Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

PvD 26.08.2013 09:34

Wisła Kraków - Lech Poznań

http://wislalive.pl/img/galeria/1860/1860_15m.jpghttp://wislalive.pl/img/galeria/1860/1860_19m.jpg
http://wislalive.pl/img/galeria/1860/1860_28m.jpghttp://wislalive.pl/img/galeria/1860/1860_34m.jpg


GALERIA I

http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi...czesc_1_-1860/

gypsy 26.08.2013 09:40

Wisła Kraków - Lech Poznań
Galeria [Gazeta Krakowska]: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html

KonradC1992 26.08.2013 12:42

orientuje sie ktos kiedy leci jakas powtorka?

R33 26.08.2013 13:35

Zamazujcie twarzówki bo nie wszędzie jest to praktykowane dokładnie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonradC1992 (Post 1329225)
orientuje sie ktos kiedy leci jakas powtorka?

http://allgoals.pl/f52/t-mobile-ekst...2013-a-151082/ tutaj mecz jest do pobrania. Powtórki chyba już były wczoraj o 23 i dziś o 5 rano.

Krzysztof 26.08.2013 17:23

http://oi42.tinypic.com/35ltbg3.jpg

dwdx1906 31.08.2013 19:42

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1459.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png

Skrót montowany z komentarzem LIVE PL
(klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu)
http://adf.ly/Uv1Es


1. połowa:
(klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu)
http://adf.ly/UwQwf lub http://adf.ly/UwR5K

2. połowa:
(klikać co 5 sekund skip add w prawym górnym rogu)
http://adf.ly/UwR13 lub http://adf.ly/UwR6G

Info, screeny: http://allgoals.pl/f52/t-mobile-ekst...2013-a-151196/

dwdx1906 09.09.2013 21:33

http://bankfotek.pl/image/1571447.jpeg

1. połowa
http://megarelease.org/lj7pj1jwrs33
http://turbobit.net/gfhknefk9r5t.html


2. połowa
http://megarelease.org/5fpfgpdg5bcq
http://turbobit.net/xavlstvozlqp.html

MK85 10.09.2013 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1312586)

farben, na pewno tylko Kibice Wisły Kraków na tych zdjęciach?
cała g.k. :/

dwdx1906 14.09.2013 08:24

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/714209.png

Bramki: http://adf.ly/VgUwg
Skrót: http://adf.ly/VgVHP

1. połowa: http://adf.ly/Vhlz0 || http://turbobit.net/wftpdtglojta.html
2. połowa :http://adf.ly/Vhm5F || http://turbobit.net/99a6lb0yza8j.html

http://allgoals.pl/f52/t-mobile-ekst...37/#post277826
http://allgoals.pl/f363/7-kolejka-t-...25/#post277817

muerte 16.09.2013 18:10

Droga Wisły na szczyt - sezon 1997/1998 [VIDEO]

dwdx1906 22.09.2013 09:36

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/129583.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png

Bramki: http://adf.ly/W9UZ9
Skrót live pl: http://adf.ly/W9Ubq
1. połowa: http://adf.ly/WBNxX lub http://turbobit.net/xa2t5s9bj2xg.html
2. połowa: http://adf.ly/WBO06 lub http://turbobit.net/x00enxxp9utv.html

dwdx1906 25.09.2013 18:32

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/715912.png

Bramki: http://adf.ly/WKsSG
Skrót live pl: http://adf.ly/WKshL
1. połowa: http://adf.ly/WNq2W lub http://turbobit.net/m618he185jtl.html
2. połowa: http://adf.ly/WNqA3 lub http://turbobit.net/u8bnjc7x78d6.html

dwdx1906 29.09.2013 08:33

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1462.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png

Bramki: http://adf.ly/WZj6A
Skrót live pl: http://adf.ly/WZja3
1. połowa: http://adf.ly/WbcXU lub http://turbobit.net/x8973q4um71q.html
2. połowa: http://adf.ly/Wbcbj lub http://turbobit.net/uejgeneeow7q.html

maaarcin 06.10.2013 17:26

WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 1:0


GALERIA ZDJĘĆ >>

michu-k 06.10.2013 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1334731)
WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 1:0


GALERIA ZDJĘĆ >>

Zły link, przekierowuje do tego tematu na forum.

nemox007 06.10.2013 22:43

Wisła - Legia skróty
 
W związku z dużym zainteresowaniem wrzucam linki do powtórek z TVP:


I połowa:
wis.la/zqeur

II połowa
wis.la/m4x88

CANAL+SPORT:

I połowa:
wis.la/ol7eo

II połowa
wis.la/nu5po

PS. Jak admini uznają że temat powinien być w innym miejscu to niech go po prostu przeniosą :)

kubad99 06.10.2013 23:08

Dzieki za linki z tvp, bo smokowskiego nie da sie słuchać.

dwdx1906 07.10.2013 05:26

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/.../legia_sky.png

Multi Audio!!!
http://bankfotek.pl/image/1565904.jpeg
1. ścieżka - Tomasz Smokowski i Grzegorz Mielcarski
http://bankfotek.pl/image/1558821.jpeg
2. ścieżka - Maciej Iwański i Marcin Żewłakow

Bramki: http://adf.ly/X389J
Skrót live pl: http://adf.ly/X3FBZ
1. połowa: http://adf.ly/X4vBQ lub http://turbobit.net/k66yh2h2vjrk.html
2. połowa: http://adf.ly/X4vFo lub http://turbobit.net/09hskejq8df8.html

dwdx1906 07.10.2013 05:29

http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=463&page=73 tutaj raczej powinno być :)

Przy okazji zapraszam do sprawdzenia bramki, skrótu oraz całego meczu ode mnie z komentarzem do wyboru :)

masterlag 07.10.2013 10:12

Da radę ktoś zrzucić dzisiejszą Ligę+Extra? Niestety nie dam rady obejrzeć, a tu nasz Pablo będzie i o meczu z Legią pewnie też sporo będzie. ;)

R33 07.10.2013 14:01

Na allgoals.pl pewnie będzie.

Zwitter 07.10.2013 15:48

Ma ktoś może jakiś filmik na którym widać cieszących się kibiców po bramce Brożka?

PvD 07.10.2013 19:04

Dwie galerie z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa

http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi..._czesc_1-1954/
http://wislalive.pl/galeria_zdjec/wi..._czesc_2-1955/

Krzysztof 07.10.2013 23:28

Komplet widzów na Reymonta 22 - zdjęcia trybun (i oprawy) podczas meczu Wisła-Legia [25 fotografii]

http://i44.tinypic.com/29aqnpj.jpg

wordbatata 08.10.2013 11:55

Właśnie mam pytanie można gdzieś dołapać zdjęcia trybun z poziomu murawy np.takie jak tutaj
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...07#photo-start

W widocznymi trybunami w większej rozdzielczości takie na pulpit.Zdjęcia dodane przez wislakrakow.com posiada takie i nawet pisałem do nich i zerowa reakcja.Pewnie nie jeden by cos takiego przytulił na pulpit.

domin_czyzyny 09.10.2013 07:44

Kulisy meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa by WesterSyl

http://youtu.be/7n4iLcm38i4

libero 09.10.2013 18:58

http://www.youtube.com/watch?v=oiXEPuvZCcA Liga +Ekstra z Pawłem Brożkiem

dwdx1906 14.10.2013 17:24

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...Niemcy/961.png

Bramki: http://adf.ly/XTklt
Skrót live pl: http://adf.ly/XTl0N
1. połowa: http://adf.ly/XXCwZ
2. połowa: http://adf.ly/XXD41

dwdx1906 20.10.2013 12:06

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/717315.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png

Bramki: http://adf.ly/XrLgu
Skrót live pl: http://adf.ly/XrLqo
1. połowa do 29. minuty: http://adf.ly/Xriwo
1. połowa od 29. minuty: http://adf.ly/Xrj7O
2. połowa: http://adf.ly/Xrj1Z

dwdx1906 23.10.2013 04:58

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/715912.png

Bramki: http://adf.ly/Y0QKx
Skrót live pl: http://adf.ly/Y0QSS
1. połowa: http://adf.ly/Y1pxK
2. połowa: http://adf.ly/Y1q5X

dwdx1906 27.10.2013 13:29

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1469.png

1-0 Garguła: http://adf.ly/YH89j
Skrót live pl: http://adf.ly/YH8Oe
1. połowa: http://adf.ly/YIhew
2. połowa: http://adf.ly/YIhiH

dwdx1906 30.10.2013 17:33

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1468.png
Bramki: http://adf.ly/YT8wQ
Skrót live pl: http://adf.ly/YT92m
1. połowa: http://adf.ly/YW9EV
2. połowa: http://adf.ly/YW9Mf

Krzysztof 05.11.2013 17:38

Zdjęcia z meczu Podbeskidzie - Wisła [KLIKNIJ]

http://i43.tinypic.com/vctjlz.jpghttp://i44.tinypic.com/zn2zqe.jpghttp://i43.tinypic.com/dwxcgm.jpghttp://i43.tinypic.com/v8lso8.jpghttp://i43.tinypic.com/2qm2lw9.jpg

dwdx1906 09.11.2013 07:54

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/714200.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Skrót live pl: http://adf.ly/YoetH

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...olska/1452.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png
Bramki: http://adf.ly/Z22VN
Skrót live pl: http://adf.ly/Z22s1
1. połowa: http://adf.ly/Z2zYv
2. połowa: http://adf.ly/Z2zdn

gypsy 14.11.2013 21:15

Kolejny fajny filmik promocyjny Wisły:
http://www.youtube.com/watch?v=J3qh38ndIf0

ardem99 19.11.2013 10:42

głosujcie, bo póki co słaby wynik mamy..

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...etingowe_.html

dwdx1906 23.11.2013 12:47

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/129577.png
1-0 Paweł Brożek: http://adf.ly/ZlCL5
skrót live pl: http://adf.ly/ZlCrW
1. połowa: http://adf.ly/ZmkAh
2. połowa: http://adf.ly/ZmkGI

dwdx1906 30.11.2013 10:23

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300885.png

Bramki: http://adf.ly/a5GiO
Skrót live pl: http://adf.ly/a5Guy
1. połowa: http://adf.ly/a6MS7
2. połowa: http://adf.ly/a6MW7

dwdx1906 03.12.2013 09:36

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ska/710052.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/...ka/1300881.png

Bramki: http://adf.ly/aDNzr
Skrót live pl: http://adf.ly/aDO8o
1. połowa: http://adf.ly/aEMte
2. połowa: http://adf.ly/aEMxr

reew 03.12.2013 21:08

02 December 2013 - Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok vs. Wisła Kraków

Coverage from Canal + Sport HD
Polish Commentary


---------------------------------------------------------------------------------------
SOURCE: DVB-S / CODEC: AVC / FORMAT: FLV / AUDIO: AAC
VIDEO: 1280x720 1,8 Mbps / SIZE: 1,63 GB

---------------------------------------------------------------------------------------


Screeny:

http://i59.fastpic.ru/big/2013/1203/...d1a4bcfb1b.jpg

http://i59.fastpic.ru/big/2013/1203/...9e679b3004.jpg

http://i59.fastpic.ru/big/2013/1203/...ee108d6896.jpg


SINGLE LINKS:

1st Half
UPLOADED:
http://uploaded.net/file/8eunpvu1/Ja...a-Wisla.1p.flv

RAPIDGATOR:
http://rapidgator.net/file/7972316e2...la.1p.flv.html


2nd Half
UPLOADED:
http://uploaded.net/file/pwwole10/Ja...a-Wisla.2p.flv

RAPIDGATOR:
http://rapidgator.net/file/ece92dc9c...la.2p.flv.html



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl