![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witajcie
Kazdy kto porownuje Petrescu i Skorze popelnia jeden zasadniczy blad: Petrescu mial pomysl na gre a Skorza jej nie ma..... Dla Dana podstawa bylo przygotowanie fizyczne. Dla nikogo nie jest tajemnica ze w obecnym futbolu podstawa sukcesu (obok techniki, taktyki itd) tkwi w przygotowaniu motorycznym.... Jak nie masz sily biegac to chocbys byl wirtuzozem to nic nie zdzialasz.... Nie przygotowany fizycznie Brozek i Malecki nie mogli sobie pograc z wybieganymi pilkarzami estonskimi.... A ze indywidualnie sa lepsi? To nic, jak nie masz sily biegac... To ile warty byl Petrescu pokazal rewanz w Salonikach kiedy to wislacy zabiegali Grekow nie przez 90 min, ale przez 120!! Grekow ktorzy sa przeciez lepsi od Levadii. Nie widze pomyslu u gre u Skorzy, do tego doszlo jeszcze w meczu z Levadia przemeczenie treningami i przygotowaniami..... Dla mnie zatrzymanie Skorzy jest jeszcze wiekszym skandalem niz odpadniecie z Levadia, bo czlowiek przez ktorego Wisla stracila 2.5 mln euro zostal na stanowisku jakby nic sie nie stalo..... Acha, i jeszcze apeluje do kibicow zamiast zapieprzac z "gwiazdami" na treningach.... a swoja droga.. Kiedys czytalem ze mlody David Beckham zostawal po treningach (kiedy wszyscy szli do domu) cwiczac podania i rzuty wolne.... az doszedl do perfekcji.. i tutaj pojawia sie pytanie: ile razy Cwielong i Brozek zostawali po treningach aby poprawic swoje "umiejetnosci" pilkarskie.... Dlatego jeden pilkarz zostaje gwiazda, drugi sredniakiem..... Praca, praca i jeszcze raz praca.... |
RAF - przygotowanie fizyczne to jedno, ale gdyby nie naprawdę kupa szczęścia i strzałowi Mijajlovicia, po którym nie wiedziałem czy się cieszyć czy śmiać, to byśmy odpadli i tyle by było po fantastycznej kondycji wiślaków. Nie wystarczy biegać, trzeba biegać z sensem. Petrescu dostał na dobrą sprawę wzmocnienia, jakich chciał i nie potrafił stworzyć nawet drużyny, która wygrałaby żałośnie słabą polską ligę.
|
Cytat:
|
Cytat:
(Za to wyszedł strzał Mihailicovi... ot pomysł na grę) Skorża też ma pomysł na grę - nie przesadzaj - jakby nie miał pomysłu to jakim cudem zdobył 2 razy MP nie mając najlepszej drużyny w lidze? Wisła gra tak jak Groclin grał kiedy trnerem był tam Skorża - a jesli nie widzisz w tym pomysłu na gre to trudno, widać gorycz porażki z Levadią utrudnia chłodny ogląd. |
Zasadniczo RAF ma całkowitą rację. Każdy trener Wisły nie dostał by kolejnej szansy, a Skorża ją dostał, pytanie na jak długo?? Skorża nie jest dynamiczny w swoich ocenach i trzyma sie kurczowo piłkarzy, którzy coś dla niego zrobili, nie ma refleksji, że może należy dać szansę komu innemu.
|
Cytat:
Ma ot tak dla bajeru nie wystawić Brożka, tylko kogo? Na obronę kogoś byś wystawił? Komu byś dał szanse? Bo to pięknie brzmi: "dać szanse innym, nie grać tym samym składem" (a jeszcze moje ulubione: młodym). Ale jak przychodzi do konkretów, kogo wywalić z "11" kogo do wrzucić to cisza... Inna sprawa, że na wiosnę 2009, właśnie dzięki roszadom i dłuższej ławce niż u konkurencji, udało nam się zdobyć tytuł... |
Cytat:
|
nie czaje ludzi, ktorzy najezdzaja na trenera Skorże... wiele tu zostalo powiedziane i nie chce tego powielac... powiem tylko tyle, ufam trenerowi i licze, ze podniesie druzyne po tej cholernej wpadce, ktora siedzi w nas wszystkich i chyba nigdy z nas nie wyjdzie...
|
Cytat:
A Leszczak i inni na pewno szanse dostanę, jak nie w lidze to w PP/PE... |
Cytat:
|
Cytat:
A jeśli chodzi o kurczowe trzymanie się piłkarzy , to swego czasu(gdy wszystko grało) mu to zarzucałem, teraz to ciężko mieć do tego pretensje bo pole manewru to on ma niewielkie. |
Cytat:
W wywiadach buduje się wizerunek, a nie publicznie pierze brudy. Komu była potrzebna ta wypowiedz o Baszczyńskim? Kibice negatywnie komentowali zachowanie Marcina nim wspomniał o tym Petrescu. Jedyne co Rumun osiągnął swoją wypowiedzią to danie kolejnego argumentu tym, którzy twierdzili, że Wisła się sypie i wszyscy z niej uciekają. Petrescu dał pretekst, by o Wiśle napisano kilka dodatkowych nieprzychylnych tekstów i komentarzy podczas gdy takim sprawom pracownicy klubu powinni ukręcać łeb wyważonymi wypowiedziami! Stąd nawet jeśli Skorża ma zastrzeżenia co do pracy JK, Janasa, Bednarza lub któregoś piłkarza to dopóki pracuje w Wiśle nie powinien o tym otwarcie mówić dziennikarzom. Cytat:
Gdyby chciał odciążyć zawodników podkreślałby swój wkład w niepowodzenia piłkarzy tak jak robi to Skorża. Cytat:
Powstaje wystarczająco wiele nieprzychylnych informacji o sytuacji Wisły. Dziennikarzom naprawdę nie trzeba pomagać tworzyć kolejnych. Cytat:
|
Wielu zarzucało Skorży że ciągle rozgrzesza piłkarzy, nie potrafi na nich nakrzyczeć kiedy trzeba.
Dzisiaj w nowym dzienniku "Futbol" jest trochę o sytuacji w Wiśle "Piłkarze Wisły nie poznawali swojego trenera tuż po spotkaniu z Cupiałem. - Wparował do szatni i z grobową miną oznajmił nam, że dopiero teraz zacznie się prawdziwe trenowanie. Że nie potrzebuję bandy ciot, a wojowników,którzy będą wydzierali punkty rywalom z gardeł. Że mamy zapierdalać i się go słuchać,bo jak nie, to po sezonie wyrzuci nawet i 5 zawodników. Już nie będzie cackania - zdradza 1 z piłkarzy Wisły. |
Czyli jednak było cackanie? gdyby nie porażka dałej by tak było?
|
przed meczem z Ruchem ja czekałem tylko aż Skorża zapier**** Grzegorzowi Milko, ktory caly czas drazyl temat Levadii :)
Zmienil sie troche, więc może futbol ma rację |
Roznica jest taka, ze gdyby nie grymaszace gwiazdy na Petrescu, ktore de facto go zwolnily, to do dzisiaj bylibysmy na pewno co najmniej raz w LM. Peany pochwalne na czesc Skorzy? Pokazcie mi wielki styl obecnej Wisly, bo go nie widze. Chwilami ciezko sie czyta obroncow Skorzy, zwlaszcza tydzien po kompromitacji stulecia naszego klubu. Chlopaki, bez sciemy, gdzie wy widzicie show w grze Wisly? Ile meczow w ostatnich 12 miesiacach zagralismy na wysokim poziomie? I kiedy po raz ostatni?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A tak btw, kto robi show w lidze polskiej ? Prócz Kapiasa wczoraj, nie zauważyłem nikogo |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
bo prawda jest taka że gdybyśmy mieli profesjonalne podejscie piłkarzy do zawodu to nie raz tylko ze 3 razy gralibyśmy w LM zwolnili Lenczyka , zwolnili Petrescu zwolnili Kasperczaka az dziw bierze że nie zwolnili Skorży ale jeżeli takie jest podejscie do gry tydzień po blamażu to za miesiąc juz wszystko wróci do normy :( pozostanie tylko slodkie pierd... o walce i odkupowaniu win , obym sie mylił |
Cytat:
Dzisiaj pewne 2-0, jest powodem do opierdalania trenera i obrażania piłkarzy, bo "nie chciało im się grać w drugiej połowie" i "wygrali w kiepskim stylu"... Mam nadzieje, ze wraz z nowym stadionem, nie staniemy sie polskim Realem, gdzie przy wyniku 3-0 dla naszych, kibice będą ziewać... PS: piłkarze levadii, nie są amatorami, gdyż utrzymują sie z piłki, nie musza dorabiać... |
Cytat:
Straty wizerunkowe Wisły są nie do przeliczenia, ani zmierzenia. To była hiperkompromitacja. |
Cytat:
Wiem, że byś wolał drugą ligę, a ogrywanie Ruchu 2:0 uważasz za szczyt marzeń. Szkoda tylko, że potem konsekwencją jest odpadanie z kozojebcami. Piłkarze Levadii nie są amatorami? No to ok. Piłkarze Wisły są rozgrzeszeni za odpadnięcie z nimi. P.S: Nie, nie spowszedniało mi mistrzostwo Polski. |
Konrad napisał:
Cytat:
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nawet parchom. A przy tych pieniądzach co wpompowano w Wisłę w ostatniej dekadzie (niektórym widać się wydaje że tak będzie wiecznie) to my kibice mamy prawo za nie wymagać walki, a nie patrzeć z pobłażliwością na kopaczy kompromitujących nasz klub i śpiewać im "Nic się nie stało...". |
Cytat:
|
Cytat:
Bo nie mogę pojąć, o co ci chodzi z tą walką... Twierdzisz, że przez jej brak odpadliśmy z Levadią? Bo tak jak już gdzieś wcześniej pisałem wg. mnie walczyli, no ew. pierwszą połowę w Sosnowcu zagrali leniwie, ale potem było otro... Sądzisz, że gdyby bardziej walczyli, to trafiali by w bramkę, a nie w słupek? Każdą stratę punktów ze słabszymi piłkarsko drużynami (bo takie na pewno będą, jak w każdym klubie na świecie), będziesz tłumaczył "brakiem ambicji, walki itp"? To może na Odrę, Piast czy Polonię, wystawiać rezerwy albo kibiców, którzy rozszarpią ambicją przeciwników? |
Cytat:
Powiem szczerze, że takie prostolijne myślenie czasami doprowadza mnie do szału. |
Cytat:
A brak umiejetnosci to inna sprawa... |
Cytat:
Nie ma czegos takiego jak brak umiejetnosci, sa tylko umiejetnosci na pewnym poziomie. Dla przykladu: Villa strzeli 20 goli majac 30 sytuacji Brozek strzeli 20 goli majac 50 sytuacji. Co oznacza, ze kazdy z nich posiada ta sama umiejetnosc, ale na innym poziomie. Po drugie: Nie odkryje Ameryki (choc akurat w niej przebywam) piszac o tym, ze jedyna rzecza, ktora zawiodla w dwumeczu z Levadia to mentalnosc wiekszosci zawodnikow(poczucie wyzszosci), co przy odrobinie pecha dalo najwieksza kleske za czasow tele-foniki. . |
Cytat:
Przejebane... cóż za strata wizerunkowa. Czy może pseudodziennikarze będą wracać do tej porażki przy każdej nadarzającej się okazji ? Czy to wina Wisły, że frajerzy z Poznania czy Warszawy nie potrafią zdobyć mistrzostwa 70 ligi świata? Jeśli my zaliczyliśmy hiperkompomitacje to co powiedzieć o nich ? To jest dopiero kompromitacja. To prawda że daliśmy dupy z Levadią, ale przynajmniej mieliśmy do tego okazje, w przeciwienstwie do "nie-hiper-kompromitujących się" drużyn z Poznania czy Warszawy. |
Cytat:
Poza tym spójrz na frekwencję, jeśli Wisła będzie tak grać, będzie coraz bardziej zniechęcać do siebie przeciętnych kibiców (nie mówię o fanatykach). Wiem, zarazx powiesz, że Wiśle nie potrzeba kibiców sukcesu, liczą się tylko prawdziwi fanatycy. Tylko zastanów się, jak będzie wyglądał 30-tysięczny stadion wypełniony 5-tysiącami fanatyków. Zwykli kibice też się liczą. Cytat:
|
Cytat:
Lech w ciągu 2 sezonów w bieżącym stuleciu odpadł z II ligowcem rosyjskim - Terekiem Grozny, oraz 4 (!!!!!!!!!!) drużyną ligi mołdawskiej bodajże FC Tiraspol przegrywając wszystkie 4 mecze......... Legia miała swoją Vetrę Wilno 3 drużynę ligi litewskiej, z którą po 45 minutach meczu przegrywała 0:2 W naszym przypadku mamy Tblisi i Tallin - czyli kompromitację zawodników i trenerów.... |
Cytat:
Jak to Gogol mowil "Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie!" Dokladnie tez to chcialem napisac. CI ktorzy do dzis tak bardzo smieją sie z Wisly,tak naprawde smieją sie z siebie samych. Ich klubiki nie potrafily wywalczyc nawet Mistrzotwa Polski w lidze ktora jest za Irańską i Estonską. Pozatym kazdy ma swoją "Levadie " -Amika ma Tereka -Legia ma Vetre czy Austrie -nawet Cracovia ma Szachtiora i tak mozna by wymieniac,zreszta w jakiejs gazecie bylo to wyliczone a lista byla baaardzo dluga. Nie ma wiec co sie smiac tylko raczej zapłakać i uswiadomic sobie ze z roku na rok zamiast gonic ,cofamy sie. |
Cytat:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...gielskim,13484 Co wy o tym? Bo jak dla mnie to dobrze ,że Skorża będzie menedżerem, a nie tylko trenerem. I wielki szacunek dla Sobola i Brozia:) |
Trener Skora robi sobie jaja z nas wszystkich mowiac o niedosycie i wrzeniu szatni po wygranym 4:1 meczu.
jest zajebiscie i bedzie lepiej tak jest Maciej?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl