Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

szprotson 10.09.2016 09:59

szukam speca od ihpona

mam 4s-8gb ale nie moge sie zalogować na itunes. Tel moj - po prostu wymieniłem go na nowszego juz 2 lata temu i mi sie przypomniało ze stary leży. No i chciałem go pogonić albo dać siostrze, ale nie pamietam hasła ni chuja. mozna sie z tego jakos wykaraskac?

eryk_cartman 21.09.2016 16:59

Kończy mi sie umowa z Play za miesiac, mam Cyfrowy Polszmat i zastanawiam sie nad oferta Smart Dom, ktos korzystal z tej oferty?? I pytanie za jakimi telefonami sie rozgladac,?? Przy abonamencie okolo 50 zł, za telefon chce dac maksymalnie 1000 złotych.

Zwitter 21.09.2016 17:22

Czy jest jakiś telefon na androidzie, który po wgraniu kilkunastu aplikacji nie wyświetli mi komunikatu, że kończy mu się pamięć, mimo, że te aplikacje przeniosę na kartę sd?
Cóż z tego, że ona mają 16gb pamięci wewnętrznej jak w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Oczywiście chodzi mi o telefon w normalnych pieniądzach, max do 1000zł.
Jak to wygląda w przypadku windows phone?

ABGwislakABG 21.09.2016 18:26

Xiaomi. Tylko uważaj na modele z końcówką 817 bo to jakieś indyjskie z chvjowym softem.

ulTraS 21.09.2016 19:01

polecam Xiaomi Redmi Note 3 Pro. chyba za 700-800 idzie go wyrwać.

Herbi1303 25.09.2016 12:24

jestem posiadaczem Xiaomi Redmi 3S pro od dwóch dni jestem na tą chwilę mega zadowolony.

xanti1906 26.09.2016 08:43

Ja też Xiaomi, tylko MI4C. Polecam nie bać się "chińszczyzny".

borkowska 01.10.2016 15:07

Xiaomi, Meizu, Umi, można brac smialo. Za małe pieniądze telefony pokroju tzw. flagowców wielkich marek

aNouc 17.10.2016 14:40

Ile kosztuje rejestracja numeru po tej całej nowej ustawie antyterrorystycznej?

mam numer na kartę w Plusie


Nie mogę na stronie Plusa nic o tym znalezc (koszt)

Kocur 17.10.2016 14:46

To jest płatne ??


Zawsze było za free - co więcej - wiele sieci oferuje bonusy, np 5 GB w zamian za zarejestrowanie :)

heoij 17.10.2016 16:00

Wszędzie jest za darmo, bez jaj płacić za rejestrację numeru :D

brylant17 17.10.2016 16:09

0.00 zł idziesz z dowodem i się rejestrujesz.Ja to zrobiłem na początku i dostałem na początku 100 zł bonusu,a potem doszło jeszcze 200 za to,że długo jestem w sieci

Lupo 29.10.2016 11:59

Mam problem ze swoim MyPhone Luna. Gdy chcę ściągnąć aktualizację jakiejś aplikacji to mam info, że nie mam na tyle miejsca. Wymieniłem więc kartę sd 2gb na 16gb, ustawiłem w opcjach aby było wszystko zapisywane na SD i.... nadal to samo. Sklep Play pokazuje info o zbyt małej ilości miejsca...

Jakas rada?

El'kabat 29.10.2016 12:21

Pany gdzie teraz najlepiej przejśc na kartę ? Po x latach nie przedluzam w koncu abonamentu.
Zależy mi na no limit min i smsy, i pakiet danych minimum 3Gb.

Virgin? Play?

ArturBarlinek 29.10.2016 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1455969)
Pany gdzie teraz najlepiej przejśc na kartę ? Po x latach nie przedluzam w koncu abonamentu.
Zależy mi na no limit min i smsy, i pakiet danych minimum 3Gb.

Virgin? Play?

Jak dla mnie virgin
Virgin, bez haczyków, za 29 wszystko bez limitu i 8 giga internetu

Above 04.12.2016 17:05

Szukam telefonu w okolicach +- 700zł.
Co myślicie o Sony Xperia E5 lub LG K10?

ulTraS 04.12.2016 18:48

Może byś poszukał coś z Xiaomi?
Np:
http://allegro.pl/z-polski-xiaomi-mi...628110751.html

Above 04.12.2016 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ulTraS (Post 1458585)
Może byś poszukał coś z Xiaomi?
Np:
http://allegro.pl/z-polski-xiaomi-mi...628110751.html

Wiesz co osoba dla której szukam nie jest jakoś przekonana do takich marek.
Wybór pewnie będzie między E5 lub K10 lub P8 lite.

Matti1231 04.12.2016 22:06

Nie jest przekonana do Xiaomi a mimo to wybrałaby Huawei, którego dwa lata temu jeszcze nikt w Pl nie rozpoznawał? :D

MatMario 04.12.2016 23:00

A ten co rozpoznawał to wiedział że jest gorszy od xiaomi :D

Zwitter 05.12.2016 09:29

Mi tu ktoś polecił xiaomi, kupiłem redmi 3S pro i jestem mega zadowolony. Świetny telefon.
Mój znajomy ma Huawei P8 i także sobie bardzo chwali.

wiesniak842 05.12.2016 10:46

Sam jestem posiadaczem Huawei i tez jestem zadowolony. Wlasnie jak juz w temacie telefonow. OnePlus 3 (kolejny chinczyk) ktos kojarzy? Ponoc jeden z najlepszych telefonow na rynku na poziomie Galaxy s7 czy iphone SE (jesli chodzi o wydajnosc) a duzo tanszy.

MatMario 05.12.2016 12:24

Jest test tego na YT. https://www.youtube.com/watch?v=IhvccUUa2E4

W ostatnim programie świątecznym poleca kolejną wersje OP 3t.

brylant17 05.12.2016 14:43

wiesniak842 Jaki masz dokładnie model Huaweia ? zastanawiam nad tym modelem właśnie,ale nad Y6, ewentualnie nad S3 lub S4 albo LG G2 i nie wiem szukam coś co mi zastąpi godnie lumie 520 bo moja wpadła w śnieg i po ptakach

wiesniak842 05.12.2016 14:54

Ja mam Y635 od roku. Upadal, spadal, byl rzucany:D Dalej dziala. Nie zawiesza sie. Z drugiej strony ja nie jestem wymagajacy. Ma dzwonic, smsowac, muzyki da sie posluchac, film obejrzec, na necie posiedziec, aplikacje, ktorych potrzebuje dzialaja bezproblemowo. Sam caly czas zastanawiam sie nad kupnem jakiegos nowszego modelu telefonu i za kazdym razem do wniosku, ze to zbedny wydatek skoro stare huawei sie caly czas trzyma.

OpEnTaNy 04.01.2017 07:39

Wpadł mi telefon do kibla po udanym sylwestrze a konkretnie mój kochany xiaomi redmi 3 pro. Normalnie bym go na nic nie zamienil ale nie przeżył tej kąpieli. Potrzebuje telefonu na gwałt pocecicie jakis abonament ? W play to co mi zaoferowali na przedłużenie umowy jest śmieszne...

kriz69 10.02.2017 14:25

mial ktos taki przypadek??

gdy dzwonie druga osoba w ogole mnie nie slyszy dopiero jak przejde na glosnik to moge normalnie rozmawiac

przy nagrywaniu kamera mikrofon dziala normalnie
jak wlacze rejestrator dzwieku to slychac tylko szum

tellefon xperia z5

.Witek 11.02.2017 00:15

Ja miałem podobny przypadek z htc e8. Oddałem na gwarancję i wymienili głośniki.

brylant17 27.03.2017 15:58

Mam problem z zasięgiem, jestem w play i mam ten problem,że jak wejdę do jakiegoś sklepu czy budynku to zasięg spada do 1-2 kresek albo w ogóle brak...a w domu na full no qrwa! Mam ustawione na Play LTE jako usługodawca.Na co zmienić by zawsze był zasięg ?

AMF 09.04.2017 08:41

Da radę jeszcze kupić jakiś sensowny telefon z klawiatura numeryczną? Mam dość klikania po ekranie, zależy mi jedynie na gpsie (google maps najlepiej). Wyszukałem jedynie jakieś blackberry ale klawiatura qwerty też mi srednio pasowała. Ma dzwonić, łatwo pisać sms i mieć nawigacje. Ktoś coś wie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl