Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

fcz1985 25.12.2008 01:06

Mój bimberek dzisiaj poległ... wyszedł mi chyba najgorszy od 3 lat ale i tak wszyscy pili:D

pio 25.12.2008 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 647309)
Pio wrzucił przepisy jak robić domowy bimber i od razu pół forum wcięło :D .

Jak nie przez kobiety, to przez alkohol :D

Kobieta_Wislak 25.12.2008 01:09

ja się na Ąckiego zagapiłam ... :)

Romy S. 25.12.2008 01:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 647313)
ja się na Ąckiego zagapiłam ... :)

Czyżby Wiślak na pasterce ?

Nosz... Ty niewierna :-/

:-)

Uran235 25.12.2008 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647311)
Jak nie przez kobiety, to przez alkohol :D

Każdy szanujący się mężczyzna powinien:
A) Podrywać kobiety
B) Pić alkohol
C) Ratować wszechświat przed zagładą

Jednostki wybhitne potrafią robić wszystkie trzy rzeczy naraz, tego przynajmniej nauczyły mnie gry komputerowe i telewizja.

Jakby mnie dłużej nie było to znaczy, że poszedłem ratować świat przed Eriką Steinbach, wrócę jak wytrzeźwieję. O laski będę musiał zadbać po drodze.

sergio 25.12.2008 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 647310)
Mój bimberek dzisiaj poległ... wyszedł mi chyba najgorszy od 3 lat ale i tak wszyscy pili:D

No ba obok takiego trunku nie można przejść obojętnie:)

ps. najlepsze jest połączenie czarnych pożeczek,trochę malin i jeżyn!
W jeden wieczór w trójke wypliśmy 9litrów:-D

Kobieta_Wislak 25.12.2008 01:15

O! Cholera! teraz mi przypomniałeś!
On przecież poszedł na pasterkę i jeszcze nie wrócił...!
Czekaj, czekaj... niech pomyślę... który to był rok 2006? 2005? a może 2007? cholera nigdy nie miałam pamięci do dat... :>

:-p

vote-for-mikey 25.12.2008 01:17

sergio, polecam dorzucić troszkę jarzębiny, daje ładny zapaszek :D

pio 25.12.2008 01:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 647315)
Każdy szanujący się mężczyzna powinien:
A) Podrywać kobiety
B) Pić alkohol
C) Ratować wszechświat przed zagładą

Jednostki wybhitne potrafią robić wszystkie trzy rzeczy naraz, tego przynajmniej nauczyły mnie gry komputerowe i telewizja.

Jakby mnie dłużej nie było to znaczy, że poszedłem ratować świat przed Eriką Steinbach, wrócę jak wytrzeźwieję. O laski będę musiał zadbać po drodze.

Całkowice się z Tobą zgadzam!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wiślaka
Czekaj, czekaj... niech pomyślę... który to był rok 2006? 2005? a może 2007? cholera nigdy nie miałam pamięci do dat...

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
http://www.ktokolwiekwidzial.pl/
Nie masz pamięci do dat, a on może świat ratował :D

Maniek_Olkusz 25.12.2008 01:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647305)
Zrobiliśmy to wino w Norwegii i daliśmy trochę za dużo drożdży przy tym samym czasie fermentacji co w przepisie - dla mocy :lol:
Przelaliśmy do butelek po wodzie ognistej 0,5l i fakt, było gazowane, ale chyba dlatego, że wciąż powinno leżakować w balonie i fermentować... a były do tego stopnia gazowane, że rozj*bało nam 3flaszki :D
Reszta została spożytkowana jak należy :)
Cennych wskazówek można także poszukać tu:
http://www.wino.org.pl/forum/index.php :)

To mi z kumplami tez wyszlo gazowane wlasnie chyba dlatego ze nie czekalismy tych 15 dni... Na poczatku pilismy takie ale jak stwierdzilismy ze slabo kopie to wlalismy wody ognistej (0,75 wina i ciwartka vodki) Oj dzialo sie... Chociaz to bylo ponad 3 lata temu w wakacje to jeszcze czasami wspominamy te fazy:P

Wczesniej robilismy z jablek, ale sie nie opyla, dlugo sie fermentuje a u mnie to sami napalency i tylko sie marnuje. Kumpel wypil dwa litry=zero fazy+zwrocenie wszystkiego czego jadl...

Kobieta_Wislak 25.12.2008 01:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647319)
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
http://www.ktokolwiekwidzial.pl/
Nie masz pamięci do dat, a on może świat ratował :D

Grzecznie poczekam... Co się wyrywać będę - potem będzie zjeb że był na piwie z kumplami - no może dwóch piwach - a ja raban na świecie robię :> i o co? o dwa piwa?

Uran235 25.12.2008 01:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 647321)
Grzecznie poczekam... Co się wyrywać będę - potem będzie zjeb że był na piwie z kumplami - no może dwóch piwach - a ja raban na świecie robię :> i o co? o dwa piwa?

Ale jeśli po tych dwóch piwach poszedł ratować świat, to istnieje duże ryzyko, że wda się w jakiś romans, lepiej działaj szybko:idea:

pio 25.12.2008 01:24

Gorzej jednak, jak faktycznie tylko jedno :)
Zawsze możesz się bronić, że schłodzić w lodówce chciałaś, dla jego dobra :)

sergio 25.12.2008 01:26

Wogóle to zbiera ktoś karty telefoniczne? Mam ich pełno może by ktos chciał...kupić

Kobieta_Wislak 25.12.2008 01:27

ależ ja lubię tego Ąckiego :>

pio 25.12.2008 01:32

Uranie, jak często bohaterowie giną w akcji podczas picia i ratowania świata?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wiśkala
ależ ja lubię tego Ąckiego

Faktycznie wybija z rytmu ;)

Uran235 25.12.2008 01:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647327)
Uranie, jak często bohaterowie giną w akcji podczas picia i ratowania świata?

Nigdy, w akcji zaginął Chuck Norris, ale on nie pije i nie podrywa.

UWAGA TYLKO NIE ZACZYNAJCIE Z DOWCIPAMI O CHUCKU NORRISIE!!!

BTW wpadł mi w oko nagłówek:
Papież: Każde dziecko potrzebuje miłości.

Pierwsze dziecko jakie przyszło mi do głowy:
http://republika.pl/blog_zc_872223/1...1113099551.jpg

Czy to znaczy, że psycholog miał rację zanim kazałem mu się powiesić?

Kamil 25.12.2008 01:44

przejebane są te opasterki powiem wam:lol:
w ogole to o czym byla u was mowa zebym wiedzial co mowic jak matka przyjdzie:lol:

Maniek_Olkusz 25.12.2008 01:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647327)
Uranie, jak często bohaterowie giną w akcji podczas picia i ratowania świata?


Kacapy piły na wojnie żeby ratować świat oczywiście w mniemaniu stalina, ale o kobietach mi nic nie wiadomo...

pio 25.12.2008 01:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 647333)
przejebane są te opasterki powiem wam:lol:
w ogole to o czym byla u was mowa zebym wiedzial co mowic jak matka przyjdzie:lol:

Ja chyba jestem z tej samej parafii co Uran i u nas było o piciu, ratowaniu świata i podrywaniu kobiet i dążeniu do perfekcji, by móc 3te rzeczy wykonywać na raz - wtedy będziemy blisko Boga :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235
Pierwsze dziecko jakie przyszło mi do głowy:

A czy sądzisz, że nie potrzebuje? :D

sergio 25.12.2008 01:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 647333)
przejebane są te opasterki powiem wam:lol:
w ogole to o czym byla u was mowa zebym wiedzial co mowic jak matka przyjdzie:lol:

U mnie to gadaliśmy z bratwem o wyjezdzie w lutym na ,mecz Irlandia pln-Polska,
I takie tam wiesz o dupach szybkich samochodach,popijając wódke z tigerem i popalając blanta:P

A o czym była mowa u Ciebie?:lol:

vote-for-mikey 25.12.2008 01:52

w zeszłym roku na pasterce było o GRZECHU.

:D:D

Kamil 25.12.2008 01:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 647336)
U mnie to gadaliśmy z bratwem o wyjezdzie w lutym na ,mecz Irlandia pln-Polska,
I takie tam wiesz o dupach szybkich samochodach,popijając wódke z tigerem i popalając blanta:P

A o czym była mowa u Ciebie?:lol:

mniej wiecej o tym samym, tyle ze blanta nie bylo bo diler na wigilii:rotfl:
aleee moze jest tu jakis religijny co byl w kosciele i opowie co tam godali:-D

Uran235 25.12.2008 01:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647335)
Ja chyba jestem z tej samej parafii co Uran i u nas było o piciu, ratowaniu świata i podrywaniu kobiet i dążeniu do perfekcji, by móc 3te rzeczy wykonywać na raz - wtedy będziemy blisko Boga :D

Alleluja, polej bracie :D .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647335)
A czy sądzisz, że nie potrzebuje? :D

No właśnie nie, nie pamiętasz jak to było w filmie? Głowna bohaterka znalazła tą studnię i wyłowiła dziecko. Wróciła do domu całą szczęśliwa, że pomogła, że dała trochę miłości i w ten sposób położyła kres spirali zła. Tymczasem synek jak się dowiedział to delikatnie mówiąc zjechał mamusię równo, że jest zupełnie niekumata, bo ta dziewczynka jest wcieleniem zła i nie przestanie zabijać, a ona właśnie ją uwolniła. Właśnie na tym polegał cały sens filmu, wszyscy myśleli, że dziecko było skrzywdzone przez rodzinę i dlatego się mści zza grobu, a tu wałek to rodzina się broniła przed złem w czystej postaci. Chyba powinienem napisać uwaga spoilery :D .

pio 25.12.2008 01:58

Bożenarodzenie jest Uranie, pamiętaj aby zło miłością zwyciężać :D
Alleluja bracie, idę lać :D

Tomek_TS 25.12.2008 02:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 647333)
przejebane są te opasterki powiem wam:lol:
w ogole to o czym byla u was mowa zebym wiedzial co mowic jak matka przyjdzie:lol:

U mnie bylo o wyborowej z tigerem i o fifie 09 na xboxie a jak w innych rejonach to juz nie wiem:D

Uran235 25.12.2008 02:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647342)
Bożenarodzenie jest Uranie, pamiętaj aby zło miłością zwyciężać :D

No to specjalnie dla Pio, dla Papieża i dla wszystkich innych wierzących w potęgę miłości:
http://i39.tinypic.com/a314cx.jpg

Jeszcze raz Wesołych Świąt :D

pio 25.12.2008 09:56

Haha, dzięki :lol:
Ale tego chyba brakowało by śnieg spadł, dzięki Uranie, po raz kolejny uratowałeś świat :)
Masz u mnie piwo!

Gucio25 25.12.2008 12:03

jednak trzeba było zostać na forumowej pasterce.. :lol:

pio 25.12.2008 14:58

Dziś moja kolej na ratowanie świata :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl