Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Bobic 23.04.2009 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fran23 (Post 713598)
Oto nowe dane techniczne stadionu Wisły http://www.stadionwisly.info/dane_te.../plan_stadionu

Nie będzie tak źle!

Czyli co terazniejsza trybuna D bo dokonczenu budowy będzie oznaczona literą H ??

fran23 23.04.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 713616)
Czyli co terazniejsza trybuna D bo dokonczenu budowy będzie oznaczona literą H ??



Na to wygląda, sektor gości też będzie gdzie indziej.

chojrak 23.04.2009 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fran23 (Post 713622)
Na to wygląda, sektor gości też będzie gdzie indziej.


O sektorze gości było już wiadomo od dawna... xdd

hunter 23.04.2009 12:03

Wideo z budowy (22.04)


kohprzem'68 23.04.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fran23 (Post 713598)
Oto nowe dane techniczne stadionu Wisły http://www.stadionwisly.info/dane_te.../plan_stadionu

Nie będzie tak źle!

Z tego wynika że C to juz nie bedzie C tylko E i F miejsca dla vipów i ekstra dorzucili sektor dla gości .

WILU TS 23.04.2009 13:14

Wreszcie świetna kamerka :) Będzie widać każdy postęp jak na dłoni,mogło by być nieco bliżej ale już nie narzekajmy :)juz prawie 50% wylane ;)

Jacob21 23.04.2009 13:34

Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

Bobic 23.04.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

Ten temat był wałkowany już 100 tys razy nie ma sęsu go od nowa zaczynac.:-/

chojrak 23.04.2009 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

Nie przesadzajmy, 3 razy może nie, ok. 2 razy wiecej będzie.

radekogi 23.04.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?

Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.

Bobic 23.04.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 713711)
nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?

Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.

A dyskusja czasem nie była o przeswiatach między nowymi trybunami C,D i H,G??

radekogi 23.04.2009 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 713714)
A dyskusja czasem nie była o przeswiatach między nowymi trybunami C,D i H,G??

No to właśnie o tym napisałem, tylko używam nazewnictwa takiego jakie jest teraz. Narożniki nowych trybun będą idealnie przylegać do istniejących już trybun za bramkami, w dziale "konstrukcja" jest wizualizacja narożnika oraz fragmentu trybuny północnej.

Jacob21 23.04.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 713711)
nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?

Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.

Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

chojrak 23.04.2009 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713719)
Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

Tu masz wierne odwzorowanie: http://www.stadionwisly.info/dane_te...ne/konstrukcja

cassius31krakow 23.04.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713695)
Z tego wynika, że odległość boiska do nowych trybun będzie 3 razy większa niż odległość boiska do obecnych trybun E i D. Ten stadion w ogóle jest kwadratowy. To się w pale nie mieści.
Jeśli zabiorą nam Euro, to właśnie przez stadion. Nawet nie chodzi o pojemność, tylko o komfort oglądania meczów.

wystarczy spojrzeć w dziale konstrukcja:
plac gry:
relacja boisko - trybuny
trybuny N/S 11,90 m
trybuny E/W 17,41 m

radekogi 23.04.2009 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713719)
Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

sam sobie odpowiedziałeś: NIE JEST! To jest jeszcze stary plan, wejdź w dział konstrukcja i tam masz wszystko:

http://www.stadionwisly.info/dane_te...ne/konstrukcja

kliknij w narożnik na dole strony to otworzy Ci się wizualizacja

spinnaker 23.04.2009 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 713660)
Z tego wynika że C to juz nie bedzie C tylko E i F miejsca dla vipów i ekstra dorzucili sektor dla gości .

Coś mi tam w pamięci przebłyskuje że ktoś tu na forum pisał nie wiem czy nie dannato że to są ( a może były w poprzedniej koncepcji) jedynie nazwy robocze.

WILU TS 23.04.2009 17:15

Jest też ponoć kamerka na trybunę zachodnią ale nie mogę jej nijak znaleźć...
http://img151.imageshack.us/img151/3...tualny1024.jpg
Będzie świetna jak zaczną rozbiórkę :)

Wojtas 23.04.2009 18:20

Ciekawy ten nowy projekt.

Goscie dostaja naroznik d1 i d2,(po "staremu" to naroznik miedzy nowym C a E)

----------------
d1-1472 miejsc
d2 447 miejsc

czyli liczba konkretna

Coolpick 23.04.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 713844)
Ciekawy ten nowy projekt.

Goscie dostaja naroznik d1 i d2,(po "staremu" to naroznik miedzy nowym C a E)

----------------
d1-1472 miejsc
d2 447 miejsc

czyli liczba konkretna

musi mniej wiecej tyle byc, bo maja dostac przynajmniej 5% wszystkich miejsc

arsfan90 23.04.2009 19:55

A czy goście nie mieli być usadowieni przypadkiem w narożniku miedzy obecnym D a starym C? Wtedy to było by ciekawie xD

Bobic 23.04.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 713909)
A czy goście nie mieli być usadowieni przypadkiem w narożniku miedzy obecnym D a starym C? Wtedy to było by ciekawie xD

Nie nie mieli, a poza tym wyobrażasz sobie kibiców gości koło Naszego młyna ??:shock::P

Hanex 23.04.2009 20:10

Nie, nie mieli byc... Goscie beda tak jak pisza Koledzy wyzej, naroznik miedzy nowym C a E.
P.S. Bobic mnie uprzedzil :P

Maciejj 23.04.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 712803)
Z 24 dni,...do 24 godzin ...eee...chyba pomyliłes...ale ja sie tam nieznam :)

1;15 i dalej ktos tam sie szwęda,no chyba ze to złomiarze rozkręcają nam te fundamenty .

.Niezle niezle


nie pomyliłem

15 lat w budownictwie za tym stoi
teoria i praktyka:)

abruzzi 23.04.2009 20:52

dlaczego nic nie jest robione w miejscach w których mają powstać narożniki?? Żeby nie okazało sie, że jak odbiorą nam euro bedziemy mogli o nich tylko pomarzyć....

Bobic 23.04.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abruzzi (Post 713969)
dlaczego nic nie jest robione w miejscach w których mają powstać narożniki?? Żeby nie okazało sie, że jak odbiorą nam euro bedziemy mogli o nich tylko pomarzyć....

Co ty goścu mówisz przejrzyj galeria i sprawdz czy żeczywiscie nic nie jest zrobione:-/

63.5 Kg 23.04.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abruzzi (Post 713969)
dlaczego nic nie jest robione w miejscach w których mają powstać narożniki?? Żeby nie okazało sie, że jak odbiorą nam euro bedziemy mogli o nich tylko pomarzyć....

Jest zrobione tyle i si da narazie...zeby zrobic wicej i isc z naroznikami w gore trzeba sciagnac oswietlenie...

LukL 24.04.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacob21 (Post 713719)
Czyli rozumiem że to (http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly) nie jest wierne odwzorowanie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 713728)
sam sobie odpowiedziałeś: NIE JEST! To jest jeszcze stary plan

Zauważ iż w rzucie górna część trybuny (balkon) przysłania fragment dolnego poziomu. Z tego właśnie powodu dla lepszej czytelności ów elementy zostały od siebie odsunięte.

wooojo 24.04.2009 15:39

Ja się zastanawiam dlaczego sektory I1, I2 są mniejsze od sektorów G1, G2 i D1, D2 ? wydawało mi się że trybuna AiB będzie się różnić od trybuny obecnej C tylko brakiem południowego narożnika.

magowski 24.04.2009 15:48

Przypatrz się dobrze - Miedzy I1 a I2 jest loża VIP A1

wooojo 24.04.2009 15:59

No tak zauważyłem to, tylko że różnica wynosi 231 miejsc , a cała loża Vip ma miejsc 367

Emilio 24.04.2009 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 713836)
Jest też ponoć kamerka na trybunę zachodnią ale nie mogę jej nijak znaleźć...
http://img151.imageshack.us/img151/3...tualny1024.jpg
Będzie świetna jak zaczną rozbiórkę :)


http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg

oto i ona :-)

PhantomRanger 25.04.2009 09:32

Godzina 10:30 u już kolejną część zalewają betonem. Może w pierwszym tygodniu maja trybuna będzie "szła w górę"

arth_ur 25.04.2009 09:51

A ma ktoś może skan z ostatniego Przeglądu Sportowego o stadionach (chyba wczorajszy numer).

BRTS39 25.04.2009 18:53

Wiecie co mi sie najbardziej podoba? że ogładam sobie mecz Sobolewski wybija rzut wolny a woddali ładni pracownicy spawaja coś:)
PS: arth_ur mam ten numer ale morze byc gorzej ze skanem bo mam problem ze sterownikami do drukarki . Pewnie to nic wielkiego ale ja nie uzywam drukarki czesto...
jak juz naprawde nikt sie nie odezwie to podejme sie tego.

peterwislak 26.04.2009 20:57

ja mam sprawna drukarke:):)

peterwislak 26.04.2009 21:03

http://www.stadionwisly.info/aktualn..._fundamentowej

fran23 27.04.2009 09:43

A ja mam takie pytanie.Co z tym konkursem na napis na krzesełkach na dawnym sektorze"C"?Miał się zakończyć 6 kwietnia ,a o wynikach ani słychu ani widu.

dannato 27.04.2009 13:57

Będzie przed meczem z Legią - w przyszłym tygodniu. Na początku jakoś.

kohprzem'68 27.04.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 715067)
Wiecie co mi sie najbardziej podoba? że ogładam sobie mecz Sobolewski wybija rzut wolny a woddali ładni pracownicy spawaja coś:)
PS: arth_ur mam ten numer ale morze byc gorzej ze skanem bo mam problem ze sterownikami do drukarki . Pewnie to nic wielkiego ale ja nie uzywam drukarki czesto...
jak juz naprawde nikt sie nie odezwie to podejme sie tego.

Mnie to akurat cisnienie tylko dżwiga że po godzinach robią i tak się to wszystko wlecze jakby co najmniej drugie nowe Wembley stawiali oglądam poLegłą z Leszkami od kuchni i tam co tydzień coraz wyżej jadą z trybunami a u nas dalej zbrojenia , spawania , fundamenty - dup..cenia dla Adolfa to stawiają czy co?
Może ktos z branży budowlanej sie wypowie i skomentuje tempo prac .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl