![]() |
http://i52.tinypic.com/24l9741.jpghttp://i51.tinypic.com/ot0tj5.jpghttp://i55.tinypic.com/2dr51zo.jpghttp://i56.tinypic.com/97mp3l.jpghttp://i53.tinypic.com/2i27zep.jpg
To pare koszulek ktore zrobilem, jak wam sie podobaja ?:) |
Nie napalajcie się tak na te projekty. Design na nowy sezon już dawno wybrany (jeżeli rzeczywiście miał być unikat, chociażby się różnił miejscem metki od masówki) i nie ma sensu spamować tymi projektami, przedstawicieli Wisły.
Kwestia kilku tygodni i się wszystko wyjaśni, oby szybciej niż później. //chwała tym, którzy dalej fantazjują na temat kitsów, ciekawe projekty robicie. |
Maratonczyk szacun. Zajebiste
|
Cytat:
|
Tylko co do cholery ma wspólnego z Wisłą czarny kolor? Dajcie sobie na wstrzymanie...
|
Fajnie by było gdybyśmy mieli inny model koszulki na europejskie puchary. Bayern chyba kiedyś tak miał. Marzy mi się koszulka taka jak ta:
Cytat:
A taką czarną na 100% bym kupił :) Mogła by być dla bramkarzy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale możemy sobie przecież pogadać, wymienić opiniami prawda ;)
Jak juz wcześniej pisałem Barcelona jako trzeci komplet miała już pomarańcz, jaskrawą żółć, jaskrawą zieleń, mango (sic) a teraz będą mieć czarne. Ta czarna propozycja jest mega odjazdowa, wcześniej pisałem że bym chciał taką, fajnie że to zwizualizowałeś ;DD Tylko czerwony mógłby być taki bardziej piekielny, mielibyśmy bardzo unikatową koszulkę w Europie i taką bym kupił jako pierwszy :D |
Cytat:
Ja to tak rozumiem. Obecni rządzący nie patrzą na tradycję czy dobrą atmosferę wśród kibiców tylko na kase i jak najwięcej wycisnąć tej kasy z kibica czy Wisły. Cytat:
Jest to coś nowego, oryginalnego więc wiele osób by się w taką koszulkę zaopatrzyło. Dodatkowo świetnie wyglądają. Patrząc ile zwykłych osób zafascynowanych Wisłą potrafi poświecić swój czas i myśleć z bardzo dobrym efektem o strojach Wisły, coraz bardziej ciekawy jestem jak to zrobią fachowcy z Wisły i Adidasa mający cały rok na zaprojektowanie tych unikalnych koszulek dla Wisły |
Cytat:
zrozumcie, że nie mozemy miec dwoch kolorow, tak jest w przepisach (chyba) |
Chciałem tylko podkreślić znaczenie BG dla klubu jakim jest Wisła Kraków. I mówię nie dla BG na koszulce w innym miejscu niż obecne logo S.A. Rozumiem, że pan Cupiał przez ponad dekadę buduje wizerunek Wisły S.A na arenie międzynarodowej. Jest to już na pewno dobrze rozpoznawalny produkt. Za tym produktem stoją tysiące sympatyków Wisły, którzy pośrednio finansują działalność klubu. Logo S.A., jest obecne przy każdym produkcie wychodzącym zza murów naszego klubu. Ile osób oglądających mecz, a niebędących kibicami, tylko potencjalnymi inwestorami patrzy jakie jest logo na koszulce? Z pewnością jest to znikomy procent. Dla takiego człowieka liczy się powierzchnia reklamowa z przodu koszulki, na bandach, materiałach prasowych. Zamienienie loga S.A. Białą Gwiazdą na koszulce z pewnością nie zmniejszyło by rozpoznawalności klubu. Na materiałach prasowych, telewizyjnych, spodenkach... tam dalej było by logo. Skoro w reklamówkach przedmeczowych klub Wisła zaprasza kibiców na mecze BIAŁEJ GWIAZDY, to niech zrobi 2 krok w kierunku poprawy stosunków na linii kibice-klub i zamieści BG na koszulce - tam gdzie jej miejsce. ZERO RYZYKA, SAME PROFITY DLA KLUBU!
|
Mi się marzy koszulka nawiązująca do historii z białą gwiazdą i kołnierzykiem. Ta, którą zapodał Maratończyk jest genialna.
Cytat:
Cytat:
http://theoriginalwinger.com/wp-cont...-2010-2011.jpg |
Cytat:
|
Widzę, że logo Liverpoolu zmieniło kolor specjalnie pod tą koszulkę. Czy Ci spece od fotoszopa mogliby zrobić taką czarną koszulkę z czerwonymi bajerami i samą białą gwiazdą? Albo białą gwiazdą w czerwonym kółeczku?? Przez moment chciałem zaproponować czerwoną gwiazdę żeby pasowała kolorystycznie ale wtedy to nie będzie biała gwiada :DDD
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
a w takiej formie? |
Po prostu Super Glue musi zostać sponsorem Wisły, wtedy na pewno mielibyśmy Białą Gwiazdę ^^
|
Cytat:
|
Cytat:
---- Zdaję sobie sprawę, że to zaburzyłoby proporcje na historycznej tarczy herbowej ale może w zw. z tym, że w "łonie" logo SSA Biała Gwiazda jest niewidoczna, ginie pośród elementów to może by tak ją powiększyć nieco ..? |
Cytat:
Jak dla mnie kompromisowa bomba, jeśli BG będzie cała biała :-D Warto popracować nad różnymi wariantami tej koncepcji, bo jeśli nie w tym sezonie, to już teraz należy zawalczyć o kolejne sezony kompromisu z SA i BG. Dopracować ten model w kilku różnych wersjach i na potęgę słać emailami do klubu :D Ps. a może w jednej z wersji, cała Biała Gwiazda na biało a na jej tle napis Teke-Fonika na niebiesko, zaś w innej wersji, Biała Gwiazda lekko pomniejszona, zgodnie z obowiązkiem wpuszczania koszulek do spodenek (górne ramie BG zaczyna się centralnie pod szyją piłkarza a dolne w 3/4 długości koszulki) ? Jeśli można poprosić Maratonczyka o próbę pokazania różnych wersji i koncepcji, opartych na kompromisowym modelu dużej Białej Gwiazdy oraz loga SA, na czerwonym trykocie i reszty na takim tle, byłoby wspaniale :) |
Przeglądnąłem kilka stron tematu i trafiłem na oburzenie odnośnie pasiastych koszulek w Wiśle. I tu się mylicie, bo Wisła brała w pasiastych koszulkach. I jak już sobie tak fantazjujemy to powiem wam że jako trzeci, albo nawet drugi wzór chciałbym koszulki w poziome czerwono-niebieskie pasy jak to miało miejsce w okresie międzywojennym.
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Grafika:1926.04.06_Polonia_Warszaw a_-_Wis%C5%82a_Krak%C3%B3w.jpg Rzecz kolejna, nieco realniejsza. Drugi komplet powinien wyglądać jak pierwszy Lazzio Rzym. Wisła grała w takich jeden sezon kilka lat temu. Chodzi mi o jasny błękitny kolor koszulek i białe spodenki. Ten obecny ciot za ciemny jak dla mnie. Za to bardzo podoba mi się barwa koszulek pierwszego kompletu. Czerwień jaką zaprezentował Adidas bardzo fajna. |
Cytat:
Myślę że trochę mniejsze paski i trochę mniejszy napis TF, załatwiłby sprawę. |
Dokładnie, żeby herb był na białym pasku. Dodał bym też jakieś niebieskie wstawki, w końcu mamy takie barwy.
|
Cytat:
Ja osobiście mam już dosyć klasycznych strojów ! Chcę po prostu coś extra ! Posłałbym nawet masówkę do klubu aby ten wzór przeszedł lekko zmodyfikowany, bo jest czymś czego nigdy nie mieliśmy i pewnie mieć nie będziemy ;/ |
nie wiem jak może się Wam podobać ten projekt z wielką, pustą gwiazdą?! zero gustu, szopa jak ch..! Wisła, jak na legendarny, zasłużony klub przystało, winna mieć stroje KLASYCZNE, bez udziwnień i fajerwerków! logo s.s.a. powinno się znaleźć co najwyżej na firmowych drukach, a nie na koszulkach czy spodenkach! najlepszy wg mnie projekt to te 3 pierwsze z lekkimi paskami na poprzedniej stronie, wyrzucić logo s.s.a., zamiast tego białą gwiazdę i miód malina!
ja wiem, że 17 letni kibice mają fazki na bezgustne strojenie się i zapierd... po klubach w ciemnych okularach, ale nie musicie promować tak wieśniackiego projektu koszulki NAJSTARSZEGO klubu piłkarskiego w Polsce! TROCHĘ SZACUNKU! |
Cytat:
ja również podzielam zdanie przedmówców, że ten projekt jest po prostu świetny: http://i54.tinypic.com/8zdwlt.jpg jedynie można by trochę zmniejszyć krycie gwiazdy ale taką koszulkę to kupiłbym od razu :D |
Wzór stworzony przez Maratończyka nie przypadł mi do gustu. Tak jak przedmówca (terje) uważam, że nasza Wisła jest klubem zbyt poważnym, by pozwalać sobie na takie wydziwiane wzory koszulek. Koszulka kojarzy mi się z amerykańską ligą MLS i strojami klubików w niej grających.
Klasyczny strój, czerwona koszulka (może z niebieskim, pionowym pasem?), białe spodenki. I koniecznie Biała Gwiazda. |
Cytat:
Gościu idą czasy kreatywności, czasy marketingu i nie ma znaczenia czy jesteśmy klubem najstarszym w Polsce czy też nie, taki argument do mnie nie trafia, może powinniśmy jeden komplet zastrzec już na przyszłość jako zabytek ? Nic się nie będzie zmieniało w nim, ludzie zamiast kupować nowe trendy będą trzymać go do śmierci, bo po co sponsorować Wisełkę skoro ma się jej legendarną koszulkę na lata ? Popatrzcie na pierwszą koszulkę z brzegu która mi się przypomniała: Inter, ten jakiś smok z boku to jest klasyczne wykorzystanie ? nie ... http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...3boQSRAPzg&t=1 Produkuje się takie koszulki, które mogą się jak najlepiej sprzedać w kraju czy też poza ;) Ale kochany kolego my mamy sponsora technicznego Adidas i ten producent zwykle stawia na klasyczność niźli na ekstrawagancje jak Nike. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl