![]() |
Słoiki warszawskie przejęły klub i nawet na meczach domowych swojej drużyny się nie pojawiają.
|
Cytat:
|
@seta: Możesz zrobić tak, że dajesz tak jak zawsze cytat na jednym poście. Kopiujesz zawartość, zachowujesz gdziekolwiek. Potem klikasz cytat na drugim poście i doklejasz to co wcześniej skopiowałeś. Wygląda to tak jak poniżej (bez spacji przy QUOTE):
[ QUOTE=Stelio;1447867]Jeśli się okaże, że to prawda to Cupiał postąpił dokładnie w ten sam sposób co Erdogan :lol:[ /QUOTE ] [ QUOTE=seta;1447869 ] ej da się cytować dwa różne posty ??[ /QUOTE ] |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Jeśli Cupiał na poważnie myśli o odzyskaniu Wisły to to zrobi, ma prawników, kasę, doświadczenie, z Meresińskim raczej wygra, tym bardziej że od niego zaczynają się powoli wszyscy odwracać.
Wg mnie jeżeli tak się stanie to Cupiał tylko utwierdzi się w przekonaniu że sprzedaż klubu to nie jest dobry pomysł. Tyle lat się przed tym wzbraniał, a jak już do tego doszło to trafił na takich ananasów. To wszystko może utwierdzić mnie w przekonaniu, a wielu innych może w końcu zrozumie że ten człowiek naprawdę kocha ten Klub, miejmy nadzieję że kocha nadal swój klub. |
Cytat:
Cytat:
Nie utrudniaj sobie życia kolego ;) 1. http://i64.tinypic.com/rkwolf.jpg 2. http://i64.tinypic.com/ftkfuw.jpg Możesz nawet dziesięć postów cytować. Po napisaniu odpowiedzi, odznaczasz powyższe posty i jest git. (Jak nie odznaczysz, to będę się pojawiać w polu ''odpowiedzi'' jak zacytujesz jakiś post. |
Mam marzenia zamknąć na forum temat JM życie i twórczość a wziąć się za moderowanie tematu Bogusław Cupiał właścicielem Wisły Kraków.
Zwróćcie uwagę, że nikt z moderatorów tego tematu nie zamknął ani nie zmienił tytułu na BC byłym właścicielem Wisły. My od razu wiedzieliśmy co i jak :-). |
Kominku, obyś miał racje
i lepiej byś miał racje .... krwa. Musisz miec racje. https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1...1,h,42b7fc.jpg Krwa, jakie to zdjecie jest adekwatne. Pan z lewej mówi : Synek, gdzie ty sie pchasz... |
,,Sytuacja w klubie spowodowała bunt stewardów. Nie będą oni obecni podczas meczu z Ruchem."
FW na twitterze. Źle dzieje się w naszym klubie, bardzo źle. |
Cytat:
|
Nie wiem czy to prawda, ale biorąc pod uwagę sytuację wszystko jest możliwe.
|
Bez stewardów może się odbyć mecz ekstraklasy? Niech Jakub M. ubierze się w odblaskową kamizelkę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Może się odbyć tylko pewnie będzie się wiązać to z jakąś karą finansową.
Cały artykuł Migi z PS poniżej: https://postimg.org/image/h5000w7m3/ https://postimg.org/image/lqzvozux1/ https://postimg.org/image/pi8k9aygb/ https://postimg.org/image/v0dq7jqez/ https://s10.postimg.org/lfkg4a8w9/20160812_105224.jpg |
Moglby ktos napisać w dwóch, trzech zdaniach jakie info jest dziś w PS, którego nie ma w wersji online?
Ciekawe tez, ze JM od paru dni nie pokazuje sie w klubie, odwołano konferencje, zamknął FB i przestał sie udzielać na TT. Nie chce czy... nie może.....? Edit. Dzięki fialo |
Im dłużej wgłębiam się w sprzedaż Wisły tym coraz bardzie żałośnie to wygląda. Jacyś kompletni amatorzy przeprowadzili całą transakację !
Sprzedali klub z 4 milionami złotych na koncie w banku za milion złotych i to płatne w ratach ! Nie sprawdzono zupełnie kim jest koleś. Dzisiaj, w dobie internetu, permanentnej inwigilacji, możliwości wywiadowni gospodarczych zakrawa to na kpinę. Wygląda na to . ze facio nie wypłacił pieniędzy pracownikom, pierwsza transze uiścił (zgdanijcie z których pieniędzy)i nie pojawia się w klubie. Za nic na tę chwilę ma ponad 3 mln w kieszeni... Skoro grozi mu już 10 lat to co go powstrzyma od wzięcia kasy i zniknięciu ? |
Naczytałęm się tych Waszych rewelacji i spekulacji i łeb mnie rozbolał :D. Przypomnę, dziennikarz napisał że PODOBNO Wisłę kupują Szejkowie... Ile w tym prawdy ? Szejk okazał się jakimś 30 letnim przekręciarzem bez wykształcenia i kapitału. Teraz r.Niemiec ( sorry, też kosmita) puszcza plotę że Cupiał chce transakcję anulować. Powtarzają , potwierdzają to tylko trzeciorzędne portaliki na których też piszą kosmici. CZYSTA PLOTKA i SPEKULACJA. Szokuje mnie tylko niezmiennie kwestia , jakim cudem Cupiał mógł sprzedać naszą Wisłę takim CZERESNIAKOM ? Gdzie wywiad gospodarczy?, gdzie prawnicy? gdzie rozsądek?. Inną rzeczą jest osoba Citki. Podobno inteligentny zrównoważony facet. I firmuje takie bordello ? . Lepiej ludzie zbierzcie dupy w troki i licznie na mecze czas zacząć chodzić bo niedługo już tej ekstraklasy na R 22 . ojj niedługo....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Albo są to szczyty debilizmu albo nie było żadnych 4 milionów na koncie a Wisła jest w głębszej dupie finansowo - księgowej niż komukolwiek się to wydaje. Wystarczyło poczytać komentarze na kieleckim echu dnia w związku ze sprzedażą Korony 95 % wpisów to typowe oszołomstwo ale jest sporo ludzi , którzy musieli znać JM i jego biznesy i w miare dokładnie je opisali. |
Cytat:
Mam nadzieje, że uda się przede wszystkim Cupiałowi wyjść z tego z twarzą, to dobry człowiek. Przynajmniej za takiego go uważam. |
Cytat:
|
Tele-Fonika przelała pieniądze, pracownicy Wisły nie dostali pensji
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...nsji,10509248/ |
Nie Panie Jotka. Chodzę na Wisłe. WISŁĘ. Bez względu na to kto tym rządzi.
|
Cytat:
|
Jeszcze tego brakuje, żeby zaczęły się kłótnie czy chodzenie na Wisłę ma sens. MA!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
I Franz się "angażuje" nawet w odzyskanie Wisły, ale jaja :)
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...owa_16196.html |
Cytat:
|
Cytat:
Ale nie wiedziałem że muszę odznaczyć, tak że dzięki jeszcze raz. |
Oby jak najszybciej sie to wszytko wyjasniło
|
Cytat:
Wszystko wskazuje na to że siła marki Wisły go położy - nie jestem z branzy ale wydaje mi się że nawet fajna pracę magisterską/doktorską mozna o tym co się obecnie dzieje napisać i pewnie niejedna powstanie. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Właśnie min. przez takie osoby jak ty i kot Cupiałowi się odechciało inwestować," kibice" rozpieszczeni do granic możliwości, krytykujący co drugi ruch z ukrycia i siedzący przed TV w domu, zamiast iść na mecz i wspomóc budżet. Przez takie gnioty dzieje się jak teraz. Jesteś osobą, która cały czas pluła, ujadała, robiła zamęt, psuła atmosferę i krytykowała, osobą niegodną podania ręki. |
...z tego co wiem, nikt gości od kilku dni nie widział na oczy.
To, co wiemy, chyba rzeczywiście wierzchołek góry lodowej. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl