Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Kamyk 30.12.2008 22:54

Moje postanowienie noworoczne: od 1 stycznia zero alko i papierosów.
Utrzymam się w przysiędze!
Ale od dzisiaj tankujemy!

pio 30.12.2008 22:56

Brawo Jarku :)
Ja natomiast wprowadzam roztropną abstynencję :lol: i generalnie lepszy będę ;)

gigant 30.12.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649852)
ja ma takie mega wielkie włochate kapcie misie koala :)
jak kiedys poszłam w nich do sąsiadki to ona nie mogła przestać sie śmiać a jej kot jak je zobaczył to z takim przeraźliwym miauczeniem zpierdzelał na szafe że kłaczki tylko po nim zostały :D
potem się czaił na nie z tej szafy, ale miałyśmy ubaw :D

Do sąsiadek w przeciwieństwie sąsiadów, chodzi się w majtkach. Sierściuch zobaczył z wysokości podłogi mychę i oszalał, a Ty myslałaś że go Koala podjarał.:rotfl:

Tiramisu 30.12.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 649854)
Moje postanowienie noworoczne: od 1 stycznia zero alko i papierosów.
Utrzymam się w przysiędze!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649856)
Ja natomiast wprowadzam roztropną abstynencję :lol: i generalnie lepszy będę ;)

bla bla bla bla,,,,,,

:P

Ni_Ma 30.12.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649839)
Kumpel mi przekazał, że jakaś impreza zamknięta, nawet dokładnie nie wiem gdzie, bo jak mówiłem sylwestrem się wcale nie interesowałem i chętnie bym go zbojkotował w tym roku :D
Ale pić ****a każą :rotfl:

Przyłączam się do opinii, że to z wiekiem :)

to taki sylwester - niespodzianka.. no ma to swój urok do końca nie wiesz z kim i gdzie będziesz się bawił :)


PS Nie powiedzieliści mi że te " " trzeba odklikać bo się będzie cały czas cytować post zaznaczony tymi " " ...
a mi sie cytowało i się zastanwiałam czemu? :D

Kibicka 30.12.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 649854)
Moje postanowienie noworoczne: od 1 stycznia zero alko i papierosów.
Utrzymam się w przysiędze!
Ale od dzisiaj tankujemy!

daj znać potem do którego stycznia wytrzymałeś:D

WiselkaMLP 30.12.2008 22:59

moim postanowieniem jest po slwestrze :

- nie pic bez okazji (udawalo mi sie dlugo)

-mniej szlugow

- PORZADNA kobite znalesc

-dalej chodzic do kosciola

-dbac bardziej o autko

:D

pio 30.12.2008 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 649858)
bla bla bla bla,,,,,,

:P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 649860)
daj znać potem do którego stycznia wytrzymałeś:D

W Was kobiety mała wiara jest :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP
- nie pic bez okazji (udawalo mi sie dlugo)

Okazję wymyślać?:rotfl::lol:

Kibicka 30.12.2008 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649862)
W Was kobiety mała wiara jest :)

Moja Wiara niezachwiana bo w Wisełce zakochana!!!:P

Tiramisu 30.12.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649862)
W Was kobiety mała wiara jest :)

Dajecie nam ku temu powody widocznie :P. Zresztą,, Pożyjemy.. Zobaczymy ;P.

gigant 30.12.2008 23:02

Lepiej się przyznajcie się kto wcześniejszych postanowień dotrzymał.
Ja np. nie palę 2 lata, tzn 5 stycznia minie. W zeszłym roku obiecałem sobie, że więcej nie piję i dotrzymałem słowa, bo więcej nie piję ale mniej tez nie.

Tiramisu 30.12.2008 23:04

Ja w zeszłym roku obiecałam kupić sobie przynajmniej jedną książkę na miesiąc. I wyrobiłam ponadnormę :). Reszty postanowień nie pamiętam.

pio 30.12.2008 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 649863)
Moja Wiara niezachwiana bo w Wisełce zakochana!!!:P

A więc braci po szalu wspieraj :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 649864)
Dajecie nam ku temu powody widocznie :P. Zresztą,, Pozyjemy.. Zobaczymy ;P.

Dowody po nowym roku :foch:

Aro1234 30.12.2008 23:08

Moje postanowienia na NOWY ROK:
- pić częściej (niekoniecznie więcej) ale częściej :D
- chodzić do kościoła z taką częstotliwością jak do tej pory (czyli żadną :P )
- zrobić prawo jazdy
- zdać DOBRZE maturę (60%+)
- znaleźć wartościową dziewczynę i być z nią :P :P
- pojechać na jeden-dwa wyjazdy z Wisełką WIOSNĄ :)
i dość, bo za dużo tego :P

Tiramisu 30.12.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649867)
Dowody po nowym roku :foch:

Pogadamy więc "W przyszłym roku o tej samej porze",,, Oglądał ktoś ten film w ogóle? :P

WiselkaMLP 30.12.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649862)
W Was kobiety mała wiara jest :)


Okazję wymyślać?:rotfl::lol:


zycie nauczylo ze alkohol to ZLO :D

Tiramisu ksiazek raczej nie czytam ale za to edukuje sie z TWSD :D

Aro u mnie w klozecie uplynelo 18.5 roku z tym prawkiem ;)

aha co dopisuje do postanowien : GRAC JESZCZE WIECEJ W STSA

pio 30.12.2008 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 649869)
Pogadamy więc "W przyszłym roku o tej samej porze",,, Oglądał ktoś ten film w ogóle? :P

Oj pogadamy
Nie oglądałem, proszę o recenzję ;)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649870)
zycie nauczylo ze alkohol to ZLO :D

Jak to napisałe dziś Tiramisu:
bla bla bla bla....
;)

Uran235 30.12.2008 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649871)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649870)
zycie nauczylo ze alkohol to ZLO :D

Jak to napisałe dziś Tiramisu:
bla bla bla bla....
;)

Mądrze prawi, polać mu.

Ja już dawno zrezygnowałem z postanowień noworocznych. Nałogów nie mam, więc nie mam z czym walczyć, a reszta postanowień nie wychodzi mi od kilku ładnych lat to i w przyszłym roku zapewne nie wyjdzie :D .

Ni_Ma 30.12.2008 23:30

ja tez postanowień nie robie a bynajmniej nie na serio... róznie to z nimi potem bywa a bilans na koniec roku zawsze jakoś ujemny wychodzi więc chrzanię i nie postanawiam :D

WiselkaMLP 30.12.2008 23:32

Ni_Ma u mnie to co sie podzialo w okresie sierpien - grudzien to potrzeba 2 lat zeby na 0 wyjsc wiec nie mow :P

Ni_Ma 30.12.2008 23:34

dobrze więc nie mówię :)

Arkas 30.12.2008 23:39

Jutro sylwek, a po sylwku Nowy Rok i ból głowy zapewne tez nei ominie:P
Możecie zarzucic jakimis pomysłami na zmniejszenie kaca??
Słyszałem że dobrze jest wypic z 2 szklanki czystej wody. ??:>

igortsw 30.12.2008 23:42

Oliwa z oliwek na żołądek :D

WiselkaMLP 30.12.2008 23:43

przed piciem apap/ibuprom/ketoprom itp po piciu to samo

pio 30.12.2008 23:45

Jedz podczas picia (i nie żadne chipsy tylko normalne posiłki - taka kulturalna impreza), to nie dość, ze trudniej będzie Cię upić, to nie powinno być rano źle. Zresztą nie miewam kłopotów z bólem głowy dnia następnego, nieważne do której i ile piję ;)

Ni_Ma 30.12.2008 23:46

ja sie ratuję zawsze wodą z sokiem z cytryny i alcazelcer 2 tabletki...
ale swoje trzeba przeboleć niestety i pewnie nie ma żadnych złoty środków

ale mozna zajrzec tu i wypróbowac kilka sposobów - ciekawy jest ten z cytrynką "rolnik" z ciekawości sprobuję :)

http://www.umkc.pl/topics22/sposoby-na-kaca-vt401.htm

pio 30.12.2008 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649892)
ja sie ratuję zawsze wodą z sokiem z cytryny i alcazelcer 2 tabletki...
ale swoje trzeba przeboleć niestety i pewnie nie ma żadnych złoty środków

ale mozna zajrzec tu i wypróbowac kilka sposobów - ciekawy jest ten z cytrynką "rolnik" z ciekawości sprobuję :)

http://www.umkc.pl/topics22/sposoby-na-kaca-vt401.htm

A co ze staropolskim lecz się tym czym się strułeś?

Kamil 30.12.2008 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 649886)
Jutro sylwek, a po sylwku Nowy Rok i ból głowy zapewne tez nei ominie:P
Możecie zarzucic jakimis pomysłami na zmniejszenie kaca??
Słyszałem że dobrze jest wypic z 2 szklanki czystej wody. ??:>

niestety nie znam, poza tym ze mnie suszy to zadnych wiecej objawow nie mam, czyli bolu glowy :D
ale podobno najlepieej jest sie leczyc tym czym sie strulo :D

pio 30.12.2008 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649899)
niestety nie znam, poza tym ze mnie suszy to zadnych wiecej objawow nie mam, czyli bolu glowy :D
ale podobno najlepieej jest sie leczyc tym czym sie strulo :D

No to pięć bracie - mam tak samo jak Ty... :D

Ni_Ma 30.12.2008 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649896)
A co ze staropolskim lecz się tym czym się strułeś?


raz spróbowałam (zreszta po Absyntowej imprezie), niepodobało mi się to co potem sie wydarzyło:lol: ..
choc w sumie po wszystki poczułam się lepiej wiec to i może jakis sposób jest.. ale wole mniej brutalne :lol:

Arkas 30.12.2008 23:54

Cytat:

niestety nie znam, poza tym ze mnie suszy to zadnych wiecej objawow nie mam, czyli bolu glowy
Cytat:

No to pięć bracie - mam tak samo jak Ty...
Ej a nie robią was przypadkiem w *uja i zamiast vodki dają wodę ?? :> :D

WiselkaMLP 30.12.2008 23:55

no wlasnie jak co (odpukac) trzeba kupic zupke chinska na drugi dzien ;)

Ni_Ma 30.12.2008 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649907)
no wlasnie jak co (odpukac) trzeba kupic zupke chinska na drugi dzien ;)

o właśnie!!! Kurczak na ostro!! to jest to :D

Kamil, Pio no nie chce mi się wierzyć że tak w ogóle nic a nic.... cos to podejrzane, albo metabolizm macie jakis TDI :D

Uran235 30.12.2008 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649892)
ale mozna zajrzec tu i wypróbowac kilka sposobów - ciekawy jest ten z cytrynką "rolnik" z ciekawości sprobuję :)

No to już wiem czemu nie mogłem tego zacnego produktu w żadnym sklepie znaleźć :D .

Ja polecam sposób z wodą mineralną. Ja tam żłopię litra półtora mineralki( Żywca) zawsze i ani mnie suszy nie ani we łbie szumi nie nazajutrz. <YODA>

pio 31.12.2008 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649903)
raz spróbowałam (zreszta po Absyntowej imprezie), niepodobało mi się to co potem sie wydarzyło:lol: ..
choc w sumie po wszystki poczułam się lepiej wiec to i może jakis sposób jest.. ale wole mniej brutalne :lol:

:lol: widać nie masz predyspozycji :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 649904)
No to pięć bracie - mam tak samo jak Ty...

Ej a nie robią was przypadkiem w *uja i zamiast vodki dają wodę ?? :> :D

Z banderolą :)

No cóż dziś imieniny Sylwka.
Tak więc życzę Wam wszystkego dobrego w nowym roku - osiągnięciu celów, dotrzymania postanowień i aby każdy dzień był wyjątkowy, w blasku Białej Gwiazdy :)
I zajebistej imprezy dziś - niezapomnianej, więc bez urwanych filmów i do zobaczenia w 2009 roku :)

w0lno. 31.12.2008 00:04

Czy tylko mi się wydaje, czy na tym forum [a już w szczególności w tym temacie :D] są sami alkoholicy :P?

Kamil 31.12.2008 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649909)
o właśnie!!! Kurczak na ostro!! to jest to :D

Kamil, Pio no nie chce mi się wierzyć że tak w ogóle nic a nic.... cos to podejrzane, albo metabolizm macie jakis TDI :D

nawet bym powiedzial sTDI

Cytat:

Czy tylko mi się wydaje, czy na tym forum [a już w szczególności w tym temacie :D] są sami alkoholicy :P?
znaczy sie elyta:foch:

pio 31.12.2008 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 649917)
Czy tylko mi się wydaje, czy na tym forum [a już w szczególności w tym temacie :D] są sami alkoholicy :P?

Witamy wśród swoich :lol:
Czekamy, aż nam zmienią nazwę tematu na (NIE)anonimowi A. ;)
I wiesz, ten temat uzależnia :D

Dobranoc Ekipo Luźnego
Upojnej nocy...tej i przyszłej Wam życzę :)

WiselkaMLP 31.12.2008 00:08

no SYLWESTER juz :D

Gucio25 31.12.2008 00:08

ano, zaczął się ostatni dzień roku, więc udanego sylwka i lepszego, jak najlepszego nowego roku.
co ja wam będę wiele życzył, obyśmy się na fecie w maju spotkali. :)

Ni_Ma, jak będzie feta, to stawiam piwko. :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl