Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Gwiaździsty 17.08.2010 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez carpenter (Post 962849)
Powtorze jeszcze raz: Troche obiektywizmu Panowie bo w poprzednim sezonie w analogicznej sytuacji stracilismy mistrzostwo i wtedy to my bylismy frajerami.

Tylko wtedy nikt nie miał pretensji do sędziego, że Jop swoją kwadratową głową strzelił samobója.
Więc nie porównujmy tych sytuacji. Bo to co wygaduje Ulatowski i jego kopacze, o kibicach nie wspomnę to się nadaje do kabaretu pt." naród uciśniony".

Jot 17.08.2010 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez carpenter (Post 962842)
Ludzie troche obiektywizmu, bo za pol roku spotka nas to samo i wtedy my bedziemy plakac a zydy z nas sie smiac.

Nie spotka ;)
Każdy powód jest dobry, żeby pośmiać się z tych gamoni :p

Baala 17.08.2010 08:58

Ja napisze krótko:
Takiego wałka jeszcze na oczy nie widziałem. Przecierz tego nie powstydziłby się słynny sędzia Laguna z piłkarskiego pokera. Nikt mi nie wmówi że nie doszło w przerwie do jakiś rozmów między sędzią i działaczami Legii. Przecierz oni nie mogli przegrać swego pierwszego meczu u siebie, drugiego pod rząd, bo by byli ostatni w tabeli i byłby to ffatalny wizerunek marketingowy. Nie po to wykładali tyle kasy na stadion i grajków. Także Cracovia nie została oszukana na oczach całej Polski, ona została orżnięta.

Sartre 17.08.2010 09:00

Jeszcze raz: przepisy przeciwko grze na czas mają największe znaczenie właśnie na koniec meczu. Nie dziwię się, że poszedł gwizdek, bo Cabaj pojechał po bandzie tym wylegiwaniem się na murawie i poprawianiem getrów. Rozwalił cały swój naprawdę fantastyczny występ tym zachowaniem. No i wolny pośredni to jeszcze nie gol, to nawet nie karny, a że Iwański zamienia takie sytuacje w karnego, to już zupełnie inna sprawa.

A tak naprawdę piszę tylko po to, by wrzucić kolejne przekot zdjęcie z meczu :D
http://legia.com/www/pliki/jesien10/1806galeria3.JPG - prawidłowa pozycja pasiastych ;)

Cytat:

Takiego wałka jeszcze na oczy nie widziałem. Przecierz tego nie powstydziłby się słynny sędzia Laguna z piłkarskiego pokera. Nikt mi nie wmówi że nie doszło w przerwie do jakiś rozmów między sędzią i działaczami Legii. Przecierz oni nie mogli przegrać swego pierwszego meczu u siebie, drugiego pod rząd, bo by byli ostatni w tabeli i byłby to ffatalny wizerunek marketingowy. Nie po to wykładali tyle kasy na stadion i grajków. Także Cracovia nie została oszukana na oczach całej Polski, ona została orżnięta.
Twoim dowodem na to, że to był wałek jest to, że w tym wałku brała udział marketingowa Legia, która wydała dużo na transfery. Dobry dowód, dobry ;]

A tak swoją drogą - słynny sędzia Laguna nie drukował, czy tam wydrukował jeden mecz na sam koniec, żeby się odegrać na skorumpowanej lidze, więc kiepski przykład ;)

arti 17.08.2010 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 962857)
Ja napisze krótko:
Takiego wałka jeszcze na oczy nie widziałem. Przecierz tego nie powstydziłby się słynny sędzia Laguna z piłkarskiego pokera. Nikt mi nie wmówi że nie doszło w przerwie do jakiś rozmów między sędzią i działaczami Legii. Przecierz oni nie mogli przegrać swego pierwszego meczu u siebie, drugiego pod rząd, bo by byli ostatni w tabeli i byłby to ffatalny wizerunek marketingowy. Nie po to wykładali tyle kasy na stadion i grajków. Także Cracovia nie została oszukana na oczach całej Polski, ona została orżnięta.

To mało widziałeś... tak - Cracovia została orżnięta, a nawet zerżnięta...:lol:
Był remis więc nie przegraliby.
@ carpenter - ostatniego popisu Jopa w meczu z ksc, jego skutków i rechotu jaki się poniósł po Polsce nie przebije nic przez najbliższe 10 lat jak nie więcej, więc nic złego posmiać się teraz z innych:)

bozar 17.08.2010 09:11

Panowie, decyzja sędziego była SKANDALICZNA.
I nie mówię tu już o szeroko komentowanej gorliwości sędziego nie idącej z duchem gry.
Dobra, chce być aptekarzem - to niech będzie.
Spójrzcie na tą powtórkę: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...dy_Cabaja.html
Siódma sekunda a więc złamanie przepisu następuje w momencie gdy Cabaj poprawia getry na piątym metrze.
I tylko stamtąd sędzia miał (wątpliwe ale jednak) prawo podyktować wolnego bo tam nastąpiło przewinienie.
W tej sytuacji wskazanie 14-15 metra było skandalicznym wypaczeniem.
A chyba jasnym jest że z 5 metra, mając drużynę rywali w bramce jest dużo trudniej trafić.

mitmichael 17.08.2010 09:19

Tak ładnie niektorzy stwierdzacie, ze sedzia zachował sie OK bo przegrala tym sposobem Cracovia - nasz wrog a sie załoze, ze spotyka nas taka sama sytuacja to nie wytrzymacie nerwowo i posypia sie przeklenstwa - nie bedzie wam wtedy do smiechu. Dla mnie sedzia zachował sie jak smiec, teraz przez te glupia sytuacje Legia ma nowego sprzymierzenca - bo tak spokojnie mozna nazwac podarowany rzut wolny w takim momencie. Nie odwołujcie sie do zasad bo one w tym przypadku sa nie fair. W Anglii takiego sedziego juz dawno by nie widziano w angielskiej ekstaklasie.

wisl@k_TS 17.08.2010 09:27

Właśnie mi się przypomniało dlaczego nikt w Polsce nie lubi Legii :lol:

Cieszy to, że pokrzywdzonym dziewczyny zza Błoń, im nigdy za wiele takich przypadków :)

A co do Legii, to z Maciejem "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorżą i jego przyjacielem z Italii nawet pomoc od sędziów nie pomoże w mistrzostwie, oby :-)

Arturo Qr2nów 17.08.2010 09:30

Ja tam widziałem większy przekręt w lidze. Mianowicie utrzymanie się parchów, kosztem ŁKS. Końcówka meczu, a parchy turlają się po murawie, jak rażeni piorunem, Cabaj w ostatnich sekundach ostentacyjnie leży na piłce, podnosi się jakby miał reumatyzm, poprawia getry, kozłuje piłką, wystawia łapę i dopiero wybija piłkę. W tym czasie można piłkę wybić, przeciwnik może ją przejąć, desperacko wrzucić w pole karne i - a nóż - padłaby bramka. Warto też nadmienić, że Cabaj miał już kartkę na koncie więc powinien być ostrożniejszy. Gdyby sędzia dołożył wszelkich starań by pomóc Legii, to by gwizdnął karnego.

Minki żydowskich kopaczy oraz co poniektórych na osiedlu - bezcenne :D

Kocur 17.08.2010 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 962874)
Tak ładnie niektorzy stwierdzacie, ze sedzia zachował sie OK bo przegrala tym sposobem Cracovia - nasz wrog a sie załoze, ze spotyka nas taka sama sytuacja to nie wytrzymacie nerwowo i posypia sie przeklenstwa - nie bedzie wam wtedy do smiechu. Dla mnie sedzia zachował sie jak smiec, teraz przez te glupia sytuacje Legia ma nowego sprzymierzenca - bo tak spokojnie mozna nazwac podarowany rzut wolny w takim momencie. Nie odwołujcie sie do zasad bo one w tym przypadku sa nie fair. W Anglii takiego sedziego juz dawno by nie widziano w angielskiej ekstaklasie.


Po pierwsze Cracovia powinna grać w pierwszej lidze a nie ekstraklasie - jeśli mamy się trzymać sportowej rywalizacji i iść z duchem sportu.

Jako że wiadomo jak się poprzednio utrzymali - nie można mówić w ich przypadku i sportowej rywalizacji - koniec kropka.


A jak nam taki numer wywiną to wiadomo że będziemy się w...wiać :D

7 kotów 17.08.2010 09:33

Dziekuje sedziemu.
Mam nadzieje ze sasiadce braknie tego jednego punktu do utrzymania w tym sezonie.

Ortas 17.08.2010 09:34

"Cabaj mógł trzymać piłkę w dłoniach sześć sekund, a trzymał jedenaście. Tutaj nie ma więc mowy nawet o jakiejś kontrowersji, nie ma pola do różnych interpretacji. Po prostu rzut wolny i tyle. Na dodatek Cabaj zupełnie bezsensownie, trzymając piłkę pod pachą, poprawiał sobie getrę. Przecież to była demonstracyjna gra na czas. Sędzia nie miał wyboru" - powiedział w rozmowie ze sports.pl Sławomir Stempniewski, były szef polskich sędziów i znany ekspert Canal Plus z programu "Kontrowersje".

"Jednak... Już po meczu na forach internetowych i blogach rozgorzała dyskusja, czy rzut wolny dla Legii powinien zostać powtórzony. Vrdoljak przed strzałem Iwańskiego trącił piłkę tak, że zrobiła ćwierć obrotu. "Piłka musi po podaniu przekroczyć odległość równą swoją obwodowi" - brzmiały przepisy z zeszłego roku.

Tyle, że przepisy się zmieniły i tegoroczne mówią wyraźnie, że teraz piłkę wystarczy dotknąć. Zatem gol dla Legii zdobyty został prawidłowo."



http://legionisci.com/news/38857_Arb...przepisow.html

GemHZR 17.08.2010 09:39

Ale w tej sytuacji sędzia nie mógł przerwać gry i po daniu kartki Cabajowi oddać piłke spowrotem Cracovii. Takie coś tylko przy "piątce".

jurukuru 17.08.2010 09:45

Faktycznie, masz rację.
Sędzia zrobił jak zrobił, miał do tego pełne prawo, ale pomimo wszystko wyglądało to jak wyglądało.
"pozostaje tylko pośmiać się z dziewczyn z drugiej strony błoń" :)

mitmichael 17.08.2010 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 962889)
Po pierwsze Cracovia powinna grać w pierwszej lidze a nie ekstraklasie - jeśli mamy się trzymać sportowej rywalizacji i iść z duchem sportu.

Jako że wiadomo jak się poprzednio utrzymali - nie można mówić w ich przypadku i sportowej rywalizacji - koniec kropka.


A jak nam taki numer wywiną to wiadomo że będziemy się w...wiać :D

Ta przegrana Cracovii dala nam tylko jedno - teraz w Legii podniecenie, ze potrafia sie z 0-1 wybic w gore i wygrac a My tego nie potrafimy. Pamietacie jak w porzednim sezonie bylo z Lechem? - tylko my jestesmy w stanie awansowac do fazy grupowej LM. Teraz bedzie kolejna sytuacja - tylko my mozemy zostac mistrzem polski bo potrafimy sie podniesc a Wy tego nie potraficie. Noi po takich sytuacjach jak nas kibicow Wisly szlak moze nie trafic jak sie takich bredni slucha. Juz nas nawet co niektorzy skazuja na spadek z ekstraklasy :lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 962898)
"pozostaje tylko pośmiać się z dziewczyn z drugiej strony błoń" :)

No teraz mozemy sie smiac bo oni sie z nas smiali gdy w porzednim sezonie przegralismy z nimi 0-1 :> sa plusy i minusy wczorajszej sytuacji :P

Gwiaździsty 17.08.2010 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ortas (Post 962892)
"Cabaj mógł trzymać piłkę w dłoniach sześć sekund, a trzymał jedenaście. Tutaj nie ma więc mowy nawet o jakiejś kontrowersji, nie ma pola do różnych interpretacji. Po prostu rzut wolny i tyle. Na dodatek Cabaj zupełnie bezsensownie, trzymając piłkę pod pachą, poprawiał sobie getrę. Przecież to była demonstracyjna gra na czas. Sędzia nie miał wyboru" - powiedział w rozmowie ze sports.pl Sławomir Stempniewski, były szef polskich sędziów i znany ekspert Canal Plus z programu "Kontrowersje".


http://legionisci.com/news/38857_Arb...przepisow.html

Ci wszyscy co pie....ą o jakoby "skandalicznej" czy niby wydumanej decyzji sędziego, niech sobie obejrzą te właśnie filmiki. Jeden z meczu pucharowego (!!!) Celtic - Szachtar, gdzie jak widać sędzia podyktował rzut wolny i to z miejsca gdzie bramkarz kończył swoje przewinienie czyli 11 sek. a nie jak sugerowali to słabo zorientowani, czy nazwijmy to wprost tępogłowi z miejsca gdzie mija właśnie 6 sek. Bajdurzenie, że niby nigdzie i nigdy się tak nie gwiżdże można sobie teraz w kapcie włożyć.
Dokładnie tyle samo sekund miał Cabaj - 11 sek. I skończcie te pierdoły skoro jak widać nie macie pojęcia o przepisach piłki nożnej. Zajmijcie się bierkami a nie footbolem, bo tylko zaśmiecacie niepotrzebnie forum.
Myśle, że to koniec tematu ? No chyba, ze ktoś nie rozumie to co widzi (filmy).

tormenthor 17.08.2010 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 962891)
Dziekuje sedziemu.
Mam nadzieje ze sasiadce braknie tego jednego punktu do utrzymania w tym sezonie.

A ja mam nadzieję, że te 2 ,,wydrukowane" punkty nie przesądzą o mistrzostwie dla Legii. Obawiam się, że w tym sezonie sędziowie i media będą robiły wszystko, aby Legia zdobyła tytuł.

Przypomnę tylko, że rozegraliśmy 2 kolejki i już nie uznano nam prawidłowego gola i nie podyktowano ewidentnego rzutu karnego. Takie detale często są decydujące w ostatecznym rozrachunku vide pomoc sędziów w majstrze dla Amiki.

7 kotów 17.08.2010 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 962907)
A ja mam nadzieję, że te 2 ,,wydrukowane" punkty nie przesądzą o mistrzostwie dla Legii. Obawiam się, że w tym sezonie sędziowie i media będą robiły wszystko, aby Legia zdobyła tytuł.

Przypomnę tylko, że rozegraliśmy 2 kolejki i już nie uznano nam prawidłowego gola i nie podyktowano ewidentnego rzutu karnego. Takie detale często są decydujące w ostatecznym rozrachunku vide pomoc sędziów w majstrze dla Amiki.

Gdyby nasi pilkarze mieli jaja a nie macice, to punktow bysmy mieli 6, i nikt by sie nie przejmowal jakims nieuznnaym golem czy brakiem karnego.
Jestemy slabi i przez to przegramy MP, a nie przez sedziow.

Legia wczoraj gala do konca - wygrala zasluzenie.

bozar 17.08.2010 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 962905)
Ci wszyscy co pie....ą o jakoby "skandalicznej" czy niby wydumanej decyzji sędziego, niech sobie obejrzą te właśnie filmiki. Jeden z meczu pucharowego (!!!) Celtic - Szachtar, gdzie jak widać sędzia podyktował rzut wolny i to z miejsca gdzie bramkarz kończył swoje przewinienie czyli 11 sek. a nie jak sugerowali to słabo zorientowani, czy nazwijmy to wprost tępogłowi z miejsca gdzie mija właśnie 6 sek. Bajdurzenie, że niby nigdzie i nigdy się tak nie gwiżdże można sobie teraz w kapcie włożyć.
Dokładnie tyle samo sekund miał Cabaj - 11 sek. I skończcie te pierdoły skoro jak widać nie macie pojęcia o przepisach piłki nożnej. Zajmijcie się bierkami a nie footbolem, bo tylko zaśmiecacie niepotrzebnie forum.
Myśle, że to koniec tematu ? No chyba, ze ktoś nie rozumie to co widzi (filmy).

...bo ty się znasz...
I nie życzę sobie wyzywania mnie od tępogłowych - kim ty koleś jesteś by mnie oceniać, na oczy mnie nie widziałeś.
Co do meritum - oczywiście dobrze pamiętam tą bramkę z meczu Szachtara z Celtikiem. Nie rozumiem czemu uznaje się za ok że sędzia gwiżdże wolnego z tego miejsca skoro przewinienie następuje w innym. Idąc takim tokiem rozumowania faule powinno się gwizdać z miejsca gdzie upadnie zawodnik a nie z miejsca gdzie był faulowany. Lol.
Przepisy takie czy inne nie zwalniają nas od trzeźwego myślenia i dyskusji.

To wszystko nie zmienia faktu że Craxa sfrajerzyła się w tym meczu pierwszorzędnie. Mogli prowadzić kilkoma bramkami-to co wyrabiała w obronie Legia budzi duże nadzieje przed meczem ze Śląskiem. Oby WKS ich pojechał należycie.

A do kolegów jarających się perspektywą spadku Craxy..jesteście żałośni. Kraków bez derbów? Naprawdę tego chcecie?
Heh co za czasy żebym musiał sąsiadów zza Błoń na forum bronić..

szprotson 17.08.2010 10:57

Nigdy w meczu nei widzielem takiego zachowania sedziego jak wczoraj
Fajnie ze nowy stadion, ale bez jaj.
Ciekawe kiedy Legii beda przyznawac karne przed meczem.

wolfy 17.08.2010 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 962909)
Gdyby nasi pilkarze mieli jaja a nie macice, to punktow bysmy mieli 6, i nikt by sie nie przejmowal jakims nieuznnaym golem czy brakiem karnego.

Jakby mieli jaja, a nie macice, to by ich już dawno Basałaj opchnął i ściągnął jakiś frajerów potykających się o własne nogi. Zostali tylko Ci, których się na żywca spieniężyć nie dało...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 962909)
Jestemy slabi i przez to przegramy MP, a nie przez sedziow.

OK, ale nie tylko my gramy w tej lidze. Ja akurat w ogóle nie myślałem o tym, jak to się na nas odbije, bo my w tej chwili gramy taką padlinę, że trudno nawet myśleć o pucharach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 962909)
Legia wczoraj gala do konca - wygrala zasluzenie.

Tu się nie zgodzę. Cracovia zagrała naprawdę dobry mecz, z taką grą pojadą nasze panienki w derbach:evil: Jedyne co cieszy, to brak skuteczności.

kreseq 17.08.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 962937)
Nigdy w meczu nei widzielem takiego zachowania sedziego jak wczoraj
Fajnie ze nowy stadion, ale bez jaj.
Ciekawe kiedy Legii beda przyznawac karne przed meczem.

Kilkanascie takich akcji jest na Youtube.Wystarczy poszukac. Przepis to przepis, sedzia moze, nie musi... coz skoro mecz "podlozony" to czekamy na dowody, inaczej nie ma sensu dyskutowac.

Tak jak napisalem wczesniej. Cracovia grala fajna pilke, ale za te bezczelne udawanie wiecznych fauli,lezenie lacznie chyba z 5 minut na ziemi, za frajerstwo Cabaja spotkala ich kara i nie wazne czy by grali z Lechem czy Wisla - mialbym to samo zdanie. Moze sie naucza niepelnosprytni kopacze ze frajerstwo nie poplaca.

wolfy 17.08.2010 11:15

Artykuł z "Weszło", myślę że doborze opisujący skandal na Łazienkowskiej.

Szczególnie interesujące fragmenty:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez weszło
Specjalnie obejrzeliśmy mecz Legia - Cracovia raz jeszcze (tzn. oglądamy w tym właśnie momencie, jest 50 minuta). I co? W 45 minucie i 28 sekundzie Marijan Antolović złapał piłkę i trzymał ją w ręku przez kolejne osiem-dziewięć sekund. Dlaczego wtedy nie było rzutu wolnego pośredniego? W końcu "przepis to przepis". Dlaczego Stefański zlekceważył zasady gry? Bo co, głupio było zagwizdać? Kibice zjedliby go żywcem? No tak.
(...)
PS 2 W 84 minucie i 40 sekundzie Antolović złapał piłkę i trzymał ją dłużej niż 6 sekund. I to było przy wyniku 1:1...

Przepis jest przepis, panowie. Skręcono Cracovię.


Ogólnie - dam wam radę. Weźcie sobie dowolny mecz i liczcie, ile byłoby w nim takich akcji, gdyby ktoś postanowił drukować jak Stefański.


kreseq - a Ty sobie daruj pisanie o frajerstwie, bo akurat Cracovię przekręcili dwukrotnie, trzech podstawowych obrońców musiało tam grać zaraz po meczu "pseudokadry" Majewskiego. A wszystko to przez wasz piknik z Arsenalem.




Widać, że kasa idzie nie tylko na transfery...

szprotson 17.08.2010 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 962947)
Kilkanascie takich akcji jest na Youtube.Wystarczy poszukac. Przepis to przepis, sedzia moze, nie musi... coz skoro mecz "podlozony" to czekamy na dowody, inaczej nie ma sensu dyskutowac.

Tak jak napisalem wczesniej. Cracovia grala fajna pilke, ale za te bezczelne udawanie wiecznych fauli,lezenie lacznie chyba z 5 minut na ziemi, za frajerstwo Cabaja spotkala ich kara i nie wazne czy by grali z Lechem czy Wisla - mialbym to samo zdanie. Moze sie naucza niepelnosprytni kopacze ze frajerstwo nie poplaca.

ja nie twierdze ze mecz podłożony.
Po prostu nie dalej jestem w szoku, ze ktoś coś takiego gwizdnął

Oglądałem mase meczu, grałem mase meczy i NIGDY cos takiego sie nie zdarzyło.

Bylibyście lepsi piłkarsko, wygralibyście bez pomocy sędziego. tyle.

-ja123- 17.08.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 962783)
Legia z frekewncja cos nie za dobrze,na dole pusto,w sektorze gdzie siedziala Cracovia tez pustawo.
Zyleta za to fajnie spiewała,pare razy konkret.

Tam na dole, gdzie jest napis LEGIA bilety na Cracovie były po 100 zł. Nic dziwnego, że były dziury.Za bramką jest sektor gości (wypełniony przez Cracovię w 1/4), sektory buforowe I sektory rodzinne. W tych sektorach też było pustawo, ale poniedziałek, godz. 18.45 to nie jest w stolicy dobra pora na rodzinne wypady. Te sektory zapełniać się będą w weekendy.
Frekwencja zaskoczyła na plus. Wielki plus. Oby tak dalej.

-ja123- 17.08.2010 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 962949)

Na Weszło tylko o pierwszej połowie: Cabaj dłużej niż przez 6 sekund trzymał piłkę w 2 minucie i 17 sekundzie (9 sekund), 7 minucie i 43 sekundzie (8 sekund), 20 minucie i 30 sekundzie (15 sekund), 20 minucie i 55 sekundzie (9 sekund), 38 minucie i 55 sekundzie (10 sekund). Ktoś też wyliczył, że po upadkach piłkarzy Cracovii 15 razy wbiegali masażyści z noszami. Może sędzia postąpił z "duchem gry" - pozwalał do czasu.

Jot 17.08.2010 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 962949)
Ogólnie - dam wam radę. Weźcie sobie dowolny mecz i liczcie, ile byłoby w nim takich akcji, gdyby ktoś postanowił drukować jak Stefański.

Ile to już razy było, że ta piz.da Cabaj leży i kwiczy, udaje albo przeciąga i gra na czas ? On w tym bryluje, to cwelisko ma za swoje w końcu. I wcale tu nie bronię Legii.

Gwiaździsty 17.08.2010 12:06

Narazie to więcej piszących przejmuje się wolnym Legii niż ewidentnym karnym w meczu Ruch - Wisła, gdzie Rios został niemal znokautowany bez piłki w polu karnym. Rios nie mial tylu adwokatów jak niby pokrzywdzone parchy.

szprotson 17.08.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 962982)
Narazie to więcej piszących przejmuje się wolnym Legii niż ewidentnym karnym w meczu Ruch - Wisła, gdzie Rios został niemal znokautowany bez piłki w polu karnym. Rios nie mial tylu adwokatów jak niby pokrzywdzone parchy.

Jaki jest sens kłócić się o karny, którego i tak się nie wykorzysta.

GemHZR 17.08.2010 12:19

Lepszy karny niż rzut wolny pośredni :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl