![]() |
Cytat:
|
Mam pewien klopot kupilem wczoraj akumulatorki AAA(male paluszki) do mp3. naładowałem je przez całą noc rano włożyłem do sprzętu i nie chce działać. maja one 1000 mAh to sa te: http://allegro.pl/item1053815207_ene..._1000_mah.html
chciałem zaznaczyc ze w pilocie do TV dzalaja. czy to oznacza ze mp3 nie obsługuje akumulatorkow? |
nie wiem dokładnie, ale mogą byc zbyt mocne. miałem podobna sytuację kiedyś z innym sprzętem i nie działał na akumulatorkach z cyfrówki.
|
i być może trafiłes na jakieś dziwne mp3 które nie obsługuje akumulatorków. Poszukaj coś na stronie firmy, której masz odtwarzacz. Moze mp3 jest zepsute? Działa na normalnych bateriach?
|
Gdzie naprawie MP4 ?? ?? włącznik się zepsuł ;/
Jest gdzieś w Krakowie lub w okolicach skup amerykańskich samochodów na części ?? ?? |
Cytat:
dzięki Hudy |
Mam creative zen nano plus. na bateriach działa normalnie. sytuacja wyglada tak ze po włożeniu akumulatorka przez chwile włącza sie ekranik doslownie 1sekunda i sie wylacza. MP3 sprawna bo na bateriach smiga prawidlowo.
|
Cytat:
|
gdzie znajdę tłumaczenia piosnek La Fouine i Mafia k1 Fry?
|
Jak w IE włączyć zakładki? Tzn. żeby po wpisaniu nowego adresu strona otwierała się w nowej zakładce, a nie zastępowała poprzednią.
|
Najpierw otwierasz zakładkę, a potem wpisujesz adres.
A nową zakładkę robisz wciskając Ctrl+T. Wszystko pod warunkiem, że masz IE8 (nie pamiętam czy IE7 też...) |
mam prosbe ,podłączyłem właśnie nowy monitor 22' moze ktos z własnego doświadczenia z takim monitorem podrzucic poradę jak go najlepiej poustawiać tz.rozdzielczość i kolory z własciwości rozmia rdpi , JEST TAM JESZCZE ''CZĘSTOTLIWOŚC ODSWIEZANIA ja mam 60 hz czy to ok?
przy okazji to SAMSUNG SYNCOMASTER226BW |
Cytat:
|
Cytat:
Rozdzielczość: 1680x1050 Zobacz w instrukcji czy jest jakaś częstotliwość odświeżania zalecana. Podobno przy monitorach LCD nie ma co dawać powyżej 60 Hz - żre tylko niepotrzebnie prąd a mrugania i tak nie ma. Więc jak nie znajdziesz nic w instrukcji, a nie chce Ci się czytać - zostaw 60. Co do innych ustawień, np. kolory - otwórz sobie jakiś znany Ci obrazek i ustaw tak, żeby wyglądał tak, że uznasz, że najwierniej oddaje kolory. |
Ma ktoś linka do sondtracku IronMan 2 do pobrania?
|
Orientuje się ktoś gdzie jest jakiś porządny salon Cyfrowego Polsatu? Taki żeby oddać dekoder na gwarancje i dostać jakiś na zamiane?
|
Gdzie w Krakowie mozna kupic zamienniki pilotow TV ? Gielda RTV odpada
|
Cytat:
chodzi ci o piloty uniwersalne? jesli tak to mediamarkty, saturn chociaz ja z doswiadczenia z takimi rzeczami, polecę ci coś z ...Lidla nalepszy, najmniej nerwow stracilem i co najwazniejsze, działał bez zarzutu cos takiego http://www.allegro.pl/item1058676913..._lcd_10w1.html ja polecam tego silvercresta, bo podejdzie do kazdego tivika, no ale jak Ci potrzeba na teraz, to moze idz na plac ibramowski, tam stoja i sprzedaja za grosze jakies zamienniki, tyle ze wiem jak z ich uzytecznoscia. |
Cytat:
|
Kto ma prawa autorskie do nieistniejącego już dziennika Tempo?
|
Przegląd Sportowy. Tzn Axel Springer.
W piątki wychodzi "Tempo" jak dodatek do PS. |
|
Cytat:
|
Czy to prawda, że Cupiał był kontaktem operacyjnym SB?
|
Cytat:
:) |
Dziwne i głupie pytanie czy 2 volty są bezpieczne dla człowieka?Pytam, bo kupiłem sobie łapkę na komary elektryczną, a chciałem sprawdzić czy działa i mnie popieściło a teraz się czuje pobudzony :lol: :lol:
|
Cytat:
|
http://poznanskirap.com/pliki/aktual...dyzor_duze.jpg
Posiada ktoś taką tapetę w dużej rozdzielczości, taką żeby była dobra na pulpit ? ; ] |
co związenego z Turcją można znaleźć w Krakowie?
chodzi mi o takie rzeczy jak zabytki czy nawet kebab |
psiarnia zatrzymała mi dowód rejestracyjny za rozbitą przednią lampę. Żeby go odzyskać muszę zrobić przegląd całego auta czy tylko diagnosta mi musi zobaczyć nową lampę? Najpierw odbieram dowód z urzędu i idę do diagnosty czy ide do diagnosty, on mi wystawia jakiś papierek i z tym mogę odebrać dowód rejestracyjny? z góry dzięki.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl