![]() |
Na Lechu Was pozdrawiają, na Cracovii też, teraz w Kielcach. Macie branie :D
|
Zaistnieli kibice spiewając WTSK....:]
|
Dosłownie parę sekund później Szpakowski wypowiada się o fantastycznej postawie kibiców.
|
właśnie kuźwa w pierwszym momencie nie byłem pewien czy na pewno o Nas chodzi, ale jak widzę to nie tylko ja to usłyszałem...
trzeba mieć ****a kompleksy... |
Abstrachując od koroniarskich frustratow, to żal mi tych piłkarzy San Marino. Mam nadzieje, ze nasi tak samo złotają Irlandie Pn w jesieni
|
tak szczerze to czego się spodziewaliście ? ktoś napisał że scyzory mieszają kluby w reprezentacje. a byleś na Polska-Usa ?
|
Najlepszy był Szpakowski, który chwilę po "pozdrowieniach" dla nas stwierdza - świetna atmosfera na meczu, bardzo dobre zachowanie kibiców :lol: On to zawsze ma wyczucie chwili
|
Cytat:
Franz raczej chcial Boguskiego do Lecha :D |
Słoma wyszła z kieleckich butów,no ale czego się spodziewać po ludziach którzy mają zgode z "propagandzistami z drugiej strony Błoń"? Ciekawe czy ci sami najpierw skandowali Rafał Boguski,a potem spiewali WTSK
|
Miałem wrażenie że zaraz po WTSK poszło Lech zdechł Kolejorz, ale może mi sie przesłyszało. Śpiewali też Eintracht
|
Jutro będzie znów "Leo cudotwórca" ;/
|
Kamson- co racja to racja, ale to pod wplywem chwili;)
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu że zachowanie żałosne. |
Hołota i drobnomieszczaństwo. Przeciw zasadzie "wpuścić chamstwo na salony"- a kysz frustraci i kompleksarze. Żal, żal, żal.
|
Cytat:
|
po WTSK kilkaset osób zaczeło gwizdać i śpiewać ŚLĄSK i WISŁA OOO tak mi napisał kolega będacy na meczu...
|
olać WTSK, niech sie cieszą leszczyki
ale po ch** LEO śpiewać? To że tak gramy to raczej zasługa arcy słabego przeciwnika |
Świadczy tylko o tym jacy są żałośni .Gdzie jak gdzie ale nie na reprezentacji ....
|
Żal?
Dla SM przegrać 0-7 to sukces :)) |
A może "krótkowzroczni" dojdą dlaczego Korona wyzwała Wisłę? Czy może niektórzy już zapomnieli. Mają powód wiec wyzywają.
Co do mieszania klubu na reprezentacji to kłania się Polska-USA. Wisła była cacy, Korona już nie :D |
Cytat:
|
Cytat:
A czy my spiewaliśmy cos na Lecha Legie Widzew Korone tec.?? zadarto sie pare razy Wisła Kraków nikogo nie obrażając. |
Cytat:
Boguski ! raz, dwa, trzy ? |
Cytat:
Jechanie po innych klubach na reprezentacji to już strasznie niski poziom. |
Cytat:
|
no tak,
zresztą Panowie spokojnie info tel. że śpiewali o Płocku |
mi najbardziej sie spodobało to,ze jak juz postanowili sie ujawnić, to nie pochwalili swojego klubiku smiesznego tylko nas :)
jednak nie przez przypadek Kielce uchodza za prawdziwe zadupie i koniec świata PS Ale sie gra jak przeciwnik stoi co? |
Boże święty. Teraz będziecie dziesiąc stron pisać co jakaś Korona krzyczała? Dajcie im spokój. Ich podwórko niech robią co chcą.
|
Panowie nie róbcie wiochy, niech w Kielcach robią. Na razie lejemy San Marino, ważniejsze są wyniki u rywali a tam na razie remisy, które nam pasują idealnie.
|
Po pierwsze nie rozumie niektórych Wiślaków którzy "cieszą się" że mamy coraz więcej pozdrowień i anty FC... Z czego tu się cieszyć? Że przy 15 tysiącach i milionach przed tv NA REPREZENTACJI śpiewa się coś anty na naszą WISŁĘ?? Ja was nie rozumie... Chcecie być drugą Legią, której nienawidą w każdej części Polski??
Na początku wielkie zdziwienie, a po chwili już wiedziałem że to było WTSK... Już potem nawet nie słuchałem czy były wrzuty na inne kluby... Zachowanie scyzoryków idiotyczne i to jest dla nich gwóźdź do trumny w kibicowskiej Polsce... Rozumiem nienawiść z ich strony, bo my też za nimi nie przepadamy, ale ludzie... TO JEST REPRA. Wogule nie przekonuje mnie argument (jaki zapewne wystawią kielczanie) że my wywiesiliśmy na reprze ABG i przez chwile był doping dla Wisły, bo to było przy fatalnej grze naszych i ogulnej frustaracji, ale niebyło tam bluzg!!! A oni przy 4:0 zero jadą wrzuty... Idiotyzm. Ale zbyt się nie przejmuję bo: koronka po tym incydencie jest już zlekceważona przez reszte ekip, a gdy zaczęli to śpiewać pojawiło się dość dużo gwizdów... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl