Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Guzik 29.08.2018 12:07

Z młodych to może Wasyl ?

Karherop 29.08.2018 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guzik (Post 1513347)
Z młodych to może Wasyl ?

Lech go raczej nie odda
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=22205

pepe72 30.08.2018 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1513346)
w jednym sezonie zawodnik może być zarejestrowany w trzech klubach ale grać.tylko w dwóch

Sezon to jesień-wiosna czy styczeń-grudzień?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1513350)

:D :D :D

Heero 30.08.2018 16:15

Błaszczykowski na wylocie z Wolfsburga - czy to już moment na powrót?

ashkeczup 30.08.2018 16:39

Myślę, że tylko rozwiązanie umowy przez Kubę wchodzi w grę. Wypożyczenie nie, bo i po co, skoro za niecały rok kończy mu się kontrakt, więc na nim nie zarobią, a na pewno całego kontraktu z Wolfsburga byśmy mu nie płacili.

szym_ek 30.08.2018 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1513399)
Sezon to jesień-wiosna czy styczeń-grudzień?



:D :D :D


sezon piłkarski czyli jesień-wiosna

mic 30.08.2018 19:05

Temat tego Susza z Łęcznej już całkowicie upadł ?

forthy 30.08.2018 19:14

Pod względem Wisły owszem, skoro podpisał umowę z Lubinem ;)

Polus 30.08.2018 22:41

Czy to prawda co słychać o paru dni na mieście, że Głowacki mocno przekonuje Błaszczyka to powrotu już teraz?

pepe72 30.08.2018 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1513403)
sezon piłkarski czyli jesień-wiosna

To Kostal raczej może odejść. Prezes Gołda sugerował, że są o niego zapytania.

czaro 30.08.2018 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1513419)
To Kostal raczej może odejść. Prezes Gołda sugerował, że są o niego zapytania.

Jeśli będzie dobra oferta, to super. Mamy Małeckiego, spokojnie załatamy tę lukę (zanim ktoś wyskoczy z komentarzem: załatamy, a nie zastąpimy 1:1).

Arkadiusz.Czerepach 30.08.2018 23:26

pytanie do zorientowanych w przepisach:

czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?

kacpaw91 30.08.2018 23:38

Na Twitterze ktoś non stop pisze, że Błaszczykowski do Wisły w tym okienku :rotfl:

Guzik 31.08.2018 05:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1513424)
pytanie do zorientowanych w przepisach:

czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?

Z polskich klubów zawodnicy mogą jeszcze odejść np do Curacao gdzie okno otwarte będzie jeszcze przez 36 dni.
A tak poważnie jest jeszcze kilka lig w których okna będą jeszcze otwarte np. Czechy, Ukraina, Portugalia, Rumunia. Tu jest lista https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster . Zawodnicy też mogą odejść w przypadku rozwiązania kontraktu z winy klubu.

roztropny 31.08.2018 08:10

Błaszczykowski ? obecnie to zbyt duże obciążenie dla naszego budżetu.Trudno mi sobie wyobrażić,że rozwiąże kontrakt (ze stratą finansową dla siebie,musiałby zrezygnować z połowy wynagrodzenia,żeby go puścili) i przyjdzie grać do nas za małe pieniądze.Druga opcja to wypożyczenie i pokrywanie części wynagrodzenia.Podejrzewam,że i taka opcja jest dla naszego budżetu zbyt kosztowna.
Niech wypełni swój kontrakt,albo idzie na wypożyczenie (żeby grać) a do Nas niech przyjdzie w przyszłym roku,kiedy kasa nie będzie już najważniejsza,i zgodzi się grać za 150.0000-200.000 euro rocznie.Myślę,że taki kontrakt będzie w Naszym zasięgu,a i sam Kuba zaakceptuje.

serek.c2 31.08.2018 08:13

On jak tu przyjdzie grać, to za przysłowiowe frytki.

Guzik 31.08.2018 08:43

I jeszcze kupi za to bilety dla dzieci :)

Karherop 31.08.2018 09:07

Kuba nie podejmuje takich decyzji pod wplywem chwili i nie sądzę że ostatniego dnia okienka rozwiąże kontrakt. Kolejna szansa za 4 miesiące, to nie jest wieczność.

To że do nas kiedys wróci to wiemy, ale to jeszcze nie jest ten moment.

ashkeczup 31.08.2018 09:50

Jeśli się nie mylę, to gdyby rozwiązał kontrakt nawet we wrześniu, to nadal możemy zgłosić wolnego zawodnika do gry. Ani klubowi nie uśmiecha się płacić zawodnikowi z szansami na grę bliskimi 0, ani Kubie, który jest całkiem ambitny i na pewno chciałbym jeszcze trochę pograć i w klubie i reprezentacji.

Karherop 31.08.2018 09:54

Mylisz się. Owy kontrakt musiałby byc rozwiązany z winy klubu np zaległości w wyplatach

arti 31.08.2018 11:17

Ja mam duże wątpliwości czy Kuba da za rok fizycznie i psychicznie radę. Jak dla mnie to On jest mocno wyeksploatowany fizycznie, ciało już nie daje rady, a na skrzydle albo po trzeba gonić.
A już dawanie tak szalonego (jak Kolega wyżej napisał) kontraktu piłkarzowi lat 34 ze zniszczonym zdrowiem w naszej obecnej sytuacji to byłby bezsens.

Karherop 31.08.2018 11:50

Kuba choc przez całe zycie zmagal się z kontuzjami to i tak rozegral wiele pelnych sezonów. Jeszcze 2 lata tamu rozegral pelny sezon w Wolfsburgu. Sądzę że wielu dramatyzuje z jego forma i ze zdrowiem. Owszem, 5 lat już nie pociągnie, ale 2 lata? Badzmy o to spokojni.
Tym bardziej ze nasza liga idzie w stronę polamatorskiej patrząc na poziom i wyniki spotkań. Nawet jak Kuba nie bedzie prezentowal za rok poziomu reprezentacji to nie bedzie odbiegal od poziomu polskiej ligi.

Smyrgu 31.08.2018 13:14

Kuba lat 33...to już jeden z ostatnich momentów jesli ma w Wiśle coś pograć na poważnie...pózniej to szkoda blokować miejsca....sezon półtora...Miejsce Kuby w Wiśle powinno być niekoniecznie na boisku...

seba_109 31.08.2018 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1513449)
Kuba lat 33...to już jeden z ostatnich momentów jesli ma w Wiśle coś pograć na poważnie...pózniej to szkoda blokować miejsca....sezon półtora...Miejsce Kuby w Wiśle powinno być niekoniecznie na boisku...

http://transfery.info/117847,transfe...435.1535717217

ashkeczup 31.08.2018 13:29

Tak sobie myślę, że wymiana Małeckiego na Błaszczykowskiego to byłby majstersztyk.

xanti1906 31.08.2018 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1513452)
Tak sobie myślę, że wymiana Małeckiego na Błaszczykowskiego to byłby majstersztyk.

Mały do Wolfsburga, Kuba do Wisły!

Lao 31.08.2018 14:10

Ciekawym ruchem byłoby pozyskanie Drewniaka po rozwiązaniu kontraktu z Parchami, o ile zgodził by się być gościem do rotacji

Ma_niek 31.08.2018 15:11

Dobrze sie czujesz?

pepe72 31.08.2018 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1513424)
pytanie do zorientowanych w przepisach:

czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?

Chyba dziś jest ostatni dzień. Więc od jutra tylko ktoś bez kontraktu - tak jak było z Wasylem.

pepe72 31.08.2018 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1513444)
Ja mam duże wątpliwości czy Kuba da za rok fizycznie i psychicznie radę. Jak dla mnie to On jest mocno wyeksploatowany fizycznie, ciało już nie daje rady, a na skrzydle albo po trzeba gonić.
A już dawanie tak szalonego (jak Kolega wyżej napisał) kontraktu piłkarzowi lat 34 ze zniszczonym zdrowiem w naszej obecnej sytuacji to byłby bezsens.

Wasyl dał radę.
Więc nie jest to regułą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1513420)
Jeśli będzie dobra oferta, to super. Mamy Małeckiego, spokojnie załatamy tę lukę (zanim ktoś wyskoczy z komentarzem: załatamy, a nie zastąpimy 1:1).

Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy

Maciek17 31.08.2018 16:53

Kuurwa, Drewniaka... XD

arti 31.08.2018 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1513484)
Wasyl dał radę.
Więc nie jest to regułą.



Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy

Stoper a skrzydłowy, który musi dużo biegać i musi być szybki to dwie różne bajki.
Ale na pewno przytoczysz paru skrzydłowych w wieku 34 (JB przed co najmniej zimą nie wróci), którzy robili dobrą robotę nawet w naszej nędznej lidze.

crux.a 31.08.2018 18:35

@Lao cracovia to stan umysłu, sądząc z propozycji świetnie ci znany.

Lao 31.08.2018 18:52

Drewniak (25l), Sp czyli gdzieś gdzie mamy brak 98 występów w esie(6.444'), 31 w 1 lidze(2.790), 17 w pucharach(1160), dobra jesień poprzedniego sezonu, słaba pozycja negocjacyjna serio uważacie go za zły transfer?
dla porównania Kort (23l) (z obecnym sezonem):
65(3.024') w esie, 41 w 1 lidze (2.482') 8 w PP (596')

bob85 31.08.2018 19:45

Żyd, coś jeszcze?

filemon 31.08.2018 19:49

Lao proszę idź trolluj gdzieś indziej

czaro 31.08.2018 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1513484)
Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy

No widzę, dziwne. Widocznie chce odejść.

forthy 31.08.2018 20:05

Mam nadzieję, że dojdzie to wypożyczenie Małeckiego do skutku, a najlepiej to transfer...

pepe72 31.08.2018 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1513517)
No widzę, dziwne. Widocznie chce odejść.

Dla mnie niezbyt. W temacie o trenerze pisałem, że ma do ogarnięcia wybujałe ego m.in. Małego. Widocznie wyszło, że przy Kostalu w gazie trzymanie Małego, który gra ogony, to zbyt duże ryzyko kwasów w szatni.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1513518)
Mam nadzieję, że dojdzie to wypożyczenie Małeckiego do skutku, a najlepiej to transfer...

Jak Kostal (22 l.) utrzyma formę to pójdzie dalej i to po bardzo przyzwoitej cenie. Więc Mały powinien być jako opcja na przyszły sezon. A teraz niech trochę pogra.

kacpaw91 31.08.2018 20:13

Małecki bez formy i miejsca w składzie idzie na rok do mistrza Słowacji, który wyeliminował Legię Warszawa i gra w grupie Ligi Europy? Co raz lepiej z nami ; - )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl