Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

massoud 05.03.2010 19:51

http://www.hqtv.com.pl/newtv/

crazykaro 05.03.2010 20:11

Najlepsza jakość chyba tutaj
http://www.justin.tv/mlodzian_6/popout/

tedyy 05.03.2010 20:14

GrzesPLTV tu oglądam

WISŁA 1906 NH 12.03.2010 18:29

Będzie mecz Wisły na sopcast ?

jcts 12.03.2010 18:42

z forum soccer-live:
"Mam awarię komputera i nie mam aktualnie jak nadać czegokolwiek, jak naprawię to włączę, jak nie to nie włącze"

Jak będzie to na: PUBLIC SPORT 1+

koyoot 12.03.2010 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA 1906 NH (Post 867982)
Będzie mecz Wisły na sopcast ?

****A! Ile razy wam, idiotom trzeba powtarzac?! TRANSMISJA JEST NIE NA SOPCASCIE TYLKO PUBLIC SPORT 1, 2, 3 lub 4!

eryk_cartman 12.03.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 867995)
****A! Ile razy wam, idiotom trzeba powtarzac?! TRANSMISJA JEST NIE NA SOPCASCIE TYLKO PUBLIC SPORT 1, 2, 3 lub 4!

Spinasz się jak stringi na Oleksym, nie da się normalnie napisać?? :shock:

korzychxp 12.03.2010 19:19

jak nie bedzie na Public Sport 4 to załamka :(

WISŁA 1906 NH 12.03.2010 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 867995)
****A! Ile razy wam, idiotom trzeba powtarzac?! TRANSMISJA JEST NIE NA SOPCASCIE TYLKO PUBLIC SPORT 1, 2, 3 lub 4!

Chyba wiadomo że jak pytam o sopcast to chodzi o public sport :/ jeszcze mam pytać czy mecz jest na kanale 86296 ?. Weź człowieku ochłoń

korzychxp 12.03.2010 19:21

wiecie, ogladanie meczu na stronach WWW typu justin.tv jest do niczego. ale jak widze nie ma linkow na sopa.

koyoot 12.03.2010 19:37

Do niektorych nie dociera ze to jest Public Sport a nie sam Sopcast. Robcie tak dalej a wogole sobie nie bedzie gdzie obejrzec meczu Wisly.

Stanlej13 12.03.2010 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA 1906 NH (Post 868004)
Chyba wiadomo że jak pytam o sopcast to chodzi o public sport :/ jeszcze mam pytać czy mecz jest na kanale 86296 ?. Weź człowieku ochłoń

A o to się rozchodzi, że człowiek nadający ten kanał oświadczał, że jeśli będą podawane linki do jego transmisji bez zaznaczenia, że to właśnie Public Sport to przestanie nadawać. Od razu lepiej więc pytać konkretnie.

Marcin_fan 12.03.2010 19:50

http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/...AL%2B.html linki do meczu

arth_ur 12.03.2010 19:52

Szkoda że na Public Sport nie ma meczu. Przez www słabo się ogląda. Podejrzewa że temu mecz nie transmitują gdyż Jaga na swoim forum nie informowała że mecz będzie dostępny na Public Sport tylko na sopcascie. Pamiętam że nieraz podczas transmisji pojawiała sie informacja z ostrzeżeniem min dla Jagi i chyba Legi.

Zbyychu 12.03.2010 19:52

http://igool.tv/mecze.php - całkiem niezła jakość.

mic 12.03.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 868023)
Szkoda że na Public Sport nie ma meczu. Przez www słabo się ogląda. Podejrzewa że temu mecz nie transmitują gdyż Jaga na swoim forum nie informowała że mecz będzie dostępny na Public Sport tylko na sopcascie. Pamiętam że nieraz podczas transmisji pojawiała sie informacja z ostrzeżeniem min dla Jagi i chyba Legi.

Chlopakowi ktory wrzuca stream padl sprzet, wiec nie wymyslajcie durnych bajek

korzychxp 12.03.2010 19:59

fajnie jakby ktos zapodał linka do meczu gdzie nie tnie na łączu 1mb/s

mic 12.03.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez korzychxp (Post 868029)
fajnie jakby ktos zapodał linka do meczu gdzie nie tnie na łączu 1mb/s

Bez obrazy, ale dla 1Mb to tylko relacja tekstowa

arth_ur 12.03.2010 20:03

Sam mam 1 mb/s i Public Sport chodził naprawdę dobrze bez ścin, więc nie wylatuj od razu z relacja tekstową.

korzychxp 12.03.2010 20:05

dokładnie, ten Public Sport 4 (450kb/s) chodził wysmienicie.

mic 12.03.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 868035)
Sam mam 1 mb/s i Public Sport chodził naprawdę dobrze bez ścin, więc nie wylatuj od razu z relacja tekstową.

Nie chodzi o to ze Tobie bedzie/nie bedzie plynnie chodzilo, tylko o to ze inni z mocniejszymi laczami beda miec slide-show. Przewaznie lacza 1Mb sa asymetryczne, wiec upload bedziesz miec z 256 tylko, a to bardzo malo jka na sopcast

MasterCarl 12.03.2010 20:08

na 1+ ma być ponoć nadawane, więc miejmy nadzieję że niebawem się coś odezwie :)

pablo92TSW 12.03.2010 20:11

Na razie na sop cascie Public Sport+ offline rzućcie jakąś dobrą transmisję przez www.

arth_ur 12.03.2010 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 868037)
Nie chodzi o to ze Tobie bedzie/nie bedzie plynnie chodzilo, tylko o to ze inni z mocniejszymi laczami beda miec slide-show. Przewaznie lacza 1Mb sa asymetryczne, wiec upload bedziesz miec z 256 tylko, a to bardzo malo jka na sopcast

Na Public Sport wymagany jest upload 30kb/s - wiec 1 mb to jest minimum żeby innym nie psuł transmisji

korzychxp 12.03.2010 20:15

kurde a tu na kazdej www tnie :|

bebeto 12.03.2010 20:17

http://www.hqtv.com.pl/newtv/

DeadOrAlive 12.03.2010 20:17

noo
dramatycznie -.-

Hudy 12.03.2010 20:18

sopcast:)))

MasterCarl 12.03.2010 20:19

Panowie naprawili sprzęt, na PS 1+ zaraz ładnie powinno hulać ;)

DeadOrAlive 12.03.2010 20:19

jest !
PUBLIC SPORT 1+ !!

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Krolik 12.03.2010 20:21

http://igool.tv/mecze.php

tu jest mecz !!!!

Maciuś 12.03.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krolik (Post 868063)
http://igool.tv/mecze.php

tu jest mecz !!!!

Ja to ogladam z laczem 500 kb

eryk_cartman 12.03.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 868066)
Ja to ogladam z laczem 500 kb

a mi wyskakuje non stop ze kanał jest offline:/

JrQ- 12.03.2010 20:45

Na TVelita.com jest

gerardinho91 12.03.2010 20:55

Siemano! Znalazłem super strone, w ogóle sie nie tnie nic, jakość bardzo dobra, jedyny minus, że transmisja po angielsku xd http://www.fromsport.com/video-198680.html

rainha 12.03.2010 20:57

Spokojnie nie ma potrzeby oglądania tnącej relacji via www. Już na sopcaście Public Sport 1 dawno jest

WISŁAZWE 13.03.2010 19:17

Gdzie na Public Sport oglądnę spotkanie : Śląsk- Lechia??

crazykaro 13.03.2010 19:34

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

Sopcast nie prowadzi ale sa na stronkach

rabi86 16.03.2010 12:00

Jeśli ktoś nie wie to mecz Lechia - Wisła będzie na orange sport info o 17.00

Crusi 16.03.2010 12:36

A da sie gdzies ten kanal ogladac na necie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl