![]() |
|
Było pewne że pójdzie w zaparte.Miłośników Probierza uspokajam - będzie nas nadal trenował.Wraz z Łysym, przyszło 'nowe' - jak sprzedawczyk z zarzutami normalnie gra to i sprzedawczyk bez zarzutów, będzie nadal trenował.
|
Cytat:
Tak skończyli, że jest już nowa afera. |
Szczerze, jakbyśmy chcieli zatrudnić trenera, który nigdy nie umoczył, to ze świecą takiego szukać. Obecnie nowi trenerzy pewnie są ostrożniejsi bo kary są wysokie. Ale i tak duża ilość układa się z menedżerami na transfery. To, że Probierz jako piłkarz wziął pieniądze przed 2003 rokiem mnie absolutnie nie dziwi, wtedy wszyscy handlowali. Cały beton PZPN, całe starsze pokolenie trenerów, wszyscy sędziowie. Może i były wyjątki ale to stanowiło 5% całości. Nawet nie tyle.
Człowiek ma to do siebie, że jak może sobie przyrobić na boku to to zrobi. W większości przypadków wykorzysta nadarzającą się okazję - tak samo pracownicy. Żeby znaleźć na rynku pracownika, który jest zwyczajnie uczciwy to trzeba się sporo naszukać. Z resztą okazja czyni złodzieja, nawet ktoś kto nigdy nie brał, jak mu wystawić odpowiednio wysoką stawkę to weźmie. I wiem co mówię, u nas przy rekrutacji pracowników sami robimy na początku w okresie próbnym tzw 'podpuchę' i patrzymy jak kto się zachowa. Nie muszę dodawać, że 3 na 4 leci na pysk następnego dnia. Wracając do piłki : Jest przepis, że karze się przekupstwa do 2003 roku, Probierz również nie był wtedy trenerem tylko piłkarzem. Probierz też do niczego się nie przyznał, więc może się okazać, że to fakt medialny. Za dużo tu 'ale', żeby tak po prostu go wywalić - w przeciwieństwie do Garguły. Z resztą, wolałbym pijanego goryla na ławce trenerskiej niż kolejny powrót Smudy, a ten byłby bardzo prawdopodobny w przypadku wywalenia Probierza. Pozdrawiam |
W polskiej piłce czystych jest tylu co kot naplakal.
|
Cytat:
|
Taki właśnie z Probierza trener, jaki był zawodnik.
Ktoś kto bawi się w załatwiacza nie ma prawa być trenerem. A Probierz powinien wylecieć nie dlatego że Dziurowicz sypnął tylko dlatego, że jest dramatycznie słaby. Przegrał wszystko co miał do przegrania. |
Cytat:
|
Cytat:
nie wiedziałeś, że go pykają jak chcą? :P |
No to zazwyczaj czy 100% pewne?
|
Cytat:
Jeśli ktoś uważa, że klub miałby wyjebać Probierza za opinię kogoś tam w mediach, to ja już nie mam pytań. :lol: |
a ja powiem tak jak Bednarz mówi że jak podejrzenie mówi że Garguła jest zamieszany w ustawienie meczów i chce z nim rozwiązać umowę bo tak nie dawno mówił to czemu z Probierzem by tak nie miał by postąpić...
PS: A wtedy przyjdzie Smuda ^^ <joke> :D |
Cytat:
Ja bym nie tragizował, mamy dwóch doświadczonych ludzi dzięki którym możemy mieć mistrzostwo ^^ Jest Garguła, jest Probierz :) A tak poważnie coraz bardziej mnie w....ia ta piłka. W polsce cały czas wracają sprawy korupcji, w hiszpanii o mistrza biją się dwie drużyny, we włoszech mecze ustawiane bo gwiazdeczki u buka grają jakoś chyba tylko anglia jest w miarę okej, bo jak są afery to raczej, że kaptian drużyny bzykną żonę kolegi z reprezentacji albo klubu. W niemczech hmm chyba w miarę normalnie :) |
Dziurowicz. .. Ha ha ha ten klan ma jeszcze jakiś głos? Ha ha ha
|
po co Dziurowicz miałby kłamać?może jest wersja B że Probierz nie grał i niczego nie ustawiał bo nie chciał się zgodzić na sprzedanie meczu tylko że jak ktoś nie grał to według Dziurowicza akurat pomagał sprzedawać.Dziurowicz wykorzystał to co Probierz powiedział "My gramy uczciwie, ale i tak wszyscy wiedzą lepiej, jak jest. To może zamiast mówić, że mecz można wygrać, przegrać lub zremisować, w polskiej lidze powinniśmy mówić, że można go kupić, sprzedać lub ułożyć - powiedział wtedy w Canal Plus Probierz."Aczkolwiek w starciu Dziurowcz -Probierz to Probierz jest ofiarą bo jako jedyny nie wystąpił i pewnie nie zgodził się na ustawienie meczu a winnym i sprawcą jest Dziurowicz który władał w tamtym czasie GKSem i ma o wiele więcej na sumieniu niż Probierz
|
A nikt się nie zastanawia czemu akurat teraz to wypływa? Witaj Franiu - koko, koko, Wisła ( a zwłaszcza kasa od Cupiała ) spoko.
Nie wiem czy Probierz wziął, nie wiem czy dał, pewnie jedno i drugie. Jak wszyscy w tamtych czasach. Nie rozgrzeszam go ale nie widzę czystego następcy w postaci przedstawiciela "polskiej myśli szkoleniowej". Wiem jedno - akurat teraz wypływa fakt, który może zwolnić stołek dla kretyna. |
Drozd jak tak to Fornalik też nie powinien być trenerem bo w tamtym czasie prowadził GKS Katowice??.Tylko ciekawe czemu Dziurowicz czepił sie Probierza a nie Fornalika skoro to jego GKS pod wodzą Fornalika sprzedał mecz w którym Probierz nie zagrał ani minuty i który wygrał GKS Katowice Fornalika jako trenera i Dziurowcza jako prezesa GKSu Katowice.Mało tego Fornalik jest głównym kandydatem na selekcjonera.Więc będzie niezły kabaret niż za Smudy jak Fornalik dostanie stołek po Smudzie .Aczkolwiek może chodzi rzeczywiście o stołek po Smudzie w końcu Fornalik i Probierz są kandydatami na następce Smudy więc Dziurowicz odwdzięcza się Fornalikowi wygryzając jego rywala w wyścigu którego zwycięzca zostanie następcą Smudy
|
Cytat:
Generalnie zeznania Dziurowicza należy traktować bardzo poważnie.Jak tak zeznał to najprawdopodobniej miało to miejsce, zresztą to by było dziwne gdyby taki Probierz nie parał się ustawianiem meczów. |
No to będzie lipa jak Probi dostanie wyrok za korupcje..co wtedy?
Może trzeba będzie sięgnąc po trenera,który swoje miał za uszami,ale już odpokutował? Może Wdowczyk? :D http://www.weszlo.com/news/11059-Dar...zda_na_rowerze |
Fornalik jest umoczony w finał PP z Amicą tak jak Majewski xD Smuda w Zagłębie, Probierz rzekomo też. Ciekawe kiedy padnie nazwisko Skorży :)
|
Cytat:
|
Cytat:
W tym temacie należy poczekać na rozwój wydarzeń a nie wystawiać od razu jakieś osądy. Może Dziurowicz mówił prawde, z drugiej strony może Probież był jednym z tych co się wyłamali i teraz "ekipa" chce go dojechać... Zobaczymy na razie mamy konfrontacje i powiedzieć coś na ten temat cieżko w tej chwili |
Cytat:
|
na poważnie to Probierz raczej podpadł mocno Dziurowiczowi dlatego teraz Dziurowicz przypomniał sobie o Probierzu akurat wtedy kiedy Probierz jest trenerem u progu sławy Wisły Kraków.Aczkolwiek do końca tygodnia powinno wszystko się wyjaśnić i skończy sie na tym że Probierz będzie tłumaczył się C na dywaniku i dostanie reprymende a ponieważ tamten mecz objęła abolicja Probierz dalej będzie trenerem Wisły
|
Cytat:
|
Jakie "teraz", kiedy zeznania Dziurowicza w prokuraturze są z 15.05.2005 roku czyli z czasów, kiedy Probierz kończył karierę piłkarską. Jeden widzi "fora", zamiast prokuratury , drugi "akurat teraz" zamiast 2005 roku... Ludzie, czytajcie co macie przed oczami, zamiast dorabiać spiskowe teorie do wszystkiego.
|
Cytat:
A czym tak na prawdę Dziurowicz ryzykuje w tej chwili? Jedynie procesem jaki mu może pomówiony wytoczyć. Jak się zmówią, to Probierz chcąc czy nie chcąc pójdzie pod młot. Tak naprawdę mogą każdego oskarżyć, bo preceder ten ma takie zastosowanie, że ciężko teraz komuś udowodnić niewinność... Przecież niby wszyscy wtedy brali... więc akurat czemu mamy uwierzyć Probierzowi, skoro dziesiątki osób zeznają przeciw niemu? Ale i tak wszystko to są wyłącznie hipotezy |
Co powinien zrobić Probierz według weszło
http://www.weszlo.com/news/11065-Co_...acic_trenowac_ Może i by wystarczyło |
Cytat:
Wszystkim, którzy piszą, że Probierza należy wyrzucić za korupcję, radzę się opamiętać. O ile takie żądania są uzasadnione w przypadku Garguły, bo ten ma zarzuty postawione przez prokuraturę, o tyle w przypadku trenera nie ma o tym mowy. Na razie. I do tego "razie" radzę poczekać. A wiarygodność Dziurowicza, tzw. skruszonego przestępcy, jest taka sama jak innych jemu podobnych, na przykład w sprawie zabójstwa Papały. Koleś może przy pomocy prokuratury załatwiać własne interesy i tyle. |
póki sprawa jest w toku proponuję zluzować i dać sobie na wstrzymanie... po co później wychodzić na kretyna?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl