Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

LuKaS TSW 17.05.2011 15:16

oraz w sklepie z odzieżą uliczną na Floriańskiej.

Else 17.05.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1095013)
http://www.youtube.com/watch?v=qIfJQe1sxyM zna ktos tytuł tej pioseni lub ma pełna wersjie

Ja nie pomogę, bo nie znam tej piosenki, ale może ktoś Ci pomoże w temacie: Poszukuję mp3
Myślę, że to lepsze miejsce na takie sprawy.

podszywacz 17.05.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RecordAble (Post 1095009)
Jaki serwis komputerowy polecacie? Sprawdzony i pewny.

Bit Computer na Conrada 37, tel. 12 293 38 50 do 53. Ostatnio czyścili mi tam laptopa, znajomemu też. Szybko, sprawnie, solidnie. Serwisant zadzwonił nawet że usługa już jest wykonana, wytłumaczył co zostało wykonane.

mastahkillah 17.05.2011 17:31

potrzebuje filmik z meczu Wisła arka kiedy to w 90 minucie Zieńczuk strzela bramke a kibice Wisły którzy wcześniej stali równo z liniami boiska wbiegają na murawe. Pomoże ktoś odnaleźć?

Syn Kangura z 1984 17.05.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mastahkillah (Post 1095225)
potrzebuje filmik z meczu Wisła arka kiedy to w 90 minucie Zieńczuk strzela bramke a kibice Wisły którzy wcześniej stali równo z liniami boiska wbiegają na murawe. Pomoże ktoś odnaleźć?

Tylko tyle mi się udało znaleźć:
http://www.youtube.com/watch?v=CMU3XutltwM

mastahkillah 17.05.2011 17:44

dzięki wielkie za pomoc

Bąbel 17.05.2011 17:49

Orientuje się ktoś, czy gdzieś w Krakowie, jest miejsce, gdzie skupują stare, bądź zepsute, komputery, aparaty, drukarki, telefony?

Wiślak-1990 17.05.2011 20:34

Gdzie kupie takie buty w Krakowie i za jaką cenę? A może ktoś ma takie i napisałby dwa słowa o nich :) http://allegro.pl/hit-lacoste-protec...604787970.html

duce! 17.05.2011 20:59

Mam pytanie dotyczące możliwości używania środków pirotechnicznych (głównie rac) w miejscach publicznych. Szukam od pewnego czasu jakichś regulacji tego dotyczących i jedyne co udawało mi się odnaleźć to rozporządzenia różnych wojewodów zakazujących czasowo (głównie w okresie grudzień-styczeń, z wyłączenie 31.12 i 01.01) używania środków pirotechnicznych w miejscach publicznych. Z treści tych rozporządzeń, oraz samego faktu ich wydania domniemywam, że odpalanie rac w miejscu publicznych nie jest z zasady zabronione. Jeżeli ktoś ma jakieś pojęcie na ten temat, to proszę o podanie w jakich aktach normatywnych mogę odnaleźć uregulowania dotyczące tego problemu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

P.S. Zaznaczam, iż nie chodzi mi o używanie środków pirotechnicznych w trakcie trwania imprezy masowej.

LuKaS TSW 17.05.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 1095360)
Gdzie kupie takie buty w Krakowie i za jaką cenę? A może ktoś ma takie i napisałby dwa słowa o nich :) http://allegro.pl/hit-lacoste-protec...604787970.html


co do konkretnie tych butów to Ci nie pomogę,ale mogę w 100 % polecić ten sklep,kupowałem tam kilka par butów,i naprawdę zadziwiły mnie trwałością,wyraźnie lepszą niż "sklepowe".

wierny 17.05.2011 21:17

Jak na allegro ustawić powiadomienie o końcu aukcji? Wcześniej w obserwowanych aukcjach była taka możliwość a teraz jej nie widzę.

mastahkillah 19.05.2011 11:57

Zna ktoś się dobrze na ubezpieczeniach? Kończy mi się ubezpieczenie samochodu, moze polecicie gdzie teraz go ubezpieczyć, żeby było w miare tanio? Nie znam się na tym, może Axa direct ?

kangurekm 19.05.2011 12:00

Mam pytanie natury "gadżetowej" : czy jest w planach wydanie "kibicowskiej" wersji koszulki mistrzowskiej?

adam_09 19.05.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mastahkillah (Post 1096024)
Zna ktoś się dobrze na ubezpieczeniach? Kończy mi się ubezpieczenie samochodu, moze polecicie gdzie teraz go ubezpieczyć, żeby było w miare tanio? Nie znam się na tym, może Axa direct ?

Ja jeżdżę od 4 lat do tej samej kobiety - multiagentki. Co roku sprawdzam u innych brokerów czy da się wyhaczyć coś taniej i nigdy się nie udało. Pani nazywa się Barbara Władyniak a biuro ma na ul. Jugowickiej dokładnie na przeciwko warsztatu samochodowego Vakko. Mi w tym roku wyszło najtaniej w ... PZU. Niestety ubezpieczenia poszły kosmicznie w górę a podobno mają iść jeszcze bardziej.

zdzichu411 19.05.2011 13:02

sprawdź w liberty, mnie tam wyszło najtaniej

przem 19.05.2011 13:57

Spróbuj przez mBank - zwłaszcza, jeżeli tylko o OC chodzi.

Siemens 19.05.2011 15:42

Mam pytanie czy możemy kupić bilet na mecz Legia - Wisła co będzie teraz w Warszawie mając naszą kartę kibica? chętnie zobaczyłbym ten mecz na żywo i wspomógł naszyj grajków w wygranej :)

Mateuusz 19.05.2011 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemens (Post 1096127)
Mam pytanie czy możemy kupić bilet na mecz Legia - Wisła co będzie teraz w Warszawie mając naszą kartę kibica? chętnie zobaczyłbym ten mecz na żywo i wspomógł naszyj grajków w wygranej :)

napewno Cie milo powitaja jak bedziesz wymachiwal nasza KK:)

Siemens 19.05.2011 17:47

a kto tu mówił o wymachiwaniu naszym KK? jak nie umiesz odpowiedzieć na moje pytanie to zamilcz.

kamilll1906 19.05.2011 20:53

wie ktoś może, kto to dzisiaj taki ważny zawitał do naszego miasta, że w wielkiej klumnie przez starowiślną przejezdzal ?

edit: dzieki WISŁAZWE

WISŁAZWE 19.05.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 1096255)
wie ktoś może, kto to dzisiaj taki ważny zawitał do naszego miasta, że w wielkiej klumnie przez starowiślną przejezdzal ?

Prezydent Komorowski.
Szerzej o tym tutaj- http://www.tvp.pl/krakow/aktualnosci...akowie/4536234

Kibicka 20.05.2011 09:08

Jakim ubezpieczeniem trzeba być objętym żeby mieć darmową służbę zdrowia? Mam w umowie ubezpieczenie emerytalne, rentowe i chorobowe...

KOMINEK 20.05.2011 15:48

Mam pytanie czy znacie kogoś z zagrancy kto mógłby mieć dostęp on line do czasopisma Bioelectromagnetics

W Polsce jest dostęp tylko do 1997

Korpinen L, Partanen J, Uusitalo A Bioelectromagnetics 1993;14:329–40. Influence of 50 Hz electric and magnetic fields on the human heart.



Korpinen L, Partanen J Bioelectromagnetics 1993;15:503–12. Influence of 50 Hz electric and magnetic fields on the pulse rate of human heart

WISŁAZWE 20.05.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1096377)
Jakim ubezpieczeniem trzeba być objętym żeby mieć darmową służbę zdrowia? Mam w umowie ubezpieczenie emerytalne, rentowe i chorobowe...

Z tego co pamiętam, do tego potrzebne jest ubezpieczenie zdrowotne.

węgorz2 20.05.2011 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1096377)
Jakim ubezpieczeniem trzeba być objętym żeby mieć darmową służbę zdrowia? Mam w umowie ubezpieczenie emerytalne, rentowe i chorobowe...

to masz wszystko co potrzeba ,

bebeto 20.05.2011 20:48

Która teqilla jest najlepsza?
Lub która jest najbardziej "wykwintna"...?

spartan 20.05.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1096599)
no to mam przej....:-/
dzięki za odp

To całkiem możliwe, ze masz przej...ale na zdrowiu to raczej Ci się nie odbije. A już na pewno nie na bezpłatnej opiece zdrowotnej. Jeśli jesteś objęta ubezpieczeniami społecznymi (emerytalne i rentowe) to z mocy ustawy musisz też podlegać do ubezpieczenia zdrowotnego - więc sprawdź dokładnie . Jeśli prowadzisz działalność to tez zawsze jesteś objęta zdrowotnym a ewentualnie chorobowe masz dobrowolne (jeśli nie masz to nici ze zwolnienia).
Tak więc podsumowując mieć przej...to nie tak do końca fatalnie. :P

Prezydentowa 20.05.2011 21:48

mam wielką prośbę. Była kiedyś taka gra komputerowa. Obawiam się, że mało popularna. Polegała na śmiganiu takim robotem po takiej sporej arenie w kształcie basenu (takiego w skateparku). Na tej arenie były różne przeszkody, skocznie i oczywiście inne roboty, które należało unicestwić. A właśnie, te roboty jeździły krokiem łyżwowym (tzn. jakby miały łyżwy na nogach) - to przypominało taki dziwaczny hokej (chyba jakieś bramki też były). Kojarzy mi się, że gdzieś w tej grze pojawiała się nazwa HYPER. Ale nie wiem, czy to w nazwie czy w producencie czy w czym.
Ma ktoś pojęcie, co to za gra? Będę BAAARDZO wdzięczna za wszelkie wskazówki :-)

kornd 21.05.2011 06:32

Gdzie można kupić taką koszulkę:
http://img23.imageshack.us/img23/5528/dsc0649r.jpg

LuKaS TSW 21.05.2011 10:30

Te koszulki były sprzedawane w Fanatyku,ale to tak ze 3-4 lata temu,więc tam zapytaj,a jak nie to pozostaje śledzenie allegro.

chudy_TSW 21.05.2011 11:03

Wujek ma podkaszarkę husqvarna 128c czy leje się do niej mieszankę oleju z paliwem (w jakich proporcjach) czy samo paliwo ???

LuKaS TSW 21.05.2011 13:44

http://www.ceneo.pl/2365986s wychodzi na to że mieszanka, a proporocje chyba takie jak w innych podkaszarkach czyli w stosunku 1:50,20 ml oleju na litr benzyny.

cartoo 21.05.2011 17:20

Czy ktoś wie co to za transparent wisi na wiadukcie przy Rondzie Piastowskim od strony Kombatantów??? Bo przejeżdżałem tramwajem i widziałem, że coś wisi :)

Wojtas 21.05.2011 18:04

Nie ma ktos jakiegos linka do ebooka,skanow ksiazki czy cos ??

szukam ksiazki Wychowanie -pojacia,procesy konteksty pod red Marii Dudzikowej tom 2

jakby ktos poratowal to bylbym szalenie wdzieczny

Kobieta_Wislak 22.05.2011 01:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1097363)
(...)
bylbym szalenie wdzieczny

jak szalenie to nie wiem czy się zgłaszać... ;-)

visa 22.05.2011 02:50

haha, Wojtek jutro wbije tutaj pełen nadziei, że dostanie linka do książki, a tutaj Kobieta ma z niech łacha ;-)


Żeby nie było OF, oprócz akademików - jakąś cytrynówkę gdzue można dostać w centrum ?

Syn Kangura z 1984 22.05.2011 09:18

Szukam konturowej mapy świata, z zaznaczonymi granicami. Coś jak to:
http://www.geomatura.pl/html/mapy/male/miller.gif
Tylko większe. Poratuje ktoś? :)

anka1906 22.05.2011 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1097742)
Szukam konturowej mapy świata, z zaznaczonymi granicami. Coś jak to:
http://www.geomatura.pl/html/mapy/male/miller.gif
Tylko większe. Poratuje ktoś? :)


takie coś znalazłam ;)
http://www.sk.edu.pl/pomoce_naukowe/...konturowe.html

a moje pytanie brzmi, na dzisiejszym meczu Młodej Wisły jest otwarte G?








dziękuje bardzo za odpowiedz :)

Marcinnno 22.05.2011 10:33

Jak najszybciej dojadę do Częstochowy z Krakowa samochodem ?

someone_TSW 22.05.2011 11:36

Oglądał ktoś wczoraj "Postaw na milion" na tvp2 ? Potrzebuje treść pytania o przebytej drodze przez rowerzyste czy tam kolarza. Poratuje ktoś ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl