Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

wiernyTS 08.09.2009 10:04

Ech nie maja co robic to sie wymądrzaja:) Tak to juz jest. A sparing by sie rzeczywiscie jakis sprzydal dla rozprostowania kosci...

Markus 06.10.2009 16:17

Czy Garguła z Boguskim trenowali dziś, choćby tylko indywidualnie?

piotrek chicago 07.10.2009 15:17

Piotrek Brozek Wisła- Przyjaciele 1-0
Burliga 2-0
pieknie Ilie Cebanu po strzale franka
Janik 3-0 (dobitka po pieknym strzale Mauro)

DevilMayCry 07.10.2009 15:18

szkoda , że tak mało ludzi :(

WOW oj Franek , prawie jak Messi , strzał nie często widziany na polskich stadionach.

Krystian168 07.10.2009 15:26

0-3 Mauro... ;)

DevilMayCry 07.10.2009 15:28

i to po pięknej bramce :P

FraMat 07.10.2009 15:30

a to nie Burliga dobijał?

DevilMayCry 07.10.2009 15:31

ale po strzale Mauro piłka jednak przekroczyła linie bramkową

FraMat 07.10.2009 15:33

no to sorry
i mamy drugi strzał Mauro
...

w koncu zaczynał jako napastnik..
świetnie gra tez Pietia w ataku - co prawda przeciwnik nie gra rewelacyjnie w defensywie, ale Piotr Brożek świetnie dochodzi do pozycji.
Dawno mówiłem, że sprzedać Piotrka do Fulham i wmawiać im, że to był Paweł

brylant17 07.10.2009 15:56

Piotrek i 1-5 Paweł bój się brat cię na ławkę posadzi :)

3żyk 07.10.2009 16:00

Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczy, temu biednemu dziennikarzynie od wywiadów, co znaczy słowo "riposta", bo się chłopak konsekwentnie ośmiesza. Co do meczu to gramy sympatycznie. Cieszy dobra postawa Cebanu.

Kamson 07.10.2009 16:02

Troche taki mecz Wisła vs Byli Wiślacy ;)
Łobo nawet Sarnatowi sam na sam nie strzelił :D

Grzadq 07.10.2009 17:11

Patrząc na grę Szymka szczerze żałowałem, że już nie gra dla nas. Prawda jest taka, że wszyscy od jego czasów to są "Szymko-podobne produkty", które tak naprawdę są tylko marną imitacją. Żadne Jirsaki, Diazy ... Szymek, to jest kompletny piłkarz.
W ogóle, fajnie było patrzeć na tych piłkarzy ... łezka się oku zakręciła :) Pater, Czerwiec, Kulawik, Moskal, Franek, Szymek, naaaaaaaawet późniejszy Kuźba. No cóż, czas nie stoi w miejscu. Chociaż pewne wspomnienia (Saragossa!) zostaną na zawsze :)

aNouc 09.10.2009 11:40

bramki z Wisła 11-4 PAP
http://www.youtube.com/watch?v=oMqKGohKMx0

uncool 13.11.2009 17:38

http://www.ts.podbeskidzie.pl/index....i=3047&nr_w=-1
sparing odwołany

grzesiek632 14.11.2009 12:00

Moretto
Kozieł
Marcelo
Alvarez
Janik
Łobodziński
Jirsak
Cantoro
Chrapek
Leszczak
Gall

Fajny skład. Ciekawy jestem jak chlopaki zagraja.. To jest szansa na pokazanie się Skorży dla takich zawodników jak Leszczak czy Chrapek.
No i zobaczymy jak zagraja testowani.

IncognitoTSW 14.11.2009 12:08

Marcelo wyręcza napastników
Cytat:

23' Jirsak miał stuprocentową okazję. Piłkę wyłożył mu Łobodziński, a Czech uderzył z pierwszej piłki z około 10 metrów nad poprzeczką.
Polubili się z Małeckim?

brylant17 14.11.2009 12:09

Marcelo i 1-0 :D

Moretto: " Behind you, be careful" :D

rafalek 14.11.2009 12:41

Czy Rocki z Podbeskidzia to ten Piotr Rocki, czy jakiś inny?

brasilia79 14.11.2009 12:41

tak to ten Rocki

IncognitoTSW 14.11.2009 12:54

Domyślam się, że druga połowa zaczęła się w niesamowitym tempie skoro dopiero w 55 minucie odnotowano jakąś akcję.


"Ależ rajd Rado, minięcie dwóch zawodników przy linii końcowej, jednak jego strzał obronił bramkarz. Dobijał Leszczak, niecelnie." - no tak, w ME nie ma piłkarzy zdolnych. A który z pierwszej drużyny potrafi minąć rajdem przeciwników? Łobo? Małecki? Może Brożek? ;] Ostatnimi to byli Jasiek i Cleber

Markus 14.11.2009 13:55

"Norweg" jak widać nie pokazał nic znaczącego. Można się było spodziewać. Podobnie jak faktu, że Moretto nie będzie miał dużo pracy. Rażących błędów jak słyszymy nie popełnił, starał się kierować obromą, czego nie robi Pawełek - to duży plus.

Ekscytowanie się tym, że Rado raz minął jakichś dwóch bezimiennych "górali" uważam za niezdrowe i mało zabawne. To naprawdę jeszcze nie robi z niego wielkiego piłkarza, ani wybitnego, zasługującego na grę w pierwszym składzie Wisły talentu. Podążając tym torem, za chwilę będziemy się ekscytować się tym, że np: Janik pięknie i prosto trafił nogą w piłkę, a nie kopnął się w drugą...

Żmijka 19.11.2009 17:14

Cytat:

15 stycznia odbędzie kolejny halowy turniej piłkarski Remes Cup Ekstra. Do Poznania przyjedzie m.in. Legia, Wisła i Górnik Zabrze, ale bez swoich kibiców.
http://www.mmpoznan.pl/8302/2009/11/...ctChanged=true

royalmichael 01.12.2009 02:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boniek
Chociaż jestem całym sercem za Frankiem, to jedno pytanie ciśnie się na usta: "Jak mają być przygotowani zawodnicy do sezonu, którzy opuszczą kluby po 7-8 dniach i wrócą jak proces budowania formy fizycznej będzie już zakończony?"

http://boniekzibi.blog.interia.pl/?id=1809140

Polska ma brać udział w jakimś śmiesznym pucharze.
Nie jestem pewien bo pobieżnie oglądałem ostatnio Lige+Extra ale z tego co mówił Smuda to zabierze z każdej drużyny z Ekstraklasy po czterech piłkarzy.
Co to w ogóle za turniej, kiedy ma się odbyć i ile ma trwać? wyleci nam 4. zawodników ze zgrupowania?:/

kosaTS 12.12.2009 20:39

Witam, ej słuchajcie mam pytanie, dla niektórych pewnie głupie. Obóż Wiślaków jest od 17 stycznia na Cyprze. Jest możliwość pojechania razem z zawodnikami czy coś podobnego :D ? Obserwacje, analizy, wypoczynek itp. :D :)
Akurat wypadają ferie w tym roku, faaajna wycieczka by była. :D

Proud 12.12.2009 20:45

jak masz dużo kasy to przecież możesz wynająć miejsce w hotelu Wiślaków, a jak nie to w jakimś w okolicy.

:)

nolleb 13.12.2009 21:00

dlaczego rzecznik wisly nie poda swoim fanom bliższych szczegółów o przygotowaniach do 2-giej rundy kiedy zaczynają trening,kogo chcą kupić itp.strona wisły wygląda tak jakby ją redagowali kibice lub niedoinformowani dzialacze nolleb

KOMINEK 13.12.2009 21:06

Faktycznie to skandal że nie podają kogo chcą kupić.
Jak można- powinni natychmiast podać ile kasy maja przeznaczone na każdego piłkarza i kogo chcą kupić.

Ech.

Żmijka 13.12.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nolleb (Post 829672)
dlaczego rzecznik wisly nie poda swoim fanom bliższych szczegółów o przygotowaniach do 2-giej rundy kiedy zaczynają trening,kogo chcą kupić itp.strona wisły wygląda tak jakby ją redagowali kibice lub niedoinformowani dzialacze nolleb

Buhahaha :rotfl:

Misiu kolorowy, po pierwsze nie wiem czy rzecznik Wisły dorobił się już swoich fanów, ani czy ma w planach jakieś transfery i przygotowania (tzn z dobrze poinformowanego źródła wiem, ze gardło ćwiczy, oj ćwiczy - tylko nie piszcie o tym szerzej na forum :D).

Jeśli zaś chodzi o przygotowania Wisły to plany, te które są już znane, zostały podane na stronie. Czytanie nie boli mimo wszystko. A co do transferów odsyłam post wyżej.

Peroslaw88 13.12.2009 21:26

Już to widzę: na stronie oficjalnej dzisiaj takie info: Wisła chce kupić tego i tego, tyle za niego dajemy i taki dostaje kontrakt. Chłopie bądź poważny. Na stronach oficjalnych podaje się tylko pewne info, jak zawodnik podpisze kontrakt, albo przechodzi już testy medyczne. Jak lubisz plotki to zapraszam do faktu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl