Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

wonski_eNHa 22.11.2010 13:04

Z komentarzami na temat kateringu na Wiśle powinniśmy się wstrzymać przynajmniej do momentu podpisania 'Traktatu Krakowskiego' z miastem. Mamy na stadionie najlepszą w polskiej lidze powierzchnię pod trybunami i musimy ją wykorzystać, tak jak to się robi np. na wyspach. Plazmy, stoliki, pełno punktów gastro muuuuuuusi się znajdować! Do euro może dojdzie do tego sprzedaż browarów i będzie pięknie, ciepło i przyjemnie. I nikt nie będzie się pluł wyglądem zewnętrznym nasego schronu, będą piać z zachwytu nad zagospodarowaniem i wykonaniem wnętrza. Z małą dozą optymizmu mogę powiedzieć, że tak będzie na pewno. Tylko warunkiem by tak się stało jest SKOŃCZENIE stadionu w CAŁOŚCI!

off
Co jak co, ale akustyka naszego na naszym stadionie bije na głowę POZnan* i Łazienkowską. Trybuny napier**lają mega, mega równo. I nie ma efektu tzw.'Kuchenki' czyli każda strona trybuny swoje. Pełne synchro mamy :] Możemy dawać koncerty w 30k :D

Ciekawym rozwiązaniem było by wprowadzenie zakazu palenia na sektorze C (młynie). Wszyscy palacze byli by wkór**eni i jechali na wściekłości z dopingiem :D

aNouc 22.11.2010 13:37

E tam, w....ienie byłoby w drugą stronę czyli zamuła, człowiek musi sobie zapalić żeby sprawnie dopingował, wiadomo, emocje, nerwy itp, przed 1 gwizdkiem zawsze muszę zapalić, inaczej nie mam tej mocy w płucach :D i co najważniejsze schodzi ze mnie to ciśnienie, poza tym patrząc na niektóre akrobacje grajków trudno bez dopalacza w formie fajki wytrzymać :)
Piwka czy dwóch też nie zaszkodzi bo czasem mam wrażenie że ktoś się wstydzi śpiewać, wypij sobie coś mocniejszego i od razu się polepszy, co do samego piwska na stadionie, rozwiązanie dobre, mnóstwo kasy dla klubu

Siwy_89 22.11.2010 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter (Post 1015598)
20 tysiecy? Na cracovi sa po 40-50 tyś a Ty sie pytasz czy na Wiśle będą po 20 tyś :)
myślę że ok 2-3 razy więcej niz u nich, trzeba sie cenic i szanowac :)

ale przecież patrząc po komentarzach, mamy ....*wy stadion. brzydki, trybuny daleko od boiska, to za co płacić więcej?

jackieboy 22.11.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1015646)
Co do tego pewności nie ma ale jest pewne że jest zakaz palenia w regulaminie stadionu

Jest zakaz i już. W praktyce wczoraj pani porządkowa nakazała natychmiastowe zgaszenia papierosa na stadionie facetowi pare miejsc ode mnie.

Co do akustyki- jest nieźle, razi brak porządku za banerami.

_Vodka 22.11.2010 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1015747)
Jest zakaz i już. W praktyce wczoraj pani porządkowa nakazała natychmiastowe zgaszenia papierosa na stadionie facetowi pare miejsc ode mnie.

Co do akustyki- jest nieźle, razi brak porządku za banerami.

Jeśli chodzi o ustawodawstwo, to nowy przepis wyłącza z zakazu palenia stadiony piłkarskie. Jeśli zakaz jest to tylko z poziomu regulaminu stadionu. Trochę abstrakcyjnie brzmi twoja wypowiedź, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć na nowym stadionie "pani / pana porządkowego" a tym bardziej zwracającego uwagę komuś kto pali papierosa. Możesz opisać kim był ów tajemniczy porządkowy ? Ochroniarz? Obsługa stadionu ?

Matejas_ 22.11.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1015747)
Jest zakaz i już. W praktyce wczoraj pani porządkowa nakazała natychmiastowe zgaszenia papierosa na stadionie facetowi pare miejsc ode mnie.

Aż przejrzę regulamin stadionu, bo jeśli w nim jest mowa o zakazie palenia to już wiem co z tym zrobić :rotfl:

Na stadionie natomiast można palić, gdyż nie jest obiektem zamkniętym!

derr 22.11.2010 18:14

http://www.portalkibica.pl/aktualnos...k-czy-nie.html

grzybek69 22.11.2010 18:16

paragraf 4
ptk. 2
podpunkt g głosi:
zabrania się:
"g. rozniecania i podsycania ognia, w tym palenia tytoniu poza miejscami do tego wyznaczonymi;"


tylko nie można zakazać jeśli nie ma wyznaczonych miejsc do palenia!!

MatMario 22.11.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1015815)

Na stadionie natomiast można palić, gdyż nie jest obiektem zamkniętym!

Ujmę to w popularne sformułowanie, na razie jest spór w doktrynie, dla mnie będzie to dookreślone do stopnia że trybuna kryta będzie miejscem z zakazem. Bo ma dach.

Matejas_ 22.11.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1015832)
Ujmę to w popularne sformułowanie, na razie jest spór w doktrynie, dla mnie będzie to dookreślone do stopnia że trybuna kryta będzie miejscem z zakazem. Bo ma dach.

Stadion ma być pomieszczeniem zamkniętym. Czyli na narodowym przy otwartym dachem nad murawą można palić, przy zamkniętym dachu nie wolno.

MatMario 22.11.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1015841)
Stadion ma być pomieszczeniem zamkniętym. Czyli na narodowym przy otwartym dachem nad murawą można palić, przy zamkniętym dachu nie wolno.

Było już kilka artykułów o tym i to nie jest tak do końca pewne że tak to rozróżnią, masz np przykład wiaty autobusowej, sam daszek bez ścian, zakaz jest. To są wolne dywagacje, ale my i tak w regulaminie mamy zakaz palenia.

crazykaro 22.11.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1015815)
Aż przejrzę regulamin stadionu, bo jeśli w nim jest mowa o zakazie palenia to już wiem co z tym zrobić :rotfl:

Na stadionie natomiast można palić, gdyż nie jest obiektem zamkniętym!

A przystanek MPK jest:-P

Zwitter 22.11.2010 23:03

Niczego tak nie znoszę jak zapachu dymu z fajek. Jak dla mnie powinien być zakaz, ale jak zwykle jedni będą zadowoleni, drudzy nie.

Matejas_ 22.11.2010 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1015911)
A przystanek MPK jest:-P

Na przystanku autobusowym już dawno był zakaz... wyraźnie mówi o tym ustawa o wychowaniu w trzeźwości

saklak1906 22.11.2010 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1015999)
Na przystanku autobusowym już dawno był zakaz... wyraźnie mówi o tym ustawa o wychowaniu w trzeźwości

Ale co maja papierosy do trzezwosci bo nie lapie?Jaki byl zakaz? ludzie palili przy policji czy strazy miejskiej a Ci nie mogli nic zrobic. Wiec po to chyba wprowadzono ta ustawe i pewnie tylko zapomnieli wpisac stadionu do listy co pewnie zrobia szybko.

Nic mnie tak podczas meczu na E nie wk...o jak dym z papierochow tym bardziej ze jestem bylym palaczem, a tu mi perfidnie trzech z rzedu ponizej robilo zalone dymna.

Bartii 23.11.2010 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _Vodka (Post 1015801)
Jeśli chodzi o ustawodawstwo, to nowy przepis wyłącza z zakazu palenia stadiony piłkarskie. Jeśli zakaz jest to tylko z poziomu regulaminu stadionu. Trochę abstrakcyjnie brzmi twoja wypowiedź, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć na nowym stadionie "pani / pana porządkowego" a tym bardziej zwracającego uwagę komuś kto pali papierosa. Możesz opisać kim był ów tajemniczy porządkowy ? Ochroniarz? Obsługa stadionu ?

Mojemu koledze rowniez zwrocono uwage, pan porzadkowy w zoltej odblaskowej kamizelce, ale raczej zalecil palenie w ukryciu...

joshi 23.11.2010 11:56

długo jeszcze będziecie opisywać zapierające dech w piersiach historie o tym kto komu zwrócił uwagę o paleniu?
Pojawiły się konkrety w postaci regulaminu i paragrafów więc po co zaśmiecacie temat?
Mój post jak i kilka powyżej powinno wylecieć w kosmos.

Zwitter 23.11.2010 12:06

Czy tylko mi nie działa ta kamerka?:
http://kamera2012.eu/krakow1/

Wcześniej śmigała aż miło, teraz odkąd mam siódemkę nie włącza się. Mam quick time oczywiście, wyświetla mi się coś takiego: 10060: roz,czony

kot 23.11.2010 20:55

Wydaje się, że zabudowa pod daszkiem zamyka sprawę ruchomych schodów, które były planowane do wysokości piętra VIP , no bo nie będzie raczej możliwe przetransportowanie tak dużego elementu przez szklane drzwi wejściowe. Czyżby kolejna, potwierdzona redukcja kosztów, o której wspominałem kilka miesięcy temu ??

picasso 23.11.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1016366)
Wydaje się, że zabudowa pod daszkiem zamyka sprawę ruchomych schodów, które były planowane do wysokości piętra VIP , no bo nie będzie raczej możliwe przetransportowanie tak dużego elementu przez szklane drzwi wejściowe. Czyżby kolejna, potwierdzona redukcja kosztów, o której wspominałem kilka miesięcy temu ??

nie znam się na tym,ale schody ruchome można chyba przetransportować w częściach i składać na miejscu.

WislaFan123 23.11.2010 21:38

juz chyba w najnowszym projekcie budowalnym widac bylo ze ich nie bedzie..

MaThEuS 24.11.2010 07:47

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy te elementy (dobudowa do stadionu od Parku Jordana, taka palisada jakby) które są widoczne na zdjęciu w linku które podsyłam, będą w rzeczywistości też dobudowane?
Z góry dzięki za info :)

http://www.urbanity.pl/zdjecie11155/krakow

Wicked 24.11.2010 07:57

Nie, tak samo jak boiska przy stadionie i kompleks hotelowy w tle.

MaThEuS 24.11.2010 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 1016504)
Nie, tak samo jak boiska przy stadionie i kompleks hotelowy w tle.


Dzięki za info.Trochę szkoda, bo chyba lepiej by to wyglądało

avangarda 24.11.2010 08:28

Ja mam pytanie odnośnie murawy - czy po pierwszym meczu od powrotu na R22 murawa przechodziła jakiś gruntowny remont? Bo od położenia jej na początku lipca bodajże potem jej część była wymieniana bo były jasne 'placki', ale to było przed meczem reprezentacji. Ciekawi mnie to, bo wymiana murawy jest kosztowna, a wydaje mi się, że jeśli teraz utrzymaliśmy ją od września dość tanim (w porównaniu do wymiany całej) kosztem, to w przyszłości będzie podobnie. Mam na myśli porównania do Poznania, gdzie murawę już chyba kilka razy wymieniali.

joshi 24.11.2010 09:42

nieprzypominam sobie wymiany całej murawy, naprawiane były tylko niedoświetlone fragmenty w narożniku.

farben 25.11.2010 10:53

Wisła Kraków wciela w życie swoją politykę historyczną

http://www.malopolska.naszemiasto.pl...czna,id,t.html

master17 25.11.2010 12:09

Wczoraj podczas meczu naszych koszykarek Pan Miętta-Mikołajewicz wspominał coś o budowie hali w nowym roku. Ktoś wie coś więcej na ten temat ?

Wicked 25.11.2010 12:28

Hmm według ostatnich doniesień w budżecie miasta nie ma ani złotówki na przygotowanie projektu, a co dopiero brakujących pieniędzy na budowę hali. No chyba że TS znalazł inne środki finansowania budowy?

leszekm 25.11.2010 13:24

Nieznany termin zakończenia budowy

http://www.dziennik.krakow.pl/pl/reg...ia-budowy.html
Trybuna północna do końca stycznia 2011.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl