Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Patka 07.09.2008 17:27

Cytat:

co zrobic, jesli gdz klikam Y wyskakuje Z i na odwrot, cos trza bylo kliknac ino nie pamietam co
Shift + Ctrl.

Firo 07.09.2008 17:28

3michal_04:
ctrl+shift

Precel z makiem 07.09.2008 17:43

mam takie pytanie. Czy jest ktoś kto umie robić projekty koszulek? właściwie nawet nie umie bo to chodzi o kilka liter i gwiazde z przodu tylko o to czy ktoś ma czas bo projektu potrzebuje od zaraz. także gdyby ktoś umiał by to zrobić i ma czas teraz to poprosze o priva :)

kms 08.09.2008 07:19

Temat o FC zamkniety, wiec pytam tutaj. Dostal ktos potwierdzenie listy na Lecha? Prosze kogos kto zajmuje sie listami w swoim FC o kontakt na prv.
pozdro.

mckoval 08.09.2008 08:22

jest możliwość ściągnięcia do angielskiego Norton 360 2.0 polskiej łatki językowej?

mam dziwną przypadłość, że polska mi się nie chce zainstalować a angielska - ok :S

DominoForza 08.09.2008 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 599939)
jest możliwość ściągnięcia do angielskiego Norton 360 2.0 polskiej łatki językowej?

mam dziwną przypadłość, że polska mi się nie chce zainstalować a angielska - ok :S

tu masz full PL
http://rapidshare.com/files/13567459..._iso.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13573978..._iso.part2.rar

_ukoL 08.09.2008 12:51

Orientuje się ktoś może czy jest jakiś przepis określający maksymalną wagę plecaka razem z książkami w szkole podstawowej?

Edi 08.09.2008 12:55

Mam pytanie odnośnie ekipy Polonii Przemyśl. Jestem rodowitym Krakowianinem jednak Przemyśl stał mi się ostatnimi czasy bardzo bliski, głównie dlatego, że pochodzi z niego moja przyswzła żona. Rozmawiałem z kumatym gościem z ul. Kijowskiej, który mówił, że chłopaki z Poloni jeżdżą na Reymonta w formie FC. Teraz pytanie, jakie właściwie relacje łączą nas z Polonią Przemyśl? Wiem, że nie jest to zgoda, ale właśnie, co? Pakt, układ?

dymek_nhs 08.09.2008 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 599996)
Orientuje się ktoś może czy jest jakiś przepis określający maksymalną wagę plecaka razem z książkami w szkole podstawowej?

Coś było z tym ciężarem warto poczytać jakieś prawa ucznia czy tam jakieś przepisy itd

Z innej beczki pytanko :) ma ktoś konto na polishtracker ?? i posiada jakieś zaproszenia :D chyba każdy wie do czego zmierzam :P jak coś to PW

Marcinklon 08.09.2008 14:16

może mi ktoś powiedzieć albo przybliżyć koszt zrobienia flagi wielkości 1m x 3,5m kratownica dwu kolorowa z napisem mniej więcej jaki to koszt z góry dzięki

kms 08.09.2008 14:32

bytovia chyba 40zl za m2
zalezy od projektu

Marcinklon 08.09.2008 14:44

dzieki bede sie dowiadywał u nich co i jak a na razie chcialem wiedziec chociaż tyle
pzdr

MicK 08.09.2008 16:13

Czy istnieje wirus który atakuje explorera i powoduje blokadę w kontakcie z internetem poprzez inne przeglądarki (Mozilla i Opera)?

Internet od wczoraj zaczął mi śmiesznie chodzić (na podstawowej przeglądace Firefoxie oraz na Operze), niektóre strony wczytują mi się normalnie (wislakrakow.com, onet.pl, gpupdate) pozostałe (takie jak Google.com czy tez gryonline.pl) przestały się wczytywać. wyeliminowałem opcję złośliwego prowidera, sprawdzając na drugim komputerze wszystkie inne strony i wszystkie działały bez zarzutu. Obecnie udało mi się naprawić doraźnie problem wyłączając explore.exe w menedżerze zadań.

Wie ktoś jak to naprawić?

Marcinklon 08.09.2008 16:42

kiedys na podobne dolegliwosci poradzono mi zeby przeskanowac kompa na obecnosc robaków ktore zapychaja połaczenie roznymi procesami zwalniajac komputere i polaczenie internetowe mniejwiecej mi pomoglo adaware

MicK 08.09.2008 16:53

Dzięki. udało mi się odizolować przyczynę, explorer próbuje zamknąć połączenia TCP pozostałych przeglądarek. w momencie wyłączenia tego badziewia wszystko śmiga jak należy, potem dzięki Total Commanderowi zaobserwowałem że po ponownym włączeniu explorera wszystkie te połączenia mają teraz status "Close wait" zamiast "Estabished".

Robert_wislak 08.09.2008 18:01

Czy/do ilu dni w media markcie można oddać towar? i czy może być otwarte pudełko od niego?

medyk 08.09.2008 18:12

2500-3000zl

kuba-wisla 08.09.2008 18:58

jak sie zepniesz to za 2k też dostaniesz

Gucio25 08.09.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 599403)
1500 złotych... można zostać też ankieterem, bez socjologi... :>

A pracować możesz (z tego co szukałem, bo myślałem o tym kierunku):
1 - kierownik działu kadr czy cós. Będziesz oceniał które jednostki sie nadają, a którym należy podziękować.
2 - będziesz analizował wyniki jakis tam badań... Dostaniesz informacje, że 70% polaków wali konia lewą ręką, reszta prawą, a ty będziesz miał wyciągniąć z tego wnioski. Pracować możesz albo w jakimś pentorze, albo dla jakies gazetki telewizji...
3 - możesz kłaść kafelki w Irlandii. ;)

a na przyszłość: pomyśl o pracy, zanim zaczniesz studia :D

czyli jednym słowem, nie bardzo perspektywiczne studia? :)

Kyno 08.09.2008 19:19

Działa Wam w tym momencie głos na polsacie sport ?

WislakWiDoK 08.09.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kyno (Post 600209)
Działa Wam w tym momencie głos na polsacie sport ?

U mnie śmiga.

nero 08.09.2008 19:55

ile moze kosztowac camping w paryzu ? nie musza byc luksusy byle bylo gdzie postawic auto i spokojnie sie zdrzemnac.

vote-for-mikey 08.09.2008 21:21

pytanie :D gdzie w Krakowie można kupić taką lampę? czy będę się jednak musiał fatygować z allegro?

http://www.allegro.pl/item419247684_...lawa_duza.html

michu-k 08.09.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 600303)
pytanie :D gdzie w Krakowie można kupić taką lampę? czy będę się jednak musiał fatygować z allegro?

http://www.allegro.pl/item419247684_...lawa_duza.html

Nie dam głowy, ale... Obi Wielicka?

Duży wybór, mogę dla Ciebie sprawdzić bo jutro będę tam akurat. Zainteresowany to priv.

lodecki 08.09.2008 23:26

moze mi ktos powiedziec jak otworzyc pliki z rozszerzeniem Uif

MicK 08.09.2008 23:45

MagicISO, masz to z resztą na pierwszym miejscu przy wyszukiwaniu w google słowa "uif". możesz także znaleśćto tutaj LINK

pan_premier 09.09.2008 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 600303)
pytanie :D gdzie w Krakowie można kupić taką lampę? czy będę się jednak musiał fatygować z allegro?

http://www.allegro.pl/item419247684_...lawa_duza.html

tak z 2 lata tremu najwiecej takich lamp bylo w Leroy Merlin, ale bez cudow i dosc drogo.
Kupilem taniej na allegro i odebralem na balickiej bo tam byla fimra, p[oszukaj mzoe dzialaja jeszcze

Bieluu 09.09.2008 09:00

Poszukuję darmowego programu, w którym będę mógł odciąć początek z piosenki na mp3. I to w jakiś możliwie prosty sposób, żebym dał radę.

KamiK 09.09.2008 09:17

http://www.tylkoprogramy.pl/mp3directcut.php

Używałem tego programu, więc mogę polecić.

Bieluu 09.09.2008 10:05

Dzięki
10 znaków

Devonisch 09.09.2008 10:19

Mam wielką prośbę o namiary na Visual C++ , który zadziała pod windowsem 98.
Z góry dziękuję za pomoc.

wislak_92 09.09.2008 13:57

Posiadam Pendriva Kingston DTI 100 4gb i mam następujący problem-> Jak podłączam go od przodu to komputer go nie czyta, nic nie wyskakuje, ani nie ma go w moim komputerze, a z kolei jak podłączam go od tyłu jest wszystko ok. Jaka jest przyczyna tego, że mi go nie czyta po podłączeniu z przodu? Dodam, że mp4 czyta bez problemu.

puchaty1906 09.09.2008 14:01

wislak_92. Sprawdź w Mój komputer->Zarządzanie->Menadżer urządzeń czy nie ma jakiegoś konfliktu bądź problemu ze sterownikami lub kontrolerami do USB.

dostuffca 09.09.2008 14:13

jak zgrać do mp3 tekst który czyta syntezator Ivona? Nie widzę nigdzie takiej funkcji wbudowanej w program, a bardzo by mi to ułatwiło życie.

z góry dzięki za pomoc (google pomocny nie był)

wislak_92 09.09.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 600478)
wislak_92. Sprawdź w Mój komputer->Zarządzanie->Menadżer urządzeń czy nie ma jakiegoś konfliktu bądź problemu ze sterownikami lub kontrolerami do USB.

Sprawdzałem i mam przy tym wykrzyknik. W necie wyczytałem, że jak jest wykrzyknik to trzeba sterowniki zaktualizować, zrobiłem tak ale wyświetliło, że nowszych nie ma...

Cytat:

jak zgrać do mp3 tekst który czyta syntezator Ivona? Nie widzę nigdzie takiej funkcji wbudowanej w program, a bardzo by mi to ułatwiło życie.

z góry dzięki za pomoc (google pomocny nie był
Mowa->Czytaj do pliku i masz do wyboru mp3, wav oraz ogg.

puchaty1906 09.09.2008 14:42

Weź płytkę ze sterownikami do płyty głównej, kliknij Aktualizuje sterownik i wyklikaj mu, nie internet, tylko lokalizacje i tu wskaż płytke (napęd CD).

wtf 09.09.2008 15:28

to rozbierz kompa spisz z płyty głównej jej model i typ ściągnij z netu ze strony producenta sterowniki i zrób jak kolega puhatek radzi

3michal_04 09.09.2008 17:00

a ktoś moze namiar na program Lisa w TVP, ten w którym poruszano sprawę Majdana i Świra?

chce zobaczyć jak się psy tłumaczą...

DYRU 09.09.2008 17:06

gdzie kupie w Krakowie papier czerpany. chodzi mi o papier na zaproszenia, żebym sam mógł wydrukować.

Arkas 09.09.2008 17:32

1. Czy to prawda, że 15 września mają zostac zamknięte sklepy Żabka, czy to jakiś pic na wodę?
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć" ??
3. Potrzebuję kupic stół i 2 ławki z drewna na ogródek. Może ktoś kogoś polecic??

Do gigant - bo je skopiowalem :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl