Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Rozmywaczus Pospolitus 19.08.2008 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek_TSW (Post 587488)
bedzie wislaci swiat otwarty w piatek przed meczem? tak z godzine przed?


na 100% nie.

WS jest na terenie Stadionu, a 2h przed meczem odblokowywuja bramki, wejscia na B

kądzikowski 19.08.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 587480)
Pilna sprawa Panowie i Panie!

Potrzebuję zrobić USG kolana, zależy mi bardzo żeby było to zrobione naprawdę profesjonalnie, lekarz (ortopeda) fachowiec by się przydał. Macie namiary na kogoś? Jakąś przychodnię? Ważny też jest czas, czyli termin w tym tygodniu.

Sprawa druga. Basen w Krakowie. Mało ludzi - dzieciarni. Chcę zapieprzać z jednego końca na drugi, w celach rehabilitacyjnych. Gdzie i za ile?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.


A ten basen musi być w Krakowie? Jak nie to w Piekarach kolo Krakowa jest zajebisty basen..malo ludzi, i cena dosc przystepna - 7zl za godzine, chyba, ze bedziesz chodzil od 7-30 do 10 to wtedy 5

sefarsefar 19.08.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 587480)
Pilna sprawa Panowie i Panie!
Sprawa druga. Basen w Krakowie. Mało ludzi - dzieciarni. Chcę zapieprzać z jednego końca na drugi, w celach rehabilitacyjnych. Gdzie i za ile?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Basen AGH. W wakacje bardzo mało ludzi !! A jak masz legitymację studencką to dobra cena.
http://www.basen.agh.edu.pl/

markokrk 19.08.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 587811)
Poszukuje czcionki Diamante Bold. Przeszukałem google i można tylko kupic niestety.

nie wiem czy tam znajdziesz, ale poszukaj www.dafont.com - multum czcionek

<wislak88> 19.08.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 587685)
Czy przy wysłaniu paczki z zadeklarowaną wartością oznacza to, że ją ubezpieczyłem? A drugie pytanie: jak zaznaczę opcję potwierdzenie odbioru to dostanę jakąś wiadomość, że została doręczona? Przesyłka jest pobraniowa.

Tak jest ubezpieczona. Jesli jej się coś stanie to poczta oddaje całą kase na którą byla ubezpieczona. Tak dostaniesz potwierdzenie tylko nie wiem w jaki sposób.

Etiop 19.08.2008 21:38

Mam problem z kartą pamięci z aparatu cyfrowego. Mam dwie karty 2GB i 4GB. Gdy przegrywałem zdjęcia na laptop z obydwu kart było wszystko zajebiście. Ale gdy przegrywałem już na zwykły komputer poprzez czytnik kart pamięci, kartę 4GB to tak jakby jej w ogóle nie widziało. Kartę 2GB widziało od razu. Przy włożonej karcie 4GB w czytniku zapala się dioda czerwona i zielona po czym zaraz gaśnie zielona. Obydwie karty są tej samej firmy. Może być taka sytuacja, że czytnik jest za "słaby" na kartę 4 GB?

Majkel1906 19.08.2008 21:39

Wie ktos na 100% czy Dzien Edukacji Narodowej (Dzien nauczyciela) jest wolny od zajec dla uczniów?

WislaKrakowMulti 19.08.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasyno (Post 588242)
Jedno pytanie, mam plik w rarze który chce rozpakować ale pisze mi w komunikacie "Nieoczekiwany koniec archiwum", zrobiłem reinstalke winrara i dalej to samo.
Ktoś sie orientuje co trzeba zrobić?
Ewentualnie jaki zainstalować inny program do rozpakowywania plików (jeśli taki w ogole istnieje poza winrarem). Dzieki za pomoc.

na 1906% obcykany w tym niejestem, ale jak mi coś w tym stylu pokazywało (zazwyczaj ściągam WIŚLACKIE multimedia) to chodziło o to że niema 2 części... Np. jak ściągałem mecz w 8 partach, to jak już ściągłem 7 i chciałem zobaczyć to co jest do tej pory to mi pisało coś takiego i trzeba było ściągnąć ostatnią częśc... Chyba o to chodzi... Ale jeśli ktoś wie lepiej to też będe rad jak mi to wytłumaczy. Pozdro!

Wojtas 20.08.2008 00:17

Ratujcie...........!!!

Bardzo potrzebne...

Serial do Kaspersky Internet Seciurity 6.0.2.621...

szukam na jakis stronkach ale nic..
jakby ktos mial to bylbym BARDZO wdzieczny!!

Sprawa pilna....

Młyniu_Miechów 20.08.2008 01:42

Nie sprawdzałem, ale spróbuj z tego linku:
http://rapidshare.com/files/13845643...IS_6__7__8.exe

Devan 20.08.2008 07:38

Wie ktoś może jak wygląda sytuacja na basenie na Wiśle jak tam jest z głębokością i i czy dużo ludzi tam przychodzi

Sensej 20.08.2008 08:15

Gdzie w Krakowie są sklepy Esprtia ? Prócz Krakowskiej bo tam byłem i nie znalazłem tego co chciałem:(

Patka 20.08.2008 09:34

Mam problem z wysyłaniem SMSów w sieci Era. Dzwoniąc do Systemu Administracji można usłyszeć, że "Konto zostało niedawno doładowane, ale mogą jeszcze występować problemy z wysyłaniem wiadomości SMS". Ok, ale konto zostało doładowane 2 dni temu, a SMSy można było wysyłać bez problemu już ok. 1 h po doładowaniu.
Ktoś wie o co może chodzić? Czy konieczna będzie wycieczka do salonu Ery albo telefon do BOK?

piter116 20.08.2008 11:08

Poszukuję zdjęcia vlepki Wisły na tabliczce jakiegoś urzędu w Warszawie. Wiecie o które zdjęcie mi chodzi :).

dorotja 20.08.2008 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Majkel1906 (Post 588184)
Wie ktos na 100% czy Dzien Edukacji Narodowej (Dzien nauczyciela) jest wolny od zajec dla uczniów?

Tak, jest wolny, choć zupełnie niepotrzebnie. Niedługo nie będzie kiedy uczyć, a raczej dojdzie jeszcze 6.stycznia. Obiło mi się też o uszy, że planują święto państwowe i kościelne -> Dzień Jana Pawła II. Więc może będzie 14.

http://i36.tinypic.com/eqxgmt.jpg

Przy okazji

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

szprotson 20.08.2008 12:40

jaką kadre na mecz z Ukraina powołał LEO ?

***

Tu znajdziesz
http://www.pzpn.pl/reprez_a.php?inf=15054

A takim składem dziś gramy
Fabiański - Golański, Dudka, Żewłakow, Kokoszka, Krzynówek - Lewandowski, Murawski - Błaszczykowski, Jeleń, Smolarek.

mcovalski 20.08.2008 12:55

Witam, mam pytanie czy ktoś pamięta o której godzinie w zeszłym sezonie 1 września odbyło się spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Lechem Poznań ?? Chciałbym wiedzieć czy również w tym sezonie spotkanie odbędzie się w sobotę.


Dzięki pietruch

pietruch 20.08.2008 13:25

o 18:15.
1 Września.
Na trybunach 20.500 widzów.
Za 90minut.pl

sumcio91 20.08.2008 14:19

Jak wygląda sprawa z przejściem lub przejechaniem przez granice Ukrainy? Trzeba mieć paszport czy wystarczy mieć legitymacje?

Rozmywaczus Pospolitus 20.08.2008 14:21

Paszport...

luke1906 20.08.2008 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dorotja (Post 588466)
Obiło mi się też o uszy, że planują święto państwowe i kościelne -> Dzień Jana Pawła II. Więc może będzie 14.

Żartujesz chyba? To już są jaja...

Wczoraj też czytałem gdzieś w necie, że na Wawelu ma stanąć pomnik JPII, ponoć już siódmy taki w Krakowie. Projekt tego najnowszego wygląda jak ten potworek z serii filmów Obcy.

Dramat.

CVC 20.08.2008 15:19

Potrzebuje strony gdzie znajdę historie chuligaństwa stadionowego w Polsce potrzebne do pracy magisterskiej. Ma ktoś coś takiego ?

DominoForza 20.08.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CVC (Post 588628)
Potrzebuje strony gdzie znajdę historie chuligaństwa stadionowego w Polsce potrzebne do pracy magisterskiej. Ma ktoś coś takiego ?

http://www.google.com/search?client=...utf-8&oe=utf-8

google nie gryza

northrop 20.08.2008 16:24

pytanie do kogos, kto zna sie troche na prawie.

znajomy polecial na wakacje do Polski po 8 latach i... prosto z lotniska zabrali go do wiezienia za przestepstwo (unikanie sluzby wojskowej), gdzie przesiedzial cale wakacje. i teraz pytanie. ja tez "unikalem sluzby wojskowej" od kad wyemigrowalem z kraju... czy kiedy pobory sie w tym roku skoncza, to moge spokojnie wleciec do kraju powiedzy od przyszlego roku, czy prawnie dalej moga mnie karac? bo niby "przestepstwo" popelnilem w przeszlosci, wiec mimo wszystko nadal podlegam karalnosci, tak? jak to rozkimac?

CVC 20.08.2008 16:53

Ja bym na Twoim miejscu średnio polegał na opiniach ludzi z forum w tym wypadku, najlepiej umów się z adwokatem, trochę zapłacisz ale przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz.

Firo 20.08.2008 17:43

Planuję przywieść procesor z usa, będę musiał płacić cło ?
Duże ?

MatMario 21.08.2008 01:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez northrop (Post 588704)
pytanie do kogos, kto zna sie troche na prawie.

znajomy polecial na wakacje do Polski po 8 latach i... prosto z lotniska zabrali go do wiezienia za przestepstwo (unikanie sluzby wojskowej), gdzie przesiedzial cale wakacje. i teraz pytanie. ja tez "unikalem sluzby wojskowej" od kad wyemigrowalem z kraju... czy kiedy pobory sie w tym roku skoncza, to moge spokojnie wleciec do kraju powiedzy od przyszlego roku, czy prawnie dalej moga mnie karac? bo niby "przestepstwo" popelnilem w przeszlosci, wiec mimo wszystko nadal podlegam karalnosci, tak? jak to rozkimac?

A zostałeś skazany za unikanie służby wojskowej? Jakiś wyrok czy cos bo takie cos chyba sie dostaje. Jesli tak to pewnei cie prosto z lotniska zgarna, tak samo jak twojego znajomego,i za dwa lata tez nic to w twojej sytuacji nie zmieni. Tak mi sie wydaje, najlepiej jakies forum wojskowe czy cos gdzies bylo takie o poborach, tam kminnili takie akcje.

regan 21.08.2008 02:12

Ja mam pyatnie: Ile poszło karnetów na lige i biletów na Barce?

northrop 21.08.2008 04:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 588971)
A zostałeś skazany za unikanie służby wojskowej? Jakiś wyrok czy cos bo takie cos chyba sie dostaje. Jesli tak to pewnei cie prosto z lotniska zgarna, tak samo jak twojego znajomego,i za dwa lata tez nic to w twojej sytuacji nie zmieni. Tak mi sie wydaje, najlepiej jakies forum wojskowe czy cos gdzies bylo takie o poborach, tam kminnili takie akcje.

ale kto mi mial dac jakis wyrok? znajomy zadnego wyroku nie dostal (przed zatrzymaniem). tylko jak na lotnisku zaskanowali jego paszport, to od razu zawolali po straz graniczna i z miejsca go zakuli. jedyne co wiem to, to ze wezwania do wojska w Polsce dostawalem, ale one byly odsylane spowrotem. ale chyba zrobie tak jak wyszej zasugerowane bylo, abym sie skontaktowal z jakims adwokatem i sprawe wyjasnil. bo sytuacja jednak troche dretwa. ew. polece do Niemiec a potem samochodem do Polski :D

Tomy 21.08.2008 08:40

Ile kosztuje bilet na PKS z Krakowa do Łodzi??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl