![]() |
Wie ktos na którym kanele to będzie w Cyfrze + bo mam ją ale nigdzie nie mogę znaleźć...
|
Przekaz:
Eutelsat W3A (7.0°E) 11176 - Pol: V - SR: 6666 - FEC: 7/8 MPEG-2 4:2:0 (PAL) |
na 66 kanale :) jakby cos to tutaj daje link: http://je.pl/5upf , tylko tam trzeba miec cyba wszystkie pakiety wykupione zeby byl tvp sport
|
Mam pytanie, na ekstraklasa.tv będzie ten sam komentarz, co na tvp sport? Bo przecież ten mecz komentuje koleś, który komentował spotkania pucharowe Amici i jest ewidentnie za Kuchenkorzem.
|
ekstraklasa.tv to jest telewizja tez czy tylko strona?!
bo czytalem ze ma byc transmisja ale na stronie nie ma wiec nie wiem . . . ok juz mam http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/77..._z_Lechem.html |
nie uwazacie że ostatnie zawirowania z transmisjami stworzyły nieprzyjemny precedens... mecze polskich drużyn to bedziemy sobie mogli oglądać od faz grupowych :D czyli de facto tylko lecha wronki :D
|
bede gdzies w necie transmitowane derby trojmiasta ?
|
|
|
Wie ktos czy bedzie dzisiaj mecz u Wislakow/Yakuzie?
|
dajcie link do meczu wisły....... pleas...
|
|
http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...rzow,6141.html <- Tu bedzie transmisja;)
|
A ja od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Cyfry + i już się nie martwię, gdzie oglądać :D co prawda najmniejszy pakiet plus canal+, ale za to niecałe 40 zł miesięcznie i jakość przekazu :D polecam, polecam :D
|
i La Ligę mają :)
|
wywala kogoś na tym justin TV ? z powodu maksymalnej liczby użytkowników?
|
jaki link na sopcasta ? znalazlem na socer live ale relacja offine ...
|
sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/56947
|
chyba każdego,kto bez konta premium :/
|
na sopie pierwsza połowa elegancko buforing ponad 90 a teraz w przerwie spadł do 40 i czarne tło. co sie porobiło?
EDIT: Buforing wrócił w granice 90, ale nadal brak dźwięku i obrazu. EDIT 2: Ok już śmiga |
Dziala Wam teraz sopcast?
|
Nie.. Trzeba na justin.tv ogladac, a szkoda, bo ciagle wywala ;f
|
Juz dziala.
|
Nie wiecie gdzie można oglądać mecz Śląska? Co znajdę jakiś kanał na sopcascie pod tym tytułem to jest transmisja z canal+ a tu trzeba transmisje z orange sport
EDIT: Już mam, jakby ktoś chciał Channel - 76287 |
na jakim kanale jest mecz Piasta z Lechem, trzeba trzymać kciuki za Piastem
|
Cytat:
|
nawiasem mowiąc nie wiem czemu puscili powtórke Jaga-Odra zamiast Piasta-Lech
|
Witam. Mam pytanie. Ogladam mecz legi na justin.tv jest dobra jakość, nie tnie , ale po 10 sekundach wyrzuca mnie i żeby oglądać dalej trzeba zapłacić. Zna ktoś sposób żeby tą blokade złamać ? podobno trzeba wpisać jakiś adres w opcje internetowe -> i w ustawieniach sieci LAN trzeba wpisać jakiś adres ?
|
Gdzie w necie obejrze Lige+ ekstra? Wie ktos?
|
Cytat:
Serwer proxy HTTP: 174.142.24.201 Port: 3128 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl