Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Karherop 18.02.2025 20:37

To chyba ostatecznie rozwiewa wątpliwości jakie plany z Wieczysta ma Kwiecien i gdzie w tym wszystkimi będzie Wisła

Bayern 18.02.2025 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1643006)
https://weszlo.com/2025/02/18/carlit...esty-medyczne/

Ciekawe ile nam załaduje w przyszłym sezonie ;)

JK - " Basha nie ma pieniędzy na transfery"
WK - "Patrz teraz młody" - bierze Carlitosa z pensją dużo powyżej poziomu II a pewnie i I Ligi

Gdzie my jesteśmy?
W dupie dobrze już urządzeni!

krysztal 18.02.2025 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1643013)
To chyba ostatecznie rozwiewa wątpliwości jakie plany z Wieczysta ma Kwiecien i gdzie w tym wszystkimi będzie Wisła

Będziemy ogrywać Wieczystej młodzież i piłkarzy którzy nie będą się tam mieścić w kadrze

Szneka 15.03.2025 21:10

Przemysław Zdybowicz nasz niegdysiejsza nadzieja już 7 goli w ostatnich 3 meczach. Gra obecnie w Warcie Gorzów Wlkp. 3 liga grupa 3.

Karherop 17.04.2025 09:39

Enis Fazagic żegna sie z Wisłą. Nie zapomnimy go nigdy.

Pierwszy sukces Vullneta Bashy. Ciekawe tylko ile pensji zaoszczędzimy?

Szneka 17.04.2025 09:43

Duży sukces finansowy Naszego Klubu. Chłop sam sobie zmarnował karierę.

Vuko 17.04.2025 10:07

Ciekawe ile miesięcznych pensji odpuścił, 3?

sandomingo 17.04.2025 10:19

Licząc 15-16 pensji do końca umowy mysle, że dostanie 12.
Ale mimo wszystko jego obecność w szatni, w ośrodku treningowym nie wpływała pozytywnie na resztę druzyny.

Patryko 17.04.2025 10:30

Jestem w lekkim szoku.

Jeśli zaoszczędziliśmy chociaż jedną pensję tego darmozjada, to się to opłacało.

Chłop chyba w końcu poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że kolejny zmarnowany rok zgruzuje go na amen.

Cytat z Karcza:

Cytat:

Z naszych informacji wynika, że strony spotkały się mniej więcej w połowie drogi
Jeśli rzeczywiście zaoszczędziliśmy 400-500k PLN, to jest to bardzo duży sukces pionu sportowego.

Ogryzek 17.04.2025 12:31

Nie wiedzialem że doczekam takiej chwili.... jak pomyślę ile kasy przepalono na niego... to aż....

bridgeburner 17.04.2025 13:02

Z 6 milionów złotych nas ten ananas kosztował
Średnio 375 tys za występ
Dużo egzemplarzy football managera mógł sobie za to Pasieczny kupić ...

krysztal 17.04.2025 13:30

Ile byśmy nie zaoszczędzili to jest to decyzja na plus,nawet gdyby to była jedna miesięczna pensja.

Karherop 17.04.2025 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1645702)
Licząc 15-16 pensji do końca umowy mysle, że dostanie 12.
Ale mimo wszystko jego obecność w szatni, w ośrodku treningowym nie wpływała pozytywnie na resztę druzyny.

BK pisze że polowa z tego, wiec raczej 7-8.

Razem z jego bytnością (zgrupowania itd) to sa setki tysięcy oszczędzone dla klubu.

Kowalik1906 17.04.2025 15:17

Dobra decyzja, tylko spóźniona o dwa lata.. Niemniej lepsza niż kolejny rok gościa który jedynie gdzie się pojawia to w zestawieniu kadry na klubowej stronie.

Patryko 17.04.2025 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1645708)
Dużo egzemplarzy football managera mógł sobie za to Pasieczny kupić ...

Uważaj na to, co mówisz. Ten człowiek wyskautował skład, który wytarł podłogę Realem Madryt :D

https://i.gyazo.com/75f3cbb303289ac5...83f6fd8e76.png

Drozd 17.04.2025 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kowalik1906 (Post 1645713)
Dobra decyzja, tylko spóźniona o dwa lata.. Niemniej lepsza niż kolejny rok gościa który jedynie gdzie się pojawia to w zestawieniu kadry na klubowej stronie.

To nie żadna decyzja, bo tą o odpaleniu go podjęto już bardzo dawno. Teraz jedynie jego menago się na to zgodził. Biorąc pod uwagę ile kasy przewaliliśmy w tamtym sezonie, choćby na ratunkowe wzmocnienia, które dały wielkie g... to aktualne pociągnięcia transferowe są o kilka klas lepsze.

Elendil 17.04.2025 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1645714)
Uważaj na to, co mówisz. Ten człowiek wyskautował skład, który wytarł podłogę Realem Madryt :D

https://i.gyazo.com/75f3cbb303289ac5...83f6fd8e76.png

"Przeszli przez moje obserwacje i raporty". Nie zdziwię się, jakby na wszystkich tych raportach dodał notatkę "NIE" xD

Gratulacje za zaoszczędzone pieniądze, ale ponad 6 baniek spalonych w piecu, w naszej sytuacji finansowej, wciąż plasują ten transfer na 1 miejscu najgorszych transferów historii, albo ex aequo z Dawidowskim. Oby już nikt w tym stuleci go nie pobił. Pasieczny, Gula, Dawid Błaszczykowski - trio rodem z gangu Olsena.

wiesniak842 17.04.2025 22:11

Tak, a przy decyzji RN o przeznaczeniu kwoty takiej, a nie innej na Fazlagicia widnieje podpis przewodniczacego - Jaroslawa Krolewskiego. Trio rodem z gangu Olsena nie ma, ale uchowal sie inny kawalarz z dlugami wiekszymi niz przed akcja ratunkowa w 2019.

sandomingo 17.04.2025 22:13

To niedobra tak mówić
Jarek Szef nie jest winny, jest ofiarą.
Pasieczny zły, Jarek dobry.

Jaroo1 18.04.2025 05:05

Od 2019 roku patent na rządzenie Wisła jest prosty. Zero odpowiedzialności kogokolwiek, za cokolwiek. Wczensiej każdy z trio mówił, że decyzja podejmowana wspólnie, każdy się zgodził czyli tak na prawdę żaden odpowiedzialności za nic nie brał, bo przecież ten drugi czy trzeci mógł nam przemówić że źle robimy.
Odkąd rządzi sam Zaskroniec lepiej nie jest. Ten jedzie na patencie, że on chce dobrze i umi wszysko ale odpowiada za błędy Pasiecznego, Cupiala a może nawet i za grzech pierworodny Adama i Ewy. Żali się, płacze, że musi spłacać długi sprzed 20 lat, Pasiecznemu wytyka, że musi spłacać Fazlagicia xd Ale jak zatrudniał śmieci typu Omrani to się nie żalił, że bieda, tylko mówił, że to gorsze i nas stać na takie ruchy.

Karherop 18.04.2025 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1645728)
"Przeszli przez moje obserwacje i raporty". Nie zdziwię się, jakby na wszystkich tych raportach dodał notatkę "NIE" xD

Gratulacje za zaoszczędzone pieniądze, ale ponad 6 baniek spalonych w piecu, w naszej sytuacji finansowej, wciąż plasują ten transfer na 1 miejscu najgorszych transferów historii, albo ex aequo z Dawidowskim. Oby już nikt w tym stuleci go nie pobił. Pasieczny, Gula, Dawid Błaszczykowski - trio rodem z gangu Olsena.

Wysoko jest też Baretto z Boavisty, tez kosztowal 500k euro i zagral dla nas tyle spotkań co Fazlagic - 13, chyba tylko drenowal budzet krócej (ale wartość pieniadza byla inna).

Dawidowski chociaż dal Wiśle mistrzostwo młodej ekstraklasy :lol:

wolfy 18.04.2025 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1645699)
Enis Fazagic żegna sie z Wisłą. Nie zapomnimy go nigdy.

Pierwszy sukces Vullneta Bashy. Ciekawe tylko ile pensji zaoszczędzimy?

Nie wierzyłem, świetna wiadomość. Brawo Basha!

azor 21.04.2025 20:16

Tak tylko w ramach ciekawostki, Albercik póki co zawrotne 1,63 pkt na mecz ;)

Elendil 21.04.2025 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1645737)
Wysoko jest też Baretto z Boavisty, tez kosztowal 500k euro i zagral dla nas tyle spotkań co Fazlagic - 13, chyba tylko drenowal budzet krócej (ale wartość pieniadza byla inna).

Dawidowski chociaż dal Wiśle mistrzostwo młodej ekstraklasy :lol:

Ale nie przychodził w momencie, gdzie każdą złotówkę trzeba oglądać było 3 razy. Falzagić nas udupił na kilka sezonów.

FraMat 21.04.2025 21:22

Z kronikarskiego obowiązku.

Billel Omrani znany jako żabkowy pączkożerca, znalazł sobie nowy klub.
Ponownie w Rumunii.
Tym razem jest to III-ligowy CS Sanatatea Servicii Pubilce Cluj (to znaczy mniej więcej: Klub Sportowy Publicznych Usług Zdrowia)

W ubiegłym miesiącu w ramach sparingu drużyny CFR Cluj z nowym klubem Billela spotkał on swojego byłego kolegę z boiska, Cipriana Deaca, który tak się o nim wypowiedział:

Cytat:

Szczerze mówiąc żałuję, że znalazł się w trzeciej lidze, bo był bardzo utalentowanym piłkarzem. Jak mu mówiłem, jeśli nie jesteś poważny, to dostajesz to, na co zasługujesz. Takie jest podsumowanie Billela. Nawet jeśli jesteś utalentowanym zawodnikiem, ale nie jesteś poważny, futbol cię ukarze.

Jaroo1 22.04.2025 05:35

Czyli z tej wypowiedzi wynika że jak ktoś ma poczucie humoru to nie zrobi kariery? Nonsens

Patryko 22.04.2025 06:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1645893)
Tak tylko w ramach ciekawostki, Albercik póki co zawrotne 1,63 pkt na mecz ;)

Uczy się ligi :D

Karherop 22.04.2025 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1645901)
Ale nie przychodził w momencie, gdzie każdą złotówkę trzeba oglądać było 3 razy. Falzagić nas udupił na kilka sezonów.

Po fakcie to i tu mozna powiedzieć że wcale nie ogladano kazdej zlotowki 3 razy skoro wydano na rezerwowego mlokosa z ligi slowackiej 500k euro. On juz wtedy nie gral regularnie w Zilinie

Karherop 22.04.2025 22:28

Frydrych złamał nogę Klimentowi w lidze czeskiej https://x.com/TchequieFootFR/status/...4JhrIULBQ&s=19

krysztal 22.04.2025 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1645980)
Frydrych złamał nogę Klimentowi w lidze czeskiej https://x.com/TchequieFootFR/status/...4JhrIULBQ&s=19

O ja cież nie .......e.......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl