![]() |
Cytat:
Banujcie za prawdę. Prawda boli. |
|
Pytanie, a raczej propozycja do admina dot. oczyszczenia komentarzy na głównej, pod artykułem o karze za derby. Tą stronę przegląda dużo ludzi, również z innych klubów. Nie róbmy z forum drugiego onetu, czyt. miejsca szaleństw 15-latków. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać jak się to czyta. Sądzę, że kibice innych drużyn postawią raczej na tą pierwszą opcję...
|
Chciałbym poinformować, że za następne posty wrzucane jeden pod drugim od teraz będą bany. Niestety, ale skoro wam się nie chce edytować...
|
Takie pytanko, jakie zasady naruszał temat z wypowiedzią Jana Korwina Mikke, że został usunięty?
|
Cytat:
|
Proszę Wielce Szanownych Panów Moderatorów o informację co jest tak bardzo obraźliwego, niestosownego, oburzającego w określeniu zaprzyjaźnionego klubu zza Błoń jako Craxa, że dostaje się za to tygodniowego bana?
Uprzejmie dziękuję za wyjaśnienia. |
Proszę o przeniesienie tematu Typera - Kolejka XVI do Sportowego. Pomyliłem się przy zakładaniu.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...964#post823964 |
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...728#post824728
to chyba z ABG nie ma nic wspolnego.. |
Może mi któryś z modów wyjaśnić za co dostałem bana?? Dostałem informację, że za użycie słowa "Craxa". Jeśli to jest coś za co wylatuje się z forum to nie mam pytań. Ludzie opanujcie się..
|
A kto z moderatorów powie mi czemu pod artukułem nigdy nie moge dać dłuższego komentarza niż przeznaczone na to miejsce ?? Jak napisze cos dłuzszego to nigdy komentarza wysłać nie mogę...
|
Cytat:
szczepanwislak - to chyba raczej wina przeglądarki, bo obecny "post dnia" jest sporo dłuższy (czyli - innym się jakoś udaje). |
No własnie wiem.. inni jakoś mogą pisać długie komentarze a ja nie.. ale dzięki za odpowiedż bo juz mysłałem że coś żle robie itp ,że dłużej nie mogę napisać, ale może to faktycznie wina przeglądarki...
|
Ej, dlaczego zamknięto temat o modelce/ hostessie? :D Jedyny radosny tutaj temat i tak ładnie się rozwijał. :foch:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak na marginesie jakieś takie miałem przeczucie, że tego bana to właśnie od Ciebie mogłem tylko dostać hehe. |
Cytat:
hehe Wierz mi lub nie, ale nie było w tym niczego osobistego. |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6733 "piff paff" :)
|
|
Mam pytanie -sugestię aby tematy "meczowe" zamykać na czas ich trwania bo slogany , puste frazesy i bzdury wypisywane tam w czasie meczu w większości nadają się raczej do piaskownicy i przedszkola.
Błyskotliwe szyderstwa i wyzwiska sopkastowych ekspertów, kur..y i inne obelgi a za chwile "ochy i achy" to (moim zdaniem! ) żenada. |
Takich ludzi powinno sie banowac dozywotnio. Po co na forum szmaty ktore zmieniaja zdanie o 180 stopni w ciagu kilku minut? (?)
|
|
w temacie "nasze wyjazdy" rozkminki o incognito chyba nie bardzo potrzebne :>
|
Niech ktoś rzuci okiem na:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=94&page=204 troszkę nerwy puściły... |
|
Dlaczego temat; "Kto po Kazimierskim?" jest zamknięty?
Trenerowi kończy się kontrakt więc nie rozumiem dlaczego? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl