![]() |
Cytat:
|
Ciekawe, bo wchodziłem na tą stronę rano i było czysto ,czyżby akcja sabotażowa starozakonnych hakerów? :australopitek:
|
Cytat:
|
"Od wtorku, w miejscu gdzie przygotowano już podkład, trwa zbrojenie płyty dennej. Płyta ta należy do grupy fundamentów płytowych. Stosowana jest ona w specyficznych warunkach ziemnych, a takie właśnie występują na terenie stadionu. Chodzi tu oczywiście o słabą nośność gruntu, oraz fakt, że część podpiwniczona znajdować się będzie poniżej poziomu wód gruntowych.
Wynika to z tego, iż obszar budowy jest fragmentem terasy Wisły, rozciętej korytem Rudawy. Przeważają na nim osady piaszczysto ? żwirowe występujące do głębokości 11-13m. Płyta denna natomiast znajdzie się na poziomie o 4,5m niższym od poziomu ulicy, a jej grubość wyniesie 50cm. Widoczne na zdjęciach wgłębienia to nic innego jak miejsca pod stopy fundamentowe, na których niebawem pojawią się słupy. Ich głębokość wahać się będzie od 80 do 100cm. Aby zoptymalizować i usprawnić prace płytę podzielono na 5 części. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwszy jej odcinek ma być już gotowy na początku przyszłego tygodnia." |
Cytat:
info by http://www.stadionwisly.info :P |
Chcialem tak napisac ale nie doszedlem jeszcze do tego jak sie cytuje;D
|
http://wisla.krakow.pl/art.php?odp_i...&action=wyniki
fajna ankieta. Kielce, gdzie wiadomo że nas nie wpuszczą z wiadomych powodów. Gdzie stadion Hutnika? Pozostaje żaden z powyższych. |
Naprawde niewiem jakim cudem i sposobem w jakiejkolwiek ankciecie typu "Gdzie zagramy"--wymieniane sa Kielce.
To chyba ostatni stadion na ktory by nas wpuscili,a wczesniej ogrodzili 5 metrowa murem z fosą byle tego nie zrobic.Juz predzej odkryją rope na Rynku Głownym niz nas wpuszczą na tamten stadion. |
Cytat:
|
słyszałeś o takim klubie Korona? i wiesz z kim się bratają moze ? jak by na nasz stadion Lecha wpuscic.
|
Cytat:
Dla tych co nie wiedzą o tragedii z 2007 roku Panowie, czy tak trudno wklepać w google trzy słowa: Kielce Kibice Wisły i już dowiedzie się, dlaczego nasze mecze w Kielcach raczej nie wchodza w rachube... |
Kielce nawet na mecze Cracovii się nie zgodziły.
|
Panowie a tak apropo niektorzy narzekaja ze mamy malo przestrzeni pod E i D ...to zobaczcie tutaj....
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=4033 http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=4010 A tu fajnie widac jak im woda przecieka....Dramat.... |
Dramat to co zrobili na Lechu to mało powiedziane, to całkowita porażka. Przynajmniej u nas nie ma takich "ciekawych" scen.
|
Cytat:
|
Jak i w zyciu, najwiekszym problemem nie jest blad, bledem jest jesli sie szybko tego problemu nie zauwazy i nie naprawi... Jak ktos dobrze pamieta, to w jednym narozniku na Allianz Arena podczas Pucharu Konfederacji dach przeciekal w czasie jednego meczu, woda na ludzi sie lała, ktoś zrobił tragedie? Nie, bo w przeciagu kilku dni to naprawiono. I wlasnie problemem na Lechu jest to ze jak kapalo tak chyba kapie. Ale swoja droga to trybune maja fatalna, taki ot betonowy kloc, u nas jakby pomalowac podpory przynajmniej tak jak jest z boku trybun to bylo by OK, no i jakby schowali ta wentylacje..
|
Cytat:
nie sądziłem że przeczytam kiedyś coś takiego w tym temacie :D u nas naprawdę ładnie wnętrze wygląda jak się je porówna do stadionu w Poznaniu. Zresztą sami kibice bodajże ŁKSu chwalili naszą trybunę. |
Panowie a ma ktos z was może zdjecia tybuny E w srodku bo nie miałem przyjemnosci w niej być a chciałbym wiedziec jak to wygląda :-)
|
Cytat:
Tu masz kilka galerii z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/art.php?i..._id=3&index=42 |
Cytat:
|
Naprawde to co jest w Poznaniu to jest tragedia przeciez to jest nic jak zwykla betonowa dzungla...dach im przecieka...na IV na parterze to jest wszedzie mokro przeceiz jak to tak dalej pojdzie to tam grzyb wpadnie i po paru latach to ta trybuna zostanie zjedzona przez niego....i pomyslec ze POLSKA sie bedzie musiala wstydzic tego na Euro....hehe A wszyscy narzekaja ze Wisla ma taki stadion zly brzydki i wogole najgorszy to neich popatrza na te zdjecia to szybko zmienia zdanie....
|
Cytat:
Co do stadionu we Poznaniu to kwestia dachu i bardzo skromnego zaplecza było już poruszana na forach internetowych kilkanaście razy, mam nadzieję, że chociaż na Euro coś zrobią z tymi klatkami schodowymi i przeciekającym dachem. |
Generalnie to właśnie nasz dach moim zdaniem jest najlepszy jaki może być, bo poliwenglan nie będzie przeciekać jak płotno w Poznaniu, poliwenglan jest też przeźroczysty, więc na meczach w dzień na trybunie jest jasno, do tego dach uzbrojony w różne systemy rozmrażające śnieg i odwadniające, a to co pisali, że kratownica brzydka, mnie tam ona nie przeszkadza.
|
Cytat:
Osobiście nie mam nic do p. Marka Wilczka, bo w wielu kwestiach działa dobrze i przede wszystkim nie stroni od rozmawiania z kibicami, ale tej bierności w sprawie wywalania nas z R 22 na prawdę nie rozumiem. Po raz kolejny wypadałoby postawić pytanie: dlaczego da się w Poznaniu czy Warszawie, a u nas nie? Po prostu krakowskie dyletanctwo... Na obecną chwilę wygląda to tak że szans na pozostanie w przyszłym sezonie na stadionie im. H. Reymana praktycznie nie ma. Najbardziej prawdopodobne miejsce rozgrywania spotkań przez Wisłę w następnym sezonie to Suche Stawy - przynajmniej zapewnia o tym miasto, no ale wiemy jak to z zapewnieniami urzędników bywa... Jeśli chodzi o ewentualne rozgrywanie meczów Wisły w europejskich pucharach to realnie brany pod uwagę jest oprócz tego Lubin. Więc jak widać perspektywy na przyszły sezon są bardzo złe... Gdyby jeszcze - tak jak w przypadku Zagłębia Lubin - "wyeksmitowano" nas z własnego obiektu na jedną rundę to powiedzmy że za cenę przyspieszenia tempa prac budowlanych na stadionie możnaby to znieść. Jednak w naszym przypadku rysuje się perspektywa przynajmniej rocznej tułaczki, a budowa stadionu ciągnie się już 5 długich lat... |
Mnie tylko jedno zastanawia dlaczego nie możemy grac u siebie tylko musimy się gdzieś przenosić. Dało by sie zrobic tak jak to zrobili na lechu. Zrobic zastepcze jupitery i grac u siebie a jak sie skonczy budowa to je gdzis sprzedac i nie bylo by żadnego problemu. Napewno bylo by to najtansze i najkorzystniejsze rozwiązanie...
|
Cytat:
|
NIE!! Ile razy się mówi, że nie da się grać u siebie, bo będzie obniżana murawa - nie przyjmie się do czasu rozpoczęci ligi. Nie będzie szatni, to trybuna głowna będzie wyburzona...ludzie...myślcie i czytajcie co się pisze!
|
Ale zawsze wszyscy sie kierowali rachunkiem i dla dla mnie to jest niezrozumiałe dlaczego w tej sytuacji nie chca nad tym choc pomyślec i zastanowic sie nad rozważeniem takiej opcji;/
|
Cytat:
|
A jak wymieniali nam murawę na podgrzewana to musieliśmy sie przenosić na inny stadion ?? To bedzie tak samo tylko wykopią wieksza dziurę i bedzie niżej... Jedna szatnie maja pod E a kontener jakis postawic to przecież nie problem a napewno mniejszy niz placic i jezdzic na Slowacje...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl