![]() |
Pioneer czyli podoba Ci się stadion Legii. Nie wiem jak tam jest czy będzie na innych obiektach, ale u nas jest tak- rząd reklam(ledowych dodajmy), wolna przestrzeń i trybuny (estetyczne szklane barierki)
|
Warte odnotowania, bo może nie wszyscy wyłapali w natłoku informacji (boom budowlany jak diabli :D, zaczynam się domyślać o co chodziło z tą "zieloną wyspą;)", to jest ewenement na skalę światową, żeby w trakcie dekady, nadrobić 40-50 lat zaniedbań...)- powstaje piętro na Stadionie Śląskim.
http://i52.tinypic.com/28ui848.jpg |
Sorry bo nie ogarniam i może moje pytanie wyda się głupie ale poco w ogóle remontują ten stadion? żadna drużyna tam nie gra, euro tam się nie odbędzie, reprezentacja będzie mieć narodowy.. kto będzie ten obiekt wynajmował, utrzymywał?
|
royalmichael ma to być przede wszystkim stadion lekkoatletyczny. Prawdę mówiąc, nie ma u nas takiego obiektu z prawdziwego zdarzenia o sporej pojemności.
|
Cytat:
|
http://dai.ly/aNchGa - tak się wchodzi na nowy stadion w mieście POZnan*. Wie ktoś jak tam wygląda rozłożenie kołowrotów? U nas była afera że jest tylko 10(?) kołowrotów na trybunę wschodnią i że przewidywany czas wchodzenia to 3godz, ciekaw jestem jak tam to wygląda.
|
IMO dobrze, to że paru przyjechało pierwszy raz na mecz w życiu i myślało, że wejdą jak do kina i pokrzyczało pod bramą, bo musieli czekać 20 min w kolejce nic nie znaczy. Wejść na stadion jest 30, każde po 4 kołowroty. Sam przyjechałem na ostatnią chwilę i przez to zmuszony byłem stać 20 minut w kolejce, ale tragedii żadnej nie było. Wyjście ze stadionu to już w ogóle bajka. Sam obiekt wewnątrz prezentuje się super, sprawia monumentalne wrażenie, tak jak miałem ogromną obawę przed tym, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, tak siedząc na trybunie POZnan* na drugim piętrze przecierałem oczy ze zdumienia przez pierwsze 20 minut. Może jestem po prostu nieprzyzwyczajony do takich stadionów ;) Otoczenie stadionu to jeszcze gemyla straszna, cóż to się na szczęście zmieni.
Generalnie jakby posłuchać ludzi pod wejściami, to takie hity się na ten mecz zjechały, że szkoda gadać. Ludzie ze Szczecina, wynalazki z Pomorza, Lubuskiego, Dolnego Śląska. Patologia totalna, nawaleni w trzy dupy. Niestety nowe stadiony plus europuchary będą wszędzie taki problem generować chyba.. http://farm5.static.flickr.com/4085/...804dc038_b.jpg http://img339.imageshack.us/img339/7...dsc00167im.jpg |
Cytat:
|
W TV widać było lekką mgłę,to samo widzę na drugim zdjęciu. Z czego to wynika?na większych stadionach,całkowicie zadaszonych czegoś takiego nie widziałem. Nie ma tam cyrkulacji powietrza czy jak?
|
gryla sobie robili :P
|
Cytat:
A tak poważnie to może od oświetlenia? |
Okropnie to wygląda. Powinni w takim razie popracować nad oświetleniem.
|
Pyry na filmiku pchają się tak, że po przejściu przez kołowrot robi się puree ;) U nas jednak wszyscy cierpliwie stali w kolejkach ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie zauważyłem aby u nas tyle mgły było na stadionie. Podobnie na Legii. W Lubinie to samo. |
Cytat:
|
Dzień był zimny i wilgotny, natomiast we wnętrzu stadionu było znacznie cieplej i stąd ta mgła. Taka moja teoria. A na filmiku zwyczajnie popsuł się kołowrót, krakowskie obycie nie uchroniłoby was od podobnych scen więc wyluzujcie z głupimi tekstami. Tym bardziej, że połowa ludzi była tam pewnie spoza Poznania.
|
Bez przesady, u nas na Koronie, na sektorach E21 i E22 też otwarli bramy, i wpuszczano obok kołowrotów. Ale przynajmniej bilety targali, i obmacywali czy siekiery nie przemycasz, więc totalnej partyzantki nie było.
Z drugiej strony po co cały ten cyrk z PESEL-ami, kodami kreskowymi na biletach i zdjęciami na kartach kibica, jak nie da się tego sprawdzić? |
przecież w nowym przetargu jest już rozpisane zamówienie na więcej kołowrotów na W/E :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieję, że przed Euro znikną te rożna ze stadionu, choć podobno brakuje miastu kolejne ok. 100 baniek na zagosopodarowanie wnętrza stadionu, gdyż klub umywa ręce od takich, kolejnych nakładów. To ile w końcu będzie kosztował ten stadion ??. Obecne 713 milionów plus zapowiadane już 100 + ? . A gdzie jeszcze parkingi, drogi, chodniki i dłuuuuuga lista niedociągnięć. Jestem zdziwiony, że przy takim dachu, który aż morduje murawę, podobno po 8 rzędów na dolnych trybunach jest zalewanych deszczem i to bez wpływu wiatru ? Podobno młyn jest obecie bez zadaszenia, gdyż zasuwane nad nim rolety dachowe nie funkcjonują ? Wygląda na to, że pojemność poznańskiego stadionu wynosi 41 300 ( komplet z Austriakami ) a nie podawane 46 czy 43 tysiące. Zresztą dzisiaj wybrano już Gdańsk i Warszawę na ćwierćfinały Euro 2012, więc owe 40 tys + jeden już nie są wymogiem, przynajmniej dla miasta. Czy ktoś z Poznania mógłby przybliżyć te sprawy ?? |
Rolety działają.
Na meczu z Austriakami nie było kompletu. Z tego co wiem Poznań nie starał się o ćwierćfinały, bo już wcześniej odgórnie ustalono Gdańsk i Warszawę. |
Cytat:
|
Niby 43tys.. docelowo 44. Okaże się na towarzyskim meczu repry z Ugandą jak wiadomo będzie że kibiców gości nie będzie i obejdzie się bez bufora.. a wiadomo że będzie komplet bo Uganda wyżej notowana... to trzeba zdopingować naszych ;)
A bilety sprzedano "wszystkie". Tylko że limity nie obowiązywały. A na serio zdarzały się osoby co kupowały po 200 biletów, po 100... Parę dni po zamknięciu sprzedaży dowiedziano się że kibiców z Salzburga nie będzie |
na mecz z Salzburgiem pojemność musiała być mniejsza o około 1000miejsc ze względu na miejsca prasowe itd itp. Dokładne info było na forum Lecha albo budowlańców(nie pamiętam dokładnie).
Bilety zostały sprzedane wszystkie ale w niektórych miejscach byłe puste miejsca tak jakby konik kupił i został wyłapany przed sprzedażą ich, za to w niektórych miejscach znalazło się więcej osób niż powinno :-p Co do tego filmiku z bramą to kołowrotek przez który wchodzili ludzie popsuł się. Pod innymi kołowrotkami wejście nie zajmowało dłużej niż kilka minut. |
jeśli ktoś ma TV Sport i nieco wolnego czasu niech go włączy. Idzie właśnie mecz koszykówki Zastal Zielona Góra - Asseco z Trójmiasta.
Mecz meczem. Jaką piękną halę sobie w Zielonej Górze wybudowali. http://www.mosir.zielona-gora.pl/ser...490/foto15.jpg nasza na R22 coraz bardziej jak ubogi krewny wygląda. |
Jak już przy niej jesteśmy to ja mam zastrzeżenia co do ilości miejsc na naszej (jeśli powstanie) bo plany są takie że 4 tyś, ewentualnie ciut więcej. Nie wydaje mi się żeby to było dużo, wszak halę czy stadion buduje się na lata i lepiej mieć tą rezerwę, wiadomo że za parę lat na stadionach będzie dużo dużo więcej kibiców, z halami będzie podobnie, tym bardziej na naszej i to już teraz, gdzie grają najbardziej utytułowane koszykarki w Polsce, koszykarki Wisły, które rok w rok walczą o najwyższe cele, Mistrzostwo i puchary europejskie. 10 może nie, ale tak z 7 tyś to byłaby odpowiednia liczba miejsc. A są jeszcze inne sekcje, w tym futsalowa, w której chłopaki też mierzą w Mistrzostwo i puchary europejskie i są głównym kandydatem do zdobycia MP i PP. Mogliby się przenieść do nowej, bo w tej Bronowianki to też zbytnio nie ma warunków, malutkie to strasznie, ani oprawa, ani zorganizowany doping. Brak tego odpowiedniego klimatu. A na taką halę jak wyżej to aż chcę się przyjść, wysokie i strome trybuny. Idealne do stworzenia piekła. I co najważniejsze przytulna
|
Jak tylko futsalowcy utrzymają taką formę jak teraz i ludzie będą chodzić na mecze to na pewno będzie trzeba zrobić większą halę, bez dwóch zdań.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl