![]() |
Cytat:
Cytat:
Tak przynajmniej przypuszczam :) Osobiście cieszę się, że te schody powstaną, bo doda to reprezentatywności wnętrzu trybuny. |
kiedy skończą montować krzesełka?
|
Napewno będzie ze się czepiam ale spojrzcie na to zdjęcie:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zy_R22//42501/ Ten betonowy Murek jak mniemam to jest elementem wyjazdu z parkingu poddziemnego.... Dlaczego on został tak zaprojektowany w ten sposób. Osoby które będę wychodzić z tego głównego wejścia natkną się na betonowy murek. To następny szczegół która sprawia ze ten stadion jest wyjątkowy...:) przed takim wejściem powinien być raczej jakiś płac i coś ladnego a nie następny betonowy murek jakby ich było mało na całym stadionie......:/ ale wiem wiem czepiam się za co z góry przepraszam...... |
Nie natkną się na niego:
http://img193.imageshack.us/img193/5...yziemia.th.jpg http://img130.imageshack.us/img130/1...parteru.th.jpg Dojście zarówno od parkingu przed trybuną, jak z boków trybuny odbywać się będzie bez potrzeby przeskakiwania muru. A plac przed wejściem oczywiście będzie. Asfalt, asfalt i jeszcze raz asfalt. |
Przeliczając na jedno krzesełko na stadionie Cracovii wyjdzie znacznie taniej.
- Nie ma co porównywać tych obu stadionów, bo stadion Cracovii jest stadionem ładnym, ale malutkim i kameralnym. To zaś będzie stadion klasy elite. To tak jakby porównać seicento z mercedesem. by dżej em :> |
Cytat:
|
Cytat:
Takie rozwiazanie widzialem juz w kilku miejscach, nawet na Balicach sa takie. |
Cytat:
|
Patrząc na ten murek nasuwają mi się dwa skojarzenia: dworzec kolejowy w Katowicach albo centralny w Warszawie...
|
Cytat:
takie schody sa tez na Rondzie Mogilskim, raz dzialaja raz nie. Czy na stadionie Wisly sa potrzebne?? nie do konca jestem przekonany. |
Cytat:
Parter (kondygnacja 00) to poziom +/- 00 (w narożniku jest antresola; +2,04) 1 piętro (kondygnacja +1) to poziom +5,44 2 piętro (kondygnacja +2) to poziom +9,89 3 piętro (kondygnacja +3) to poziom +15,33 4 piętro (kondygnacja +4) to poziom +19,78 |
Cytat:
Schody ruchome i tak nie będą nam służyć więc nie ma co się nimi wiele zajmować. Moim zdaniem jeśli cała reszta "vipowskiej" części była zrobiona na znakomitym poziomie to i tak można by spróbować to za niezłą kaskę wynajmować. I tutaj skoncentrowałbym wszystkie siły. Na szukaniu ulepszeń w tych sprawach, a nie czy schody będą czy nie, a jeśli będą to przez ile godzin w roku będą uruchomione :P A front naszego stadionu od strony wejścia.. no cóż. Na pewno nie powala. Trzeba oddać, że nie jest jeszcze skończony, ale ja się tam cudów nie spodziewam. Zdecydowanie wolę, żeby w środku został wykonany należycie i użytecznie. A z zewnątrz to co najwyżej (może kiedyś) uda się samą fasadę ładniejszą zrobić. I na koniec optymistycznie. Opinia od osoby w ogóle nie interesującej się piłką, stadionami, Wisłą, Cracovią: "wiesz, jechałam Reymonta ostatnio i ten Wasz stadion na prawdę potężnie wygląda..." I na tym skończymy dywagacje jak można by to lepiej zaprojektować. Bo, że można to chyba każdy się zgodzi. Ale teraz trzeba zająć się najważniejszymi bieżącymi sprawami. |
Cytat:
W Katowicach juz niedlugo nie bedzie, wlasnie trwa remont dworca :) Jedno mnie tylko zastanawia. Jesli faktycznie bedzie to wyjazd z prakingu podziemnego to ludzie wychodzac z stadionu bede wchodzili prosto pod kola samochodow (omijajac of course murek :))?? Czy jednak chodniki czy tam ten "asfalt" maja byc inaczej poprowadzone?? |
zrobią jeszcze pewnie most podwieszany ;)
|
Coś takiego dostałem dzisiaj na PW, w związki z tą "koncepcją" zaplecza treningowego Wisły:
Cytat:
|
^^Napisalem to w odniesieniu do mapki ktora stworzyles. Tak informacyjnie jakby byly jakies watpliwosci.
|
Cytat:
Cytat:
|
Z dzisiejszego DP:
Kto ustawi telebimy? Jest szansa, że tym razem uda się znaleźć wykonawcę dwóch telebimów, które mają zostać zainstalowane na stadionie Wisły Kraków. Na ponownie ogłoszony przetarg zgłosiło się aż osiem firm. Pierwszy przetarg został unieważniony, m.in. ze względu na to, że starający się o kontrakt nie spełniali warunków, niezależnie od tego, że żądane kwoty były w większości bardzo wysokie - dochodziły nawet do 9 mln zł. - Teraz ceny są zdecydowanie niższe, od około 1 do 2,4 mln złotych - przyznał Jacek Bartlewicz, rzecznik Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Najniższe ceny zaoferowały za swoje usługi - spółka Obtarget z Zielonej Góry (988 tysięcy złotych) oraz Lemi Bis (1 milion 105 tys. zł). - Obie firmy poprosiliśmy jeszcze o dodatkowe wyjaśnienia dotyczące proponowanych kwot, będziemy sprawdzali dokumenty, w tym kosztorysy - usłyszeliśmy w ZIKiT. Według założeń - dwa telebimy (o wymiarach ok. 20 na 10 metrów) mają być gotowe do połowy lutego. |
ciekawi mnie baaardzo kto zagra po zakończeniu budowy bo:
"...rozpoczęli od wielkiej imprezy, która przyćmi wszelkie inne koncerty." Dżem???? |
Archiwalne zdjęcia stadionu :)
http://www.fussballtempel.net/uefa/POL/Wisla.html |
"dwa telebimy (o wymiarach ok. 20 na 10 metrów)"
nie za duże? |
Jak wyglada sprawa bud kas i innyc reliktów od strony Reymonta? Chyba stała jeszcze tylko ta od dawnego B, czy wyleciała już w kosmos? I co z tą budą przed główną trybuną (nie wiem co w niej jest) co widać ją z kamerki z napisem 2009 na ścianie?
|
Buda ta znajduje się na terenie TS, i o ile pamięć mnie nie myli znajduje się tam miedzy innymi stacja transformatorowa.
|
czyli rozumie ze nic z tym nie zrobią i bedzie tak straszyc..
|
przynajmniej do momentu wybudowania najnowszej hali Wisły
|
czyli realnie patrzac z 10 lat.. ale mogli by chociaz to otynkowac z zewnatrz zeby nie straszyło.
|
kto wie ile już krzesełek ułożyli na zachodniej jakieś fotki ??
|
Skoro nie ma fotek to pewnie bez zmian, wątpię, żeby ich ścigali z krzesełkami przy takiej pogodzie jak jest ostatnio. Przecież im się nie spieszy, a pierwszy mecz na przełomie lutego i marca, więc o krzesełka nie ma się co martwić - gorzej z wnętrzem.
|
krzesełka powinny być ostatnią rzeczą jaką zrobią robonicy na stadionie , fakt dla którego stoją bezczynnie pół roku zwiększając tylko swój wskaźnik amortyzacji ( szczególnie w zimie gdy są narażone na ostre czynniki zewnętrzne ) , jest dla mnie conajmniej bezsensowne
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl