![]() |
Kiko należy zwolnić, jeśli nie awansujemy do ósemki. Kropka.
|
Arkadiusz.Czerepach Przecież graliśmy taką pytę,że tego oglądać się nie dało krvwaaaaa a ty wjeżdżasz z tekstem,że pozamykał mordy ty jednak masz klapki na oczach i że gramy chu..owo
|
Cytat:
Amen (10 znaków) |
Arkadiusz Cz. ma w sumie sporo racji, w tym meczu Kiko spelnil wiekszosc zyczen(jesli nie wszystkie) tego forum sprzed i po meczu, a wyszlo gorzej niz zwykle. Z tych fatalnych meczy to raczej ostatnio tylko Piast i wczoraj Korona. Z porazek i remisow Lechia, Arka, Gornik i Zaglebie wygladaly niezle. W kazdym z tych meczow moglismy wygrac/zremisowac - kulala gra w defensywie. Wydaje mi sie, ze najwiekszy problem tej druzyny teraz to brak stabilizacji w skladzie - Glowa wypada co chwile, srodek pomocy co mecz to inny, oprocz Carlitosa w ataku wyglada to srednio - kontuzja Ondraska - na ktorego stawial na poczatku Kiko do pary z Carlitosem. Brozek bez formy i chyba juz tez bez checi. Na skrzydlach Maly dopiero ostatnio zaczal wracac do formy, Boguski nie pokazuje nawet 25% tego co w tamtym sezonie. Ze Manuel przyszedl bez formy.
Mimo tylu transferów jest dość mizernie jeśli chodzi o formę i zgranie. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ramirez dawał szansę i Boguskiemu i Brożkowi, kiedy się tylko dało. Zawiedli. Dał szansę Ze Manuelowi i ostatnio jezusowi, zawiedli. Dał sporo czasu Haliloviciowi i WOjtkowskiemu, zgodnie z oczekiwaniami, niewiele wnieśli. Dawał szansę Bartoszowi, nie odmienił Wisły. Oczywiście, w oczach kibiców pierwszą ofiarą staje się trener, a przecież zawodzą piłkarze, z wielu powodów... Bo jeszcze nie są w formie, nigdy już nie będą w formie, nie prezentują na dziś odpowiedniego poziomu, żeby grać w Wiśle, nigdy nie osiągną tego poziomu. To trochę tak, jakby wszyscy zarzucali Kiko, że nie jedzie w czołówce Rajdu Paryż Dakar, bez przyjrzenia się dokładnie jego samochodowi. A może to Fiat 126p? |
Trener nie jest od spełniania zachcianek kibiców tylko od wystawienia najlepszej 11 w danym momencie więc jeśli wg naszego trenera wczoraj to była najlepsza 11 no to leżymy i kwiczymy. Nie mieliśmy zupełnie pomysłu na grę ciągle słychać że nie ma zgrania ale po cholerę wystawiać ludzi którzy nie są zgrani a na ławce zostawiać tych których się zgrywało od początku?
|
Cytat:
|
Proponowałbym rozliczanie trenera po sezonie, kiedy na spokojnie będziemy wiedzieli jakim materiałem dysponował i jakie wyniki osiągał. Na dziś można powiedzieć, że Puchar Polski poniżej oczekiwań. Ja jednak uczepie się tego zgrania, wczoraj nie raz i nie dwa na boku kiedy miał piłkę Sadlok czy Cywka nie było nikogo na skrzydle do podania - mógł albo wycofać, albo grać na pałę na środek boiska gdzie był tłok. Kiedy któryś z graczy miał piłkę na środku boiska to albo nikt nie wychodził do podania, albo nagle dwóch graczy biegło w tym samym kierunku. Naiwnie uważam, że czas działa na naszą korzyść i będzie lepiej. Z pozytywów wczoraj to Wojtkowski, parę ciekawych zagrań (w tym prawie ładna asysta po zagraniu piętą) i dużo mniej strat niż w poprzednich jego występach.
|
lukaszex bardzo rozsądne słowa. Poczekajmy, jakkolwiek uważam, ze momentem na pierwsze rozliczenia będzie koniec pierwszej rundy. Jest na tyle długa i z przerwami, że brak stylu na jej końcu będzie oznaczał niemoc trenera.
|
Czekać byle nie za długo. Jeżeli taki Carlitos złapię kontuzję, to nasza gra leży. Nie mamy na ten moment innego zawodnika, który zapewnia jakość z przodu.
Dziesiąty sezon z rzędu odpuszczamy puchar Polski będący najkrótszą drogą do europejskich pucharów. Ktoś powie po co nam puchary, nie mamy drużyny. Arka miała? Prawie spadli z ligi a o mało nie przeszli znacznie lepszej drużyny duńskiej. |
Cytat:
|
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=eih1KHxOXI4 13:50 może dlatego żeby przed ważniejszymi meczami ligowymi , nie mieć kolejnego zawodnika z "urazem mięśniowym" * trzymając się Twojej gównianej analogii , ciekawe czy Nawałka mając w sobote decydujący mecz z powiedzmy Anglią (a potem kolejne), wziął w środe lekko kontuzjowanego Lewego na mecz z Gibraltarem Brawo Kiko za tę decyzję, nie potrzebujemy powiększania szpitala w drużynie ps 14:33 fajna dupcia :p * @prezydentowa najlepiej wam wyjąśni różnice pomiędzy naciągnięciem , a naderwaniem mięśni brzucha |
Zwróćcie uwagę, że nikt tutaj na forum nie broni Ramireza z miłości iprzekonania, że on nie robi błędów! Ci, którzy nie chcą jego zwolnienia, bronią Wisły!!! Przed wieczną prowizorką, przed rządami emocji i kaprysów, przed pośpiechem i burzeniem ledwie zaczętej konstrukcji.
Czemu nikt nie chce wyrzucenia Boguskiego? Bałąniuka? Lloncha? Przecież można by im wypłacić całość kontraktu i niech spadają. |
|
Mecz z Koroną to była kompromitacja trenera, natomiast póki nie grozi nam granie w dolnej ósemce nie powinniśmy zwalniać Ramireza i szukać na wariackich papierach nowego zbawiciela.
No chyba, że zaczniemy przegrywać mecz za meczem i dogonimy żydków w tabeli. |
Cytat:
|
Cytat:
haha dobrze sie skompromitowałeś kolego :) zdajesz sobie sprawe z upływu czasu ? te kilka lat temu to nawet Paweł Brożek strzelał jedną setke na 3 , a nie jedną na 10 jak dzisiaj sprowadzmy to jeszcze bardziej do absurdu , taki np Grzegorz Lato w 1974 , byl królem strzelców MŚ , a odpowiedz sobie na pytanie czy widzisz go w ataku jako partnera Carlitosa ? |
Jeszcze by wyszlo ze sie nadaje i dopiero by heca byla.
|
Cytat:
(Niektórzy chyba oderwali się od podłoża i lewitują jak niejaki Czerepach...) Czytam i czytam i wychodzi mi że skauting w czołowych klubach z Hiszpanii to amatorzy. Ten Carlitos to lepszy od Neymara, a oni pozwolili mu odejść do Wisły :D |
Cytat:
|
Czerepach
Jesteś jak ZEALOT - uzasadnisz każdą decyzję ze ślepą wiernością swojego "mistrza". Zabijasz swoją postawą wszelką racjonalną dyskusję. Wszystko uzasadnisz na korzyść "mistrza". Nawet największą wtopę i błędy. Sam sobie odpowiedz kto tu jest politykiem. Racjonalna dyskusja to również krytyka/ocena a nie twoje wiernopoddańcze zaślepienie. |
Cytat:
|
Cytat:
Tylko pytanie jest odwieczne: czy to krytyka,czy krytykanctwo. Czy argumenty,ktorych uzywaja krytykanci,sa w ogole warte rozwazenia,itd.,czy Ci krytykanci wreszcie sluchaja i rozwazaja kontrargumenty. Moim zdaniem banda krytykujacych po wczorajszym meczu nie ogarnia calosci,jest odporna na oczywiste fakty,interesuje ich tylko tu i teraz - jednym slowem poza ogladaniem pilki nadaje sie do kopania rowow. W dyskusji o pilce bedzie zawsze bowiem reagowac jak 12-latek,ktoremu mama nie kupila ulubionej koszulki - placz,obraza i koniec swiata. Ja zreszta nie wiem,kto tu twierdzi,ze Ramirez nie popelnia bledow. Natomiast rozsadne osoby twierdza po prostu,ze na tak zle czasy Ramirez jest lepsza opcja niz inne. I to sa fakty. |
Cytat:
Zaraz po przegranym meczu kiedy emocje buzują u niektórych użytkowników - trudno ich wpisy traktować na 100% jako poważna dyskusja. Racjonalna dyskusja pojawi się jak emocje opadną. Natomiast jest też druga strona w dyskusji która nie dopuszcza żadnych argumentów które mogłyby nawet nieco pobrudzić posągową postać Kiko. Dla nich świat jest biało/czarny a argumenty traktują jako krytykanctwo. Nie wiem która z tych postaw jest bardziej szkodliwa w dyskusji. |
Kredyt zaufania szczególnie w sytuacji gdzie 10 mecz w sezonie gramy innym składem.... ale ten kredyt kiedyś się kończy. Dzisiaj kolejny debiut Ukraińca i w zasadzie Pereza (bo ostatnie 5 min z Piastem nie ma co liczyć).
Martwi, że nie widać zalążka pomysłu i dobrej gry. Wczorajsza padaka była okrutna, nie wiem czy za czasów Smudy i kryzysu Wdowczyka nie wyglądało to lepiej. Ślamazarnie rozgrywany atak pozycyjny w jednym tempie. Brak środka. Przecież Velez, Bascha, Perez, czy Pol to nie są niewiadomo jakie kaleki, szkoda tylko, że żaden nie potrafi grać do przodu. |
Cytat:
Najbardziej szkodliwa jest ta,ktora domaga sie zwolnienia Ramireza,badz tez podwaza jego prace,badz tez na podstawie ostatnich meczow domaga sie jego dymisji. Facet popelnia drobne bledy,jak kazdy,ale w tej lidze jest Syzyfem,a niektorzy chcieliby,azeby zamienial wode w wino,albo sprawial,zeby inni chodizli po wodzie...Sorry,nie ta opowiesc... Cytat:
|
No chyba po to wzial do skladu Jezusa, czyz nie??
|
Cytat:
Król dyskusji w akcji. I TO SĄ FAKTY. Czyli na złe czasy potrzeba nam faceta, który a) zabija w młodych wolę walki? Który mecz już Bartosz nie podnosi się z ławki, a grają bezużyteczni Hiszpanie? Jaką motywację ma ten chłopak, żeby u nas zostać? Po co ma zostać? Z miłości do klubu?! A przecież on w przeciwieństwie do Hiszpanów strzela i asystuje. Ale wiadomo, jak młody chłopak dostanie szanse i jej nie wykorzysta, to leci na trybuny (Halilović), ale jak Ze Manuel psuje mecz za meczem, to ma pewny pierwszy plac, bo "bardzo chce strzelić gola". Jak ....a tak bardzo chce, to niech sobie kupi miejsce w składzie na mecz w fans4clubs. b) na JEDEN mecz decydujący o być albo nie być w Pucharze Polski nie zabiera najlepszych obecnie piłkarzy? Dlaczego nie było Carlitosa i Małego? Żeby byli w sobotę? Który mecz ważniejszy? Ten, z którego stratę można nadrobić, czy ten, z którego nie? Żadnej kontuzji nie mieli - po prostu Ramirez dał im odpocząć, bo przecież to nie do pomyślenia, żeby goście zagrali 10 meczy w 2 miesiące. c) jest przerażony, kiedy trzeba podjąć ryzyko i chowa się za zachowawczą grą... z której i tak wciąż tracimy gole? W której wciąż za linią piłki jest więcej piłkarzy niż przed nią? d) nie potrafi nauczyć dobrych technicznie piłkarzy jak wyjść spod pressingu czy jak, ....a mać, rozegrać piłkę na połowie przeciwnika? Ale tu wracamy do poprzedniego punktu, w myśl którego po prostu zawodnicy mają przykazane "nie przesadzać z tymi atakami". e) na następny mecz i tak posadzi na ławie Bartosza/ Wojtkowskiego, bo w pierwszym składzie zagrać będą musieli Ze Manuel i Imaz f) wprowadza z ławki piłkarza, który jest pod formą od miesięcy - Brozia i na co liczy? Czy on go na treningu nie widzi? Tutaj też można wrócić do pytania - gdzie był Carlitos? Bo moim zdaniem wystarczyłby nam trener, który myśli, sprawiedliwie ocenia piłkarzy i nie boi się ryzyka. Kiko żadnej z tych cech nie posiada, albo bardzo dobrze je ukrywa. :-D Z przyjemnością za to przeczytam jak wg Ciebie wygląda wizja Kiko, o której wspominasz. Na tym, że do drużyny sprowadza się Hiszpanów z rocznymi kontraktami i zniechęca się młodych do grania? Czy jest tam coś głębszego. PS. Wracając jeszcze do sprawy Ze Manuela, Imaza i innych, którzy na razie swoją grą nie przekonują. Kiko wbrew pozorom wyświadcza im niedźwiedzią przysługę, bo zawsze najbardziej pogardzanymi w grupie są ci, którzy są forowani przez "szefa" (czy np. nauczyciela w szkole). Gdyby miał łeb na karku, to wprowadzałby ich powoli i wymagał od nich wywalczenia miejsca w składzie. Wtedy NIKT by mu nie zarzucił braku uczciwości i obiektywności przy ustalaniu składu. Natomiast jak jest, wszyscy widzimy. |
Cytat:
B: Kiko stwierdził, że nie jest kontuzjowany. Tyle w temacie. Jeżeli byłby kontuzjowany, to należało to ogłosić. A skoro był zdrowy to należało go wziąć choćby na ławę. Po drugie: dlaczego uważasz, że mecz ligowy z Koroną jest ważniejszy? :rotfl: Potem mamy Jagiellonie i DWA TYGODNIE PRZERWY NA KADRĘ! Co do tej analogii z kadrą: Puchar Polski był najważniejszym celem (po derbach) w tym roku. Straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych - a kto wie czy nie kilka milionów. To był nasz mecz z Anglią. Cytat:
"Głos ludu" domagał się usunięcia ze składu Ze Manueal i Imaza z linii pomocy. DWÓCH piłkarzy. Bo grali słabo i nie są zgrani z zespołem. Czy lud miał racje? Chyba tak, bo dalej nic nie grają. Nie wiedzieć jednak czemu, Kiko zmienił aż PIĘCIU piłkarzy, w tym najlepszych na boisku Carlitosa i Małeckiego. Oraz rozwalił przyzwoicie (na tle reszty) wyglądający duet Basha-Llonch. "Lud" chciał w miejsce DWÓCH piłkarzy Wojtkowskiego i Halilovica. Pierwszy ewidentnie pokazał, że robi więcej szumu od Ze Manuela... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl