewne ciekawe czasy.... :D
Pytania 3: 1) Kiedy spuchnie Widzew 2) Kiedy spuchnie Lech 3) Kiedy spuchnie Legia Nie pytam o Polonie bo brak przygotowania wyjdzie, musi wyjsc, pewnych spraw nie da sie przeskoczyc. |
Juz puchniemy, tzn nawet nie puchniemy bo nie ma z czego, po prostu wracamy do tego co ten sklad prezentuje, a to ze sie udaly dwa mecze to o niczym nie swiadczy, wogole to sie dziwie ze po 3 kolejkach ludzie wroza z fusow:)
|
Były momenty, a w tych momentach Legia ,naprawdę, kilka razy fajnie zagrała. Ale to tylko momenty, chociaż na naszym tle grają niemal zaawansowany taktycznie i techicznie futbol. Podobał mi się ten Paragwajczyk czy Peruwiańczyk, widać że facet myśli na boisku.
Co,kto i jak w tym sezonie to co najmniej po 10 kolejkach będzie można napisać, chociaż cholera wie czy i to będzie miało jakieś pokrycie w realiach, bo gdy Widzew z facetem co rowerem na treningi dojeżdża leje Mistrza i vice Mistrza..... taka Sunday League się zrobiła z tej naszej kopanej. Czasami aż żal na to patrzeć. |
Widzew już w ostatnim meczu się strasznie męczył.
Patrzcie, że jednak 3 mecze grali u siebie. Dla porównania, moja Lechia grała 2 na 3 spotkania na wyjeździe. ( kto układał tak durny terminarz, że taki Widzew, Jaga itp po 3 mecze u siebie, inne ekipy po 2,3 na wyjeździe ? kpina ) Lech to tak jak Pogoń, szał pierwszego meczu - drugi taki sobie, i już z górki powoli. Legia? Może i będą mieli jakieś okresy kilku porażek, ale dla mnie to właśnie Legia na 99% będzie miała MP. |
Cytat:
Ale koniec z ochachami. Jak ktoś już zaznaczył - częściowy przegląd formy piłkarzyn z naszej Ekstraklasy zobaczymy po 10-12 kolejkach. Jeden mecz wiosny nie czyni. |
Cytat:
|
Jaga gra u siebie 3 mecze od poczatku aby w rundzie wiosennej zaczac od 3 wyjazdow - boja sie tragicznego boiska w Bialymstoku o tej porze.
|
Cytat:
Szacun :) Widzew w zeszlym roku chyba tez mial nie male problemy z boiskiem na wiosne wiec cos moze byc na rzeczy :) |
Aż dziw, że Lech nie grał trzech meczy u siebie... ;]
|
Widzew w 2 kolejce miał grać w Chorzowie, ale Ruch poprosił by mecz rozegrać w Łodzi (ze względu na remont u nich). Tak przynajmniej mówili komentatorzy w C+.
|
Cytat:
|
Cytat:
Zrozumiałbym taki ruch w klubie typu PBB czy Bełchatów, ale w Śląsku... |
Jak się nie ma kasy to się bierze mistrza Albanii. Należy się cieszyć, że przeprowadzka z Albanii do Polski to nadal bądź co bądź jakiś tam sportowy i finansowy awans. Teraz tylko czekać "ciekawych" Albańczyków z kartą na ręku do uzupełnienia składu. :D
|
http://www.youtube.com/watch?v=vp_cn...layer_embedded
coś o was Legioniści |
Dobra kobita ...
|
Ciekawe, jak długo piknikowi kibice będą chodzić na mecze TE. Znudzi im się - jak każda w ich przypadku rozrywka - i pani Bożena będzie miała wspaniałą, grobową ciszę. Patrząc na nią, ta z pewnością jej się spodoba.
|
Zaskakująca decyzja w Ruchu, bo nazwisko Fornalik jest w Chorzowie święte.
http://www.sport.pl/pilka/1,82311,12...icemistrz.html Kto następny:D |
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze nie jeden poleci w tej rundzie bo na palcach jednej reki mozna policzyc trenerow co widac odbili pietno na druzynie. Reszta walczy 1-4-2-3-1 bo takie trendy , niewazne czy dom czy wyjazd niewazne z kim liczy sie na zero z tylu a z przodu jak sie udo to super. |
|
Gość zaraz kilofem dostanie za rogiem za to zdjęcie :D
|
Makuszewski w Tereku za 1 mln euro. W sumie żal byłoby Jagiellonii odrzucić taką ofertę.. Jednak jakby nie było chłopak zdołał na razie zaliczyć tylko jedna dobrą rundę.
A tak niedawno, po wypożyczeniu Małeckiego dokładnie, niektórzy na forum robili przymiarki owego Pana w nasze szeregi :-) |
A tak niedawno Makuszewski był na testach u parchatych ale go nie wzięli bo za słaby żeby potem trafić do Jagi:)
BTW Nasz gwiazdor Kirm za 300 tysięcy EUR a "polskie drewno" za 1 mln.... a to się porobiło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl