Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

DrewniaQ 09.07.2009 20:56

W zeszłym roku było 75% z rozszerzonej matury.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynnek
niemiecki R 94%
majca R 88%
polski P 71%

Powinno być dobrze :]

zuraw9 09.07.2009 21:18

Czy to prawda że w zeszłym roku średni wynik z rozszerzonej matmy był wyższy niż w tym?

barthok 09.07.2009 21:40

ja też budownictwo PK.. cieszy że będzie parę kumpli po szalu :D

palikot 09.07.2009 21:45

bo ja juz sie pogubiłem. Jesli ktos mógłby mi wytłumaczyc: na AGH na zarządanie na dzienne jest wymagane: Język obcy, oraz matematyka, fizyka, chemia, a na zaoczne obcy i wszystko co mozna zdawac?

unpredictable_wislaczka 09.07.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnigmaTSW (Post 759239)
Mam pytanie jezeli chodzi o rekrutacje na UJ 2010 na Prawo. Czy musze zdawac obowiazkowo Jobcy rozszerzony czy wystarczy podstawa? I co oznaczja skróty rekrutacyjne "NM" i "SM" i czy aby sie dostac trzeba miec srednia 4,5 minimum?

NM - nowa matura
SM - stara matura, czyli raczej Ciebie nie dotyczy,tak mi się wydaję :D

A ja mam wyniki dopiero 13-14, choć na UJ i tak specjalnie nie liczę.... :/

Charlie 09.07.2009 22:36

wie ktoś koło której można się spodziewać wyników na UP ?

IndykTSW 09.07.2009 23:07

Do osób doświadczonych. Jak jest z listami rezerwowymi na UP? Jak jestem 26 to mam szanse sie dostać? Na mój kierunek przyjmowali od 97 pkt mam 93.

cahill 09.07.2009 23:21

witam, mam pytanie

zarejestrowalem sie na AGH i dokonalem wplaty, ale wciaz nie zostala ona zaksiegowana w systemie

rekrutacja trwa do jutra(a wlasciwie juz do dzis) wiec chcialem zapytac czy jest wiecej takich osob, ktorym oplata nie zostala jeszcze zaksiegowana? trzeba w takim razie udac sie jutro na wydzialowa komisje rekrutacyjna z dowodem wplaty?

pozdrawiam

piter116 09.07.2009 23:31

Cahill mam ten sam problem. Myślę, że nie ma co na razie panikować tyllko poczekać do jutra. Ja zrobiłem przelew wczoraj, mam nadzieję, że jutro dojdzie. Na UJ rejestracja była do 7 lipca, a w przypadku nie wpłynięcia przelewu do tego czasu, uczelnia dała czas do 10 lipca na złożenie dowodu wpłaty. Na AGH powinno być podobnie.

cahill 09.07.2009 23:39

tez placilem wczoraj(tj w srode wiec wlasciwie przedwczoraj :) )

zostaje czekac do jutra i ewentualnie dzwonić do nich, w koncu Ci, ktorzy zarejstruja sie dopiero jutro, nie maja szans dokonac tej wplaty w terminie

cahill 10.07.2009 07:20

no i wszystko juz gites, oplata zaksiegowana, przyznany status kandydata, teraz mozna spokojnie czekac na wyniki

ale troche paniki jednak bylo :D

Charlie 10.07.2009 09:11

Dostałem sie na UP na politologie, na stosunki międzynarodowe wymagania niestety były wyższe wymagania. Co ciekawe miało być 120 miejsc, a przyjętych zostało 205 osób. No nic teraz poczekam na wyniki na UJ, ale wątpie, żeby udało mi się tać dostać :P

Martinus 10.07.2009 09:33

Ja się dostałem na historie na UP.
Próg był wyjątkowo niski wystarczyło 78/150 pkt.
Teraz tylko musze czekac na UJ :)

Robal_90 10.07.2009 09:53

Mnie się udało dostać na PK na Wydział Mechaniczny (nie wiem jeszcze jak z Wydziałem Inżynierii Lądowej, bo nie mogę się zalogować), kierunek transport, a także na UP na politologię (46 miejsce), ale papiery składam na tą pierwszą uczelnię

DrewniaQ 10.07.2009 10:17

Wyświetla ci się informacja? Ja jeszcze nie mam wyników. Mam takie same dane jak kilka dni temu po zalogowaniu w systemie rekrutacyjnym. Dodadzą jakiś link czy zwyczajnie zamiast rekrutacja będzie przyjęty?

Robal_90 10.07.2009 10:33

na mojej stronie na PK mam teraz coś takiego:

http://i31.tinypic.com/vphh5c.jpg

w harmonogramie jest napisane, że dzisiaj ogłoszona będzie lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia i osób umieszczonych na liście rezerwowej, więc wychodzi na to, że zostałem zakwalifikowany. Poza tym na AE w Katowicach przy Twoim ekranie jest coś takiego:

"Status kwalifikacji do przyjęcia:"

i później

"Status złożenia dokumentów (potwierdzenie podjęcia studiów):"

więc wychodzi na to, że jestem przyjęty i składając dokumenty muszę tylko potwierdzić, że chcę tam studiować

Mistel 10.07.2009 10:34

Kurde nie dostałem się na UP :/ Mam 63 punkty, a ostatni przyjęty miał 67.

Na 62 przyjętych zajmuję 82 miejsce. Myślicie że mam szanse się jeszcze dostać?

parumbuła 10.07.2009 11:02

a ja moge siebie nazywac juz studentem Inzynierii Chemicznej i Procesowej :D

mateusz212 10.07.2009 12:35

ja zaczynam nowe zycie na UP... Pedagogika ;P

DrewniaQ 10.07.2009 13:12

Zakwalifikowany do przyjęcia - proszę dostarczyć komplet dokumentów do WKR

Punkty wym./zdobyte: 150/184

Budownictwo- nadchodzę!

Zola 10.07.2009 13:32

do usunięcia

Mistel 10.07.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 759731)
a na jaki kierunek? Ja mialem 73 i tez sie nie dostalem :/ jestem daaaaaaleko na rezerwie

Ale dostalem sie na zaoczne na UP na TiR, brawo :lol:

Wychowanie obronne dzienne


Ja tez startowałem na TiR, ale dzienne. I jestem na 400 miejscu na 100 przyjętych :/

ted 10.07.2009 13:48

ja kurde newiem czy dobrze wybrałem energetyke na PK, to chyba najtrudniejszy kierunek , rok temu 0,6 osób na 1miejsce w tym pdoobnie chyba. Z moją matura spokjnie mogłem isc na transport na Inzynierie Ladowa.

Orientuje sie ktos czym sie rozni i jak energetyka na PK a AGH ? bo bede musiał miedzy nimi wybierac

markokrk 10.07.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 759638)
Kurde nie dostałem się na UP :/ Mam 63 punkty, a ostatni przyjęty miał 67.

Na 62 przyjętych zajmuję 82 miejsce. Myślicie że mam szanse się jeszcze dostać?

Zależy na jaki kierunek

KamAr 10.07.2009 15:34

Mam 161 miejsce na UP (zaoczne: administracja) ,a od 145 przyjmują... Dostane się z listy rezerwowej ?;>

Że mi tak ten ang poszedł na maturze:/

Mistel 10.07.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 759748)
Zależy na jaki kierunek

Pisałem wyżej że na wychowanie obronne. Przede mną jest 15 osób, siostra studiująca na UP mówi mi że to niedużo bo sporo zrezygnuje bo pójdzie gdzie indziej. Mam taką nadzieję..

markokrk 10.07.2009 17:29

To raczej na pewno się dostaniesz

TSWISELKA1 10.07.2009 18:25

Czy po zaksięgowaniu wpłaty na AGH nie można już dokonać zmiany kierunków, bo nigdzie nie możemy znaleźć tych zadeklarowanych? Pojawia się tylko mozliwość deklaracji kierunków na studia niestacjonarne.


edit
ok dzięki.

Ps. palikot koleżanek :p

palikot 10.07.2009 19:22

podbijam pytanie kolegi powyżej, bo mam ten sam problem, a wpłaciłem dopiero dzisiaj i nie wiem, czy juz tak szybko wpłyneło, czy to juz koniec rekrutacji... i musze zadyniac do WKR(czy jakos tak)?

!!IRIVER!! 10.07.2009 19:36

chyba nie można ;) ja też nie mam takiej możliwości :P złożyłem na 5 kierunków i git :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl