![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Dla mnie ten klub to nic innego jak Groclin, w dodatku bez kibiców, z prezesem a'la Antoni Ptak. Niech nawet spadnie, nikt w Warszawie (no prawie nikt :) ) po nim nie zapłacze. |
Cytat:
JW Construction to firma, która gdy przedstawiała umowę do podpisu swoim klientom, a ci szli do prawnika, to ten aż łapał się za głowę ile niedozwolonych klauzul umownych mozna bylo zmieścic w jednym wzorcu umowy. W zasadzie rola kupującego mieszkanie ograniczała sie do wpłacenia--a potem to był niewolnik , który nawet nie wiedzial kiedy to mieszkanie będzie mu wybudowane. Wzięli sie za niego w koncu i sie zreflektował. Może jak poleci do I ligi to otrzeźwieje burek jeden. Chpć z drugiej strony co można mówić o ludziach ktorzy sie pchaja na popracowanie w Polonii przez 3-4 mecze..... |
Cytat:
|
Cytat:
Od razu mam życzliwą radę: Panie Prezesie, po Pali (bo że Wojciechowski wkrótce go zwolni, to pewne) proszę zatrudnić Wernera Liczkę:-D Wojciechowski gotów osiągnąć niemożliwe - z taką rotacją trenerów Groclin gotów nie wywalczyć europejskich pucharów, ba - może nawet tak obniży loty że zacznie się bronić przed spadkiem (ech, marzenia). A na polskie warunki drużynę mają bardzo silną. |
Cytat:
A tak obok tego to czemu nie Jurek Engel? Przecież już pisali że jest blisko! |
Cytat:
A kto sprzedał 100 ton "Futbolu na tak" ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Może się skusisz? Ciekawe czy są zniżki przy zakupie wszystkich trzech pozycji. |
mamy właśnie przekroczoną połowę rundy, a tym samym 1/4 sezonu. Pewne rzeczy zaczynają się klarować.
1. Są wreszcie realne szanse na spadek Odry Wodzisław, klubu za którym nie przepadam. 2. Jagiellonia będzie niestety miała spore problemy z utrzymaniem. Do zniwelowania 10 ujemnych punktów trzymał się ich entuzjazm, potem my ich sprowadziliśmy na ziemię. Od w miarę bezpiecznej pozycji (Pasy) dzieli ich już 5 punktów i ten stan rzeczy utrzymuje się od pewnego czasu. 3. Legia niby gra topornie, ale punkty zbiera i na chwilę obecną jest naszym głównym rywalem do mistrzostwa. 4. Amika jeśli chce marzyć o MP musi radykalnie poprawić się - w następnych 3 meczach (wyjazdy nad morze i we Wronkach z nami) potrzebuje nie tylko 9 punktów, ale przekonywujących zwycięstw. Te 3 mecze prawdopodobnie rozstrzygną, czy Poznaniacy z Wronek będą dalej walczyli o całą pulę, czy tylko o puchary. 5. Dramatyczna indolencja strzelecka napastników - jeśli liderem klasyfikacji jest Podstawek, który w 7 meczach strzelił 4 gole (dziś może ten wynik poprawić), to jest to odzwierciedlenie poziomu ligi. Ciekawe, czy król strzelców dobije do 20 goli, obawiam się że nie. |
Cytat:
Ogólnie uważam w ciągu ostatniego roku poziom naszej ligi jeszcze bardziej sie obniżył.Niektóre mecze są tak nudne że można zasnąc. Rewelacją dla mnie jest postawa Polonii Bytom i jej trenera Szatałowa |
Cytat:
4. Lech najprawdopodobniej po tych meczach pożegna się z Zielińskim, moim zdaniem jeśli nie zatrudnią do gwiazdek mocnego trenera z nazwiskiem, to mają posprzątane w tym roku. 5. Pełna zgoda, ale jeszcze dołączę do tego co napisał Ayala powyżej. Napastnicy to tylko jedna z bolączek. Polska piłka obniżyła strasznie poziom, mecze są rozgrywane na stojąco, naprawdę poza szlagierami (a i nie zawsze) trudno zobaczyć kawałek dobrej gry. Polonia Bytom gra ładnie - w defensywie, a w ataku jest tylko przyzwoicie. Ale taki okres miał też Śląsk w poprzednim sezonie, Korona dwa lata temu - chodzi o to, by taki trend w drużynie utrzymać, wtedy będzie można powiedzieć, że ktoś jest dobrym szkoleniowcem, a nie na siłę robi się z niego gwiazdkę po jednym sezonie - a'la Michniewicz, Tarasiewicz itd. |
puki ponad połowa meczy nie jest rozegrana nie można być niczego pewnym, 5 pkt. przewagi nad Legią to jest nic... jedynie jakiś tak komfort psychiczny
Cytat:
z CV: Władysław George Engel :D |
Cytat:
Aha, i wytłumacz jaki dokładnie czynnik wynikający z gry na Reymonta sprawiłby, że sędzia w tamtym meczu zaliczyłby gola, Kirm trafiłby do bramki zamiast w poprzeczke, wykorzystałby sytuacje sam na sam, Polonia nie zdobyłaby farciarskiego gola, itp... ? |
Co do rozkładu jazdy na drugą połówkę rundy (fakt, ewidentnie silniejsi rywale niż na początku mieliśmy) to nie zapominajcie o jednej rzeczy: bywało, że ostatnio Wisła, w sezonach w których mistrzostwa nie zdobywała, traciła właśnie głupie punkty na wyjazdach z teoretycznymi słabeuszami (nawet w ostatnim sezonie tak było z wyjątkiem świetnej końcówki rundy wiosennej) i to bywało naszym przekleństwem. Co mamy teraz? Wszystkie mecze rozgrywane praktycznie na wyjeździe i niemal komplet punktów po 8 kolejkach. Kręćmy nosem na grę, ale to jednak musi imponować.
Dodatkowo paradoksalnie może się okazać, że z tymi teoretycznie mocniejszymi rywalami będzie grało się łatwiej, bo coś z kontry się ustrzeli na początku meczu, przeciwnik rzuci się do odrabiania strat i potem już poleci z górki, jak to często bywa. ;) Legia cholera jednak mocna jest.. też tam fajerwerków nie ma, ale solidnie te punkty jednak ciułają. Lech niech jeszcze tylko z raz - dwa razy zgubi punkty z jakimś ogonem i atmosfera tam już całkiem będzie leżała, i tak trzymać ;) |
Cytat:
zresztą, mecze z Górnikiem czy Polonią z tametego sezonu to potwierdzają. Częściowo to my kibice, wygraliśmy te mecze. Sam Skorża o tym wspomniał. A ja, jak przypomne sobie "Wisełka gol" na Polonii to mam dreszcze :) |
Wg mnie zdobycie mistrzostwa grając wszytskie mecze na wyjeździe będzie konkretna sprawą. A za rok...Welcome to Reymonta :-)
|
Cytat:
|
Bo Amica grała na wiosne same wyjazdzy.
Bo przecież który człon w nazwie Amica Wronki wskazuje na Poznań? :) |
a tak wracajac do mecz piatkowego Legii z Lechem.
ulotka jednego z pubu w Poznaniu(btw ladnie sie pub nazywa "IQ", pewnie to dla niepoznaki :D) zapraszającą na piatkowe spotkanie. http://www.mmpoznan.pl/rep/newsph/7299/37352.3.jpg A ponoc oni kompleksów wzgledem Legii nie mają :lol: :lol: PS: Zawsze nad wami, przesolonymi pyrami :) |
Błąd na błędzie, przecież w piątkowy wieczór nie widzieliśmy ani "Ległej", ani "Lecha", ani drużyny z "Poznania".
Ależ oni są żałośni... |
Jaki pub taka reklama, W wrocku skończył się mecz Śląsk-Ruch ma ktoś jakieś info czy po kogoś przyszli panowie z CBA? :> bo podobno kryzys ich dopadł i nie stać na benzynę :P
|
Cytat:
W Bytomiu Arka pogrąża się coraz bardziej. Polonia jest na 3ecim miejscu :O |
Mam takie pytanie ilu zawodników Bytomia miałoby miejsce w podstawowym składzie Wisły ?
A zobaczcie jak im piłka chodzi. To się nazywa praca nad drużyną i nad grą. Żeby to nie była taka polska Unirea :) |
Owszem, fajnie teraz grają. Ale takie "Bytomy" to co rundę się objawiają - wszak w tej żenującej lidze wystarczy trochę zebrac się w garść, parę razy przyjąc dobrze piłkę, trochę więcej potrenować i już odstaje się od standardów...
Takze nie przesadzałbym, Legia już jest wysoko, zaraz doskoczy Stilic i społka i wszystko wróci do normy. Reszta jest zbyt marna jakościowo by utrzymać długo dobra passę. |
W tamtym sezonie taką Polonią był Śląsk Wrocław. Wcześniej Korona Kielce.
Podzielam zdanie felipe. Wisła, Legia, Lech i długo długo nikt. |
Najsmutniejsze jest to, że Polonia Bytom to jest jedyna drużyna w Polsce, która gra na miarę swoich możliwości i stąd ich dobre wyniki. Mają bardzo przeciętnych, by nie powiedzieć słabych, kopaczy, ale każdy ich kopacz w każdym meczu daje tyle na ile go w danym dniu stać. I to jest ich recepta na sukces. Myślę, że gdyby wszyscy "gracze" w naszej lidze mieli tak poważne podejście do swojego zawodu jak gracze Polonii, to na naszą ligę naprawdę dałoby się patrzeć z przyjemnością, a nie z zażenowaniem.
|
Cytat:
Im wiecej takich Polonii tym mniej zmarnowanych wieczorów z ligą. Mam nadzieje, ze zostana taka niezatapialna Odra Wodzisław (bo miasto wieksze i kibicowsko tez zdecydowanie mocniej). |
Cytat:
Jesteśmy już po ośmiu kolejkach a dobrych spotkań toczonych w dobrym tempie było jak na lekarstwo. |
Ale też są ustawieni jak piłkarze, a nie jak zgraja barbarzyńców. Dlaczego jak są tacy słabi, to nie grają cały czas kick and run lagę na aferę ? Bo jest kolektyw, ale widać też pracę trenera.
I tu nawet nie piszę o tym dawaniu z siebie wszystkiego. Bo to chyba normalne, że wychodzi się w profesjonalnej piłce i gra na miarę pełni możliwości. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
A teraz z innej BECZKI
http://www.lechpoznan.com/index.php?op=view&id=3882 |
Cytat:
|
Cytat:
|
jeśli rzeczywiście mu sodówka odwaliła to prędzej będzie z niego drugi Zahorski niż drugi Brożek...
|
:rotfl: Legia drugi mecz z rzędu wygrała 2:0. I to z kim! Jeden z najgroźniejszych rywali "Wojskowych" i jeden z największych wrogów warszawskich kibiców został bezlitośnie zepchnięty na piąte miejsce w tabeli. Bohaterem wieczoru przy Łazienkowskiej byli Chinyama i Grzelak, do którego przylgnęło stwierdzenie, że jak gra, to "właśnie wraca po kontuzji". Ale za to w jakim stylu! Przed rokiem strzelił gola Wiśle, teraz Lechowi. Powinno się otoczyć specjalną opieką i wystawiać jedynie w meczach przeciw najgroźniejszym rywalom. Wtedy strzela celnie i skutecznie, w innych wypadkach... strzelają mu głównie kości.
podsumowanie kolejki na wp.pl:rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
To sprowadzic do parteru goscia albo wyslac na trybuny. Zielinski nie ma jaj,bo paru gosci trzeba tam ostro poustawiac. Mi to zresztą zwisa ale golym okiem widac ze jest tam nieciekawie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl