Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

wroobel88 01.06.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 907747)
Działa Wam Gadu Gadu?

przynajmniej od 21:23 cały czas normalnie

wiślak 86 01.06.2010 22:12

Mam pewien klopot kupilem wczoraj akumulatorki AAA(male paluszki) do mp3. naładowałem je przez całą noc rano włożyłem do sprzętu i nie chce działać. maja one 1000 mAh to sa te: http://allegro.pl/item1053815207_ene..._1000_mah.html

chciałem zaznaczyc ze w pilocie do TV dzalaja. czy to oznacza ze mp3 nie obsługuje akumulatorkow?

pozdi91 01.06.2010 22:19

nie wiem dokładnie, ale mogą byc zbyt mocne. miałem podobna sytuację kiedyś z innym sprzętem i nie działał na akumulatorkach z cyfrówki.

LanceTS 01.06.2010 22:43

i być może trafiłes na jakieś dziwne mp3 które nie obsługuje akumulatorków. Poszukaj coś na stronie firmy, której masz odtwarzacz. Moze mp3 jest zepsute? Działa na normalnych bateriach?

Nitrox 02.06.2010 11:01

Gdzie naprawie MP4 ?? ?? włącznik się zepsuł ;/

Jest gdzieś w Krakowie lub w okolicach skup amerykańskich samochodów na części ?? ??

Kris54 02.06.2010 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 907292)
Jak publikuje się zdjecia na picasie? W sensie "album publiczny"? Bo kombinoowalem z tym i zawsze pojawia mi się "użytkownik nie ma żadnych publicznych albumów?

dość pilne

dzięki Hudy

wiślak 86 02.06.2010 11:54

Mam creative zen nano plus. na bateriach działa normalnie. sytuacja wyglada tak ze po włożeniu akumulatorka przez chwile włącza sie ekranik doslownie 1sekunda i sie wylacza. MP3 sprawna bo na bateriach smiga prawidlowo.

Hudy 02.06.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 907945)
dość pilne

wchodzisz na daną grupę zdjęć i po lewej po Twoimi danymi profilowymi masz zdjęcie główne albumu i pod nią ikonkę "brak katalogu" na którą wchodzisz i na dole masz"Udostępnianie" i wybierasz "publiczny"

fifi1906 02.06.2010 16:08

gdzie znajdę tłumaczenia piosnek La Fouine i Mafia k1 Fry?

Tiramisu 02.06.2010 17:01

Jak w IE włączyć zakładki? Tzn. żeby po wpisaniu nowego adresu strona otwierała się w nowej zakładce, a nie zastępowała poprzednią.

rav 02.06.2010 17:03

Najpierw otwierasz zakładkę, a potem wpisujesz adres.
A nową zakładkę robisz wciskając Ctrl+T.
Wszystko pod warunkiem, że masz IE8 (nie pamiętam czy IE7 też...)

węgorz2 02.06.2010 21:11

mam prosbe ,podłączyłem właśnie nowy monitor 22' moze ktos z własnego doświadczenia z takim monitorem podrzucic poradę jak go najlepiej poustawiać tz.rozdzielczość i kolory z własciwości rozmia rdpi , JEST TAM JESZCZE ''CZĘSTOTLIWOŚC ODSWIEZANIA ja mam 60 hz czy to ok?
przy okazji to SAMSUNG SYNCOMASTER226BW

jurukuru 02.06.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 907464)
Mam pytanie, czy jest jakaś stronka gdzie mogę przesłuchać cały album danego wykonawcy, piosenka po piosence? :D

podbijam.....

rav 02.06.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 908130)
(...)moze ktos z własnego doświadczenia z takim monitorem podrzucic poradę jak go najlepiej poustawiać tz.rozdzielczość i kolory z własciwości rozmia rdpi(...)

http://pcarena.pl/articles/show/7957...226BW-s-0.html <- to ten?
Rozdzielczość: 1680x1050

Zobacz w instrukcji czy jest jakaś częstotliwość odświeżania zalecana. Podobno przy monitorach LCD nie ma co dawać powyżej 60 Hz - żre tylko niepotrzebnie prąd a mrugania i tak nie ma. Więc jak nie znajdziesz nic w instrukcji, a nie chce Ci się czytać - zostaw 60.

Co do innych ustawień, np. kolory - otwórz sobie jakiś znany Ci obrazek i ustaw tak, żeby wyglądał tak, że uznasz, że najwierniej oddaje kolory.

simone 03.06.2010 01:38

Ma ktoś linka do sondtracku IronMan 2 do pobrania?

MatMario 03.06.2010 19:51

Orientuje się ktoś gdzie jest jakiś porządny salon Cyfrowego Polsatu? Taki żeby oddać dekoder na gwarancje i dostać jakiś na zamiane?

mic 04.06.2010 14:41

Gdzie w Krakowie mozna kupic zamienniki pilotow TV ? Gielda RTV odpada

szprotson 04.06.2010 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 908785)
Gdzie w Krakowie mozna kupic zamienniki pilotow TV ? Gielda RTV odpada

zamienniki?
chodzi ci o piloty uniwersalne? jesli tak to mediamarkty, saturn

chociaz ja z doswiadczenia z takimi rzeczami, polecę ci coś z ...Lidla
nalepszy, najmniej nerwow stracilem i co najwazniejsze, działał bez zarzutu
cos takiego
http://www.allegro.pl/item1058676913..._lcd_10w1.html

ja polecam tego silvercresta, bo podejdzie do kazdego tivika, no ale jak Ci potrzeba na teraz, to moze idz na plac ibramowski, tam stoja i sprzedaja za grosze jakies zamienniki, tyle ze wiem jak z ich uzytecznoscia.

mic 04.06.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 908790)
zamienniki?
chodzi ci o piloty uniwersalne? jesli tak to mediamarkty, saturn

chociaz ja z doswiadczenia z takimi rzeczami, polecę ci coś z ...Lidla
nalepszy, najmniej nerwow stracilem i co najwazniejsze, działał bez zarzutu
cos takiego
http://www.allegro.pl/item1058676913..._lcd_10w1.html

Nie uniwersalne tylko zamienniki (nie oryginalne producenta). Potrzebuje do starego TV, a nie bede wydawac ...dziesiat zl. Kiedys na forum ktos podawal adres.

massoud 04.06.2010 16:11

Kto ma prawa autorskie do nieistniejącego już dziennika Tempo?

Żmijka 04.06.2010 16:14

Przegląd Sportowy. Tzn Axel Springer.
W piątki wychodzi "Tempo" jak dodatek do PS.

fifi1906 04.06.2010 16:52

ile wart jest taki szalik?

http://pl.tinypic.com/r/21n14p2/6

Arturo Qr2nów 04.06.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 908785)
Gdzie w Krakowie mozna kupic zamienniki pilotow TV ? Gielda RTV odpada

Na Starowiślnej. Idąc od mostu w kierunku Dietla, to po lewej stronie, kawałek za Miodową.

bydlaszewski 04.06.2010 17:24

Czy to prawda, że Cupiał był kontaktem operacyjnym SB?

jurukuru 04.06.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 908831)
ile wart jest taki szalik?

http://pl.tinypic.com/r/21n14p2/6

w tym momencie tyle: http://www.allegro.pl/item1061913645...sk_lechia.html
:)

brylant17 04.06.2010 18:05

Dziwne i głupie pytanie czy 2 volty są bezpieczne dla człowieka?Pytam, bo kupiłem sobie łapkę na komary elektryczną, a chciałem sprawdzić czy działa i mnie popieściło a teraz się czuje pobudzony :lol: :lol:

murray 04.06.2010 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 908856)
Dziwne i głupie pytanie czy 2 volty są bezpieczne dla człowieka?Pytam, bo kupiłem sobie łapkę na komary elektryczną, a chciałem sprawdzić czy działa i mnie popieściło a teraz się czuje pobudzony :lol: :lol:

Napięcie bezpieczne dla człowieka to napięcie poniżej 50V, więc nic Ci nie jest. Swoją drogą fajne pytanie :)

Nowohucianin^^ 04.06.2010 18:25

http://poznanskirap.com/pliki/aktual...dyzor_duze.jpg

Posiada ktoś taką tapetę w dużej rozdzielczości, taką żeby była dobra na pulpit ? ; ]

kamilll1906 04.06.2010 18:26

co związenego z Turcją można znaleźć w Krakowie?
chodzi mi o takie rzeczy jak zabytki czy nawet kebab

AMF 04.06.2010 18:28

psiarnia zatrzymała mi dowód rejestracyjny za rozbitą przednią lampę. Żeby go odzyskać muszę zrobić przegląd całego auta czy tylko diagnosta mi musi zobaczyć nową lampę? Najpierw odbieram dowód z urzędu i idę do diagnosty czy ide do diagnosty, on mi wystawia jakiś papierek i z tym mogę odebrać dowód rejestracyjny? z góry dzięki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl