![]() |
|
Wisła Kraków - Lech Poznań
Galeria [Gazeta Krakowska]: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html |
orientuje sie ktos kiedy leci jakas powtorka?
|
Zamazujcie twarzówki bo nie wszędzie jest to praktykowane dokładnie.
Cytat:
|
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1459.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Skrót montowany z komentarzem LIVE PL (klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu) http://adf.ly/Uv1Es 1. połowa: (klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu) http://adf.ly/UwQwf lub http://adf.ly/UwR5K 2. połowa: (klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu) http://adf.ly/UwR13 lub http://adf.ly/UwR6G Info, screeny: http://allgoals.pl/f52/t-mobile-ekst...2013-a-151196/ |
|
Cytat:
cała g.k. :/ |
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/129583.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/W9UZ9 Skrót live pl: http://adf.ly/W9Ubq 1. połowa: http://adf.ly/WBNxX lub http://turbobit.net/xa2t5s9bj2xg.html 2. połowa: http://adf.ly/WBO06 lub http://turbobit.net/x00enxxp9utv.html |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/715912.png
Bramki: http://adf.ly/WKsSG Skrót live pl: http://adf.ly/WKshL 1. połowa: http://adf.ly/WNq2W lub http://turbobit.net/m618he185jtl.html 2. połowa: http://adf.ly/WNqA3 lub http://turbobit.net/u8bnjc7x78d6.html |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1462.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/WZj6A Skrót live pl: http://adf.ly/WZja3 1. połowa: http://adf.ly/WbcXU lub http://turbobit.net/x8973q4um71q.html 2. połowa: http://adf.ly/Wbcbj lub http://turbobit.net/uejgeneeow7q.html |
|
Cytat:
|
Wisła - Legia skróty
W związku z dużym zainteresowaniem wrzucam linki do powtórek z TVP:
I połowa: wis.la/zqeur II połowa wis.la/m4x88 CANAL+SPORT: I połowa: wis.la/ol7eo II połowa wis.la/nu5po PS. Jak admini uznają że temat powinien być w innym miejscu to niech go po prostu przeniosą :) |
Dzieki za linki z tvp, bo smokowskiego nie da sie słuchać.
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/.../legia_sky.png
Multi Audio!!! http://bankfotek.pl/image/1565904.jpeg 1. ścieżka - Tomasz Smokowski i Grzegorz Mielcarski http://bankfotek.pl/image/1558821.jpeg 2. ścieżka - Maciej Iwański i Marcin Żewłakow Bramki: http://adf.ly/X389J Skrót live pl: http://adf.ly/X3FBZ 1. połowa: http://adf.ly/X4vBQ lub http://turbobit.net/k66yh2h2vjrk.html 2. połowa: http://adf.ly/X4vFo lub http://turbobit.net/09hskejq8df8.html |
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=463&page=73 tutaj raczej powinno być :)
Przy okazji zapraszam do sprawdzenia bramki, skrótu oraz całego meczu ode mnie z komentarzem do wyboru :) |
Da radę ktoś zrzucić dzisiejszą Ligę+Extra? Niestety nie dam rady obejrzeć, a tu nasz Pablo będzie i o meczu z Legią pewnie też sporo będzie. ;)
|
Na allgoals.pl pewnie będzie.
|
Ma ktoś może jakiś filmik na którym widać cieszących się kibiców po bramce Brożka?
|
Dwie galerie z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa
http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi..._czesc_1-1954/ http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi..._czesc_2-1955/ |
|
Właśnie mam pytanie można gdzieś dołapać zdjęcia trybun z poziomu murawy np.takie jak tutaj
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...07#photo-start W widocznymi trybunami w większej rozdzielczości takie na pulpit.Zdjęcia dodane przez wislakrakow.com posiada takie i nawet pisałem do nich i zerowa reakcja.Pewnie nie jeden by cos takiego przytulił na pulpit. |
|
http://www.youtube.com/watch?v=oiXEPuvZCcA Liga +Ekstra z Pawłem Brożkiem
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...Niemcy/961.png
Bramki: http://adf.ly/XTklt Skrót live pl: http://adf.ly/XTl0N 1. połowa: http://adf.ly/XXCwZ 2. połowa: http://adf.ly/XXD41 |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/717315.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/XrLgu Skrót live pl: http://adf.ly/XrLqo 1. połowa do 29. minuty: http://adf.ly/Xriwo 1. połowa od 29. minuty: http://adf.ly/Xrj7O 2. połowa: http://adf.ly/Xrj1Z |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/715912.png
Bramki: http://adf.ly/Y0QKx Skrót live pl: http://adf.ly/Y0QSS 1. połowa: http://adf.ly/Y1pxK 2. połowa: http://adf.ly/Y1q5X |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1469.png
1-0 Garguła: http://adf.ly/YH89j Skrót live pl: http://adf.ly/YH8Oe 1. połowa: http://adf.ly/YIhew 2. połowa: http://adf.ly/YIhiH |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1468.png
Bramki: http://adf.ly/YT8wQ Skrót live pl: http://adf.ly/YT92m 1. połowa: http://adf.ly/YW9EV 2. połowa: http://adf.ly/YW9Mf |
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/714200.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Skrót live pl: http://adf.ly/YoetH https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1452.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png Bramki: http://adf.ly/Z22VN Skrót live pl: http://adf.ly/Z22s1 1. połowa: http://adf.ly/Z2zYv 2. połowa: http://adf.ly/Z2zdn |
Kolejny fajny filmik promocyjny Wisły:
http://www.youtube.com/watch?v=J3qh38ndIf0 |
|
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/129577.png
1-0 Paweł Brożek: http://adf.ly/ZlCL5 skrót live pl: http://adf.ly/ZlCrW 1. połowa: http://adf.ly/ZmkAh 2. połowa: http://adf.ly/ZmkGI |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300885.png
Bramki: http://adf.ly/a5GiO Skrót live pl: http://adf.ly/a5Guy 1. połowa: http://adf.ly/a6MS7 2. połowa: http://adf.ly/a6MW7 |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/710052.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/aDNzr Skrót live pl: http://adf.ly/aDO8o 1. połowa: http://adf.ly/aEMte 2. połowa: http://adf.ly/aEMxr |
02 December 2013 - Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok vs. Wisła Kraków Coverage from Canal + Sport HD Polish Commentary --------------------------------------------------------------------------------------- SOURCE: DVB-S / CODEC: AVC / FORMAT: FLV / AUDIO: AAC VIDEO: 1280x720 1,8 Mbps / SIZE: 1,63 GB --------------------------------------------------------------------------------------- Screeny: http://i59.fastpic.ru/big/2013/1203/...d1a4bcfb1b.jpg http://i59.fastpic.ru/big/2013/1203/...9e679b3004.jpg http://i59.fastpic.ru/big/2013/1203/...ee108d6896.jpg SINGLE LINKS: 1st Half UPLOADED: http://uploaded.net/file/8eunpvu1/Ja...a-Wisla.1p.flv RAPIDGATOR: http://rapidgator.net/file/7972316e2...la.1p.flv.html 2nd Half UPLOADED: http://uploaded.net/file/pwwole10/Ja...a-Wisla.2p.flv RAPIDGATOR: http://rapidgator.net/file/ece92dc9c...la.2p.flv.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl