![]() |
|
Najlepsza jakość chyba tutaj
http://www.justin.tv/mlodzian_6/popout/ |
GrzesPLTV tu oglądam
|
Będzie mecz Wisły na sopcast ?
|
z forum soccer-live:
"Mam awarię komputera i nie mam aktualnie jak nadać czegokolwiek, jak naprawię to włączę, jak nie to nie włącze" Jak będzie to na: PUBLIC SPORT 1+ |
Cytat:
|
Cytat:
|
jak nie bedzie na Public Sport 4 to załamka :(
|
Cytat:
|
wiecie, ogladanie meczu na stronach WWW typu justin.tv jest do niczego. ale jak widze nie ma linkow na sopa.
|
Do niektorych nie dociera ze to jest Public Sport a nie sam Sopcast. Robcie tak dalej a wogole sobie nie bedzie gdzie obejrzec meczu Wisly.
|
Cytat:
|
http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/...AL%2B.html linki do meczu
|
Szkoda że na Public Sport nie ma meczu. Przez www słabo się ogląda. Podejrzewa że temu mecz nie transmitują gdyż Jaga na swoim forum nie informowała że mecz będzie dostępny na Public Sport tylko na sopcascie. Pamiętam że nieraz podczas transmisji pojawiała sie informacja z ostrzeżeniem min dla Jagi i chyba Legi.
|
http://igool.tv/mecze.php - całkiem niezła jakość.
|
Cytat:
|
fajnie jakby ktos zapodał linka do meczu gdzie nie tnie na łączu 1mb/s
|
Cytat:
|
Sam mam 1 mb/s i Public Sport chodził naprawdę dobrze bez ścin, więc nie wylatuj od razu z relacja tekstową.
|
dokładnie, ten Public Sport 4 (450kb/s) chodził wysmienicie.
|
Cytat:
|
na 1+ ma być ponoć nadawane, więc miejmy nadzieję że niebawem się coś odezwie :)
|
Na razie na sop cascie Public Sport+ offline rzućcie jakąś dobrą transmisję przez www.
|
Cytat:
|
kurde a tu na kazdej www tnie :|
|
|
noo
dramatycznie -.- |
sopcast:)))
|
Panowie naprawili sprzęt, na PS 1+ zaraz ładnie powinno hulać ;)
|
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Na TVelita.com jest
|
Siemano! Znalazłem super strone, w ogóle sie nie tnie nic, jakość bardzo dobra, jedyny minus, że transmisja po angielsku xd http://www.fromsport.com/video-198680.html
|
Spokojnie nie ma potrzeby oglądania tnącej relacji via www. Już na sopcaście Public Sport 1 dawno jest
|
Gdzie na Public Sport oglądnę spotkanie : Śląsk- Lechia??
|
|
Jeśli ktoś nie wie to mecz Lechia - Wisła będzie na orange sport info o 17.00
|
A da sie gdzies ten kanal ogladac na necie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl