![]() |
wyraznie widac że jeśli odrzucimy PMS , to absolutny TOP to było Kiko !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No to dalej porównajmy Wisle po 10 kolejkach w stosunku do wczesniejszych sezonów.
Punkty narastajaco w 5 ostatnich sezonach https://i.ibb.co/wh4JHYR/Zrzut-ekran...3-12-26-34.png Jak widac nawet do ostatnich sezonów slabych dalej jestesmy slabi. To teraz bramki strzelone i bramki zdobyte. https://i.ibb.co/RgXjWsG/Zrzut-ekran...3-12-27-56.png https://i.ibb.co/J2Rvk83/Zrzut-ekran...3-12-28-51.png Bramki zdobyte to idzie slabo ale niestety najwiecej bramek straconych mamy. Mialo byc slabo w defensywie (i jest)i dobrze w ofensywie(nie jest) To jeszcze zestawienie ile punktow Wisla zdobyla w 5 mecach. Liczac od 2017/18 (1 oznacza 5 kolejke tego sezonu) https://i.ibb.co/JRn9k3k/Zrzut-ekran...3-12-46-32.png Widac serie 10 porazek. Jeden raz wygralismy 5 kolejnych meczy, Byl to sezon 2019/20 1.Wisła Pogon 1:0 (19 kolejka) 2.LKS- Wisla 2:4 3. Wisla-Jagielonia 3:0 (pierwsza kolejka w roku 2020) 4. Zaglebie Lubin - Wisla 0:1 5. Wisla - Korona 2:0 (23 kolejka) |
no nie wyglada to dobrze, te wykresy to balansowanie na granicy utrzymania/spadku...
|
Cytat:
|
A tu taka statystyka ktora podaje SofaScore. Ilosc podan na mecz. Niby fajnie bo Wislacy na 1,5 i 7 miejscu. Zapewne duza czesc to podania na swojej polowie niestety
https://i.ibb.co/p3Lz6D6/Zrzut-ekran...3-20-08-43.png A tu tez Sofascore: udane dryblingi na mecz. Yeboah pierwszy https://i.ibb.co/G0dG07F/Zrzut-ekran...3-20-14-22.png |
Wrzucę nasze staty jak będę miał lepszy humor (jak zdobędziemy punkt(y)).
Z ciekawostek: Warta i Górnik Łęczna nie zdobędą już w tym sezonie 80 punktów więc zgodnie z (moimi) założeniami straciły szansę na mistrzostwo. |
Cytat:
|
Cytat:
Czytałem wywiad z Nikitoviciem i chyba zatrudnią Smudę znowu żeby ratować Ligę Konferencji |
Cytat:
Po 10 kolejkach nasz max to jest 83 więc nadal mamy szansę :> Przy okazji jeśli Amica utrzyma obecną średnią (2,10) to zdobędzie 71 punktów na koniec sezonu. Drugi jest Raków ze średnią 2,00 co daje 68 na koniec sezonu. |
Cenne zwycięstwo na wyjeździe!
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
wciąż są szanse na mistrza !
|
Maxa mamy 83, więc jeszcze raz możemy przegrać :)
|
Nie wiem na jakiej podstawie przesłanki, że MP zdobędzie 80 pkt, skoro liderująca Lechia ma średnią 2 pkt na mecz, a podobno będący w gazie Lech - 2,1pkt na mecz co daje maksymalnie 68-72 pkt do MP. ;) Możemy więc jeszcze pare pkt stracić. :D
|
Cytat:
Popatrz od #2122 https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2122 Ale faktem jest, że Raków i Lech mają średnią 2,1 co daje 71 punktów na koniec. Z drugiej strony średnia się po każdym meczu zmienia :) |
to moze tu sprobuje , bo cos nie moze ten motyw zaskoczyć , a jest to poniekad pytanie dla statystyków
kiedy ostatni raz w historii (niekoniecznie w PL) druzyna która była takim underdogiem bukmacherów , wygrala 5:0 ? https://i.imgur.com/buCYyoA.png |
Patrząc na obecne zdobycze punktowe wiele się nie myliłem :P
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2121 Nasza kopana to nie La Liga :) Powyżej 68 punktów to będzie mistrz i dalej obstaję przy swoim :) |
Cytat:
https://www.meczyki.pl/typy-bukmache...roclaw/3450815 |
Cytat:
Moenchengladbach-Bayern 5-0 eFortuna.pl 1 6.80 X 5.40 2 1.34 STS.pl 1 6.55 X 5.45 2 1.40 |
Czy my się jeszcze liczymy w walce o mistrzostwo?
|
Po zwycięstwie w derbach:
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdEdit: Jeszcze 12 Zagłębie, mając zaległy mecz, ma szanse na 80 punktów. |
Oto lista meczow z frekwencja > 20000 na obecnym stadionie. Wczorajszy mecz na 12 miejscu
https://i.ibb.co/9T52N7N/Zrzut-ekran...8-20-01-26.png a oto z podzialem na druzyny https://i.ibb.co/jMFd3cT/Zrzut-ekran...8-20-03-43.png i na sezony https://i.ibb.co/SnQPqJ0/Zrzut-ekran...8-20-04-27.png stan na 2021-11-08 |
Czy nam się czasem nie zaczęło palić?
|
Jeszcze nie.
Średnią mamy 1,13 - do utrzymania trzeba 1,09 Kod:
# Zespół Mecze Punkty Bramki średnia akt Pkt.koniec Pkt. Max37 punktów to statystyczne 15 miejsce. |
tylko umykając już cyfrom , a biorąc poprawke na realia , moiżemy z góry założyć że Legia z zagrożenej strefy predzej czy pozniuej wyleci
|
A wystarczy, że BB zacznie punktować minimalnie lepiej, a my minimalnie gorzej i zamieniamy się miejscami.
|
Cytat:
|
Bilans jest dość prosty. Do zimy zapunktujemy na 3-4 pkt i będzie 15 miejsce lub niżej i bardzo gorąca zima.
5-7 pkt da nam pewnie 12-14 miejsce i względny spokój. Akurat liga wygląda tak pokracznie bo i strefie miejsc 5-14 dzieli tylko 5 punktów. Kto na wiosnę wystrzeli z forma ten wiele może zyskać. Nawet Legia. W więcej nie wierzę, chyba że nagle przepędzony wszystkie demony. |
Wygląda na to że jeśli któraś drużyna z czołówki nie wskoczy na level wyżej jeżeli chodzi o średnią punktów na mecz mistrza w tym sezonie nie będzie
|
Cytat:
|
uważam że wystarczy się sprężyć jak na druga połowę z Cracovią a realne będzie 8-12 pkt do końca roku. Wtedy nasza sytuacja wyglądałaby całkiem dobrze.
|
Tylko, że nie ma ani grama przesłanki ku temu, że Wisła nagle zacznie grać dobrze w piłkę i punktować.
|
Cytat:
Legia ma 0,69, a wszyscy oczekują, że się wygrzebie. Co do widoków na polepszenie to proponuję pogadać po przerwie zimowej. |
Cytat:
Pierwsze 6 kolejek - 10 punktów. Kolejne 9 spotkań to zaledwie 7 punktów i bilans 2-1-6, bramki 5-19 (!) Najlepsze są statystyki naszych napastników z tego okresu - ZERO bramek. Oczekuję pełnej mobilizacji i zdobycia 9 punktów w meczach z Radomiakiem, Wartą i BBT. (w Lubinie będzie jak zwykle w ryj). W przeciwnym razie mogą się pakować i wypi.erdalać. |
jak sie ma sytuacja po 15 kolejkach w stosunku do poprzednich sezonów
Tabela z 10 sezonów https://i.ibb.co/zSbF5ZK/Zrzut-ekran...6-08-02-13.png i wykres narastajaco z ostatnich 5 sezonow https://i.ibb.co/VTCg4Kg/Zrzut-ekran...6-08-08-12.png |
wyyglada na to ze mamy najlepszy sezon od lat ! coprawda TRZECH lat , ale zawsze coś :)
|
Ależ to wszystko jest przykre... Po ostatnim mistrzostwie, pamiętam, że się pisało, że teraz będą 2-3 lata chude, a potem wrócimy walczyć.
3 lata minęły i znowu, że jeszcze 2-3 sezony i będziemy walczyć o mistrzostwo. Kolejne 3 lata minęły i że 2-3 lata i będziemy walczyć o puchary. A teraz to już kibic łudzi się i liczy na górną połówkę tabeli :D |
Cytat:
Jakbyś nie pamiętał, to poprzednia prezeska ogląda(ła) świat zza krat. A jej poprzednicy też nie wyglądają najlepiej. |
Z perspektywy czasu, te "chude lata" to i tak był przyzwoity poziom sportowy. 5-9 miejsce na przestrzeni bodajże 6 sezonów to był solidny poziom, przy którym praktycznie nie było widma spadku, jakie się pojawia od 3 lat. Przez pryzmat zmian wlascicielkich/burdelu w zarządzaniu /itd to pewnie nawet można nazwać cudem gospodarczym.
Fakt jednak że poza sezonem za Smudy 13/14, epizodu z Carrilo 17/18 i świetnej jesieni za Stolarczyka 2018 to ocieranie się o "puchary" było iluzoryczne. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl