Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

michu-k 26.07.2009 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 768817)
Weź chłopczyku zimny prysznic na obie głowki. Prezentujesz taki sam bełkot jak za czasów gdy zwalniany był Kapserczak. Wtedy też nie było żadnych trenerów poza nim. Po dwóch niewypałach w europejskich pucharach i 2 przegranych Super pucharach widać jasno, że szkoda czasu na zabawy ze Skorżą.
Dystans do Europy coraz większy, zawodnicy zamiast zasuwać na treningach bawią się w paintball lub jeżdżą na quadach (potem mają problem z rzutami wolnymi czy karnymi). Zresztą wystarczy posłuchać ludzi co od lat chodzą na treningio Wisły i widzieli je juz u wielu trenerów.To co obecnie się na nich dzieje to zabawa w dodatku za ciężkie pieniądze.

Szkoda słów na Ciebie, naprawdę. I w dodatku nie odpowiedziałeś na moje pytanie odnośnie kandydatury na miejsce trenera. Tym samym pokazujesz że nie warto z Tobą rozmawiać. Sikałeś po nogach po obydwu mistrzostwach, prawda? :-)

.

Gwoli ścisłości- albo Skorża, albo mielizna. Jak nawet nie dno.

fond 26.07.2009 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 768817)
Po dwóch niewypałach w europejskich pucharach i 2 przegranych Super pucharach widać jasno, że szkoda czasu na zabawy ze Skorżą.
Dystans do Europy coraz większy, zawodnicy zamiast zasuwać na treningach bawią się w paintball lub jeżdżą na quadach (potem mają problem z rzutami wolnymi czy karnymi). Zresztą wystarczy posłuchać ludzi co od lat chodzą na treningio Wisły i widzieli je juz u wielu trenerów.To co obecnie się na nich dzieje to zabawa w dodatku za ciężkie pieniądze.


I co z tą kandydaturą na miejsce Skorży ? Czekamy :-)

szprotson 26.07.2009 16:04

http://www.metacafe.com/watch/848675...poli_training/

macie tu pakiet treningowy mistrza

For_FuN_ 26.07.2009 16:56

Ciekawe czemu Kasperczakowi wytyka sie tylko zle transfery, a nie przytacza zawodnikow, ktorzy wzmocnili zespol :D? Rozumiem, ze przeciwnicy tego trenera maja wybiorcza pamiec ;).

Proud 26.07.2009 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 768868)
Ciekawe czemu Kasperczakowi wytyka sie tylko zle transfery, a nie przytacza zawodnikow, ktorzy wzmocnili zespol :D? Rozumiem, ze przeciwnicy tego trenera maja wybiorcza pamiec ;).

ja tam jestem neutralny...ale nie przypominam sobie zawodników którzy w jakiś znaczący sposób wzmocnili zespól za Kaspra poza Zieńczukiem,Kuźbą, Gorawskim, Kłosem czy Stolarczykiem. Reszto to raczej kiepskie transfery były...

ps: możliwe że kogoś pominąłem...

RAFi89 26.07.2009 17:09

Komfort pracy to on ma że ho ho. Linie obrony jeszcze rok temu można było uważać za najpewniejszy punkt w naszej drużynie , niestety najpierw sprzedano Clebera później nie znaleziono następcy dla Baszczyńskiego oczywiście w klubie nikt nie zdawał sobie sprawy że jeszcze ktoś może kontuzje złapać. Bramkarza szuka się już dwa lata i dalej nic. O ile się nie mylę to Jirsak nie był pomysłem Skorży tylko Bednarza. Kosowskiego Skorża też z zespołu nie wyrzucił tylko ktoś miał kaprys i postanowił oddać go za darmo. A o napastnika to się już Petrescu domagał ale po co. Nawet takiego Paulisty mu nie zostawili, chłop był jaki był ale szumu potrafił narobić i pożytek z niego był. 12 zawodników do dyspozycji przed startem w walce o LM w tym Cantoro który chyba już ma wszystko głęboko w poważaniu i sprowadzony w ostatniej chwili Jop. Normalnie Ferguson mu chyba zazdrości, o komforcie pracy to może mówić Guardiola, Mourinho czy Ferguson ale napewno nie Skorża.

Skorża jest jednym z odpowiedzialnych porażki z Levadią tylko gdyby zamiast Ćwlielonga był prawdziwy napastnik a w obronie grał zawodnik który byłby już zgrany z zespołem a w bramce stał bramkarz a nie zawodnik który udaje że broni i po jednym dobrym meczu chciałby zrobić z siebie bohatera. Tylko właśnie GDYBY.

FredzIo 26.07.2009 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 768817)
Weź chłopczyku zimny prysznic na obie głowki. Prezentujesz taki sam bełkot jak za czasów gdy zwalniany był Kapserczak. Wtedy też nie było żadnych trenerów poza nim. Po dwóch niewypałach w europejskich pucharach i 2 przegranych Super pucharach widać jasno, że szkoda czasu na zabawy ze Skorżą.
Dystans do Europy coraz większy, zawodnicy zamiast zasuwać na treningach bawią się w paintball lub jeżdżą na quadach (potem mają problem z rzutami wolnymi czy karnymi). Zresztą wystarczy posłuchać ludzi co od lat chodzą na treningio Wisły i widzieli je juz u wielu trenerów.To co obecnie się na nich dzieje to zabawa w dodatku za ciężkie pieniądze.

Dla mnie to piłkarze mogą nawet leżeć na plaży, albo ćwiczyć kondycje w burdelu. Co Cie interesuje jak trenują, skoro efekty tego są takie, że są najlepsi w Polsce? Liczą się efekty. Do mnie bardziej przemawiają dwa mistrzostwa, niż wpadka z Levadią.

flamengista 26.07.2009 17:36

Jeśli Skorża zostanie, to nie będzie to wcale dobra wiadomość. I abstrahuję tu od mojego zdania n/t tego, czy po blamażu w Estonii jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu (moim zdaniem - nie jest, ale pisałem o tym wcześniej).

Powód ew. pozostania Skorży to:
1. Smuda, który czeka na reprezentację i nie chce ryzykować w Krakowie
2. Cupiał, który nie chce ponosić dodatkowych strat.

Cupiał może kalkulować tak: zmiana trenera teraz nic nie da, za to wiąże się z odszkodowaniem dla Skorży. Sezon jest i tak stracony, więc może lepiej by Skorża zajął niezłe miejsce w lidze - za co są pieniądze z canal+.

Skorża sprawdził się w lidze, jako trener który potrafi osiągnąć dobry wynik bez większych wzmocnień (w zasadzie przy ich braku). Więc można spokojnie sprzedać Brożka, Diaza czy Marcelo - a Wisła Skorży i tak na koniec zajmie miejsce w czubie tabeli.

A może jakimś cudem uda mu się ponownie zdobyć MP?

Moim zdaniem strategia na przeczekanie jest zła, tylko co robić? Rozumiem Cupiała, który po kolejnym rozczarowaniu myśli przede wszystkim jak nie stracić.

Jednak wielka szkoda, że jak raz mieliśmy właściwego trenera - to mu nie zaufano. Teraz to Petrescu ma zespół w Lidze Mistrzów, a Cupiał ma Levadię.

michu-k 26.07.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 768887)
Jednak wielka szkoda, że jak raz mieliśmy właściwego trenera - to mu nie zaufano. Teraz to Petrescu ma zespół w Lidze Mistrzów, a Cupiał ma Levadię.

Bo nie grał w eliminacjach? :lol:

Jacy Wy jesteście małostkowi.

1q2 26.07.2009 17:42

Ciekawe to wszystko.Po pierwszym meczu nikt nie miał pretensji do Pawełka o gola i słusznie bo choć pewnie są bramkarze którzy by go wyjęli , to wielu dobrych też by go nie obroniło.
Po drugim meczu już czytamy że Pawłek zawalił obie bramki.

Jak rok temu po przegranej z Tottenhamem, nikt o zdrowych zmysłach nie nazywał niewypałem(gdzie oczywiście niedosyt był), to dziś wiemy że Skorża dał dupy w pucharach już 2 razy.Czekam na moment kiedy ktoś wypomni mu Barcelonę.

Jak jeszcze nie tak dawno, każda krytyka trenera przyjmowana była jak nieuzasadniony atak, to teraz w modzie jest o wszystko winić Skorżę. Już nawet fakt że Brożek i Mały nie strzelili karnego to jego wina:).

Czasami mam wrażenie że część ludzi żyje w jakimś matriksie - nakręcą się w jedną stronę, coś nie wyjdzie i z bohatera robi się zero.No ale pocieszające jest to że jednak większość potrafi myśleć racjonalnie.

A co do następnych kilku dni - Wydaje się że najlepiej gdyby to się skończyło zmianami z oszczędzeniem trenera.
Janas - za fatalne rozpoznanie przeciwnika
Kazimierski - za całokształt i bezczelność.
Łysy - bo nie może trener i dyr sportowy ze sobą rywalizować.

Po superpucharze jestem delikatnym optymistą - zagraliśmy całkiem nieźle, jak wróci Boguski i Garguła, to powinno być ok

ps jedyna katastrofa na dziś, i zresztą jedna z głównych przyczyn klęski z Estończykami to brak jakiegokolwiek zawodnika potrafiącego strzelać regularnie gole.
Paweł Brożek jest w tragicznej dyspozycji,Ćwielong narazie nie jest w stanie przeskoczyć tego że marnuje 5 setek by strzelić 1 gola(skąd my to znamy) , Boguski który jako jedyny w miarę regularnie strzelał nie gra i jego powrót do dobrej dyspozycji może trochę trwać...To jest prawdziwa makabra i ja za bardzo nie widzę wyjścia na razie z tej sytuacji.
I to jest wd. mnie główny problem nad którym trzeba się pochylić a nie zmiana trenera.

jasnyGwint 26.07.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 768887)
Jednak wielka szkoda, że jak raz mieliśmy właściwego trenera - to mu nie zaufano. Teraz to Petrescu ma zespół w Lidze Mistrzów, a Cupiał ma Levadię.

I niby co by zdziałał Petrescu skoro i tak musielibyśmy grać w eliminacjach ?

Czy Petrescu nauczyłby Brożka i Ćwielonga wykorzystywać setki ?

Czy nauczyłby Pawełka bronić ?

dostuffca 26.07.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 768895)
I niby co by zdziałał Petrescu skoro i tak musielibyśmy grać w eliminacjach ?

Czy Petrescu nauczyłby Brożka i Ćwielonga wykorzystywać setki ?

Czy nauczyłby Pawełka bronić ?

Brożka i Ćwielonga może by za wiele nie nauczył, ale trenera bramkarzy mieliśmy wtedy definitywnie najlepszego.

tomasz_19 26.07.2009 18:04

wystarczy ze kontuzje zlapalo 3 podstawowych graczy a my nie mamy kim grac! pretensje do Skorży o to ze Ćwielonga trzyma na boisku są bezpodstawne... kogo on ma wstawić do składu? Mączyńskiego? bez komentarza... sprawe zalatwil zarzad i cupiał skutecznym i konsekwentnym osłabianiem druzyny... jednoczesnie nic nie inwestujac w nowych pilkarzy... taka prawda...

As 26.07.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 768887)

Cupiał może kalkulować tak: zmiana trenera teraz nic nie da, za to wiąże się z odszkodowaniem dla Skorży. Sezon jest i tak stracony, więc może lepiej by Skorża zajął niezłe miejsce w lidze - za co są pieniądze z canal+.

Skorza o ile mi wiadomo zlozyl rezygnacje wiec to on chce przedwczesnie rozwiazac umowe, odszkodowanie nalezaloby mu sie gdyby klub wyrzucil go zrywajac przedwczesnie kontrakt.

Flamaster 26.07.2009 18:12

Jeszcze o Petrescu.

Niejaki Juande Ramos stworzył świetny team ze średniej Sevilli. Dwukrotnie sięgnął po Puchar UEFA. W Tottenhamie nie potrafił jednak ułożyć niczego. Przez niego ten klub niemal spadł z Premiership.

Tak też było w przypadku Dana. U siebie robi cuda z Unireą, a w Polsce nie potrafił znaleźć wspólnego języka z zawodnikami.

Nie ma więc co płakać. Polska to nie warunki dla Dana i koniec. U nas nie dał rady, co nie znaczy, że nie jest dobrym trenerem.

Lemoniadowy Joe 26.07.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flamaster (Post 768906)
Nie ma więc co płakać. Polska to nie warunki dla Dana i koniec. U nas nie dał rady, co nie znaczy, że nie jest dobrym trenerem.

ale to juz nawet nie chodzi o to czy jest dobry czy nie tylko czy prawda jest że piłkarze odpowiednio trenują czy

-czy Dan wyleciał bo był przede wszystkim byl slaby czy pilkarze w tym pomogli (nie pierwszy raz) ,
-czy Skorża wczesniej jak gral niemal jedną i tą sama 11 to dlatego że taką ma wizje czy dlatego że nie chcial sie niektórym narazić
- czy olanie pierwszego meczu z Levadia to zupełny przypadek czy wynik podejścia piłkarzy do wykonywania zawodu o ktorym wspomina Dan

i jeszcze jedno Wisła za Skorży co najwyżej stoi w miejscu Unirea z Petrescu i jego wyśmiewanym przez niektórych ekspertów Hard Workiem idzie co rok do przodu , najpierw pewne utrzymanie (HK nie dał rady), potem miejsce pucharowe a teraz Mistrzostwo w Rumunii pracuje prawie 3 sezony w Wiśle pracował pół roku

1q2 26.07.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 768910)

i jeszcze jedno Wisła za Skorży co najwyżej stoi w miejscu

To jest ciekawe spostrzeżenie - Wiadomo że skład się trochę zmienił ale najlepiej ze Skorży graliśmy w pierwszej rundzie, po jego przyjściu.Zadziwiające jest to że często zespół wygląda jak by grał ze sobą pierwszy raz - mnóstwo chaosu, niezrozumienia, a przecież większość gra ze sobą praktycznie od 2 lat , nie widać postępów , coraz to lepszego zgrania, wykonywania założeń taktycznych czy choćby 'gry na pamięć'

Lysy 26.07.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 768910)
i jeszcze jedno Wisła za Skorży co najwyżej stoi w miejscu

Trudno by iść do przodu, mając z roku na rok słabszą kadrę :-) Petrescu w Rumunii ma jednak większy komfort pracy...


Już zapomnieliście jak wasz idol Petrescu mówił:
"Klub nie dał mi pieniędzy na transfery, nie może więc domagać się mistrzostwa Polski i fazy grupowej Pucharu UEFA " Skoża pomimo takiego składu (nawet osłabionego odejściem Błaszczykowskiego!) potrafił wywalczyć dwukrotne mistrzostwo polski.

Eustachy 26.07.2009 19:05

Znaleziony na tsw.com.pl, kawalek felietonu Osucha, tak w ramach spekulacji

Cytat:

Wstyd jednak pozostaje ogromny, tym bardziej, że estońscy piłkarze i trenerzy zarabiają nawet do dziecięciu razy mniej od Polaków. Ta porażka uświadamia nam, że Polska liga jest niestety coraz słabsza przynajmniej w porównaniu do reszty Europy, a Wisła nie jest żadnym klasowym zespołem tak jak np. Partizan Belgrad, który swój dwumecz musiał wygrać i wygrał w stosunku 10:0. W Krakowie na pewno będzie tąpnięcie. Obawiam się, że sztab trenerski straci pracę, a sam słyszałem o dwóch nazwiskach bardzo wiekowych szkoleniowców, czyli Lenczyk i Smuda. Jestem pewien, że któryś z tej pary zostanie następcą Skorży. Do tego mają polecieć jeszcze inne głowy, ale to się za chwilę wyjaśni więc nie ma co gdybać. Szkoda, że pod Wawelem zaledwie po dwóch latach kończy się pewien etap pracy grupy młodych, kompetentnych ludzi, a mogą nadejść staropolskie, piłkarskie zwyczaje. Ale takie to już jest prawo właściciela, który wydaje miliony na swoje zabawki.

airborne4009 26.07.2009 19:06

Ale w pucharach juz nie zawalczyl kolego.

KacpiTSW 26.07.2009 19:07

Wychodzi na to, że Skorża opuści Wisłę... ponoć piłkarze znają już dalsze losy Maćka.

devios 26.07.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 768942)
ponoć piłkarze znają już dalsze losy Maćka.

Ja sądzę, że on sam jeszcze nic nie wie...

Lemoniadowy Joe 26.07.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 768925)
Już zapomnieliście jak wasz idol Petrescu mówił:
"Klub nie dał mi pieniędzy na transfery, nie może więc domagać się mistrzostwa Polski i fazy grupowej Pucharu UEFA " Skoża pomimo takiego składu (nawet osłabionego odejściem Błaszczykowskiego!) potrafił wywalczyć dwukrotne mistrzostwo polski.

bo Lech dał d.... a Legia Wdowczyka wszystko wygrywała i tak była różnica, bo punktowo to chyba to podobnie wyglądało i jeżeli o jakość gry podobnie

oczywiście Petrescu miał racje bo nie mial żadnego napastnika tak jak Skorża ma racje wołając o drugiego

PS co by nie bylo nieporozumień jestem za pozostaniem Skorzy a nawet Bednarza :)

szejkspir 26.07.2009 19:13

Taka mnie naszła refleksja...

Chłopaki, jak sądzicie, gdzie byłaby dzisiaj Wisła i jakby się prezentowała, gdyby choćby zamiast Ćwielonga grał Frankowski? Już nie chcę gdybać o Żurawskim w miejscu Brożka...

Jak sądzicie? Jakie macie zdanie?
Jestem ciekaw.

Pozdrawiam, liczę na Wasze opinie.

Arapaho 26.07.2009 19:13

Od trenera można wymagać wyników jeśli ma drużynę na miarę założonego celu.
Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że 13 zawodnikami nie da się awansować do LM i to było pewne. Nie zmienia to faktu że taką Levadię powinniśmy ograć bez problemu .I tu pojawia się problem że z tych 13 połowa reprezentuje klasę naszej I ligi ( Ćwieląg,Łobodziński,niestety Piotr Brożek,Jirsak,Cantoro,Pawełek,Jop).Przyjście jakiegokolwiek trenera nic nie zmieni bo dobry trener od razu będzie krzyczał że chce nowych graczy, przynajmniej 3-4.Których oczywiście nie dostanie.Koniec kropka.

royalmichael 26.07.2009 19:16

Czego teraz Piotr Brożek to poziom 1 ligi a jeszcze niedawno wszyscy piali z zachwytu i dziwili się czego nie gra w reprezentacji?

gerardinho91 26.07.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 768955)
Czego teraz Piotr Brożek to poziom 1 ligi a jeszcze niedawno wszyscy piali z zachwytu i dziwili się czego nie gra w reprezentacji?

Popieram. Teraz Piotrek gra bardzo nerwowo, dużo piłek do przodu niedokładnych. Dokładnie 1 liga.

Karherop 26.07.2009 19:22

Sytuacja po meczu w Estonii jest fatalna , praktycznie od razu po meczu byłem pewien że pożegnamy się ze Skorżą , jednak czym dlużej się nad tym zastanawiać ... tym trudniej o dobre rozwiązanie .

Główne zarzuty wobec Skorży za dwumecz z Levadią i nie tylko :
- Słabe nastawienie mentalne zespołu ( szczególnie na mecz w Sosnowcu )
- gra 1 napastnikiem w meczu "u siebie' z drużyną tepretycznie o wiele słabszą
- brak nowych rozwiązań taktycznych przynoszących wymierne korzyści
- żle dobierani współpracownicy ( Janas , Kazimierski ), nie znają się na swoim fachu ( jak na mistrza Polski )

Na obrone trenera :
- brak wystarczających transferów , Kirm i Jop to za mało , ławka rezerwowych z samymi juniorami mówi sama za siebie
- brak możliwości grania w Krakowie czyli zespół traci swoją przewagę grając u siebie
- fatalna skuteczność zespołu , na to nie ma jednego lekarstwa i wina trenera jest tutaj minimalna , ( dwa słupiki i dwie poprzeczki w dwumeczu mówią same za siebie )
- najwazniejszy zawodnik w zespole bardziej myśli o transferze niż dobrej i skutecznej grze


Argumenty za zwolnieniem Skorży z funkcji trenera :
- nic 'nowego ' nie wniesie do zespołu , prak widocznej poprawy gry od początku przejęcia zespołu czyli jesieni 07 , drużyna w następnych rundach grała tylko gorzej
- brak sukcesów na arenie międzynarodowej w przeciągu dwóch lat , kompromitacja zespołu za którą był w głównej mierze odpowiedzialny
- słaba odporność psychiczna
- zawodnicy stali się dla niego za bardzo kumplami , a nie podwładnymi
- nieumiejętność wywarcia presji na zarządzie jeśli chodzi o wzmocnienie zespolu
- jego dalsza praca będzie ciągle obarczona porażką z Levadią , brak komfortu psychicznego
- łatwiej zwolnić trenera niż wymienić 11 piłkarzy


Agrmenty za pozostawieniem na stanowisku trenera Skorży :
- brak dobrego kandydata na jego miejsce
- brak czasu dla nowego trenera na zapoznanie się z zespołem i odpowiednie przygotowanie do ligowego sezonu do którego został niespełna tydzień
- pochopne zmiany trenerów w przeszłości pokazały, że więcej na tym zespół traci , niż zyskuje ( sezon 07/08)
- budowanie klubu powinno przebiegać długofalowo , nie powinno się podejmowac pochopnie decyzji
- z pustego i Salomon nie naleje
- to piłkarze decydują bezpośrednio o wyniku , a nie trener
- sezon z racji braku swojego stadionu był już z góry przyjęty za bardzo cięzki , w następnym sezonie będzie już o wiele łatwiej i wtedy trener powinien mieć pełny komfort
- lepsi trenerzy od niego zaliczyli podobne wpadki

to na pewno nie wszystkie argumenty za i przeciw , pewnie jeszcze dużo można tutaj przytoczyć

jeśli chodzi o moją subiektywną ocene to trener powinien w tym momencie zostać w drużynie do znalezienia realnego lepszego następcy ( teoretycznie do końca rundy ) , z drugiej strony na miejscu trenera Skorży nie chciałbym zostać w zespole tylko dlatego że ' nie mają nikogo lepszego na moje miejsce " . Jeśli nie ma możliwości solidnej pracy , w której każdy jego ruch będzie pod wielką lupą , taka praca nie ma sensu . Będzie sie męczył a zespoł razem z nim .

flamengista 26.07.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 768895)
I niby co by zdziałał Petrescu skoro i tak musielibyśmy grać w eliminacjach ?

Czy Petrescu nauczyłby Brożka i Ćwielonga wykorzystywać setki ?

Czy nauczyłby Pawełka bronić ?

Nie.

Ale za jedno Dana szanowałem. Nawet jak nam nie szło, to zespół gryzł trawę, trzeszczały kości a zawodnicy po 90 minutach faktycznie byli zmęczeni.

Z Danem wtopy z Levadią pewnie by nie było, bo nie byłoby zlekceważenia przeciwnika, pozwalania Estończykom na swobodną grę w środku pola. Byłoby zap.przanie przez pełne 180, a może i 210 minut rywalizacji.

U Skorży zawodnicy mają plażę i za to mam do niego pretensję. Na 10 przyjeżdżają na trening, po 12tej wracają. To są wczasy, a nie profesjonalny futbol.

I darujcie sobie ironię, że Petrescu nie musi grać w eliminacjach. Fakty są takie, że jak Dana zwalniano to złośliwcy pisali, jaki to słaby trener. Teraz widać, że to świetny trener, tylko Cupiałowi brakło cierpliwości.

Eustachy 26.07.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gerardinho91 (Post 768956)
Popieram. Teraz Piotrek gra bardzo nerwowo, dużo piłek do przodu niedokładnych. Dokładnie 1 liga.

On juz wczesniej tak grywal, tylko nie wszyscy to dostrzegali. Potrafil np. podejsc do rzutu wolnego i wywalic pilke na druga strone boiska na out, albo kopnac sie pilka w czolo, tudziez podjac probe rajdu przez pol boiska, ktory konczyl sie wyjsciem za linie. Normalnie jakby zabieral sie do tych rzeczy z zamknietymi oczami.

Ja rozumiem nerwowosc i brak dokladnosc, gdy rywal czasami naciska niemilosiernie i trzeba walic na uwolnienie. Ale jak widze kompletnie nienaciskanego Piotra, ktory ma kupe wolnego miejsca, a mimo to wywala dluga pilke z wlasnej polowy wprost w rece bramkarza rywali, to w glowie mi sie to nie miesci.
Wyprowadzanie pilki z wlasnej polowy odbywa sie u niego na zasadzie "na slepo, byle przed siebie".
Watpie, zeby ktos z nim kiedys pracowal nad tym na treningach.

Sorry za OT.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl