Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

ToTylkoJa 01.04.2009 20:13

Na Lechu Was pozdrawiają, na Cracovii też, teraz w Kielcach. Macie branie :D

zimka 01.04.2009 20:13

Zaistnieli kibice spiewając WTSK....:]

Topson 01.04.2009 20:14

Dosłownie parę sekund później Szpakowski wypowiada się o fantastycznej postawie kibiców.

haeno 01.04.2009 20:16

właśnie kuźwa w pierwszym momencie nie byłem pewien czy na pewno o Nas chodzi, ale jak widzę to nie tylko ja to usłyszałem...

trzeba mieć ****a kompleksy...

grzechu1991 01.04.2009 20:16

Abstrachując od koroniarskich frustratow, to żal mi tych piłkarzy San Marino. Mam nadzieje, ze nasi tak samo złotają Irlandie Pn w jesieni

NowaHutaWNH 01.04.2009 20:16

tak szczerze to czego się spodziewaliście ? ktoś napisał że scyzory mieszają kluby w reprezentacje. a byleś na Polska-Usa ?

Illargui 01.04.2009 20:16

Najlepszy był Szpakowski, który chwilę po "pozdrowieniach" dla nas stwierdza - świetna atmosfera na meczu, bardzo dobre zachowanie kibiców :lol: On to zawsze ma wyczucie chwili

ultr4 01.04.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 702266)
alez sie rozumieja z Lewnadowskim.. Do Wisly go!:D


Franz raczej chcial Boguskiego do Lecha :D

AS82 01.04.2009 20:19

Słoma wyszła z kieleckich butów,no ale czego się spodziewać po ludziach którzy mają zgode z "propagandzistami z drugiej strony Błoń"? Ciekawe czy ci sami najpierw skandowali Rafał Boguski,a potem spiewali WTSK

Coach 01.04.2009 20:20

Miałem wrażenie że zaraz po WTSK poszło Lech zdechł Kolejorz, ale może mi sie przesłyszało. Śpiewali też Eintracht

jaitylkoja 01.04.2009 20:20

Jutro będzie znów "Leo cudotwórca" ;/

vabanq 01.04.2009 20:20

Kamson- co racja to racja, ale to pod wplywem chwili;)

wislabielany 01.04.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 702287)
Słoma wyszła z kieleckich butów,no ale czego się spodziewać po ludziach którzy mają zgode z "propagandzistami z drugiej strony Błoń"? Ciekawe czy ci sami najpierw skandowali Rafał Boguski,a potem spiewali WTSK

Już nie mają.

Co nie zmienia faktu że zachowanie żałosne.

pirat.z.karaibow 01.04.2009 20:20

Hołota i drobnomieszczaństwo. Przeciw zasadzie "wpuścić chamstwo na salony"- a kysz frustraci i kompleksarze. Żal, żal, żal.

Aro1234 01.04.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 702282)
Abstrachując od koroniarskich frustratow, to żal mi tych piłkarzy San Marino. Mam nadzieje, ze nasi tak samo złotają Irlandie Pn w jesieni

Ja też właśnie odczułem taki lekki smutek na sercu. Wszak to amatorzy, a nasi się nad nimi tak pastwią... :-/ Mimo wszystko dochodzę do "dobrej" dyspozycji naszych z wielkim dystansem, bowiem "gra się tak jak przeciwnik pozwala"... Brawo Boguski.

MatiBKS 01.04.2009 20:23

po WTSK kilkaset osób zaczeło gwizdać i śpiewać ŚLĄSK i WISŁA OOO tak mi napisał kolega będacy na meczu...

szprotson 01.04.2009 20:23

olać WTSK, niech sie cieszą leszczyki

ale po ch** LEO śpiewać? To że tak gramy to raczej zasługa arcy słabego przeciwnika

OPTIMUS_(konto_usunięte) 01.04.2009 20:23

Świadczy tylko o tym jacy są żałośni .Gdzie jak gdzie ale nie na reprezentacji ....

element 01.04.2009 20:23

Żal?

Dla SM przegrać 0-7 to sukces :))

użytkownik 11060 01.04.2009 20:24

A może "krótkowzroczni" dojdą dlaczego Korona wyzwała Wisłę? Czy może niektórzy już zapomnieli. Mają powód wiec wyzywają.
Co do mieszania klubu na reprezentacji to kłania się Polska-USA. Wisła była cacy, Korona już nie :D

podszywacz 01.04.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 702284)
Najlepszy był Szpakowski, który chwilę po "pozdrowieniach" dla nas stwierdza - świetna atmosfera na meczu, bardzo dobre zachowanie kibiców :lol: On to zawsze ma wyczucie chwili

Nie Szpakowski tylko Szpakoski. Tak samo jak Lewandoski, Błaszczykoski. Nie mam nic do gościa ale jak sobie nazwiska skraca to mnie ziemniaki rosną w piwnicy.

zimka 01.04.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 702283)
tak szczerze to czego się spodziewaliście ? ktoś napisał że scyzory mieszają kluby w reprezentacje. a byleś na Polska-Usa ?


A czy my spiewaliśmy cos na Lecha Legie Widzew Korone tec.?? zadarto sie pare razy Wisła Kraków nikogo nie obrażając.

piter116 01.04.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 702287)
Słoma wyszła z kieleckich butów,no ale czego się spodziewać po ludziach którzy mają zgode z "propagandzistami z drugiej strony Błoń"? Ciekawe czy ci sami najpierw skandowali Rafał Boguski,a potem spiewali WTSK

Z tego co wiem Korona zerwała zgodę z Cracovią.
Boguski ! raz, dwa, trzy ?

Kamson 01.04.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez użytkownik 11060 (Post 702302)
A może "krótkowzroczni" dojdą dlaczego Korona wyzwała Wisłę? Czy może niektórzy już zapomnieli. Mają powód wiec wyzywają.
Co do mieszania klubu na reprezentacji to kłania się Polska-USA. Wisła była cacy, Korona już nie :D

Wisła kogoś obrażała? A dlaczego Korona wyzywała Wisłe? Mam to w dupie, pół Polski nas wyzywa.
Jechanie po innych klubach na reprezentacji to już strasznie niski poziom.

UW&I 01.04.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez użytkownik 11060 (Post 702302)
A może "krótkowzroczni" dojdą dlaczego Korona wyzwała Wisłę? Czy może niektórzy już zapomnieli. Mają powód wiec wyzywają.
Co do mieszania klubu na reprezentacji to kłania się Polska-USA. Wisła była cacy, Korona już nie :D

Tylko my wtedy śpiewaliśmy o Wiśle jako o swoim klubie, a oni również o Wiśle tylko że w innym znaczeniu :) Ogólnie nie ma co przeżywać. Słyszę że Korona coś tam próbuje rozkręcać doping na kadrze, ale to "to my, to my Polacy" po Glasgow takie sobie :)

szprotson 01.04.2009 20:27

no tak,
zresztą Panowie
spokojnie
info tel. że śpiewali o Płocku

pan_premier 01.04.2009 20:29

mi najbardziej sie spodobało to,ze jak juz postanowili sie ujawnić, to nie pochwalili swojego klubiku smiesznego tylko nas :)

jednak nie przez przypadek Kielce uchodza za prawdziwe zadupie i koniec świata

PS Ale sie gra jak przeciwnik stoi co?

4fan_player 01.04.2009 20:29

Boże święty. Teraz będziecie dziesiąc stron pisać co jakaś Korona krzyczała? Dajcie im spokój. Ich podwórko niech robią co chcą.

63624 01.04.2009 20:31

Panowie nie róbcie wiochy, niech w Kielcach robią. Na razie lejemy San Marino, ważniejsze są wyniki u rywali a tam na razie remisy, które nam pasują idealnie.

Czimni 01.04.2009 20:32

Po pierwsze nie rozumie niektórych Wiślaków którzy "cieszą się" że mamy coraz więcej pozdrowień i anty FC... Z czego tu się cieszyć? Że przy 15 tysiącach i milionach przed tv NA REPREZENTACJI śpiewa się coś anty na naszą WISŁĘ?? Ja was nie rozumie... Chcecie być drugą Legią, której nienawidą w każdej części Polski??
Na początku wielkie zdziwienie, a po chwili już wiedziałem że to było WTSK... Już potem nawet nie słuchałem czy były wrzuty na inne kluby...
Zachowanie scyzoryków idiotyczne i to jest dla nich gwóźdź do trumny w kibicowskiej Polsce... Rozumiem nienawiść z ich strony, bo my też za nimi nie przepadamy, ale ludzie... TO JEST REPRA.
Wogule nie przekonuje mnie argument (jaki zapewne wystawią kielczanie) że my wywiesiliśmy na reprze ABG i przez chwile był doping dla Wisły, bo to było przy fatalnej grze naszych i ogulnej frustaracji, ale niebyło tam bluzg!!! A oni przy 4:0 zero jadą wrzuty... Idiotyzm.

Ale zbyt się nie przejmuję bo: koronka po tym incydencie jest już zlekceważona przez reszte ekip, a gdy zaczęli to śpiewać pojawiło się dość dużo gwizdów...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl