Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

pan_premier 27.11.2008 20:11

oglądąłem 2 połowe i od 60 minładnie było

ALE

mam nadzieję, że Arboleda w końcu dostanie nagrode za swoje pajacowanie.
współczuje tym normalnym, którzy musza z takim gnojem siedzieć w jednej szatni, naprawde musi byc super kolegą
każdy praktycznie mecz w polskiej lidze dzisiaj dwa razy... czy on nigdy nie dostał w twarz?

kuba181819 27.11.2008 20:12

Lech jeszcze jeszcze powalczy ale bedzie ciezko.
Jak wygraja nastepny mecz to wszystko jest mozliwe ale jak zremisuja to juz raczej szans nie maja.

sq 27.11.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 634983)
mam nadzieję, że Arboleda w końcu dostanie nagrode za swoje pajacowanie.
współczuje tym normalnym, którzy musza z takim gnojem siedzieć w jednej szatni, naprawde musi byc super kolegą
każdy praktycznie mecz w polskiej lidze dzisiaj dwa razy... czy on nigdy nie dostał w twarz?

zawalił pierwszą bramkę... potem grał normalnie
ponowię pytanie - coś złego widzisz w tym że chciał załatwić kolegom osłabionego przeciwnika? pokaż mi prosze - bez napinki - drużynę/piłkarza na świecie która nie pajacuje w takich przypadkach jak odepchnięcie :)

Cichy 27.11.2008 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 634986)
zawalił pierwszą bramkę... potem grał normalnie
ponowię pytanie - coś złego widzisz w tym że chciał załatwić kolegom osłabionego przeciwnika? pokaż mi prosze - bez napinki - drużynę/piłkarza na świecie która nie pajacuje w takich przypadkach jak odepchnięcie :)

co innego być np. malutkim Boguskim kladacym zwykle uszy po sobie i przyaktorzyć w takiej sytuacji, a co innego samemu zagrac ostro, wydrzeć gębę na młodziutkiego ruskiego, a chwilę później pajacować jak panienka. Za to m.in. szanuję Hajtę mimo, że go bardzo nie lubie. Wiadomo, że lubi popyskowac, wiadomo, że gra ostro i wiadomo, że nawet jakby od kogoś chleba dostał to odda dwa, a nie położy się.

4fan_player 27.11.2008 20:24

sq Wisła :D bo jakby Sobola ktoś tak popchnął to on raczej by inaczej postąpił :p ale Arboleda dostał padaczki..wybrał inną drogę :)

TSNH 27.11.2008 20:27

CSKA wygrało raczej zasłużenie, ale Lech podjął walke szczególnie w końcówce...szansa na remis, minimalna ale była.....
p.s
Na trybunach dobrze słyszalni kibice Lecha

K_2 27.11.2008 20:28

Z Deportivo bedzie mecz o wszystko .Plus:Deportivo to nie Barcelona.Minus: Drużyny hiszpańskie ,dla polskich drwali to najgorsze co moze sie trafic,juz lepiej grac szybka angieslka pilke ,niz klepanie na malej przestrzeni,bo naszym predzej czy pozniej serce wysiada w okolicach 60 minuty:>

skttrbrain 27.11.2008 20:29

Jak na moje, to troszkę murawa też miała swój udział w tym meczu. Widać było, że np takiemu Lewandowskiemu kompletnie ona nie leży, zero wyczucia piłki na niej. Wynik lepszy niż gra, choć CSKA też specjalnie dupy nie urywało. Szkoda braku Murawskiego, kolejna głupia zmiana Smudy. Najlepsi na boisku byli Arboleda, Stilic, Djurdjevic i Injac. Reszta słabo, Peszko powalczył trochę.

Ale z ta dziurawą obroną wypadli i tak lepiej niż się spodziewałem szczerze mówiąc.

WINDEK 27.11.2008 20:31

Nie ....... o murawie - ćwiczyliście na takiej kilka dni w Poznaniu. Nawet nieobiektywny zdaniem niektórych Iwański podkreślił, że Lech na murawę narzekać nie może. Zagraliście słabo. Arboleda i Tanevski oraz Bandrowski po przerwie to trzy największe zakały dzisiejszego widowiska. Brawo dla Stilicia.

pan_premier 27.11.2008 20:32

dla mnie sprawa jest jasna: za naciaganie karnych i czerwonych dla przeciwnika, powinno byc wykluczenie na minimum dwa mecze
i Albo Arboledy i inne Krystyny, zaczęły by grać w teatrze, albo na oisku
teraz mamy dwa w jednym, a jak zabuczymy na pajaca, to jest rasizm :lol:

i nic ci nie musze pokazaywac, bo nie jestem, małym zakompleksionym chłopczykiem z Polski, żeby musiec sie wzorowac na 'całym świecie'

sq 27.11.2008 20:35

K_2 zależy jak dziś Deportivo z Feyenordem... może się zdarzyć że z Feyenordem będzie mecz o wszystko...
:)
WINDEK hehehehhehe nie osłabiaj mnie... "ćwiczyliście"? 2 dni. no to faktycznie ćwiczenia. Grałeś kiedyś na trawie a nie tylko w szkole na sztucznej murawie? Polecam. Dziwnie piłka się zachowuje.

Ale to nie usprawiedliwienie żadne. skttrbrain - Lech jak strzelił bramkę, wyczuł że może jest szansa na remis.. parę minut i mogło być 2:2.. tak samo jak parę minut i mogło byc 3:1...
wynik sprawiedliwy chciaż spodziewałem się dominacji CSKA i wygranej trzema bramkami

konrad1991tsw 27.11.2008 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 634995)
Jak na moje, to troszkę murawa też miała swój udział w tym meczu. Widać było, że np takiemu Lewandowskiemu kompletnie ona nie leży, zero wyczucia piłki na niej. Najlepsi na boisku byli Arboleda...
Ale z ta dziurawą obroną wypadli i tak lepiej niż się spodziewałem szczerze mówiąc.

No taka gwiazda a mu murawa przeszkadza:lol: . A Arboleda w kategorii aktorzenia był dzisiaj MVP :lol:. Ale mimo wszystko szacun dla amicowcow za gre do konca.

sq 27.11.2008 20:47

4fan hehehehehheh Sobol sie nie liczy bo wiadomo :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 634999)
i nic ci nie musze pokazaywac, bo nie jestem, małym zakompleksionym chłopczykiem z Polski, żeby musiec sie wzorowac na 'całym świecie'

tak tak
pan_premier moderator. Grupa Trzymająca Władzę :D tym jesteś

wracając do dyskusji - Lech pokazał (a raczej CSKA) że jest przepaść między bogatymi klubami, a klubikami z Polski

a jak poprawić sytuację Polski..? tyraniem punktów Panowie...

pan_premier 27.11.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 635012)
4fan hehehehehheh Sobol sie nie liczy bo wiadomo :P
tym jesteś

skończ pokemonic chłopcze. Wzoruj sie dalej na całym świecie nie miej swojego zdaniai uważaj za ok że chłop obnoszacy się sie ze swoją religijnością, jest największym oszustem jakiego nasza skopana widziała.
twoja sprawa


czyli dzięki punkcikom CSKA ma kase?Amica wam naciułała punkcików i jakos sie nie wzbogaciliście za bardzo
zacznij pisac do rzeczy

WINDEK 27.11.2008 21:00

Nie między bogatymi - tylko doświadczonymi, zgranymi, porządnymi, solidnymi, grającymi mądrą piłkę! Jakoś w LM pieniądze ostatnio nie wygrywają - czy tylko ja to widzę?

Sq - złej baletnicy rąbek u spódnicy przeszkadza... Zagraliście słabo i tyle. Nie murawa, nie mocne CSKA (bo dziś grali wyjątkowo słabo), tylko wy sami, swoimi indywidualnymi błędami przegraliście ten mecz, mecz który można było CO NAJMNIEJ zremisować.

Cóż, wypada trzymać kciuki za remis w meczu Deportivo-Feyenoord, bo wygrana któregokolwiek z nich powoduje, że Lech musi co najmniej jeden z dwóch kolejnych meczów wygrać...

element 27.11.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 635012)
klubikami z Polski
.


Mów za siebie. Może dla Ciebie Lech jest klubikiem ale Wisła to klub do którego dużo Wam jeszcze brakuje i mimo gracie w pucharach na licencji Amici limit fartów mam nadzieje że się skończył... choć miałem dziwne przeczucie że znów w 94 strzelą, tym razem CSKA.


Miejmy nadzieje że pompowany balonik jakim jest Lechica po meczach z Feye i Depo pęknie, a w mediach "ochy, achy, achh ten Lech" utną się na dobre. Bo żygam już tymi farmazonami, w tym na temat super Lewandowskiego i innych.

Tak mi dopomóż Bóg.



Podsumowując mecz:
- podniecony komentator
- Abroleda który o mało co ponownie się nie rozpłakał
- aktorstwo Abroledy po dotknięciu go przez grajka CSKA (choć w sumie mógłbym tego nie zaliczać bo.. j.w , chłopaczek zbyt delikatny, dmuchniesz i łzy w oczach)

+ wygrana CSKA

ja_ka_ 27.11.2008 21:14

Do 13 minuty naliczyłem przynajmniej 4 faule podobne albo i ostrzejsze za które Cleber wyleciał we Wrocławiu...
Arboleda jednym z najlepszych? Przy obu bramkach "maczał palce". Z ostatnio wychwalanych i przymieżanych do różnych Manchesterów tylko Stilic pokazał się z dobrej strony.

SopranoPL 27.11.2008 21:25

Skąd tyle jadu?
Poziom polskiej piłki jest gorzej niż żenujący, ale ja jakoś nie widzę powodów do tego by twierdzić iż Lech przynosi wstyd swoją grą.
Przypomnę, że CSKA 3 lata temu zdobyło Puchar Uefa, a większość składu jak nie cała kadra została nie zmieniona. Błagam o obiektywizm.

Mrsnh 27.11.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 635032)
Do 13 minuty naliczyłem przynajmniej 4 faule podobne albo i ostrzejsze za które Cleber wyleciał we Wrocławiu...
Arboleda jednym z najlepszych? Przy obu bramkach "maczał palce". Z ostatnio wychwalanych i przymieżanych do różnych Manchesterów tylko Stilic pokazał się z dobrej strony.

niezgodze sie. uwaznie obserwowalem Stilicia, w koncu to gra klasy europejskiej. Oprocz kolejnej fantastyczniej bramki(ta z Nancy jednak lepsza..) nie pokazal nic. Wiekszosc podan zupelnie nie celnych, lub przekombinowanych. No, ale mozna byc za slabym na reprezentacje Bośni, a w sam raz na Manchester czy inny Milan.

sq 27.11.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 635018)
skończ pokemonic chłopcze. Wzoruj sie dalej na całym świecie nie miej swojego zdaniai uważaj za ok że chłop obnoszacy się sie ze swoją religijnością, jest największym oszustem jakiego nasza skopana widziała.
twoja sprawa

czyli dzięki punkcikom CSKA ma kase?Amica wam naciułała punkcików i jakos sie nie wzbogaciliście za bardzo
zacznij pisac do rzeczy

"chłopcze", to pan_premier będzie mógł mówić do swego syna, jak uda ci się go spłodzić kiedykolwiek
moja sprawa, moje doświadczenie, moje obserwacje, po to jest chyba forum i dyskusja na nim co nie? wiem że inne opinie bolą, ale odrobina obiektywizmu i obeznania w sprawach stricte piłkarskich mogłaby się u ciebie znaleźć

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 635022)
Nie między bogatymi - tylko doświadczonymi, zgranymi, porządnymi, solidnymi, grającymi mądrą piłkę! Jakoś w LM pieniądze ostatnio nie wygrywają - czy tylko ja to widzę?

Sq - złej baletnicy rąbek u spódnicy przeszkadza... Zagraliście słabo i tyle. Nie murawa, nie mocne CSKA (bo dziś grali wyjątkowo słabo), tylko wy sami, swoimi indywidualnymi błędami przegraliście ten mecz, mecz który można było CO NAJMNIEJ zremisować.

Cóż, wypada trzymać kciuki za remis w meczu Deportivo-Feyenoord, bo wygrana któregokolwiek z nich powoduje, że Lech musi co najmniej jeden z dwóch kolejnych meczów wygrać...

WINDEK - sprostuj o ile sie myle ale w LM jak narazie faworyci awansuja... co z tego ze jakaś sensacja raz po raz wyskoczy jak "i tak zawsze Niemcy wygrywają" ;)
zgadzam się.. Lech był ZA SŁABY na CSKA, zwłaszcza że CSKA grało tak jakby im wisiało.. awans prawie pewien.. remis wystarcza.. ogólnie Lech grał piach i wstyd było przez 60 min

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 635028)
Mów za siebie. Może dla Ciebie Lech jest klubikiem ale Wisła to klub do którego dużo Wam jeszcze brakuje i mimo gracie w pucharach na licencji Amici limit fartów mam nadzieje że się skończył... choć miałem dziwne przeczucie że znów w 94 strzelą, tym razem CSKA.


Miejmy nadzieje że pompowany balonik jakim jest Lechica po meczach z Feye i Depo pęknie, a w mediach "ochy, achy, achh ten Lech" utną się na dobre. Bo żygam już tymi farmazonami, w tym na temat super Lewandowskiego i innych.

Tak mi dopomóż Bóg.



Podsumowując mecz:
- podniecony komentator
- Abroleda który o mało co ponownie się nie rozpłakał
- aktorstwo Abroledy po dotknięciu go przez grajka CSKA (choć w sumie mógłbym tego nie zaliczać bo.. j.w , chłopaczek zbyt delikatny, dmuchniesz i łzy w oczach)

+ wygrana CSKA

Wiem. Wielka Wisła by wygrała, zero piachu i wogóle och ach. Media mnie nie interere tak jak ciebie, niech piszą ochy i achy na Wisłe (salut!) mnie to rybka. nie podnieca mnie komentator jak i nie podnieca nie mnie wygrana Ruskich, ale dzięki Bogu nie wszyscy są podobni do Ciebie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 635032)
Do 13 minuty naliczyłem przynajmniej 4 faule podobne albo i ostrzejsze za które Cleber wyleciał we Wrocławiu...
Arboleda jednym z najlepszych? Przy obu bramkach "maczał palce". Z ostatnio wychwalanych i przymieżanych do różnych Manchesterów tylko Stilic pokazał się z dobrej strony.

ja_ka... Fakt - Lech grał "kosę".. mogły się posypać kartki, ale sędzia był jakiś dziwny, heh.. w sumie nie widziałem faulu podobnego do tego co pokazał Cleber... Arboleda wszedł ostro w tej kontrowersyjnej sytuacji ale to nie był atak na nogi... zresztą..
każdy ma swoje zdanie co nie? :)

gigant 27.11.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SopranoPL (Post 635042)
Skąd tyle jadu?
Poziom polskiej piłki jest gorzej niż żenujący, ale ja jakoś nie widzę powodów do tego by twierdzić iż Lech przynosi wstyd swoją grą.
Przypomnę, że CSKA 3 lata temu zdobyło Puchar Uefa, a większość składu jak nie cała kadra została nie zmieniona. Błagam o obiektywizm.

Wisła pół roku temu zdobyła mistrza Polski i kadra została nietknięta, a na forum Lecha nawet nie jad, a trucizna.




Do Soprano:
Do Twojego posta. Rozumiem że mamy się wami zachwycać bo przegraliście tylko 2-1 z druzyną która 3 lata temu zdobyła PUEFA.

SopranoPL 27.11.2008 21:36

No, ale do czego zmierzasz?

tommiyacht 27.11.2008 21:42

i tak Lech zagrał odważnie, ładnie dla oka i cos tam grał kombinacyjnie. My byśmy tam w obecnej formie piątke dostali wiec nie ma sie z czego smiac.

sq 27.11.2008 21:53

Lech też miał dostać piątke.. Fuks..? Brak mobilizacji w CSKA..? Oglądałem CSKA z Deportivo u siebie i jakby zagrali tak jak zagrali dziś z Lechem to byłoby 3:0... ale dla Deportivo
spadek formy? nie.. liga w Rosji dopiero co sie skończyła... raczej zlekceważenie "Polaczków"..

<Crasch> 27.11.2008 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain;634995[b
Jak na moje, to troszkę murawa też miała swój udział w tym meczu. Widać było, że np takiemu Lewandowskiemu kompletnie ona nie leży, zero wyczucia piłki na niej.[/b] Wynik lepszy niż gra, choć CSKA też specjalnie dupy nie urywało. Szkoda braku Murawskiego, kolejna głupia zmiana Smudy. Najlepsi na boisku byli Arboleda, Stilic, Djurdjevic i Injac. Reszta słabo, Peszko powalczył trochę.

Ale z ta dziurawą obroną wypadli i tak lepiej niż się spodziewałem szczerze mówiąc.

Jak dla mnie to troszke nie wina Lecha że przegrał, wina jest przeciwnika bo za dobry..

Mnie właśnie to u was nabardzie wkur*** zawsze wypisujecie jakieś absurdalne usprawiedliwienia, jak to że zawsze sędzia przeciw wam, że ktoś przemęczony, że jeden zawodnik kontuzjowany (jeden zawodnik i sypie sei cała gra?) a najbardziej to rozwalił mnie wytłumaczenie jednego Lechowego kibica:
to było po meczu Lech - Arka 1-1(czy tam przegrali nie pamietam)
"to nasza drużyna dała sobie strzelic, tak po przyjaciellsku" (zaznaczam nie jest to dokładnie tak samo, ale podobnie brzmiała ta wypowiedz)
:rotfl:

Ja tam mam w dupie że według mediów Lech już zdobył Lige mistrzów, czy temu podobne sprawy, ale krew mnie zalewa jak widze takie komentarze, i jak narazie tylko od kibiców Lecha.

pozdro

SopranoPL 27.11.2008 22:09

A nie pomyślałeś WuKaEsiaku, że ktoś wpisał to dla jaj? W takim razie Rysiu T. jest chory psychicznie bo powiedział, że za tydzień chce być trenerem reprezentacji Polski.

K_2 27.11.2008 22:13

Deportivo prowadzi z Feyenoordem 3-0 ,zatem jesli Lech wygra nastepny to awansuje

A nie sorry pomylilo mi sie

sq 27.11.2008 22:17

<Crasch> - nie czytaj onetu i faktu - media zawsze wszystko robią tak by dykutować o tym o czym piszą
skoro juz wyszukujesz "zwalających z nóg cytatów kibiców Lecha" czy na serio widzisz tylko posty Lechitów a nie widzisz nic śmiesznego w postach kolegów po szalu? że "przyjaciele ze Śląska odebrali szanse na awans w PE" etc etc?
60'
Deportivo La Coruna [3 - 0] Feyenoord Rotterdam
29' [1 - 0] A. Lopo
50' [2 - 0] K. Hofland (sam.)
51' [3 - 0] A. Guardado

No to za tydzień będzie wiadomo kto awansuje do kolejnej rundy...

orzeu 27.11.2008 22:20

Raczej awansuje bo Deportivo u siebie jest w zasiegu Lecha, a Feyenoord w ostatnim meczu nie bedzie juz gral o nic.

1q2 27.11.2008 22:21

Jak dla mnie to ten mecz mozna ocenic na 2 sposoby.

1.nie ma Lecha i nie ma CSKA a 2 zespoly, nazwijmy je a i b.
I tu porownanie wyglada kompletnie nieciekawie dla gosci.To byla roznica przynajmniej 1 klasy - W zasadzie caly mecz gosci, to jeden wielki chaos.gol z niczego, inne sytuacje w zasadzie z gatunku 'na afere' i tyle.Gospodarze powinni spokojnie ten mecz wygrac wyzej.

2.
Bierzemy pod uwage sklad/mozliwosci i kase w obydwu zespolach.Przy takim zestawieniu wd mnie Lech zagral to na co jest stac na dzien dzisiejszy najlepszy pl zespol ,czyli wielkiej plamy nie dal, walczyl itp.

A co do szans na awans....nie sadze by Lechowi udalo sie wygrac z La Coruna a to jest mus by awansowac.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl