![]() |
Panowie, obawiam sie ze moze byc remis 1:1. Lub wogole remis.
P.S. Oby Wisla wygrala, niewazne w jakim stosunku byleby grac w 4 rundzie... |
W miarę doszedłem do siebie, więc mogę napisać coś na spokojnie.
To jest ****a chore, żeby piłkarze zarabiający kilkaset tysięcy euro rocznie odpierdalali taką manianę. Ci goście ewidentnie mają nas, kibiców, w dupach. Oni powinni zapierdalać i gryźć trawę. Tak badziewnej Wisły nie widziałem od czasów Levadii. Wielki **** mnie obchodzi czyja to wina, jaka jest atmosfera w drużynie. Przejście Azerów to jest ich psi obowiązek i przejść ich powinni z palcem w dupie. Ech.. znów się zdenerwowałem. Mam nadzieję, że ktoś odbędzie z naszymi gwiazdorami rozmowę wychowawczą. |
Karabach ze swoim ustawieniem i wybieganiem spokojnie by walczył o top naszej ligi nie bajajcie że był ze środka tabeli to nie jest tak że tylko dlatego przegraliśmy że nasi grali beznadziejnie po prostu Azerowie to nie byli kelnerzy tylko dobrze opłacani zawodnicy z AMBICJAMI i poczuciem obowiązku bronienia honoru swojego klubu i kraju. Nie róbmy z nich nie wiadomo kogo ale nie mówmy że to leszcze jak by u nas w lidze wszyscy tyle biegali i walczyli to byśmy byli teraz na innym poziomie rozwoju piłki a nie grania na chodzonego!!
|
Cytat:
|
Rozmowę wychowawczą?? przecież to nie są dzieci.. Kiedyś myślałem, że jeśli pójdę na mecz, zapłacę za bilet, będe dopingować przez całe 90 minut to dostane coś w zamian, nie oczekuje jakiejś świetnej gry oczekuje zwykłego zaangażowania. Ci piłkarze w większości mają NAS kibiców w dupie. To się nie zmieni jeśli nie zmieni się skład. Widocznie taka jest polskich piłkarzy mentalność, przyjść na trening, pokopać i szybko do domu wypić sobie piwko przed telewizorem.
|
Cytat:
W...dol znaczy się. edit: Gruzini, Estończycy teraz Azerowie. Dobrze, że Eskimosi nie grają w piłkę. |
Cytat:
|
Niektorym piłkarzom w głowie sie widocznie poprzewracało za ta kase ktora dostaja powinni trawe gryzc tym bardziej ze graja dla najlepszego obecnie klubu w Polsce z najlepszymi kibicami. ****ica mnie chwyta gdy wice slimoków na boisku.
|
Tu żadne rozmowy wychowawcze nie pomogą. Jedynym batem na te zdemoralizowane gwiazdeczki byłoby wprowadzenie sztywnych reguł przebywania w klubie od 8 - 16. Gdyby zamiast grania na konsolach, siedzenia w kasynach, oglądania pornoli w necie nasze piłkarzyki musiały siedzieć 8 h w klubie, to może wreszcie zrozumieliby, że Wisła to coś więcej niż pracodawca.
Mam nadzieję, że wreszcie ktoś pójdzie porozum do głowy i zaprowadzi dyscyplinę w klubie. Te 2 godzinki treningu dziennie to żenada. Niech polscy piłkarze codziennie po treningu jeżdżą po szkołach w Małopolsce, aby promować nasz klub. Obcokrajowcy niech uczą się polskiego, naszej kultury, historii klubu. A tak to pseudokopacze odbębnią trening i idą w miasto pić, ewentualnie łażą po galeriach, chodzą na dupy, czy po kasynach. Największym winowajcą, zaraz po piłkarzach, jest nasz szanowny Pan Prezes Bogdana Basałaj, gdyż miał 2 miechy na sprowadzenie sensownego stopera. Ne ma we współczesnej piłce pozycji, na którą tak łatwo jest zaleźć dobrego zawodnika jak właśnie pozycja środkowego obrońcy, zwłaszcza gdy ma się do tego środki finansowe. Kpina, kpina , kpina Panie Prezesie. Śmiem twierdzić, iż gdyby piłkarzom zagrożono, że w razie odpadnięcia z Azerami będą musieli siedzieć w klubie po 8 h dziennie, to zapieprzaliby na boisku aż miło. Na tych obiboków byłby to chyba jedyny skuteczny bat. |
Nie chodzi tu o montowanie zajebistych akcji z pierwszej piłki, gole w okienka itp.
Tu chodzi o to aby zagrali pressingiem odebrali piłkę i strzelili gola. Nikt nie wymaga od nich cudów. Oni nawet nie potrafią odebrać piłkę na połowie przeciwnika. |
Cytat:
Zgadza się, przegraliśmy, ale czy do straconej bramki Azerowi coś pokazali? (my też nie za wiele, ale gdyby Kowalski trafił...) Śmiem wątpić, bramka w sumie z kompletnej dupy. Oczywiście, potem mogli jeszcze strzelić, ale to nie wynikało z ich zajebistej gry, tylko z tego, że my 'ruszyliśmy' (nie wiadomo gdzie) i czerwonej kartki dla Gordana Bunozy. |
Tyle gadania...odpadniemy z tymi azerami, minie dwa tygodnie o wszystkim wszyscy zapomną i znowu wylądujemy na meczu polskiej ligi. Taka juz jest Polska piłka, i juz się powoli przyzwyczajam;/
Jesli chodzi o gre pressingiem to polskim piłkarzą trzeba zacząć płacić po 1500zł to by im sie zachciało biegac, a nie k***a same gwiazdy zarabiające nie wiadomo jakie pieniądze!!! Za co pytam za co?? Żuraw schodził z boiska suchutki!!! Nie robił nic, nie wiem czy widzieliscie wywiad z frankowskim po 45 minutach?? Z chlopa mogłbym zrobić rosół dla 5 osób + wujek (tak sie z chłopa lało). To jest chęć do gry i pokazania się z jak najlepszej strony!!! |
Nie wiem czy co poniektórzy z Was to ogladali jakis inny mecz niz ja? Przeciez pare akcji Azerow jak poklepali w srodku to bylo na dobrym europejskim poziomie, a gra sie tak jak przeciwnik pozwala, co , to ze Wisla grala Stojanowa to umniejsza dobra gre Azerow? Przeciez nikt nie moglby byc zdziwiony jakby bylo 0-3 czy nawet 0-4, mozna tylko podziekowac Jovaniciowi.
|
Cytat:
|
Ja uważam że jeśli strzelimy w rewanżu 2 bramki przez 90minut to awans mamy w kieszeni. Napewno sytuacje będą tylko TRZEBA je wykorzystać ! Nie może być drugiej levadii...
|
Cytat:
|
Innymi slowy, uwazacie, ze straacimy tam max 1 bramkę w 90 minut.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mooże z kontry jakimś cudem.
Bo w ataku pozycyjnym oni stoją jak kołki, zero ruchu. A jeszcze jak ktoś zagra wysoko z nami pressingiem to hoo, nie ma nas i długo nie będzie. Trzeba by pół składu wymienić. |
Cytat:
Cytat:
Problem w tym, że należy wreszcie zacząć kibica szanować. Cytat:
Nie chcę tego ciągnąć dalej, bo zaczyna się zupełny OT. W każdym razie najwyższa pora, by Cupiał się obudził. Zarządzanie tym klubem trąci amatorszczyzną na kilometr, za co odpowiada właściciel. To przekłada się na wyniki w ostatnich latach. |
Na razie to mało kto z nas oglądnie mecz bo Polsat w programie tego nie ujął a bilety na charter jeszcze są.
Liczę na dogrywkę przynajmniej |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jezeli dalej profesjonalnie podchodzimy do LE to - w mojej skromnej opinii - powinnismy jak najwczesniej pojawic sie w Baku. Daloby nam to mozliwosc chociaz jako takiego dostosowania sie do pogody tam panujacej. Chyba ze kladziemy juz lage na wszystko.........
|
Cytat:
Akurat do Małego po wczorajszym meczu nie można mieć pretensji żadnych, ale tak jak pisałem do Ciebie wcześniej - dzień bez przyperdolenia się do Małego jest dniem straconym! Trzymaj tak dalej! Nie bonię Małeckiego - ale w****ia mnie że akurat jak zagrał dobry mecz, nie machał rękami, walczył.... to zawsze "mściwa m...." z całym szacunkiem jak Ty czy qchar90 zacznie od jebania Patryka. No bo to jego wina że Bunoza drewno, Żurawski nie trafia karnego, Jirsak znika po 30 minutach a legenda Kirm gra świetnie ale tylko w Twojej wyobraźni. ŻENADA to są takie maile jak napisałeś.... |
Jak czytam taką wypowiedź Boguskiego...
Cytat:
|
Panowie, czytam dzisiaj komentarze tych wszystkich ekspertów, Iwanów Gilewiczów itd. czytam te fora i nierozumiem jednej rzeczy: Czemu nikt nie bierze pod uwagę czy nie moze się pogodzić z tym że piłka azerska dogoniła europejską? Nie tylko polską ale i europejską? Zobaczcie sobie kogo ten zespół wyeliminował rok temu... I jak on gra? na YT są filmiki Czemu nikt nie weźmie pod uwage ze tam się płaci 400 tys za sezon średnio!! U nas 350 tys to jest astronomiczna kwota, a tam... zwyczajna... Zrozumcie, ze nie tylko oni nas dogonili dogoni całą Europę... juz łatwiej grac z Czechami, serbami, chorwatami czy szwedami niż z nimi... Nie rozumiem, czemu nazywa się ich ogórkami, amatorami? 400 tys euro amatorzy nie zarabiają... Mówiłem Lepiej było grać z czechami z Pilzenu niż z nimi, ale połowa się cieszyła... Co do zawodników nawet nie mam większych pretensji, bo poprostu wiem, że grają z dobrą drużyną...
Patrzymy przez pryzmat wyniku, ale wczoraj Wisła lepiej zagrała niż tymi całymi litwinami, ale niestety trafiła na drużyne dobrą i tyle. |
Cytat:
Generalnie ujmując: jak Wisła nie strzeli pierwszej bramki ze stałego fragmentu gry (Marcelo) albo po błędach rywala to jest kaplica. Bo na stworzenie akcji przy broniącym się rywalu Ci piłkarze są po prostu za słabi. Cytat:
|
panowie jesszcze jedno: Wyluzujcie, ja przeczuwałem od poczatkumeczu ze szykuje się jakaś lipa, teraz mam takie przeczucie, że w rewanżu będą horrory w końcówce, bo nie moze nam tak nie iść cały czas... Kiedyś los musi się do nas uśmiechnąć :)
|
Rozum mówi jedno , serce drugie. Rozum i rozsądek mówią "Pewnie w Baku będzie 0-0 albo 0-1 dla drużyny z Górnego Karabachu. Turecki sędzia , 35 stopni w cieniu, do tego żenua naszych". Serce mówi "e tam przecież był Iraklis , był Beitar, była Saragossa ... nie takie rzeczy się odrabiało".
Problem polega na tym ,że jeżeli Wisła jakimś fuksem awansuje tak jak Lech z Interem Baku to i tak w następnej rundzie czeka na nas nasza "Sparta Praga" ,która wyśle nas w ****u. Także chwilowo możemy się nawet cieszyć ale ogólnie to bida z nędzą. Jak zwykle celnie czwartek podsumowali redagujący Weszło.com. "Polskie drużyny w pucharach : w*******, w*******, w*******". I Lech też w*******... |
Proszenie o wstawiennictwo losu przed meczem z Azerami pokazuje jak nisko upadliśmy...
|
A ja sie wciąż łudzę, że awansujemy... Kluczem jest prowadzenie do przerwy mi się wydaje
|
Cytat:
|
Post napisany po meczu z Levadią (16 lipca 2009)
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mimo wszystko mysle, ze Wisla szybko strzeli bramke i wygramy ze 3-0.. wystarczy zeby zagral Gula za Jirsaka, Maly za Boguskiego, Diaz za Paljicia i Cleber za Bunonze.. jestem dosyc spokojny.
|
Ochłoń i oglądnij sobie powtórke... Oni się nie zrywali się do ataków, tylko nas kontrowali, a wcześniej tego nie robili, bo nasze gwiazdki miały jeszcze duzo sił... Jak grasz w 10 i stawiasz na jedną karte to i Przebój Wolbrom cie skontruje pare razy... Pisze po raz drugi... Azerowie są na poziomie sredniaka europejskiego, co pokazał mecz z Amiką i mecz wczorajszy, poprostu nie są od nas słabsi i pogódźcie sie z tym... Rossenborg też z nimi przypadkowo nie przegrał, a remis u siebie z mistrzem Hollandii w 4 rundzie też o czymś świadczy... ale my dalej myślimy, że graliśmy z amatorami...
|
Czlowieku to Twente to bylo rok temu, rownie dobrze ja moge powiedziec ze niecale 2 lata temu Wisla zremisowala u siebie z Tottenhamem, "co tez o czyms swiadczy".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl