Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

simao4 25.05.2011 14:39

ja mam samsunga B5702 i jestem bardzo zadowolony;) kolega ma samsunga D880 i tez nie narzeka. szybko się przełącza z karty na kartę za pomocą jednego przycisku.

Proud 25.05.2011 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atbb (Post 1099429)
Puszczą mecz Wisły dziś u Wiślaków?

podbijam pytanie Kolegi

!!IRIVER!! 25.05.2011 15:24

Z ciekawości - czy komuś kto złożył zeznanie podatkowe w kwietniu, w Krakowie - udało się już uzyskać zwrot nadpłaconego podatku? :-)

Manson33 25.05.2011 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1099507)
podbijam pytanie Kolegi

Canal + : Cracovia - Jagiellonia
Canal + Sport : Arka - Legia (główny mecz Multiligi)
Canal + Sport 2 : Polonia B. - Lech
Orange Sport : Arka - Legia

Odpowiedzcie sobie sami !

FraMat 25.05.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1099528)
Z ciekawości - czy komuś kto złożył zeznanie podatkowe w kwietniu, w Krakowie - udało się już uzyskać zwrot nadpłaconego podatku? :-)

ja zlożyłem w marcu i.... grzecznie czekam do konca czerwca

R33 25.05.2011 18:30

Czy 14sta drużyna ekstraklasy utrzymuje się czy gra baraże?

rafil 25.05.2011 19:05

jak się nazywa piosenka która leciała w multilidze w zajawce programu podsumowującego sezon przy najlepszych bramkach sezonu?

ps. Tak jest, dzięki Żmijko :)

WISŁAZWE 25.05.2011 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1099686)
Czy 14sta drużyna ekstraklasy utrzymuje się czy gra baraże?

Nie ma baraży, spadek 15-16 miejsce. 14 miejsce gwarantuje spokojne utrzymanie.

Żmijka 25.05.2011 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1099766)
jak się nazywa piosenka która leciała w multilidze w zajawce programu podsumowującego sezon przy najlepszych bramkach sezonu?

http://youtu.be/WOf5QnotaOk hmm ?

wislacki 25.05.2011 20:37

Czy pijąc piwo w miejscu publicznym (powiedzmy na łąkach - rzadko uczęszczanych przez ludzi, ale jednak miejscu publicznym) w puszkach schowanych w papierowe (nieprzeźroczyste) torebki można dostać mandat?

fond 25.05.2011 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1099528)
Z ciekawości - czy komuś kto złożył zeznanie podatkowe w kwietniu, w Krakowie - udało się już uzyskać zwrot nadpłaconego podatku? :-)

Zeznanie złożone: 30.04.2011 przez internet - zwrot przyszedł jakiś tydzień temu :-)

Ikki 25.05.2011 22:37

Mam pytanie dotyczących koszulek dostępnych w "Fanatyku".
http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...630189037.html
Chodzi mi dokładnie o rozmiar. Czy na moje 183cm ta XL będzie dobra? Przeważnie chodzę w XL tylko te w "Fanatyku" wydają mi się trochę małe, a ta tabelka z rozmiarami jest przy każdej koszulce taka sama. Mógłby się ktoś podzielić opinią o rozmiarze:) Z góry bardzo dziękuję:)

Serafa 25.05.2011 23:00

Mam ten tel od 3 miesięcy i jestem zadowolony. Przede wszystkim ma dwie karty aktywne cały czas ( na raz)
http://www.myphone.pl/Produkty/Telef...9/Default.aspx

DYRU 26.05.2011 06:57

hmm tez się przymierzam do niego. Bateria długo trzyma??

Gdzie znajdę cenni wrocławskiego ZOO? bo ichniejsza strona padła :(

bobbest 26.05.2011 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 1100158)
Gdzie znajdę cenni wrocławskiego ZOO? bo ichniejsza strona padła :(

http://www.mmwroclaw.pl/332114/2011/...?category=news

zdzierstwo :)

DYRU 26.05.2011 07:31

Dzięki, dzieki, ceny rzeczywiście kosmiczne. Warto w ogóle tam jechać??

tomo 26.05.2011 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1099969)
Czy pijąc piwo w miejscu publicznym (powiedzmy na łąkach - rzadko uczęszczanych przez ludzi, ale jednak miejscu publicznym) w puszkach schowanych w papierowe (nieprzeźroczyste) torebki można dostać mandat?

Tak na logikę. Kto Ci udowodni, że masz w tej torbie piwo ? W praktyce RÓŻNIE bywa, bo psy to przekrój całego naszego społeczeństwa i niektórzy machają na to ręką a trafisz na wielkiego szeryfa w stopniu starszy posterunkowy i wniosek do sądu bo mandatu to za cholerę za coś takiego bym nie przyjął.

crazykaro 26.05.2011 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1099969)
Czy pijąc piwo w miejscu publicznym (powiedzmy na łąkach - rzadko uczęszczanych przez ludzi, ale jednak miejscu publicznym) w puszkach schowanych w papierowe (nieprzeźroczyste) torebki można dostać mandat?

To nie stany że wystarczy owinąć w piapierową torebkę i po sprawie. Pytanie tylko po co policja miałaby się pchać na łąki mało uczęszczane?

harimata 26.05.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1100191)
To nie stany że wystarczy owinąć w piapierową torebkę i po sprawie. Pytanie tylko po co policja miałaby się pchać na łąki mało uczęszczane?

Zdziwiłbyś się :) U mnie na wiosce radiowóz to był jeżdżący burdel na kółkach.

Makaveli90 26.05.2011 12:49

Mam takie pytanko, ostatnio zamieszkam na osiedlu Podwawelskim i chciaię dowiedzieć jaki kto ma tu wpływ bo tak patrząc na wrzuty to jest pare Cracovii, no i jeszcze widać że wiele bylo zamalowanych ale wywnioskowalem że też starozakonnych, az taka tu dominacja pasów czy może nasi tylko się tak nie pokazuja??

wislacki 26.05.2011 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1100182)
Tak na logikę. Kto Ci udowodni, że masz w tej torbie piwo ? W praktyce RÓŻNIE bywa, bo psy to przekrój całego naszego społeczeństwa i niektórzy machają na to ręką a trafisz na wielkiego szeryfa w stopniu starszy posterunkowy i wniosek do sądu bo mandatu to za cholerę za coś takiego bym nie przyjął.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1100191)
To nie stany że wystarczy owinąć w piapierową torebkę i po sprawie. Pytanie tylko po co policja miałaby się pchać na łąki mało uczęszczane?


No niestety istnieją policjanci, którym wyłącza się myślenie przy egzekwowaniu niektórych przepisów.
Zadałem jednemu kiedyś pytanie o sens tej ustawy, stwierdził, że jest to ochrona dzieci przed demoralizacją (jak można pić piwo w miejscu publicznym?!), na moje argumenty o "piwnych ogródkach" w centrum miasta i to jak one demoralizują młodych już nie umiał odpowiedzieć.
Niemniej dzięki za odpowiedzi.

adas123 26.05.2011 13:06

no ja tam powiedzmy ze sie wychowałem bo dziadkowie tam mieszkali i generalnie rzecz biorąc duża większość za pejsami.znam z 5 osób za Wisłą może.Więc z barwami uważaj zwłaszcza jakbyś chciał przejść środkiem przez osiedle tam kolo tego boiska (tzw Wembley:D) bo tam zdrowe przypały mieszkają,wiem bo z paroma miałem "przyjemność" chodzić kiedyśtam do szkoły i już byli udani.

visa 26.05.2011 18:54

jak nazwać serwisy typu kontakt24.pl czy mmwarszawa.pl ?

Takie gdzie ludzie, każdy z nas może napisać newsa ?

Serwis nie społecznościowy tylko jaki ?

Bo zabrakło mi słowa, a potrzebuje szybko

oskar TS 26.05.2011 19:08

Jest ktos kumaty w klimatach LO w Krakowie?Dokladnie interesuje mnie 24,25,26.

Watts 26.05.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez visa (Post 1100577)
jak nazwać serwisy typu kontakt24.pl czy mmwarszawa.pl ?

Takie gdzie ludzie, każdy z nas może napisać newsa ?

Serwis nie społecznościowy tylko jaki ?

Bo zabrakło mi słowa, a potrzebuje szybko

Serwisy dziennikarstwa obywatelskiego.

davids 27.05.2011 10:15

Mógł by Ktos mi powiedziec na czym polega depozyt na naszym stadionie :) ? (patrza na to co masz wsrodku czy ich to rybka )

tomo 27.05.2011 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1100821)
Mógł by Ktos mi powiedziec na czym polega depozyt na naszym stadionie :) ? (patrza na to co masz wsrodku czy ich to rybka )

Oddawałem dwa razy rzeczy. Raz kask motocyklowy a w środku rękawice i kominiarki a raz siatę z browarami. Spytał co jest w siacie, słychać było co tam się znajduje, uśmiechnął się i dał kwitek. To samo w przypadku kasku. Jak będziesz miał tonę metaamfetaminy czy bombę odłamkową to wiadomo że będzie miał gość wątpliwości czy coś takiego przyjąć na depozyt ;)

!!IRIVER!! 27.05.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1100821)
Mógł by Ktos mi powiedziec na czym polega depozyt na naszym stadionie :) ? (patrza na to co masz wsrodku czy ich to rybka )

Bez obaw, ja już kilkukrotnie oddawałem różne różności do depozytu i nigdy nie było problemu z zostawieniem. :)

Proud 27.05.2011 14:37

Witam,

mam pytanie: jak najlepiej dojechać z okolic stadionu Wisły na Zakrzówek? Jest jakieś dobre połaczenie autobusem, czy tramwajem?

wiślak 86 27.05.2011 14:59

http://krakow.jakdojade.pl/
mi wyszło że 194

ziajam 27.05.2011 15:00

Czy mi się wydaje, czy odpalają (testują) telebimy na stadionie?

Proud 27.05.2011 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1101119)
http://krakow.jakdojade.pl/
mi wyszło że 194

Dziękuję bardzo!

Kurde, nie znałem tej stronki :)

pozdrawiam!

visa 27.05.2011 18:33

Kto z Was miał styczność z ZARZĄDZANIEM PROJEKTAMI I PROCESAMI INFORMACYJNYMI W ZARZĄDZANIU ???

Donki 27.05.2011 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziajam (Post 1101120)
Czy mi się wydaje, czy odpalają (testują) telebimy na stadionie?

Tego nie wiem, ale gdzie ty to widzisz, że niby testują ? kamerki nie dzialaja chyba?:>

Żmijka 27.05.2011 19:26

Czy Któreś WBK jest czynne w sb w Krakowie? Bo mi chyba kufa znikneło 700zł :|

nero 27.05.2011 19:48

Gdzie zjem na rynku bądź w okolicach śniadanie.
Dobre i niekoniecznie za stówkę.

brzydki.brzydal 27.05.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1101338)
Czy Któreś WBK jest czynne w sb w Krakowie? Bo mi chyba kufa znikneło 700zł :|

wszystkie banki w których jest jakaś kasa i przyjmują gotówke są w soboty zamknięte, bo Kasa Rozliczeń Miedzybankowych nie pracuje.

[+]
@up - swego czasu w różowym słoniu było smacznie i tanio. Straszewskiego 24 (ale nie wiem czy wciaz tam funkcjonuja).

krzysiek92 27.05.2011 20:06

w momencie kiedy dostanę skierowanie na badanie od specjalisty z Łodzi na badanie (rezonans) bezproblemowo wykonają mi to badanie w krakowskim szpitalu? czy też musi być zachowana zgodność województw dla NFZu?

Żmijka 27.05.2011 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 1101366)
wszystkie banki w których jest jakaś kasa i przyjmują gotówke są w soboty zamknięte, bo Kasa Rozliczeń Miedzybankowych nie pracuje.

Ehhh ...

A hipotetycznie - jak wyglada sytuacja jeśli przelałam kase na złą karte? bo to taka pripejdowa. Hmm?

snyrting 27.05.2011 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1101357)
Gdzie zjem na rynku bądź w okolicach śniadanie.
Dobre i niekoniecznie za stówkę.

Mogę polecić Jeffsa w Galerii Krakowskiej. Ceny od 9 zł w górę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl