![]() |
Cytat:
|
Cytat:
I chyba własnie tak ma byc, z tym, że dojdzie jeszcze G4 |
mam pytanie do kogoś z branży budowlanej, czy na podstawie zdjęć można określić czy termin oddania trybuny do użytku jest realny? czy do zrobienia jest tak dużo że nie ma mowy o braku obsuwy?
|
O jakim buforze my ku** mowimy, XXI wiek... dwie 3-metrowe fost miedzy G4 i G3, ktore sa oddzielone od siebie o ok 1 metr, miedzy nimi siatka ktora idzie do od trybuny pod dach, z jednej i drugiej stronie przy fosie ochrona i po problemie..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Według mnie powinno być tak: G5 oraz polowa G4 dla gości, a druga połowa G4 bufor.
|
Ludzie! Jedna osoba napisała o (!) rzekomym (!) przecieku, a Wy się napinacie jakby to było już oficjalne i nieodwołalne info. Łby to Wy byście ruszyli - do myślenia.
|
Na 33 tyś stadionie dla gości ma być min. 1650 miejsc dla gości. Trybuna ma 6 tyś więc pomyślcie co za mózg wymyślił by żeby oddać im 6tyś miejsc. Jak znam życie sektor gości będzie minimalnej wielkości, ewentualnie takiej żeby to jakoś w miarę życiowo wyszło z wejściami i schodami na trybunie, więc ta propozycja Piotra G wydaje się sensowna.
Przeznaczyć całe G4 G5 dla gości, bufor wydzielić z części G4 bo pojemność na to pozwala, aby zmieścić się we wszystkich wytycznych można nawet przyjąć że całe G5 plus połowa G4 do schodów, dalej w stronę E bufor i od pleksji G3 nasi kibice. |
Cytat:
Przecież bedzie oddana juz zachodnia trybuna wiec piłkarze bedą wychodzic srodkiem tej trybuny, a dziennkiarze jacys tylko sporadyczni beda w okrąglaku raczej |
Już widzę Basałaja jak oddaje 1/4 stadionu. Ogarnijcie się. Dochody do budżetu zakładały ok 28 tyś na kazdym meczu. Bilety dla gości są po 15 zł i kto przyjedzie w 6 koła? Nawet żydy tylu nie uzbierają a są na miejscu.
|
Słuchacie i wierzycie że cały sektor G będzie dla gości. Przecież to jakaś głupota. Tak jak już parę osób napisało sektor będzie na pewno na G4 i G5 plus bufor a reszta dla nas.
|
Nie chce mi się czytać kto wyskoczył z tym pomysłem całej trybuny dla przyjezdnych, ale to kompletne bezsens. Klub ma zabrać miejsca swoim kibicom, żeby dołożyć dla obcych, których i tak prawie nigdy nie będzie 2k?
|
Zachęcam do używania mózgu. Cała trybuna G dla gości? Chodziło o to że po jesiennym powrocie na Reymonta ktoś rzucił żeby dla gości przeznaczyć całą G ale wyszło tak że Korona nie przyjechała (wiadomo), 2 mecze ze zgodami więc siedzimy razem, Legia do nas nie jeździ no i Zagłębie pewnie też dało sobie spokój. W żadnym wypadku nie będzie cała trybuna przeznaczona dla gości więc już nie powielajcie takich bzdur.
|
Cytat:
Więc już się niczemu na tej budowie nie zdziwię. Obecna wersja to goście na G4 i G5 - i całe G3 lub połowa G3 na bufor. Więc już nie mieszajcie że jacyś dziennikarze tam mieli siedzieć Z drugiej strony przyłączam się do apelu żeby nie panikować są ponad 3 miechy do rundy wiosennej więc wszystko może być ok. W obietnicach przedwyborczych nawet siatkę obiecali do odgrodzenia sektorów gości -więc nic tylko na JM trzeba zagłosować .Ten to dba o Wisełkę |
Ale bym chciał żeby na wiosnę była otwarta trybuna C. Młyn wróciłby na swoje miejsce. Druga sprawa to super jakby wpuszczali gości bo na wiosnę mamy u nas prawie same hity kibicowskie: Ruch, Widzew, Górnik, Lech, Jagiellonia no i derby więc ekipy które sektor gości na pewno wypełnią.
|
Jasne że całe G nie będzie dla gości bo nie o to się rozchodzi, tylko o to ile przeznaczą na bufor. Znając ich fantazję roznie to może wyglądać dlatego śmiesznie będzie wyglądać jak taka Polonia Bytom przyjedzie w 500 osób a połowa albo i więcej sektoru będzie wyłaczona z użytku, bo bufory, bo rząd ochrony i rząd policji. Jakiś płot pod sam dach bez potrzeby buforów najlepiej postawić.
Lepiej dmuchać na zimne bo róznie mogą wymyśleć |
Cytat:
|
Pamiętam że ktoś mądry kiedyś mówił o sektorze gości gdzieś w miejscu starej trybuny AiB co było pomysłem chorym. Piszecie że ma być na G, a czy to już pewne że tam własnie zostanie on zrobiony?
|
W przyszłym roku rusza budowa centrum treningowego by Bogdan w Cafe Futbol
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bogdan mówił.że Wisła chce się rozwijać nie tylko piłkarsko,ale i sportowo oraz, że za 2 lata PZPN będzie wymagał 2 boiska treningowe...
|
Byłaby to piękna wiadomość na koniec tygodnia. Zaraz po rozpoczęciu prac wewnątrz trybuny D.
Tylka marzy mi się, żeby przynajmniej inwestycja w bazę treningową została przeprowadzona z głową... |
Powiedział też że gotowe będzie za 2-3 lata więc nie za szybko.
|
Cytat:
Żeby się nie okazało, że tutaj o szatni zapomnieli, tam toalety nie ma, a przez środek boiska będzie prowadziła droga dojazdowa pod budynek klubowy. |
Według Obtułowicza boisko treningowe powinno wyglądać tak:
http://img695.imageshack.us/img695/1...rakow20050.jpg |
A dlaczego pokazujesz projekt ktory od kilku lat jest nieaktualny??
|
Żeby pokazać głupotę Obtułowicza i jego absurdalne pomysły.
|
panowie, czemu od razu głupi, co wam przeszkadza słup podporowy na środku boiska ? To prawie to samo jakby postawić w jego miejsce Kowalskiego... ;p;p;p też zbyt wiele sie nei rusza. aha, no i I podstawowa sprawa, nei trzeba mu płacić...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl