![]() |
Cytat:
Więc nie porównujmy tych sytuacji. Bo to co wygaduje Ulatowski i jego kopacze, o kibicach nie wspomnę to się nadaje do kabaretu pt." naród uciśniony". |
Cytat:
Każdy powód jest dobry, żeby pośmiać się z tych gamoni :p |
Ja napisze krótko:
Takiego wałka jeszcze na oczy nie widziałem. Przecierz tego nie powstydziłby się słynny sędzia Laguna z piłkarskiego pokera. Nikt mi nie wmówi że nie doszło w przerwie do jakiś rozmów między sędzią i działaczami Legii. Przecierz oni nie mogli przegrać swego pierwszego meczu u siebie, drugiego pod rząd, bo by byli ostatni w tabeli i byłby to ffatalny wizerunek marketingowy. Nie po to wykładali tyle kasy na stadion i grajków. Także Cracovia nie została oszukana na oczach całej Polski, ona została orżnięta. |
Jeszcze raz: przepisy przeciwko grze na czas mają największe znaczenie właśnie na koniec meczu. Nie dziwię się, że poszedł gwizdek, bo Cabaj pojechał po bandzie tym wylegiwaniem się na murawie i poprawianiem getrów. Rozwalił cały swój naprawdę fantastyczny występ tym zachowaniem. No i wolny pośredni to jeszcze nie gol, to nawet nie karny, a że Iwański zamienia takie sytuacje w karnego, to już zupełnie inna sprawa.
A tak naprawdę piszę tylko po to, by wrzucić kolejne przekot zdjęcie z meczu :D http://legia.com/www/pliki/jesien10/1806galeria3.JPG - prawidłowa pozycja pasiastych ;) Cytat:
A tak swoją drogą - słynny sędzia Laguna nie drukował, czy tam wydrukował jeden mecz na sam koniec, żeby się odegrać na skorumpowanej lidze, więc kiepski przykład ;) |
Cytat:
Był remis więc nie przegraliby. @ carpenter - ostatniego popisu Jopa w meczu z ksc, jego skutków i rechotu jaki się poniósł po Polsce nie przebije nic przez najbliższe 10 lat jak nie więcej, więc nic złego posmiać się teraz z innych:) |
Panowie, decyzja sędziego była SKANDALICZNA.
I nie mówię tu już o szeroko komentowanej gorliwości sędziego nie idącej z duchem gry. Dobra, chce być aptekarzem - to niech będzie. Spójrzcie na tą powtórkę: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...dy_Cabaja.html Siódma sekunda a więc złamanie przepisu następuje w momencie gdy Cabaj poprawia getry na piątym metrze. I tylko stamtąd sędzia miał (wątpliwe ale jednak) prawo podyktować wolnego bo tam nastąpiło przewinienie. W tej sytuacji wskazanie 14-15 metra było skandalicznym wypaczeniem. A chyba jasnym jest że z 5 metra, mając drużynę rywali w bramce jest dużo trudniej trafić. |
Tak ładnie niektorzy stwierdzacie, ze sedzia zachował sie OK bo przegrala tym sposobem Cracovia - nasz wrog a sie załoze, ze spotyka nas taka sama sytuacja to nie wytrzymacie nerwowo i posypia sie przeklenstwa - nie bedzie wam wtedy do smiechu. Dla mnie sedzia zachował sie jak smiec, teraz przez te glupia sytuacje Legia ma nowego sprzymierzenca - bo tak spokojnie mozna nazwac podarowany rzut wolny w takim momencie. Nie odwołujcie sie do zasad bo one w tym przypadku sa nie fair. W Anglii takiego sedziego juz dawno by nie widziano w angielskiej ekstaklasie.
|
Właśnie mi się przypomniało dlaczego nikt w Polsce nie lubi Legii :lol:
Cieszy to, że pokrzywdzonym dziewczyny zza Błoń, im nigdy za wiele takich przypadków :) A co do Legii, to z Maciejem "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorżą i jego przyjacielem z Italii nawet pomoc od sędziów nie pomoże w mistrzostwie, oby :-) |
Ja tam widziałem większy przekręt w lidze. Mianowicie utrzymanie się parchów, kosztem ŁKS. Końcówka meczu, a parchy turlają się po murawie, jak rażeni piorunem, Cabaj w ostatnich sekundach ostentacyjnie leży na piłce, podnosi się jakby miał reumatyzm, poprawia getry, kozłuje piłką, wystawia łapę i dopiero wybija piłkę. W tym czasie można piłkę wybić, przeciwnik może ją przejąć, desperacko wrzucić w pole karne i - a nóż - padłaby bramka. Warto też nadmienić, że Cabaj miał już kartkę na koncie więc powinien być ostrożniejszy. Gdyby sędzia dołożył wszelkich starań by pomóc Legii, to by gwizdnął karnego.
Minki żydowskich kopaczy oraz co poniektórych na osiedlu - bezcenne :D |
Cytat:
Po pierwsze Cracovia powinna grać w pierwszej lidze a nie ekstraklasie - jeśli mamy się trzymać sportowej rywalizacji i iść z duchem sportu. Jako że wiadomo jak się poprzednio utrzymali - nie można mówić w ich przypadku i sportowej rywalizacji - koniec kropka. A jak nam taki numer wywiną to wiadomo że będziemy się w...wiać :D |
Dziekuje sedziemu.
Mam nadzieje ze sasiadce braknie tego jednego punktu do utrzymania w tym sezonie. |
"Cabaj mógł trzymać piłkę w dłoniach sześć sekund, a trzymał jedenaście. Tutaj nie ma więc mowy nawet o jakiejś kontrowersji, nie ma pola do różnych interpretacji. Po prostu rzut wolny i tyle. Na dodatek Cabaj zupełnie bezsensownie, trzymając piłkę pod pachą, poprawiał sobie getrę. Przecież to była demonstracyjna gra na czas. Sędzia nie miał wyboru" - powiedział w rozmowie ze sports.pl Sławomir Stempniewski, były szef polskich sędziów i znany ekspert Canal Plus z programu "Kontrowersje".
"Jednak... Już po meczu na forach internetowych i blogach rozgorzała dyskusja, czy rzut wolny dla Legii powinien zostać powtórzony. Vrdoljak przed strzałem Iwańskiego trącił piłkę tak, że zrobiła ćwierć obrotu. "Piłka musi po podaniu przekroczyć odległość równą swoją obwodowi" - brzmiały przepisy z zeszłego roku. Tyle, że przepisy się zmieniły i tegoroczne mówią wyraźnie, że teraz piłkę wystarczy dotknąć. Zatem gol dla Legii zdobyty został prawidłowo." http://legionisci.com/news/38857_Arb...przepisow.html |
Ale w tej sytuacji sędzia nie mógł przerwać gry i po daniu kartki Cabajowi oddać piłke spowrotem Cracovii. Takie coś tylko przy "piątce".
|
Faktycznie, masz rację.
Sędzia zrobił jak zrobił, miał do tego pełne prawo, ale pomimo wszystko wyglądało to jak wyglądało. "pozostaje tylko pośmiać się z dziewczyn z drugiej strony błoń" :) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Dokładnie tyle samo sekund miał Cabaj - 11 sek. I skończcie te pierdoły skoro jak widać nie macie pojęcia o przepisach piłki nożnej. Zajmijcie się bierkami a nie footbolem, bo tylko zaśmiecacie niepotrzebnie forum. Myśle, że to koniec tematu ? No chyba, ze ktoś nie rozumie to co widzi (filmy). |
Cytat:
Przypomnę tylko, że rozegraliśmy 2 kolejki i już nie uznano nam prawidłowego gola i nie podyktowano ewidentnego rzutu karnego. Takie detale często są decydujące w ostatecznym rozrachunku vide pomoc sędziów w majstrze dla Amiki. |
Cytat:
Jestemy slabi i przez to przegramy MP, a nie przez sedziow. Legia wczoraj gala do konca - wygrala zasluzenie. |
Cytat:
I nie życzę sobie wyzywania mnie od tępogłowych - kim ty koleś jesteś by mnie oceniać, na oczy mnie nie widziałeś. Co do meritum - oczywiście dobrze pamiętam tą bramkę z meczu Szachtara z Celtikiem. Nie rozumiem czemu uznaje się za ok że sędzia gwiżdże wolnego z tego miejsca skoro przewinienie następuje w innym. Idąc takim tokiem rozumowania faule powinno się gwizdać z miejsca gdzie upadnie zawodnik a nie z miejsca gdzie był faulowany. Lol. Przepisy takie czy inne nie zwalniają nas od trzeźwego myślenia i dyskusji. To wszystko nie zmienia faktu że Craxa sfrajerzyła się w tym meczu pierwszorzędnie. Mogli prowadzić kilkoma bramkami-to co wyrabiała w obronie Legia budzi duże nadzieje przed meczem ze Śląskiem. Oby WKS ich pojechał należycie. A do kolegów jarających się perspektywą spadku Craxy..jesteście żałośni. Kraków bez derbów? Naprawdę tego chcecie? Heh co za czasy żebym musiał sąsiadów zza Błoń na forum bronić.. |
Nigdy w meczu nei widzielem takiego zachowania sedziego jak wczoraj
Fajnie ze nowy stadion, ale bez jaj. Ciekawe kiedy Legii beda przyznawac karne przed meczem. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Tak jak napisalem wczesniej. Cracovia grala fajna pilke, ale za te bezczelne udawanie wiecznych fauli,lezenie lacznie chyba z 5 minut na ziemi, za frajerstwo Cabaja spotkala ich kara i nie wazne czy by grali z Lechem czy Wisla - mialbym to samo zdanie. Moze sie naucza niepelnosprytni kopacze ze frajerstwo nie poplaca. |
Artykuł z "Weszło", myślę że doborze opisujący skandal na Łazienkowskiej.
Szczególnie interesujące fragmenty: Cytat:
Ogólnie - dam wam radę. Weźcie sobie dowolny mecz i liczcie, ile byłoby w nim takich akcji, gdyby ktoś postanowił drukować jak Stefański. kreseq - a Ty sobie daruj pisanie o frajerstwie, bo akurat Cracovię przekręcili dwukrotnie, trzech podstawowych obrońców musiało tam grać zaraz po meczu "pseudokadry" Majewskiego. A wszystko to przez wasz piknik z Arsenalem. Widać, że kasa idzie nie tylko na transfery... |
Cytat:
Po prostu nie dalej jestem w szoku, ze ktoś coś takiego gwizdnął Oglądałem mase meczu, grałem mase meczy i NIGDY cos takiego sie nie zdarzyło. Bylibyście lepsi piłkarsko, wygralibyście bez pomocy sędziego. tyle. |
Cytat:
Frekwencja zaskoczyła na plus. Wielki plus. Oby tak dalej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Narazie to więcej piszących przejmuje się wolnym Legii niż ewidentnym karnym w meczu Ruch - Wisła, gdzie Rios został niemal znokautowany bez piłki w polu karnym. Rios nie mial tylu adwokatów jak niby pokrzywdzone parchy.
|
Cytat:
|
Lepszy karny niż rzut wolny pośredni :>
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl