Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

saklak1906 26.11.2010 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1017671)
A nie lepiej sektor gości tak jak był przedtem G5 ? zawsze to okrąglak z jednej strony oddziela.

Pewnie to i dobry pomysl, tylko tam maja byc dziennikarze,pilkarze i dzialacze i chyba nie chca przed meczem, w trakcie jak i po meczu sluchac bluzgow w strone kibicow i pilkarzy wchodzacych i wychodzacych z okraglaka.

Donki 26.11.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1017671)
A nie lepiej sektor gości tak jak był przedtem G5 ? zawsze to okrąglak z jednej strony oddziela.


I chyba własnie tak ma byc, z tym, że dojdzie jeszcze G4

joshi 26.11.2010 18:13

mam pytanie do kogoś z branży budowlanej, czy na podstawie zdjęć można określić czy termin oddania trybuny do użytku jest realny? czy do zrobienia jest tak dużo że nie ma mowy o braku obsuwy?

WislaFan123 26.11.2010 18:31

O jakim buforze my ku** mowimy, XXI wiek... dwie 3-metrowe fost miedzy G4 i G3, ktore sa oddzielone od siebie o ok 1 metr, miedzy nimi siatka ktora idzie do od trybuny pod dach, z jednej i drugiej stronie przy fosie ochrona i po problemie..

medyk 26.11.2010 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1017642)
Miały być 2 sektory dla gości,pół sektora jako bufor,reszta dla nas - ale już wyciekły jakieś njusy ze cała południowa będzie dla gości więc trzeba się uzbroić w cierpliwość do lutego wtedy sie pewnie wszystko wyjaśni

ja wogóle proponuje zeby oddac im cały stadion.. co za bezmózgi..

saklak1906 26.11.2010 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1017752)
To zajebiście będzie wyglądać 400 osób na prawie 6 tysięcznej trybunie. Co za łeb się tym zajmuje.

Jak przybeda kibice starozakonni beda mogli wiecej krzeselek zdemolowac.Przy budowie tego stadionu nie wiele jest mnie wstanie zaskoczyc

Mario26 26.11.2010 22:55

Według mnie powinno być tak: G5 oraz polowa G4 dla gości, a druga połowa G4 bufor.

Sinoos 26.11.2010 23:07

Ludzie! Jedna osoba napisała o (!) rzekomym (!) przecieku, a Wy się napinacie jakby to było już oficjalne i nieodwołalne info. Łby to Wy byście ruszyli - do myślenia.

MatMario 27.11.2010 04:04

Na 33 tyś stadionie dla gości ma być min. 1650 miejsc dla gości. Trybuna ma 6 tyś więc pomyślcie co za mózg wymyślił by żeby oddać im 6tyś miejsc. Jak znam życie sektor gości będzie minimalnej wielkości, ewentualnie takiej żeby to jakoś w miarę życiowo wyszło z wejściami i schodami na trybunie, więc ta propozycja Piotra G wydaje się sensowna.

Przeznaczyć całe G4 G5 dla gości, bufor wydzielić z części G4 bo pojemność na to pozwala, aby zmieścić się we wszystkich wytycznych można nawet przyjąć że całe G5 plus połowa G4 do schodów, dalej w stronę E bufor i od pleksji G3 nasi kibice.

sawko 27.11.2010 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1017674)
Pewnie to i dobry pomysl, tylko tam maja byc dziennikarze,pilkarze i dzialacze i chyba nie chca przed meczem, w trakcie jak i po meczu sluchac bluzgow w strone kibicow i pilkarzy wchodzacych i wychodzacych z okraglaka.


Przecież bedzie oddana juz zachodnia trybuna wiec piłkarze bedą wychodzic srodkiem tej trybuny, a dziennkiarze jacys tylko sporadyczni beda w okrąglaku raczej

gigant 27.11.2010 10:43

Już widzę Basałaja jak oddaje 1/4 stadionu. Ogarnijcie się. Dochody do budżetu zakładały ok 28 tyś na kazdym meczu. Bilety dla gości są po 15 zł i kto przyjedzie w 6 koła? Nawet żydy tylu nie uzbierają a są na miejscu.

PAC 27.11.2010 11:31

Słuchacie i wierzycie że cały sektor G będzie dla gości. Przecież to jakaś głupota. Tak jak już parę osób napisało sektor będzie na pewno na G4 i G5 plus bufor a reszta dla nas.

mIcHaL666 27.11.2010 11:56

Nie chce mi się czytać kto wyskoczył z tym pomysłem całej trybuny dla przyjezdnych, ale to kompletne bezsens. Klub ma zabrać miejsca swoim kibicom, żeby dołożyć dla obcych, których i tak prawie nigdy nie będzie 2k?

wierny 27.11.2010 12:50

Zachęcam do używania mózgu. Cała trybuna G dla gości? Chodziło o to że po jesiennym powrocie na Reymonta ktoś rzucił żeby dla gości przeznaczyć całą G ale wyszło tak że Korona nie przyjechała (wiadomo), 2 mecze ze zgodami więc siedzimy razem, Legia do nas nie jeździ no i Zagłębie pewnie też dało sobie spokój. W żadnym wypadku nie będzie cała trybuna przeznaczona dla gości więc już nie powielajcie takich bzdur.

Arapaho 27.11.2010 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1018006)
Na 33 tyś stadionie dla gości ma być min. 1650 miejsc dla gości. Trybuna ma 6 tyś więc pomyślcie co za mózg wymyślił by żeby oddać im 6tyś miejsc. Jak znam życie sektor gości będzie minimalnej wielkości, ewentualnie takiej żeby to jakoś w miarę życiowo wyszło z wejściami i schodami na trybunie, więc ta propozycja Piotra G wydaje się sensowna.

Przeznaczyć całe G4 G5 dla gości, bufor wydzielić z części G4 bo pojemność na to pozwala, aby zmieścić się we wszystkich wytycznych można nawet przyjąć że całe G5 plus połowa G4 do schodów, dalej w stronę E bufor i od pleksji G3 nasi kibice.

Był taki mózg i tak właśnie wymyślił na Koronę która nie przyjechała. Tak jak pisze wierny. Problemem były drogi dojścia na sektor gości. Ten problem nie jest rozwiązany bo drogi tej do tej pory nie ma (chyba że puszczą przyjezdnych przez obecny parking po zachodniej stronie a w to wątpie )
Więc już się niczemu na tej budowie nie zdziwię.
Obecna wersja to goście na G4 i G5 - i całe G3 lub połowa G3 na bufor. Więc już nie mieszajcie że jacyś dziennikarze tam mieli siedzieć
Z drugiej strony przyłączam się do apelu żeby nie panikować są ponad 3 miechy do rundy wiosennej więc wszystko może być ok. W obietnicach przedwyborczych nawet siatkę obiecali do odgrodzenia sektorów gości -więc nic tylko na JM trzeba zagłosować .Ten to dba o Wisełkę

PAC 27.11.2010 13:34

Ale bym chciał żeby na wiosnę była otwarta trybuna C. Młyn wróciłby na swoje miejsce. Druga sprawa to super jakby wpuszczali gości bo na wiosnę mamy u nas prawie same hity kibicowskie: Ruch, Widzew, Górnik, Lech, Jagiellonia no i derby więc ekipy które sektor gości na pewno wypełnią.

aNouc 27.11.2010 14:48

Jasne że całe G nie będzie dla gości bo nie o to się rozchodzi, tylko o to ile przeznaczą na bufor. Znając ich fantazję roznie to może wyglądać dlatego śmiesznie będzie wyglądać jak taka Polonia Bytom przyjedzie w 500 osób a połowa albo i więcej sektoru będzie wyłaczona z użytku, bo bufory, bo rząd ochrony i rząd policji. Jakiś płot pod sam dach bez potrzeby buforów najlepiej postawić.
Lepiej dmuchać na zimne bo róznie mogą wymyśleć

MatMario 27.11.2010 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1018119)
Był taki mózg i tak właśnie wymyślił na Koronę która nie przyjechała. Tak jak pisze wierny. Problemem były drogi dojścia na sektor gości. Ten problem nie jest rozwiązany bo drogi tej do tej pory nie ma (chyba że puszczą przyjezdnych przez obecny parking po zachodniej stronie a w to wątpie )
Więc już się niczemu na tej budowie nie zdziwię.
Obecna wersja to goście na G4 i G5 - i całe G3 lub połowa G3 na bufor. Więc już nie mieszajcie że jacyś dziennikarze tam mieli siedzieć
Z drugiej strony przyłączam się do apelu żeby nie panikować są ponad 3 miechy do rundy wiosennej więc wszystko może być ok. W obietnicach przedwyborczych nawet siatkę obiecali do odgrodzenia sektorów gości -więc nic tylko na JM trzeba zagłosować .Ten to dba o Wisełkę

Wiem że to nie twój pomysł ale dlaczego bufor na G3 skoro można połówkę G4 wykorzystać na bufor?

Martines 27.11.2010 21:03

Pamiętam że ktoś mądry kiedyś mówił o sektorze gości gdzieś w miejscu starej trybuny AiB co było pomysłem chorym. Piszecie że ma być na G, a czy to już pewne że tam własnie zostanie on zrobiony?

brylant17 28.11.2010 11:16

W przyszłym roku rusza budowa centrum treningowego by Bogdan w Cafe Futbol

PAC 28.11.2010 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1018549)
W przyszłym roku rusza budowa centrum treningowego by Bogdan w Cafe Futbol

Możesz napisać coś więcej bo nie oglądałem.

piter116 28.11.2010 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1018567)
Możesz napisać coś więcej bo nie oglądałem.

Za 2 lata jednym z wymogów licencyjnych będzie konieczność posiadania bazy treningowej, dlatego Basałaj dostał zapewnienie od Cupiała, że w ciągu 2 lat taka baza zostanie wybudowana.

brylant17 28.11.2010 11:52

Bogdan mówił.że Wisła chce się rozwijać nie tylko piłkarsko,ale i sportowo oraz, że za 2 lata PZPN będzie wymagał 2 boiska treningowe...

QBAS 28.11.2010 11:57

Byłaby to piękna wiadomość na koniec tygodnia. Zaraz po rozpoczęciu prac wewnątrz trybuny D.

Tylka marzy mi się, żeby przynajmniej inwestycja w bazę treningową została przeprowadzona z głową...

wierny 28.11.2010 12:06

Powiedział też że gotowe będzie za 2-3 lata więc nie za szybko.

QBAS 28.11.2010 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1018581)
Powiedział też że gotowe będzie za 2-3 lata więc nie za szybko.

Jeśli tylko zostanie to zrobione zgodnie ze sztuką budowlaną i bez wałków to z przyjemnością poczekam. Baza treningowa to podstawa. Bez niej jesteśmy w czarnej d****. A mówiąc o należycie przeprowadzonej inwestycji mam na myśli m.in. dobry, FUNKCJONALNY projekt, na który już oczekuję :)

Żeby się nie okazało, że tutaj o szatni zapomnieli, tam toalety nie ma, a przez środek boiska będzie prowadziła droga dojazdowa pod budynek klubowy.

kornd 28.11.2010 12:20

Według Obtułowicza boisko treningowe powinno wyglądać tak:
http://img695.imageshack.us/img695/1...rakow20050.jpg

63.5 Kg 28.11.2010 12:23

A dlaczego pokazujesz projekt ktory od kilku lat jest nieaktualny??

kornd 28.11.2010 12:25

Żeby pokazać głupotę Obtułowicza i jego absurdalne pomysły.

sorin320 28.11.2010 12:28

panowie, czemu od razu głupi, co wam przeszkadza słup podporowy na środku boiska ? To prawie to samo jakby postawić w jego miejsce Kowalskiego... ;p;p;p też zbyt wiele sie nei rusza. aha, no i I podstawowa sprawa, nei trzeba mu płacić...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl