Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

JackDaniels 25.07.2009 15:31

Wie ktos na którym kanele to będzie w Cyfrze + bo mam ją ale nigdzie nie mogę znaleźć...

leszekm 25.07.2009 15:31

Przekaz:
Eutelsat W3A (7.0°E)
11176 - Pol: V - SR: 6666 - FEC: 7/8
MPEG-2 4:2:0 (PAL)

lolek10 25.07.2009 15:46

na 66 kanale :) jakby cos to tutaj daje link: http://je.pl/5upf , tylko tam trzeba miec cyba wszystkie pakiety wykupione zeby byl tvp sport

Uran235 25.07.2009 15:56

Mam pytanie, na ekstraklasa.tv będzie ten sam komentarz, co na tvp sport? Bo przecież ten mecz komentuje koleś, który komentował spotkania pucharowe Amici i jest ewidentnie za Kuchenkorzem.

kamilll1906 25.07.2009 16:05

ekstraklasa.tv to jest telewizja tez czy tylko strona?!
bo czytalem ze ma byc transmisja ale na stronie nie ma wiec nie wiem . . .


ok juz mam
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/77..._z_Lechem.html

crate digger 30.07.2009 18:50

nie uwazacie że ostatnie zawirowania z transmisjami stworzyły nieprzyjemny precedens... mecze polskich drużyn to bedziemy sobie mogli oglądać od faz grupowych :D czyli de facto tylko lecha wronki :D

luk02 31.07.2009 14:41

bede gdzies w necie transmitowane derby trojmiasta ?

Wisła V 31.07.2009 15:16

http://www.meczyki.pl/

tu znajdziesz transmisje;)

lolek10 31.07.2009 18:20

tak, tutaj daje link do meczu lechii ;)

http://faho.pl/582

cpc88 01.08.2009 08:24

Wie ktos czy bedzie dzisiaj mecz u Wislakow/Yakuzie?

luklee 01.08.2009 11:40

dajcie link do meczu wisły....... pleas...

grogoriogreg 01.08.2009 11:51

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

Snoopek1906 01.08.2009 13:27

http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...rzow,6141.html <- Tu bedzie transmisja;)

Wichar87 01.08.2009 13:37

A ja od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Cyfry + i już się nie martwię, gdzie oglądać :D co prawda najmniejszy pakiet plus canal+, ale za to niecałe 40 zł miesięcznie i jakość przekazu :D polecam, polecam :D

tofik 01.08.2009 14:05

i La Ligę mają :)

miki2006 01.08.2009 14:31

wywala kogoś na tym justin TV ? z powodu maksymalnej liczby użytkowników?

klusek106 01.08.2009 14:33

jaki link na sopcasta ? znalazlem na socer live ale relacja offine ...

sqallpl 01.08.2009 14:43

sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/56947

Elendil 01.08.2009 14:57

chyba każdego,kto bez konta premium :/

Gordian 01.08.2009 15:29

na sopie pierwsza połowa elegancko buforing ponad 90 a teraz w przerwie spadł do 40 i czarne tło. co sie porobiło?

EDIT: Buforing wrócił w granice 90, ale nadal brak dźwięku i obrazu.

EDIT 2: Ok już śmiga

sqallpl 01.08.2009 15:41

Dziala Wam teraz sopcast?

Qbz 01.08.2009 15:52

Nie.. Trzeba na justin.tv ogladac, a szkoda, bo ciagle wywala ;f

sqallpl 01.08.2009 15:54

Juz dziala.

royalmichael 01.08.2009 18:40

Nie wiecie gdzie można oglądać mecz Śląska? Co znajdę jakiś kanał na sopcascie pod tym tytułem to jest transmisja z canal+ a tu trzeba transmisje z orange sport
EDIT: Już mam, jakby ktoś chciał Channel - 76287

Mgr J@cek 02.08.2009 16:04

na jakim kanale jest mecz Piasta z Lechem, trzeba trzymać kciuki za Piastem

ZNAMEK 02.08.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez J@cek (Post 772565)
na jakim kanale jest mecz Piasta z Lechem, trzeba trzymać kciuki za Piastem

wejdz na meczyki.pl ale widze ze ludzie z justin.pl zaczynają sciagac kase, a na sopcascie strasznie zacina.

tommiyacht 02.08.2009 16:39

nawiasem mowiąc nie wiem czemu puscili powtórke Jaga-Odra zamiast Piasta-Lech

WISŁA 1906 NH 02.08.2009 18:51

Witam. Mam pytanie. Ogladam mecz legi na justin.tv jest dobra jakość, nie tnie , ale po 10 sekundach wyrzuca mnie i żeby oglądać dalej trzeba zapłacić. Zna ktoś sposób żeby tą blokade złamać ? podobno trzeba wpisać jakiś adres w opcje internetowe -> i w ustawieniach sieci LAN trzeba wpisać jakiś adres ?

JacaTS 02.08.2009 20:21

Gdzie w necie obejrze Lige+ ekstra? Wie ktos?

PotiWisla 02.08.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA 1906 NH (Post 772646)
Witam. Mam pytanie. Ogladam mecz legi na justin.tv jest dobra jakość, nie tnie , ale po 10 sekundach wyrzuca mnie i żeby oglądać dalej trzeba zapłacić. Zna ktoś sposób żeby tą blokade złamać ? podobno trzeba wpisać jakiś adres w opcje internetowe -> i w ustawieniach sieci LAN trzeba wpisać jakiś adres ?

Opcje - zaawansowane - sieć - połączenie(określ w jaki sposób firefox ma łączyć się z internetem) - ręczna konfiguracja serwerów proxy:
Serwer proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl