![]() |
Cytat:
Dzięki, działa ! @ maciekmiszcz - napisz do nich : [email protected] |
w jakim filmie/piosence czy gdziekolwiek indziej wykorzystany jest motyw z 1:13-1:16
http://www.youtube.com/watch?v=xjhlUlgq8VI z gory dzieki |
Cytat:
|
płacił ktoś z was kartą mastercard mbanku za granicą? jeśli tak to prosze o priv mam parę pytań
|
Jest gdzieś do ściągnięcia video z fety na stadionie ?
|
Gdzie w Krakowie jest jakiś sklep z dużym wyborem łyżworolek tak do 300zł? W miarę dobrej jakości.
Tylko w miarę blisko centrum ;) Tak żebym z Miasteczka studenckiego AGH obrócił w 4h w dwie strony ;) |
@@Proud ja w decatlonie na zakopiance kupiłem smigam 3 latka i dałem 299zł i są godne polecenia wybież się i zobacz
|
gdzie kupie najtansze rowery nowe/uzywane w krk?
|
Cytat:
:D |
gdzie w krakowie dostanę chusty w tym rodzaju? ewentualnie wysyłkowo
http://chce.to/content/mojak/200.big...C18E483B67.jpg |
Cytat:
Na Zakrzówku jest zakaz od wiek wieków, ale to kompletna fikcja. Nie ma lepszego miejsca na kąpiel - o ile umiesz pływać, a nie chcesz się potaplać |
Cytat:
|
Czy w związku z przejęciem Ery przez T-Mobile mogę (mając telefon w Erze) wypowiedzieć im umowę? Mam do tego jakąkolwiek podstawę ?
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Według 90 minut Cracovia ma stadion pojemności 15.016 miejsc
Czy cały stadion mają otwarty?! |
Cytat:
zerknę na niego, dzięki włączam lapka i mam http://i52.tinypic.com/xbel34.jpg WTF? zrestartowałam, nadal się pokazało, odinstalowałam coś co miało w nazwie facemoods i nic pomocy |
Cytat:
|
no to mi podpowiedziałeś ...
"Problem może występować, gdy używa się przełączników /GR i /MD kompilatora, a wersja pliku Msvcrt.dll i pliku Msvcirt.dll to 7.0.x. Uwaga: Ten problem nie występuje, gdy używa się wersji plików Msvcrt.dll i Msvcirt.dll wcześniejszych niż 7.0" w googlach to ja już szukałam, może nie napisałam tego, ale szukałam ;-) a czy na tej stronie istnieje link/klik który należy kliknąć i to się "samo" naprawi? bo czytam to i nie znajduję takiej informacji, więc przyznam że niewiele mi to daje... nie rozumiem co oni tam zalecają, przecież to nie jest w normalnym języku napisane... |
No to może wystarczy podmienić, plik na starszy np:
http://www.dll-files.com/dllindex/dl...s.shtml?msvcrt Version: 6.00.8397.0 |
Cytat:
|
no nie do końca jest to link do rozwiązania - bo to jest link do rejestracji problemu i zgłoszenia go do: Pomoc techniczna firmy Microsoft
|
Cytat:
gwarantuję, że sprzedawcy nie chcieli tylko i wyłącznie na mnie zarobić;p (znajomi :) |
To może trzeba zrobić to co kolega napisał. A jeśli nie to wyczyścić rejestr jakimś programem, przeinstalować Visual C++ i zainstalować najnowsza wersję a jeśli nie to wcześniejszą niż 7.0 tak jak jest napisane.
Skąd w ogóle wziął sie ten błąd? Były jakeś problemy albo coś nowego instalowane? |
Cytat:
Spróbuj jak moja Babcia odkurzyć mieszkanko: http://www.dobreprogramy.pl/Odkurzac...ows,12322.html lecz wcześniej pobaw się też tym czymś: http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uni...ows,12741.html No i jak zwykle na koniec niezawodny czyściciel: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner...ows,13061.html Na tych trzech programach plus antywirus mój lapek chodzi jak sprinter ! |
Poszukuje herbu WISŁY KRAKÓW w formacie krzywych.
KTOŚ posiada? poratujcie |
Wie ktoś gdzie można zrobić tanie zdjęcia do pracy dyplomowej (w miare dobrej jakość, dobre studio) ?
|
Cytat:
zawsze tam robie zdjecia na poczekaniu i wywołuje,chyba kazdy Ci to stiudio moze polecic ;) |
http://allegro.pl/aparat-cyfrowy-ben...623464474.html
Do znających się na sprawie. Mianowicie szukam jakiegoś aparatu, który będzie dobry- nie będzie się psuł i zdjęcia będą porządne. Do tego oczywiście jak najtańszy (do 300zł). Pytanie moje, czy powyższy Benq nadaje się do czegoś i zaraz się nie zje***e? Od razu zaznaczam, że nie potrzebne mi lustrzanki czy inne cuda (które i tak są w ch. drogie). Chcę tylko by zdjęcia z wakacji były eleganckie. :) Wszelkie rady proszę na priv kierować (nie przeoczę dzięki temu) i z góry dzięki za pomoc! :) Edit: Dzięki Al_29! ;) |
Benq używam od około 3 lat, narazie żadnych problemów ze sprzętem nie mam, zdjęcia wychodza ładne na moim 11 mpix, wiec na tym z allegro będą jeszcze lepsze. Osobiście polecam Ci ten aparacik.
pozdro ;) |
poszukuje linka do filmiku co chłopak kieruje dopingiem z murawy. stara akcja jakas zagraniczna liga. stadion full nabity.
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=JUN96...eature=related Ilekroć oglądam, to mam takie ciary, ze pilnik zdzierak, mogłby robić koło mnie za gładzik. |
Nagrywał ktoś fete na OSI? Albo można gdzieś to pooglądać na necie?
|
od 3 miesięcy nie mogę doleczyć gardła. Zna ktoś bardzo dobrego laryngologa w Krakowie ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaki jest REALNY czas oczekiwania na wyrobienie paszportu ? Wiem, że ustawowo do 30 dni, ale w rzeczywistości to ile ?
|
ja czekałem w lipcu zeszłego roku niecałe 3 tygodnie na paszport.
|
Cytat:
|
Witam:)
Potrzebuje opisac Paradoks kłamcy na jakims przykladzie-w formie wypracowania 1,2 strony w Wordzie. Nie ma ktos jakis notatek czy cos Z Góry Bóg Zapłać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl