![]() |
To chyba ostatecznie rozwiewa wątpliwości jakie plany z Wieczysta ma Kwiecien i gdzie w tym wszystkimi będzie Wisła
|
Cytat:
WK - "Patrz teraz młody" - bierze Carlitosa z pensją dużo powyżej poziomu II a pewnie i I Ligi Gdzie my jesteśmy? W dupie dobrze już urządzeni! |
Cytat:
|
Przemysław Zdybowicz nasz niegdysiejsza nadzieja już 7 goli w ostatnich 3 meczach. Gra obecnie w Warcie Gorzów Wlkp. 3 liga grupa 3.
|
Enis Fazagic żegna sie z Wisłą. Nie zapomnimy go nigdy.
Pierwszy sukces Vullneta Bashy. Ciekawe tylko ile pensji zaoszczędzimy? |
Duży sukces finansowy Naszego Klubu. Chłop sam sobie zmarnował karierę.
|
Ciekawe ile miesięcznych pensji odpuścił, 3?
|
Licząc 15-16 pensji do końca umowy mysle, że dostanie 12.
Ale mimo wszystko jego obecność w szatni, w ośrodku treningowym nie wpływała pozytywnie na resztę druzyny. |
Jestem w lekkim szoku.
Jeśli zaoszczędziliśmy chociaż jedną pensję tego darmozjada, to się to opłacało. Chłop chyba w końcu poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że kolejny zmarnowany rok zgruzuje go na amen. Cytat z Karcza: Cytat:
|
Nie wiedzialem że doczekam takiej chwili.... jak pomyślę ile kasy przepalono na niego... to aż....
|
Z 6 milionów złotych nas ten ananas kosztował
Średnio 375 tys za występ Dużo egzemplarzy football managera mógł sobie za to Pasieczny kupić ... |
Ile byśmy nie zaoszczędzili to jest to decyzja na plus,nawet gdyby to była jedna miesięczna pensja.
|
Cytat:
Razem z jego bytnością (zgrupowania itd) to sa setki tysięcy oszczędzone dla klubu. |
Dobra decyzja, tylko spóźniona o dwa lata.. Niemniej lepsza niż kolejny rok gościa który jedynie gdzie się pojawia to w zestawieniu kadry na klubowej stronie.
|
Cytat:
https://i.gyazo.com/75f3cbb303289ac5...83f6fd8e76.png |
Cytat:
|
Cytat:
Gratulacje za zaoszczędzone pieniądze, ale ponad 6 baniek spalonych w piecu, w naszej sytuacji finansowej, wciąż plasują ten transfer na 1 miejscu najgorszych transferów historii, albo ex aequo z Dawidowskim. Oby już nikt w tym stuleci go nie pobił. Pasieczny, Gula, Dawid Błaszczykowski - trio rodem z gangu Olsena. |
Tak, a przy decyzji RN o przeznaczeniu kwoty takiej, a nie innej na Fazlagicia widnieje podpis przewodniczacego - Jaroslawa Krolewskiego. Trio rodem z gangu Olsena nie ma, ale uchowal sie inny kawalarz z dlugami wiekszymi niz przed akcja ratunkowa w 2019.
|
To niedobra tak mówić
Jarek Szef nie jest winny, jest ofiarą. Pasieczny zły, Jarek dobry. |
Od 2019 roku patent na rządzenie Wisła jest prosty. Zero odpowiedzialności kogokolwiek, za cokolwiek. Wczensiej każdy z trio mówił, że decyzja podejmowana wspólnie, każdy się zgodził czyli tak na prawdę żaden odpowiedzialności za nic nie brał, bo przecież ten drugi czy trzeci mógł nam przemówić że źle robimy.
Odkąd rządzi sam Zaskroniec lepiej nie jest. Ten jedzie na patencie, że on chce dobrze i umi wszysko ale odpowiada za błędy Pasiecznego, Cupiala a może nawet i za grzech pierworodny Adama i Ewy. Żali się, płacze, że musi spłacać długi sprzed 20 lat, Pasiecznemu wytyka, że musi spłacać Fazlagicia xd Ale jak zatrudniał śmieci typu Omrani to się nie żalił, że bieda, tylko mówił, że to gorsze i nas stać na takie ruchy. |
Cytat:
Dawidowski chociaż dal Wiśle mistrzostwo młodej ekstraklasy :lol: |
Cytat:
|
Tak tylko w ramach ciekawostki, Albercik póki co zawrotne 1,63 pkt na mecz ;)
|
Cytat:
|
Z kronikarskiego obowiązku.
Billel Omrani znany jako żabkowy pączkożerca, znalazł sobie nowy klub. Ponownie w Rumunii. Tym razem jest to III-ligowy CS Sanatatea Servicii Pubilce Cluj (to znaczy mniej więcej: Klub Sportowy Publicznych Usług Zdrowia) W ubiegłym miesiącu w ramach sparingu drużyny CFR Cluj z nowym klubem Billela spotkał on swojego byłego kolegę z boiska, Cipriana Deaca, który tak się o nim wypowiedział: Cytat:
|
Czyli z tej wypowiedzi wynika że jak ktoś ma poczucie humoru to nie zrobi kariery? Nonsens
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Frydrych złamał nogę Klimentowi w lidze czeskiej https://x.com/TchequieFootFR/status/...4JhrIULBQ&s=19
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl