Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

El'kabat 19.04.2009 23:28

Mac251 naprawde duzeee gratulacje :) Az brak slow :)
Do spania,w poniedzialek trzeba cos wykombinowac sensownego.

Zwierze 20.04.2009 07:40

Mac masz nerwy ze stali... Gratulacje! Zresztą widze że dużo osób przez weekend wygrało w tym i ja:
Powodzenia!

LuKaS TSW 20.04.2009 07:53

a mógłby się ktoś wypowiedzieć czy mecz z NBA Boston-Chicago oraz tenis Almagro-Hanescu są warte zagrania na faworytów czy może lepiej to odpuścić?

PrawdziwośćDlaGry 20.04.2009 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 711766)
a mógłby się ktoś wypowiedzieć czy mecz z NBA Boston-Chicago oraz tenis Almagro-Hanescu są warte zagrania na faworytów czy może lepiej to odpuścić?

Boston - Chicago...
Sam wiesz, że pierwszy mecz przegrali. Ja stawiałem dodatnie handi na Chicago i ładnie weszło bo oni nawet wygrali! Dziś myślę, że również mogą przegrać ale nie więcej niż 9 punktami, jednak to tylko NBA. Chciałbym żeby awansowali dalej bo mają naprawdę ciekawych zawodników, młodych i głodnych walki.
Jak dla mnie
Boston - Chicago +9 @1.90

Co do tenisa..

Ciężki mecz sobie wybrałeś jak dla mnie. Myślę że lepiej byłoby zagrać na Montanesa w meczu z Tipsem.
Montanes to typowy clayowiec. Zagrał dobrze w Casablance i Monte Carlo. Rok temu dotarł tu do ćwierćfinału.W MC odprawił Lisnarda, Almagro i urwał nawet seta Djoko. Tipsik za to słabiuyko. Ograł Monfilsa ale już Boleliemu nie dał rady. W kluczowych momentach Tipsarevic ma w dupie to czy będzie aut czy nie i wali jak z zamkniętymi oczami.

Drugim ciekawym typem jest mecz Ferrero - Kunitsyn. W Casablance Ferrero nawet nie stracił seta i wygrał turniej. Igor za to w Monte Carlo pokazał jak wygrać przegrany mecz z Chelą. przy 5:2 dla Kunitsyna ten zaczął grać jakby właśnie piersszy raz dostał rakietę do łapy. Dla mnie gładkie 2:0 dla Ferrero który zaczął trochę przypominać tego zawodnika który wygrywał w Roland Garrosie.

tak więc:
Montanes- Tipsarevic 1
Ferrero - Kunitsyn 2:0

LuKaS TSW 20.04.2009 08:31

ja tylko pytałem informacyjnie:) dlatego chyba jednak zrobię korektę na kuponie,a jakie mecze jeszcze mógłbyś polecić? bo jak narazie to waham sie między Slavią,IFK i Aalborgiem

edit. w Fortunie jest handicap na Chicago + 7,5 tak więc trochę mniejszy
edit.2 i dałem jeszcze strzelców bramek na noc:Oveczkin,Iginla,Havlat ale to na lekko za 3 zł i chyba spróbuje Chelsea-WBA w lidze rezerw i bardzo mnie kusi dać remis w meczu Prokom-Anwil:D

PrawdziwośćDlaGry 20.04.2009 08:56

ahhh... te naziemne buki :)
nie dość że podatek biorą to jeszcze handi dają takie jakby nie chcieli więcej.
coś więcej narazie mi cięzko powiedzieć. dopiero przeglądam oferte, a potem do szkoły. więc po 16 może coś jeszcze rzucę. Piłki kopanej ja dziś nie ruszam ;)
poniedziałek wałek... poniedziałek wałek... poniedziałek wałek... lalalalala :D

edit: ;) jak dziś grać to za niedużo.
ja na poniedziałki mam MAKSYMALNIE 50PLN do postawienia. zawsze.

ja_ka_ 20.04.2009 09:00

Slavia ma aż 8 pkt przewagi nad druga drużyną w tabeli, Kladno 5 pkt nad miejscem spadkowym. Slavia rewelacyjnie gra ale u siebie (11-1-0) na wyjeździe już gorzej. Więc się lekko obawiam tego meczu. Ostatnio mam dobrą passe i chciałbym postawić większa stawkę na dziś. Ktoś coś poleci jeszcze?

EDIT: PDG - kiedyś zignorowałem Twoje hasło "poniedziałek wałek" i popłynąłem więc może dziś jednak odpuszczę.... A i polecam z netowych buków Sportingbet.

El'kabat 20.04.2009 11:31

Jezeli chodzi o Aalborg to bym ten mecz odpuscil.Ne bedzie u nich dzis 3 waznych zawodnikow: Jeppe Curth, Karim Zaza,Michael Jakobsen. Poza tym lepiej graja na wyjezdzie niz u siebie.U siebie strzelaja dosc mala ilosc goli,w stosunku do meczow wyjazdowych (13-18).Vejle z kolei to wyczytalem,ze :

" Vejle with big injurie and ban problems before tough game away against AaB.
Alex Nørlund and Allan Olesen are banned, while three imporant offensive players Ibrahim Salou, Baba Collins and Eduardo Delani all are having injury problems. Sporten.tv2.dk"

Wiec jak dla mnie tu moze byc over,,under remis, nie mam zielonego pojecia...

Za to zastanawiam sie powazniej nad Goteborgiem,Analiza Hob-forum.bukmacherskie.com :

Początek sezonu nie jest udany dla żadnej z dzisiaj potykających się drużyn. Gospodarze, którzy poprzednie rozgrywki zakończyli na trzecim miejscu, teraz po trzech kolejkach mają tylko 3 punkty na koncie. Jeszcze gorzej zaczęła ekipa beniaminka Orgryte, która ma problemy z adaptacją w Allsvenskan. Przegrali trzy mecze z rzędu i zamykają tabelę. Dużo bardziej bolesny jest fakt, że nie były to porażki na styku. Na otwarcie sezonu polegli u siebie aż 1-5 w meczu z GAIS Goteborg. Kolejno porażka 0-3 z Malmo i w ostatniej kolejce u siebie 0-1 z Orebro. Zapewne spodziewali się bardziej optymistycznego startu rozgrywek, a dziś wcale nie będzie łatwiej, gdyż trafiają na bardzo podrażnionego rywala. IFK w poprzedniej rundzie poległo wysoko, bo aż 1-4 w derbach z Hacken, gdzie byli faworytem, a zostali zmuszeni do przełknięcia goryczy porażki. Wyjazdy im jak na razie nie idą, ale w jedynym do tej pory rozgrywanym meczu u siebie rozgromili 6-0 Djurgardens. Gospodarze zagrają w optymalnym składzie i mają idealną okazję do rehabilitacji. Zespół gości na razie prezentuje się bardzo źle, a dodatkowo będzie osłabiony kadrowo. Absencje Santosa i Ankleva wymuszą wręcz na szkoleniowcu zmianę taktyki. Tak czy inaczej IFK jest tutaj zdecydowanym faworytem. Na kolejny wypadek przy pracy nie ma co liczyć, powinni pewnie to spotkanie wygrać co najmniej dwoma bramkami.

Martinho 20.04.2009 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 711766)
a mógłby się ktoś wypowiedzieć czy mecz z NBA Boston-Chicago oraz tenis Almagro-Hanescu są warte zagrania na faworytów czy może lepiej to odpuścić?

Almagro odpusc

PrawdziwośćDlaGry 20.04.2009 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 711770)
Boston - Chicago...
Sam wiesz, że pierwszy mecz przegrali. Ja stawiałem dodatnie handi na Chicago i ładnie weszło bo oni nawet wygrali! Dziś myślę, że również mogą przegrać ale nie więcej niż 9 punktami, jednak to tylko NBA. Chciałbym żeby awansowali dalej bo mają naprawdę ciekawych zawodników, młodych i głodnych walki.
Jak dla mnie
Boston - Chicago +9 @1.90

Co do tenisa..

Ciężki mecz sobie wybrałeś jak dla mnie. Myślę że lepiej byłoby zagrać na Montanesa w meczu z Tipsem.
Montanes to typowy clayowiec. Zagrał dobrze w Casablance i Monte Carlo. Rok temu dotarł tu do ćwierćfinału.W MC odprawił Lisnarda, Almagro i urwał nawet seta Djoko. Tipsik za to słabiuyko. Ograł Monfilsa ale już Boleliemu nie dał rady. W kluczowych momentach Tipsarevic ma w dupie to czy będzie aut czy nie i wali jak z zamkniętymi oczami.


Drugim ciekawym typem jest mecz Ferrero - Kunitsyn. W Casablance Ferrero nawet nie stracił seta i wygrał turniej. Igor za to w Monte Carlo pokazał jak wygrać przegrany mecz z Chelą. przy 5:2 dla Kunitsyna ten zaczął grać jakby właśnie piersszy raz dostał rakietę do łapy. Dla mnie gładkie 2:0 dla Ferrero który zaczął trochę przypominać tego zawodnika który wygrywał w Roland Garrosie.

tak więc:
Montanes- Tipsarevic 1
Ferrero - Kunitsyn 2:0

to żem zabłysnął :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

El'kabat 20.04.2009 13:08

Hahah Prawdziwosc nie nie poradzisz :)
Na dzis idzie :
Goteborg-Orgryte 1 1.4
Goteborg-Orgryte IL 2,5

Edit:
Jak ktos jest hardcorem to niech gra IL 3,5 :)

bula1010 20.04.2009 13:19

mac251 251 naprawde duży szacun :P ale jak się ma wkład to sie wygrywa ;]

bula1010 20.04.2009 13:27

o fajnie hiszpańska gra wtorek środa czwartek ;] muszę się odegrać bo wczoraj manchester mi tylko zepsuł:P macie jakieś typy ?

PrawdziwośćDlaGry 20.04.2009 13:29

ja gram Real - Getafe X / X2 / 2
od 3msc czekałem na ten mecz...

kameleon2323 20.04.2009 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 711091)
Wroclaw(+4)-Czestochowa 2
Gdansk-Gorzow 2
T.Jedrzejak(+2)-G.Hancock 2
Leszno-Zielona Gora(+12) 2


wklad 10zl
Do wygrania 116.82 :D :)
PZDr!:D zycze samych wygranych kuponikow:P

znowu 1 zdarzenie nie mam do tego glowy narazie....;/

El'kabat 20.04.2009 14:47

Lepiej byloby gdybys robil z tego single albo duble za troszku wieksza stawke,jak masz 4 zdarzenia to duza szansa,ze akurat jedno nie wiejdzie...

rocco_1906 20.04.2009 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 711871)
ja gram Real - Getafe X / X2 / 2
od 3msc czekałem na ten mecz...

a podałbyś przesłanki jakimi sie kierujesz grając właśnie na X lub Getafe??

ja mam zamiar zagrać 1,chyba ze wiesz coś o czym ja nie wiem :D


edit:

Cytat:

Juande Ramos w najbliższym spotkaniu przeciw Getafe CF na Estadio Santiago Bernabéu nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego Lassany Diarry oraz kontuzjowanego Wesleya Sneijdera, więc wszystko wskazuje na to, że gry wreszcie doczeka się Guti.

Na liście powołanych zabrakło trzech zawodników - Lassa oraz kontuzjowanych Sneijdera i Heinzego. Nowością jest oczywiście powrót Gutiego, ale także obecność Javiego Garcíi oraz Roystona Drenthego.

Z Getafe na pewno nie zagrają Jordi Codina, Dani Parejo, Míchel Salgado i Julien Faubert, którzy zostali wykluczeni decyzją trenera. Ponadto, ten ostatni w ogóle nie pojawił się na dzisiejszym treningu myśląc, że poniedziałek będzie dla Królewskich wolny, za co na Francuza zostanie nałożona kara finansowa.

Kadra na Getafe
Bramkarze: Casillas, Dudek
Obrońcy: Ramos, Pepe, Cannavaro, Metzelder, Marcelo, Torres
Pomocnicy: Gago, Javi García, Robben, Guti, Drenthe, Van der Vaart
Napastnicy: Higuaín, Raúl, Saviola, Huntelaar
za realmadrid.pl

banasik 20.04.2009 15:53

ja dziś zagrałem sobie wierząc, że utrzymam passę (hahaha passa matką głupich)

Aalborg - Vejle 1 1.50
IFK Goeteborg - Orgryte 1 1.37
Kladno - Slavia 2 1.62 2:1
TSV Monachium - K'lautern 1x 1.43

ako: 4.76

NIECH SIĘ SZCZĘŚCI !

no i **** strzelił passe

1q2 20.04.2009 16:42

no ja jestem ciekaw co dziś zagra K'lautern - po mecz z Koblenz, który wygrali co prawda ale po takim piachu ze ja pierdziele, postanowiłem sobie że już nigdy na nich nie postawie do póki trenera nie zmienią ,zagrałem przeciwko nim w meczu z Osnabruck i wyłożyłem się;) - TSV też cienkie jak barszcz ale może coś z tego dzis będzie;)

ja_ka_ 20.04.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 711781)
Slavia ma aż 8 pkt przewagi nad druga drużyną w tabeli, Kladno 5 pkt nad miejscem spadkowym. Slavia rewelacyjnie gra ale u siebie (11-1-0) na wyjeździe już gorzej. Więc się lekko obawiam tego meczu.

EDIT: PDG - kiedyś zignorowałem Twoje hasło "poniedziałek wałek" i popłynąłem więc może dziś jednak odpuszczę....

Heh miałem nosa. Slavia przegrywa już 2:0. PDG ma rację: poniedziałek wałek! :P

PrawdziwośćDlaGry 20.04.2009 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 711904)
a podałbyś przesłanki jakimi sie kierujesz grając właśnie na X lub Getafe??

ja mam zamiar zagrać 1,chyba ze wiesz coś o czym ja nie wiem :D


powiem Ci tak. to jest tylko moja teoria. popatrz na H2H. Getafe ma "patent" na Real. Po prostu :)
od 5 meczy wstecz w lidze ufam swoje pieniądze Getafe. Pół roku temu zagrałem 200zł na nich po kursie 4.15 Skończyło się 3:1 dla Getafe ;)
pozdrawiam :)

mac251_251 20.04.2009 17:44

Panowie nie grać za dużo w poniedziałki tak jak w tygodniu chyba że LM czy inne zawody fajne do obstawiania i nie napalać się że jak raz wygrałem to dziś znowu muszę spokojnie bez nerwów z głową . Lepiej od poniedziałku wsiąść neta i ulotkę i na spokojnie mecze wybierać analizować a później składać w kupony takie żeby było nie za dużo meczów i kurs też nie za wysoki a za wyższą stawkę np.

Ja dziś nic nie gram , na inne dni tego tygodnia ulotki z meczami nie przeglądałem jak będzie coś ciekawego napiszę , lokłem na weekend , również ciężkie mecze ale da się wybrać coś żeby swój budżet znowu powiększyć . Pozdrawiam

Nie brać się za II niemiecką ligę i Francuzką straszne wałki kręcą po ostanim weekendzie zauważyłem więc jak grać to nie ZA GRUBE PIENIĄDZE tamte mecze z tamtych lig

Speedy 20.04.2009 18:00

mac u jakiego grasz buka? na necie ?

co myslicie o bet at home? wyplacaja kase?

mac251_251 20.04.2009 18:06

na razie gram na expekcie :)polecam kursy ok można fajnie stawkę podbić i wygraną w porównaniu z innymi bukami

Bet - at- home ok bukmacher fajna gra fajna szata graficzna i konto ;) ale kursy znowu niskie , z Wypłatami ok nie proszą o skany dokumentów w tym że jeśli jest wygrana dużego stopnia to proszą ale jak każdy bukmacher już .

P.S jest jakiś bukmacher w internecie gdzie można wypłacić kasę na inne konto bankowe niż swoje . Np. mój kuzyn chce grać w necie ale konta w banku nie ma , macie jakieś informację , albo co polecacie żeby pieniądze mógł wypłacić na konto swojej mamy lub starszego brata .

1q2 20.04.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 712012)
mac u jakiego grasz buka? na necie ?

co myslicie o bet at home? wyplacaja kase?

a czemu mają niby nie wypłacać:>?

Speedy 20.04.2009 18:26

slyszalem ze ktorys (bwin chyba) blokuje konta jak sie duzo wygra..

mac w bah przy zleceniu wyplaty podaje sie nr konta, to chyba mozna podac brata czy mamy.

grzesiek632 20.04.2009 18:30

hej a mam takie jednno pytanko..
jak traktowac mecz Ślaska z Arka w PE.. macie jakies przemyslenia odnosnie tego meczu?
chetnie bym przeczytalopinie kogos innego.
Arka zdaje sie bedzie grala piekielnie trudne derby ( walka o utrzymanie z obu stron, Lechia - Arka) w nastepnej kolejce.. wiec moze odpuszcza sobie mecz ze Ślaskiem który ma juz sytuacje w tabeli wyjasniona i moze walczyc o puchar...
co myslecie o tym meczu?

El'kabat 20.04.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 711861)
Hahah Prawdziwosc nie nie poradzisz :)
Na dzis idzie :
Goteborg-Orgryte 1 1.4
Goteborg-Orgryte IL 2,5

Edit:
Jak ktos jest hardcorem to niech gra IL 3,5 :)

Goteborg 3:0 juz,takze poniedzialek idealny :D

Grzesiek co do Śląsk-Arka,to rzeczywiscie logicznie myslac,to Slask maq komfort psychiczny,jezeli chodzi o lige..Z tego wczytalem na glownej dochodzi im w tym spotkaniu jakis napastnik po kontuzji,takze moze cos pomoze:)Ale to juz jak bedziez gral to dokladnie sie dowiedz. Arka nie gra super pilki,jak dla mnie to bedzie jedna wielka kopanina.

1q2 20.04.2009 18:57

PE jest jedna wielką niewiadomą ale nie sposób odmówić logiki w tym co napisałeś.Jestem ciekaw jakim składem wyjdzie Arka na ten mecz.
Śląsk ligę już pogrzebał - PE to jedyny sukces jaki może w tym roku mieć więc powinni potraktować ten mecz bardzo serio - Z Arką jest tylko ten problem że mają nowego trenera i ciężko przypuszczać by na ręke mu było mieć bilans 2 mecze 2 porażki - jednak rzeczywiście - w sobotę grają o życie i w klubie to jest na pewno priorytet.Do tego Arka jest po prostu słaba, więc chyba też zainteresuje się tym meczem.

ps. jeszcze jakby tak się trochę pobawić w psychologie to dodatkową motywacja dla graczy Śląska musi być to że wszedł cholernie poważny sponsor i wiadomo że nie wszyscy zostaną na najbliższy sezon , pewnie by każdy chciał a szans na pokazanie przydatności coraz mniej.
W teorii wszystko przemawia więc za gospodarzami ale jak wiemy w praktyce może być róznie;)

rocco_1906 20.04.2009 19:35

Cytat:

Spotkanie: New York Rangers - Washington Capitals (1.tercja)
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2,9
Bukmacher: expekt
Analiza:
Trwają play-offy w hokejowej lidze NHL.Jesteśmy na etapie ćwierćfinałów w obu konferencjach.Drużyny
mają za sobą po 2-3 rozegrane mecze.Jak narazie nie można mówić o niespodziankach za wyjątkiem....
dwóch sensacji.W "rolach głównych" występują najlepsze po sezonie zasadniczym San Jose oraz stołeczni
Washington Capitals.Rekiny przegrywają 0-2 z Kaczorami z Anaheim,które rzutem na taśme weszły do
play-off.Washington z kolei który cały sezon zasadniczy grał równo,efektownie i efektywnie przegrywa 0-2 z
NY Rangers którzy też na samym finiszu zapewnili sobie awans.I właśnie ten mecz wybrałem do analizy.

Waszyngtończycy byli zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary.Wielu sądziło że rozgrywka skończy się
bilansem 4-0 lub 4-1 dla Caps.Tymczasem... w Verizon Center kibice miejscowych długo musieli przecierać
oczy ze zdziwienia patrząc na to co się dzieje na lodzie.W pierwszym meczu gra Caps wyglądała wmiare
solidnie:Waszyngtończycy atakowali raz za razem,grali efektownie i zasypywali NYR lawiną strzałów.Jednak
bramkarz gości potwierdził swój niewiarygodny kunszt ratując nowojorczyków od porażki.Z kolei golkiper
Caps,Jose Theodore,potwierdził że bramkarzem jest conajwyżej przeciętnym,a w tym meczu się przy dwóch
bramkach zwyczajnie skompromitował.Efekt??Przegrana 3:4.
Drugi mecz,który także został rozegrany w stolicy miał kompletnie inny przebieg.Rangersi narzucili swój
wybitnie defensywny styl gry,z którym Capitals nijak nie mogli sobie poradzić.W efekcie,kibice obejrzeli
bardzo przeciętne widowisko,w którym WSH(w szczególnie w drugiej tercji) zagrał kompromitująco słabo
i nie strzelił ani jednej bramki!!!Ostatni raz taka sytuacja wydarzyła się bardzo dawno temu.Wynik końcowy
to 0:1.Z tego meczu do zapamiętania należy fakt iż Theodore'a zastąpił rosyjski młodzieżowieć,20letni
Simeon Varlamov.Puścił w tym meczu tylko jedną(jednak decydującą o wyniku) bramkę przy której nie
zawinił.A tak przez cały mecz bronił wmiare pewnie,nie popełniał błędów i imponował spokojem.Jest wielce
prawdopodobne iż to właśnie pochadzący z Samary golkiper będzie strzegł świątyni Caps w dalszej części
rywalizacji.
Przed nami trzecie i kto wie czy nie najważniejsze starcie.Rywalizacja przenosi się do Nowego Yorku.
I gdzie jak nie w domu,patrząc z perspektywy Rangers,lepiej zapewnić sobie awans jak nie w domu??
Śmiem twierdzić,że jak dziś Ovechkin i spółka nie wygrają to czwarty mecz dla Nowojorzyków będzie tylko
formalnością i ...reprezantacja Rosji na zbliżających się mistrzostwach świata będzie dysponować kadrą
gwarantującą niemal w 100% złoty medal.Moje zdanie na temat tego pojedynku jest takie iż Capitals mający
nóż na gardle wezmą się w garść i wykorzystają w pełni swój ogromny potencjał rzucając się od pierwszych
sekund do huraganowych ataków.Jeśli pokażą tak ogromną determincję i wolę walki jak np wczoraj Phialedelphia
Flyers w meczu z Pingwinami to jestem spokojny o wynik tego meczu jak i wynik całej rywalizacji dla
Waszyngtończyków.To jest czas żeby Alexander Ovechkin udowodnił swoją klasę i poprowadził zespół do
przekonywującego zwycięstwa.

Mój typ to zwycięstwo Washington Capitals w 1.tercji
typ ryzykowny ale z szansami:) kurs zachęcający:)

jaro1985r 20.04.2009 20:17

Wtorek,środa
Real Madryt - Getafe 1 1,30
Manchester - Portsmouth 1 1,26
Barcelona-Sevilla 1 1,37
Unia Tarnów-Pogoń Staszów 1 1,30

za 50 zł do wygrania 145,85zł... powinno być dobrze

El'kabat 20.04.2009 20:23

Powiem tak,na jutro :
Real Madryt-Getafe x2 3,05

Patrzac na wyniki Getafe ostatnio(wygrana z Sevilla na wyjezdzie,przegrana 0:1 z Barca),Twoja teza PrawdziwoscDlaGry wydaje sie sluszna :)

LuKaS TSW 20.04.2009 20:26

to pięknie poległem na Ferrero..:) no nic zostają mi strzelcy w NHL może chociaż to dziś siądzie,a Almagro wygrał was słuchać:P

banasik 20.04.2009 20:26

ja jutro postawie na Real i to z handicupem, bo Real to obecnie najmocnieszy zespół w Hispzanii - 15 zwycięstw w ostatnich 16 meczach o czymś świadczy

PrawdziwośćDlaGry 20.04.2009 20:29

a ja DNB po 8.50 biorę za dużo;)
niech będzie tak jak z Regginą w weekend.

oraz po 5zł singielki
DW 0:0 @10.00
DW 0:1 @20.00
DW 1:2 @30.00
DW 1:1 @8.00

wejdzie to będzie zajebiście a nie to trudno. warto próbować. a kurs 1.25? mało jak na kopaną...

Zwierze 20.04.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 712121)
ja jutro postawie na Real i to z handicupem, bo Real to obecnie najmocnieszy zespół w Hispzanii - 15 zwycięstw w ostatnich 16 meczach o czymś świadczy

A oglądałeś ich ostatnio w akcji? Bo piach grają takis straszny że połowe z tego powinni przegrać, w końcu się szczęście skończy

LuKaS TSW 20.04.2009 20:35

a co do meczy to ciekawa porada jest na str fan Śląska i może być coś na rzeczy że Arka odpuści PE względem ligi i tak myślę żeby dać trochę kasy na WKS w pierwszym meczu,a kurs 1,75 jest kuszący.
a jeszcze tak myślę żeby dać na Korone ze Zniczem i na remis w meczu Motor-Wisła P.

kubryc 20.04.2009 20:41

Mac: Chyba w takich tematach nie chodzi o pochwalenie się wygranymi, tylko o podanie swoich typów odpowiednio wcześnie, by inni na tym skorzystali. Taka jest ogólnie przyjęta zasada.

Moje typy na 3 dni (łącznie z dzisiejszą nocą):

Brazylia U17 - Peru U17 1
Real - Getafe 1
D. Zagrzeb - Zadar 1
Barcelona - Sevilla 1
Liverpool - Arsenal 1
MU - Portsmouth 1
Hajduk - Sesvete 1
Chelsea - Everton 1

ako 10,54

mac251_251 20.04.2009 20:58

kubryc ty mnie nie ucz czy mam na forum zapodawać moje wygrane czy nie :) poza tym na forum te typy co postawiłem były paręnaście razy wcześniej podane więc nie musiałem podawać znowu ;) a to że rosyjskiej nie podałem czy innych paru meczów to może czasu nie miałem :) miałem do tego prawo

Wszyscy się chwalą wygraną na forum więc ja też sie pochwaliłem jeśli bym nie wkleił to by mi nikt nie uwierzył dlatego nie spinaj , poza tym z forum jest do podawania jak i okazywania swoich wygranych w końcu bukmacherski temat NO CHYBA ŻE CIE TO BOLI TO NAPISZ NA PRIVA TO PRZESTANĘ SIĘ UDZIELAĆ NA NASZYM FORUM i ten kupon co wyżej podałeś Ci nie wyjdzie na 75%a jeśli na farta wejdzie to zagraj w totka

El'kabat 20.04.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubryc (Post 712147)
Mac: Chyba w takich tematach nie chodzi o pochwalenie się wygranymi, tylko o podanie swoich typów odpowiednio wcześnie, by inni na tym skorzystali. Taka jest ogólnie przyjęta zasada.

Moje typy na 3 dni (łącznie z dzisiejszą nocą):

Brazylia U17 - Peru U17 1
Real - Getafe 1
D. Zagrzeb - Zadar 1
Barcelona - Sevilla 1
Liverpool - Arsenal 1
MU - Portsmouth 1
Hajduk - Sesvete 1
Chelsea - Everton 1

ako 10,54

Wszystko fajnie,ale ja na Twoim miejscu bym rozbil ten kupon na kilka,zrobil duble,moze triple,a tak to duza szansa ze jedno zdarzenie nie siadze i koniec...

Edit:A jezeli chodzi o Mac251,to juz wczesniej wrzucal kupony i nikomu to nie przeszkadzalo,a wrecz pewnie ludzi motywowalo,
pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl