![]() |
Ech nie maja co robic to sie wymądrzaja:) Tak to juz jest. A sparing by sie rzeczywiscie jakis sprzydal dla rozprostowania kosci...
|
Czy Garguła z Boguskim trenowali dziś, choćby tylko indywidualnie?
|
Piotrek Brozek Wisła- Przyjaciele 1-0
Burliga 2-0 pieknie Ilie Cebanu po strzale franka Janik 3-0 (dobitka po pieknym strzale Mauro) |
szkoda , że tak mało ludzi :(
WOW oj Franek , prawie jak Messi , strzał nie często widziany na polskich stadionach. |
0-3 Mauro... ;)
|
i to po pięknej bramce :P
|
a to nie Burliga dobijał?
|
ale po strzale Mauro piłka jednak przekroczyła linie bramkową
|
no to sorry
i mamy drugi strzał Mauro ... w koncu zaczynał jako napastnik.. świetnie gra tez Pietia w ataku - co prawda przeciwnik nie gra rewelacyjnie w defensywie, ale Piotr Brożek świetnie dochodzi do pozycji. Dawno mówiłem, że sprzedać Piotrka do Fulham i wmawiać im, że to był Paweł |
Piotrek i 1-5 Paweł bój się brat cię na ławkę posadzi :)
|
Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczy, temu biednemu dziennikarzynie od wywiadów, co znaczy słowo "riposta", bo się chłopak konsekwentnie ośmiesza. Co do meczu to gramy sympatycznie. Cieszy dobra postawa Cebanu.
|
Troche taki mecz Wisła vs Byli Wiślacy ;)
Łobo nawet Sarnatowi sam na sam nie strzelił :D |
Patrząc na grę Szymka szczerze żałowałem, że już nie gra dla nas. Prawda jest taka, że wszyscy od jego czasów to są "Szymko-podobne produkty", które tak naprawdę są tylko marną imitacją. Żadne Jirsaki, Diazy ... Szymek, to jest kompletny piłkarz.
W ogóle, fajnie było patrzeć na tych piłkarzy ... łezka się oku zakręciła :) Pater, Czerwiec, Kulawik, Moskal, Franek, Szymek, naaaaaaaawet późniejszy Kuźba. No cóż, czas nie stoi w miejscu. Chociaż pewne wspomnienia (Saragossa!) zostaną na zawsze :) |
bramki z Wisła 11-4 PAP
http://www.youtube.com/watch?v=oMqKGohKMx0 |
http://www.ts.podbeskidzie.pl/index....i=3047&nr_w=-1
sparing odwołany |
Moretto
Kozieł Marcelo Alvarez Janik Łobodziński Jirsak Cantoro Chrapek Leszczak Gall Fajny skład. Ciekawy jestem jak chlopaki zagraja.. To jest szansa na pokazanie się Skorży dla takich zawodników jak Leszczak czy Chrapek. No i zobaczymy jak zagraja testowani. |
Marcelo wyręcza napastników
Cytat:
|
Marcelo i 1-0 :D
Moretto: " Behind you, be careful" :D |
Czy Rocki z Podbeskidzia to ten Piotr Rocki, czy jakiś inny?
|
tak to ten Rocki
|
Domyślam się, że druga połowa zaczęła się w niesamowitym tempie skoro dopiero w 55 minucie odnotowano jakąś akcję.
"Ależ rajd Rado, minięcie dwóch zawodników przy linii końcowej, jednak jego strzał obronił bramkarz. Dobijał Leszczak, niecelnie." - no tak, w ME nie ma piłkarzy zdolnych. A który z pierwszej drużyny potrafi minąć rajdem przeciwników? Łobo? Małecki? Może Brożek? ;] Ostatnimi to byli Jasiek i Cleber |
"Norweg" jak widać nie pokazał nic znaczącego. Można się było spodziewać. Podobnie jak faktu, że Moretto nie będzie miał dużo pracy. Rażących błędów jak słyszymy nie popełnił, starał się kierować obromą, czego nie robi Pawełek - to duży plus.
Ekscytowanie się tym, że Rado raz minął jakichś dwóch bezimiennych "górali" uważam za niezdrowe i mało zabawne. To naprawdę jeszcze nie robi z niego wielkiego piłkarza, ani wybitnego, zasługującego na grę w pierwszym składzie Wisły talentu. Podążając tym torem, za chwilę będziemy się ekscytować się tym, że np: Janik pięknie i prosto trafił nogą w piłkę, a nie kopnął się w drugą... |
Cytat:
|
Cytat:
Polska ma brać udział w jakimś śmiesznym pucharze. Nie jestem pewien bo pobieżnie oglądałem ostatnio Lige+Extra ale z tego co mówił Smuda to zabierze z każdej drużyny z Ekstraklasy po czterech piłkarzy. Co to w ogóle za turniej, kiedy ma się odbyć i ile ma trwać? wyleci nam 4. zawodników ze zgrupowania?:/ |
Witam, ej słuchajcie mam pytanie, dla niektórych pewnie głupie. Obóż Wiślaków jest od 17 stycznia na Cyprze. Jest możliwość pojechania razem z zawodnikami czy coś podobnego :D ? Obserwacje, analizy, wypoczynek itp. :D :)
Akurat wypadają ferie w tym roku, faaajna wycieczka by była. :D |
jak masz dużo kasy to przecież możesz wynająć miejsce w hotelu Wiślaków, a jak nie to w jakimś w okolicy.
:) |
dlaczego rzecznik wisly nie poda swoim fanom bliższych szczegółów o przygotowaniach do 2-giej rundy kiedy zaczynają trening,kogo chcą kupić itp.strona wisły wygląda tak jakby ją redagowali kibice lub niedoinformowani dzialacze nolleb
|
Faktycznie to skandal że nie podają kogo chcą kupić.
Jak można- powinni natychmiast podać ile kasy maja przeznaczone na każdego piłkarza i kogo chcą kupić. Ech. |
Cytat:
Misiu kolorowy, po pierwsze nie wiem czy rzecznik Wisły dorobił się już swoich fanów, ani czy ma w planach jakieś transfery i przygotowania (tzn z dobrze poinformowanego źródła wiem, ze gardło ćwiczy, oj ćwiczy - tylko nie piszcie o tym szerzej na forum :D). Jeśli zaś chodzi o przygotowania Wisły to plany, te które są już znane, zostały podane na stronie. Czytanie nie boli mimo wszystko. A co do transferów odsyłam post wyżej. |
Już to widzę: na stronie oficjalnej dzisiaj takie info: Wisła chce kupić tego i tego, tyle za niego dajemy i taki dostaje kontrakt. Chłopie bądź poważny. Na stronach oficjalnych podaje się tylko pewne info, jak zawodnik podpisze kontrakt, albo przechodzi już testy medyczne. Jak lubisz plotki to zapraszam do faktu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl